ویگرکس پلاس اصل
قرصهای بزرگ کننده آلات تناسلی مردان,  محصولات مخصوص آقایان

خرید قرص ویگرکس پلاس اصل با ضمانت نامه کتبی

یکی از بهترین داروهای جنسی که با بدن مردان سازگاریه بهتر و طبیعی تری ایجاد میکند، قرص ویگرکس پلاس اصل کانادایی میباشد. ویگرکس پلاس دارویی خاص با پروسه ی درمان 30 روزه مشکلات و کمبودهای جنسیه مردانه است، این فرمول تقریبا از آغاز سال 2003 میلادی در سرتاسر جهان عرضه و شناخته شد.

مردانی که به دنبال کمک حرفه ای هستند، اغلب تحت رژیم درمانی هورمونی یا داروهای تجویزی قرار می گیرند که بسیاری از آنها عوارض جانبی بالقوه جدی دارند. روشهای جراحی درمانی دیگری است که افراد در برخی شرایط دنبال می‌کنند، اما همه این راه‌ها گران بوده و ریسک بالایی خواهند داشت. VigRX Plus قصد دارد یک مکمل طبیعی و مقرون به صرفه تر را به عنوان جایگزینی برای داروهای تجویزی برای مردان ارائه دهد تا نه تنها نعوظ بلکه سلامت کلی جنسی آنها را نیز بهبود بخشد.

آیا ویگرکس پلاس از ترکیبات بهتری استفاده کرده است؟

آیا چنین دارویی قادر خواهد بود تا سایز آلات تناسلی مردانه را بهبود بخشد؟

امیدواری برای درمان زود انزالی با قرص ویگرکس پلاس اصل قابل تصور است؟

ما مقاله ای کوچکی برای شما در دراگ استور دکتر چکامه ترتیب داده ایم تا به شناخت کاملی از این قرص بزرگ کننده دائمی اندام تناسلی مردانه دست یافته و بتوانید آن را به آسانی و تنها با پر کردن نام و شماره تلفن خود سفارش دهید.

نکته: جهت سفارش به فرم انتهای توضیحات همین محصول مراجعه فرمایید.

ویگرکس پلاس چیست؟

ویگرکس پلاس یک داروی جنسی است که بر اساس اطلاعات و بررسی های جدید از این فرمول ترکیبی میتوان برای مردانی که از اختلالات نعوظی جدی رنج میبرند استفاده نمود، همچنین قرص ویگرکس پلاس اصل کانادایی توصیه میشود به مردان جوانتر که بتوانند به میزان اندازه ی دلخواهی از سایز مردانگی خود دست پیدا کنند.

خرید قرص ویگرکس پلاس اصل قانع کننده بنظر میرسد زیرا بعنوان منبعی غنی در جهت افزایش زور و توان جنسی مردانه معرفی شده است، این قرص های سرخ رنگ لذت آمیزش جنسی را به وفور افزایش میدهند.

ویگرکس پلاس اورجینال به طور همزمان به چندین روش عمل می کند. این داروی بزرگ کننده آلت مردانگی اثرات یکسانی روی همه مردان نخواهد داشت و برای همه مