بهترین قرص بزرگ کننده آلت در داروخانه ها

بهترین قرص بزرگ کننده آلت در داروخانه ها
خرید معتبرترین قرص های بزرگ کننده آلت

شاید از خود پرسیده باشید که دلیل وجود اینهمه قرص بزرگ کننده آلت در فضای آنلاین چیست؟ چرا اینهمه سرمایه پشت داروهای جنسی خوابیده است و تبلیغات برخی از این برندهای خاص تا فیلم های سینمایی و حتی داروخانه های شهری نیز کشیده شده است.

جواب کاملا ساده است. اندازه سایز آلت برای بسیاری از زنان و مردان در روابط جنسی مهم است. این قرص ها ادعا می کنند که می توانند آلت تناسلی را بزرگ کنند، عملکرد جنسی را افزایش دهند و سطح انرژی را افزایش دهند. آنها معمولاً حاوی گیاهان، ویتامین ها و سایر مواد معدنی هستند.

اما کدام قرص را بخریم؟

کدام یک میتواند بازوی جنسی ما را شارژ کند؟ دوره های مصرفی طولانی هستند؟ آنها به دستگاههای افزایش سایز مردانه ارجعیت دارند؟ و چندین و چند پرسش رایج که ما در این مقاله سعی میکنیم آنها را بررسی کنیم.

آیا سایز جنسی من مناسب است؟

با توجه به اینکه آلت تناسلی در زیر لباس قرار گرفته، انسانها نمیتوانند آن را ما بین خود مقایسه کنند. قبل از هر چیزی بهتر است موضوع را در رابطه با فیلم های پورن شروع کنیم و تصویری که زنان با این میزان سایز از مردان مشاهده میکنند در موارد زیادی غیر واقعیست و یا اینکه مردان پورن از میان افرادی انتخاب میشوند که در عملکرد جنسی بسیار عالی هستند.

برخی از روکش های آلت نیز حربه ی دیگریست که مخاطب احساس میکند با یک آلت طبیعی مواجه است در حالی که این مورد کاملا یک تقلب روانی محسوب میشود.

از طرفی دیگر این صحنه های جنسی با آب و تاب زیادی فیلم برداری شده و در وهله ی اول مردان و زنان از مکمل های تقویت قوای جنسی بهره برده اند.

آیا سایز من مناسب است؟

یکسری از تحقبقات مهم در حوزه علم اورولوژی نشان می دهد که اکثر مردان فکر می کنند اندازه آلت تناسلی مردانه 6+ اینچ است که در واقع یک اینچ بلندتر از میانگین است! بنابراین حتی اگر در این مورد ناامنی دارید، به احتمال زیاد – اصلاً پایین تر از حد متوسط نیستید! متوسط طول آلت تناسلی در حالت نعوظ بین 5 تا 5.5 اینچ است!

اما جدا از بحث های آماری اگر فکر  از نظر سایز جنسی تعادل مناسبی ندارید، قرص بزرگ کننده آلت یک روش سریع برای حل و مفصل موضوع در یک بازه 1 تا 4 ماهه محسوب میشود.

مهمترین قرص های بزرگ کننده آلت مردانه در داروخانه ها

مهمترین لیست این داروها معمولا از گیاهان طبیعی برگرفته شده از طب سنتی با ماهیت درمانی میباشد. در ساختار این نوع از قرص های بزرگ کننده آلت معمولا از گیاهان ناشناخته کشورهای چین، آفریقای جنوبی و آمریکا استفاده شده است.

اکثر برندهایی که در بازار شاهدیم و با تقاضای بالایی مواجهند معمولا از مواد شیمیایی در ساختار خود استفاده نمیکنند. مهمترین مواد رایج در میان آنها میتواند سیلدنافیل، جینسینگ، تادالافیل و آل آرژنین باشد.

داروهای اثبات شده ای وجود دارد که می تواند تأثیر مثبتی بر عملکرد جنسی داشته باشد مانند داروهای اختلال نعوظ (ED). داروهای ED با افزایش جریان خون به آلت تناسلی کار می کنند و دستیابی و حفظ نعوظ را آسان تر می کنند. با داشتن آلت تناسلی کاملاً نعوظ ممکن است بزرگتر از قبل به نظر برسد و چون مدت طولانی تری در حالت نعوظ باقی می ماند، به این معنی است که مرد می تواند مدت بیشتری در رختخواب دوام بیاورد.

ما در زیر 8 داروی مهم گیاهی موثر برای افزایش سایز را برای شما لیست کرده ایم:

 1. مگنارکس پلاس ساخت آمریکا
 2. ویگرکس پلاس ساخت کانادا
 3. اروس ویگور ساخت شرکت السیون
 4. وایمکس 60 تایی کانادایی
 5. مکس من نسخه ی 60 تایی آمریکایی
 6. گودمن نسخه ی آمریکایی
 7. سافت ژل های روکومکس
 8. بیگ رایز بهترین تستوسترون ساز
مگنارکس قرص افزایش قدرت جنسی
افزایش توان جنسی با قرص مگنارکس پلاس اصل

قرص مگنارکس پلاس داروخانه

آیا در مورد یافتن نزدیکترین فروشگاه کامل و مورد اعتماد Magna Rx به محل خود سردرگم هستید؟ راه حل این است که شما فقط می توانید به صورت آنلاین در دراگ استور دکتر چکامه بررسی کنید! زیرا می توانید Magna Rx متنوع و کامل را از فروشندگان معتبر ما در سرتاسر ایران دریافت کنید.

Magna RX+ که توسط شرکت Leading Edge Health ساخته شده است، وعده بهبود باروری و سایر نگرانی های جنسی را می دهد.

همانگونه که در مقاله ی مرتبط ما خوانده اید قرص مگنارکس پلاس که توسط دکتر جورج آگیلار، متخصص اورولوژیست دارای مجوز هیئت مدیره، فرموله شده است، ممکن است اندازه آلت تناسلی را افزایش دهد تا به شما کمک کند در طول رابطه جنسی لذت بیشتری ببرید. ممکن است به شما کمک کند تا به جریان خون بهینه برسید تا سلول‌های بدن را شارژ نگه دارید و به شما امکان می‌دهد استقامت و انرژی بیشتری برای پشتیبانی از عملکرد شما داشته باشد. Magna RX+ ممکن است با حمایت از سطح تستوسترون، تعداد اسپرم را افزایش دهد.

موارد رایج در مگنارکس پلاس چه ها هستند؟

 • پوست پیگیوم
 • ریشه ماکارو
 • علف هرز بز شاخدار
 • نی جو دوسر
 • جینسینگ آسیایی
 • ال-آرژنین
 • ماده میوه کاین و ارکیده

 مزیت فوق العاده قرص مگنارکس پلاس چیست؟

ممکن است به سم زدایی کبد شما کمک کند و به تدریج از سطح هورمون های جنسی شما حمایت کند.

سفارش ویگرکس پلاس
خرید و تحویل آنی قرص ویگرکس پلاس

قرص بزرگ کننده آلت ویگرکس پلاس

یکی از طبیعی ترین و گیاهی ترین قرص هایی که جهت افزایش سایز به مردان پیشنهاد میشود ویگرکس های 60 تایی هستند. ویگرکس را با ماده ی فعالش بیوبپرین میشناسند که یک منبع مورد اعتماد در ساختار این داروست.

مصرف کنندگان قرص ویگرکس پلاس اصلی از حداقل 4 مزیت زیر با این دارو سود میبرند:

 1. بهبود عملکرد نعوظ
 2. افزایش میل جنسی و انرژی جنسی
 3. تغییرات مثبت در سایز
 4. بهبود و شدت یافتن فرکانس ارگاسم

هدف VigRX برآوردن نیازهای تغذیه ای بدن است که از عملکرد جنسی در مردان حمایت می کند.

در نظر داشته باشید که مکمل های غذایی مثل ویگرکس کانادایی جایگزین های طبیعی هستند و به همین دلیل بسیاری از مردان ترجیح می دهند قبل از انتخاب گزینه های درمانی شدیدتر، ابتدا این مکمل ها را امتحان کنند.

بر اساس یافته های جدید مکمل ویگرکس تولید تستوسترون را افزایش می دهد و مواد غنی از آنتی اکسیدان آن از آسیب استرس اکسیداتیو به سلول های قسمت های مختلف بدن که به طور مستقیم یا غیرمستقیم عملکرد جنسی را کنترل می کنند، جلوگیری می کند.

اصلی ترین ترکیبات ویگرکس پلاس اصل

 • دامیانا
 • عصاره برگ اپیمدیوم
 • جینسینگ قرمز آسیایی
 • عصاره پوست مویرا پائوما
 • اره پالمتو
 • بیوپرین
فروش اروس ویگور اصلی
قرص اروس ویگور ترکیبی از اسیدهای آمینه و مواد گیاهی ما به طور ویژه برای به حداکثر رساندن عملکرد جنسی، افزایش قدرت و تامین انرژی پایدار طولانی مدت برای شما فرموله شده است.

کپسول های سافت ژل اروس ویگور 45 تایی

بازه ی قیمتی این نوع از سافت ژل های نسبت به داروهای مشابه کمی بیشتر است. بهترین خاصیتی که اروس ویگور دارد، تحمل راحت دارو توسط مشتری است. همچنین قرص های اروس ویگور در سرعت بخشی به قدرت نعوظ بسیار قویتر عمل میکنند.

اروس ویگور یک فرمول 100٪ ارگانیک است که با ترکیبات گیاهی ساخته شده است و حاوی هیچ ماده مصنوعی نیست که بتواند تأثیر شدیدی بر بدن داشته باشد. هیچ گزارشی از عوارض جانبی مکرر هر یک از مواد تشکیل دهنده یا مکمل تاکنون گزارش نشده است. علاوه بر این، بر خلاف داروهای تجویز شده که ممکن است با عوارض جانبی همراه باشد، این مکمل غذایی از نقطه نظر ایمنی گزینه بسیار بهتری است.

ترکیبات موجود در کپسول اروس ویگور 

 • یوهمبین
 • ال آرژنین
 • ال کارنیتین 
 • نیاسین

در زیر نظر یک استفاده کننده از قرص اروس ویگور اصلی را میخوانید:

من بیش از 20 روز است که از این سافت ژل جنسی استفاده می کنم. همسر من کسی است که وب سایت شما را پیدا کرده است و ما خوشحالیم که او این کار را انجام داد. وقتی برای اولین بار از این قرص استفاده میکنی تفاوتی بسیار لذت بخش حاصل میشود. توصیه میکنم فقط در روز یکی بیندازید چون دوز بالاتر با بدن من سازگار نبود. 

بهترین مکان عرضه ی محصولات توانبخش جنسی
نمایندگی فعال فروش قرص وایمکس اصل در ایران

قرص بزرگ کننده آلت دائمی آقایان وایمکس اورجینال

قرص های وایمکس دارای اعتبار خاصی میان استفاده کنندگان در سرتاسر دنیا هستند. دارویی که به نقش از وبسایت شرکتی توضیح میدهد در کمتر از یکماه 4 اینچ به رشد آلت آقایان کمک میکند. همچنین ادعای بزرگ دیگر وایمکس ایجاد کلفتی در دور آلت میباشد.

اگر پس از دوره ای مصرف وایمکس ها را قطع کنید خوشبختانه هیچ عقب گردی در شدت و قدرت نعوظی شما ایجاد نمیشود. این یکی از تضمینی ترین و قطعی ترین قرص بزرگ کننده آلت میباشد.

مزیت های مصرف قرص گیاهی وایمکس:

 • به سختی نعوظ می افزاید
 • گردش خون در آلت تناسلی را تحریک می کند و تجربه ارگاسم عالی را به شما می دهد
 • شدت ارگاسم افزایش یافت
 • انزال زودرس را فراموش کنید.
 • آلت تناسلی عالی بسازید و شریک زندگی خود را هیجان زده کنید.

کپسول های وایمکس 60 عددی به شما کمک زیادی می کند تا یک رابطه سالم و طولانی مدت با شریک زندگی خود داشته باشید. نگران زندگی جنسی خود نباشید مشکلات همیشگی نیستند، راه حل هم دارد. مهمترین چیزهای باشکوه زندگی یک فرد رابطه جنسی با شریک زندگی شماست.

وایمکس دارای 13 ترکیب فوق العاده است:

 1. Hawthorn
 2. HornyGoat
 3. Catuaba
 4. Saw Palmetto
 5. Muira Puama
 6. Ginkgo biloba
 7. Ginseng
 8. Damiana
 9. Tribulus
 10. Cayenne Fruit
 11. inosine
 12. Vitamin B3
 13. Vitamin E
قرص های مکس من اصلی
فروش بهترین قرص نعوظ و انزال مکس من

قرص مکس من سری 60 تایی موثر برای افزایش سایز مردانه

فرمول انحصاری مکس مکن که سری 60 عددی آن با نام مکس من 2 شناخته میشود برای لذت روابط جنسی بیش از یکساعت کماکان کار میکنند.

مزیت اصلی این دارو پشتیبانی از سیستم کلیوی مردانه است.

لزوما مکس من دارویی قدرتمند میباشد که هضم بهتر آن قبل از هر چیزی نیازمند یک تغذیه مرتب است. مکس من های 60 عددی نسبت به سری 12 یا 10 تایی آن بسیار پرقدرت تر نشان میدهند.

تجزیه و تحلیل آزمایشگاهی FDA تایید کرد که MME MAXMAN حاوی سیلدنافیل، ماده فعال داروی تجویزی تایید شده توسط FDA ویاگرا است که برای درمان اختلال نعوظ (ED) استفاده می شود.

بطور کلی در تعریف اختصاری این قرص بزرگ کننده آلت آمده است که :

مکس من یک داروی آیورودا است که عمدتاً برای درمان اختلال نعوظ، انزال زودرس، نشاط جنسی پایین و میل جنسی کم در مردان استفاده می شود. غریزه جنسی افزایش یافته و درمان کوتاهی آلت با پروژه ی بهبود اختلال نعوظی شروع میشود.

در زیر مرور میکنیم عناصر تشکیل دهنده دارو رو :

Ginseng

Maca Powder

Guarana

Avena Sativa

Polypodium Vulgare

L-Arginine

Niacin

فروش آنلاین قرص گودمن اصل
برترین قرص کلفت کننده فوری گودمن اصل

حجم دهنده فوری سایز مردانه با گودمن

برای اینکه به کلفتی آلت تناسلی خود اضافه کنید، دو راه بیشتر ندارید:

 1. استفاده از کرم یا ژل افزایش سایز
 2. استفاه از قرص های بزرگ کننده آلت دائمی

هر دو دارو میتواند به میزان قابل ملاحظه ای گردش خون را در غدد جنسی افزایش داده و بصورت روزمره به تقویت بافت های آلت بپردازد.

قرص های گودمن گردش خون آلت تناسلی را تحریک می کند، بنابراین نعوظ شما برای مدتی طولانی به سختی لازم خواهد بود تا تجربه ارگاسم عالی را برای شما فراهم کند.

در برخی شرایط اساسی که آلت بسیار باریک بوده و لذت جنسی در پارتنر احساس نمیشود، ترکیبی از کرم و گودمن تجویز میگردد تا بتوان شرایط را ارتقاع داد. امروزه روشهای ترکیبی ارتقاع سایز یک فن علمی و عملی بوده که سریعترین راه برای رسیدن به هدف واحد گنده سازی آلت میباشد.

این قرص حجم دهنده از ترکیبات زیر سود برده است:

عصاره ریشه ماکا 

پودر پوست یوهیمبه 

جینکو بیلوبا

نیترات ال-آرژنین

گودمن اندکی نسبت به داروهای هم ردیف خود ارزان قیمت تر است، زیرا بنظر میرسد از لحاظ ترکیبی قائله را بسود رقبای خود باخته است. اگر چه گودمن یک داروی مهم افزایش سایزیست اما گهگاه مردان آن را پیش از یک رابطه ی جنسی برای شکل دهی نعوظ بهتر بکار میگیرند.

نحوه ی خرید قرص روکومکس
عرضه باکیفیت ترین قرص بزرگ کننده آلت مردانه با نام روکومکس

سافت ژل دیگر بزرگ کننده سایز مردانه روکومکس

یک راز مهم بززگ سازی آلت تناسلی مردانه پاکسازی سموم از رگ ها میباشد. رگها مهمترین رکن را در زندگی بشر ایفا میکنند. همانگونه که گرفتگی رگها بسیار حیات فرد را تحث تاثیر قرار میدهد و غدد جنسی نیز به نوبه ی خود درگیر میشود.

افرادی که مدام سیگار میکشند یگ ضدیت قلبی با غدد جنسی خود ایجاد کرده اند.

رگ ها می توانند خون را سریع تر و بهتر منتقل کنند. به همین دلیل است که آلت تناسلی بزرگ می شود و نعوظ بهبود می یابد.

طول اندازه ی آلات تناسلی در مردان بی تجرک نسبتا کمتر است زیرا سرعت تپش قلب در آنها پایین میباشد و رگهایشان بسیار خلوت تر است.

شما به یکباره نمیتوانید نعوظ قانع کننده ای ایجاد کنید، زیرا به اندام های خود هیچ توجهی نداشته اید.

روکومکس را نمیتوان بیش از یک عدد در روز بکار گرفت، این دارو برای بزرگ کردن آلت شما حداقل نیاز به 4 هفته مصرف مداوم دارد.

قرص بزرگ کننده آلت روکومکس از ترکیبات زیر حاصل میشود:

Pygeum ( bark )

L-Arginine HCL

Horny Goat Weed

Oat Straw (grassy stalks)

Maca (root)

Butea Superba Extract

Tribulus terrestris Extract

Asian Ginseng (root)

Cayenne (Fruit)

Zinc

Astragalus

  Vitamin E

Pumpkin (seed).

خرید انلاین بیگ رایز
Bigrize یک تقویت کننده آزمایشی کاملاً طبیعی است که مردانگی شما را تقویت می کند و دوباره تثبیت می کند.

افزایش دهنده سایز بیگ رایز با ماهیت تستوسترون سازی

راز اثربخشی این فرمول در ترکیب آن نهفته است. این ترکیبی منحصر به فرد از موادی است که اندام های غاری آلت تناسلی را بزرگ می کند و در نتیجه اندازه آن را افزایش می دهد.

در عین حال، سطح تستوسترون را نیز تا 9.7 نانوگرم (نانوگرم در هر خون) افزایش می دهد. میلی لیتر).

اجزای اصلی بیگ رایز یام وحشی، پودر تخم کدو تنبل، Eleuthero، علف بز شاخدار، اسیدامینه ضروری ال آرژنین، رودیولا روزا (گیاه بومی مناطق آسیایی)، گیاه خارخاسک(نام علمی تریبولوس)– اینها مواد طبیعی هستند که میل جنسی و گردش خون را بهبود می بخشند، اما مهمتر از همه، اندازه آلت تناسلی را نیز افزایش می دهند.

این مواد به رساندن خون بیشتر به آلت تناسلی و تغذیه بافت ماهیچه ای آن کمک می کنند که به نوبه خود چندین نتیجه دارد:

 1. آنها بلافاصله رشد آلت تناسلی را تحریک می کنند
 2. سطح میل جنسی و تستوسترون را افزایش می دهند
 3. خون بیشتری جذب آلت میشود
 4. بافت به نوبه خود شروع به متورم شدن و بزرگ شدن اندازه آن تا 2.5 اینچ می کند.

پاسخگویی به سوالات متداول مردان

چندین روش غیر تهاجمی برای افزایش طول آلت تناسلی شرح داده شده است، همین قرص های بالا، دستگاه های خلاء، دستگاه های کشش آلت تناسلی و حلقه های ویبراتوم.

نه، بعید است که ویاگرا آلت تناسلی شما را بزرگتر از حد معمول در زمانی که شما از نظر جنسی تحریک نمی شوید، بعید است. این یک عارضه جانبی شایع در افرادی که ویاگرا مصرف می کردند در طی مطالعات گزارش نشده بود. هنگامی که شما از نظر جنسی تحریک می شوید، ویاگرا می تواند آلت تناسلی شما را بزرگتر از حد معمول کند.

معمولا دوران بلوغی بهترین سالها برای رشد آلت مردانه است. آنها در این بازه ی زمانی نه تنها از نظر قدرت بدنی، بلکه از لحاظ جنسی نیز به سطح پایداری مناسبی دست پیدا میکنند.

همانطور که ژنتیک شما در قد شما نقش دارد، بر طول و دور آلت تناسلی نیز تاثیر می گذارد. با این حال، مانند بسیاری از ویژگی های فیزیکی، عوامل محیطی نیز نقش دارند: هورمون ها، به ویژه تستوسترون، بر میزان رشد آلت تناسلی شما در دوران بلوغ تأثیر می گذارد.

میانگین طول آلت تناسلی نعوظ 19 سال: 6.0 اینچ (15.2 سانتی متر). اما ممکن است از فردی به فرد دیگر متفاوت باشد. کمتر از 4 اینچ به عنوان میکروآلت در نظر گرفته می شود.

میانگین قابل اعتماد برای میزان آلت تناسلی استاندارد 15 سانت میباشد، با اینحال تضمینی برای رسیدن به این سطح بصورت طبیعی وجود ندارد.

طول آلت تناسلی از نظر آماری با قد بدن و طول پا مرتبط بود، اما با ضرایب همبستگی ضعیف. قد و اندازه پا نمی تواند به عنوان تخمین زن عملی طول آلت تناسلی باشد.

آلت تناسلی شما ممکن است به دلیل افزایش سن یا برخی شرایط سلامتی از جمله چاقی و جراحی پروستات کوچک شود. طول آلت تناسلی شما به دلایل مختلف می تواند تا یک اینچ یا بیشتر کاهش یابد. معمولاً تغییرات اندازه آلت تناسلی کوچکتر از یک اینچ است و ممکن است نزدیکتر به 1/2 اینچ یا کمتر باشد.

قرص بزرگ کننده آلت معتبر
ایجاد حس جوانی با استفاده از قرص بزرگ کننده آلت

خرید قرص بزرگ کننده آلات تناسلی دائمی

برای رشد سریع آلت تناسلی گزینه ی نخست تهیه یک مکمل بزرگ کننده آلت است. هیچ معجزه ای برای آلت شما خود بخود رخ نمیدهد شما بایستی در نقطه ای از زندگی خود به درمانگرهای جنسی روی بیاورید.

تحقیقات قدیمی‌تر تخمین می‌زند که حدود 70 درصد از مردان 70 ساله به بالا گزارش می‌کنند که «گاهی اوقات قادر» یا «هرگز نمی‌توانند» به نعوظ کافی برای مقاربت رضایت‌بخش دست یابند، در مقایسه با تنها 30 درصد از مردان مسن‌تر که گزارش می‌کنند «معمولاً قادر هستند» یا همیشه یا تقریبا همیشه قادر است.

وقتی نعوظ خود را بیمار مشاهده میکنید، بهترین درمانگر از میان گزینه هایی که امروزه پزشکان توصیه میکنند، استفاده از قرص بزرگ کننده آلت میباشد. این نه تنها برای نعوظ بلکه برای سایز ماندگار نیز کار میکند.

مشاوران ما در این دراگ استور قادرند تجربیات خود را در رابطه با افزایش سایز آلت توسط بهترین قرص های بزرگ کننده آلت در اختیارتان قرار دهند. ما چندین نسخه ی معتبر را در همین پیج برای تهیه آسان شما کار گذاشته ایم.

برای خرید قرص بزرگ کننده آلت از نسخه های ما بدین منظور دیدن فرمایید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 4.5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*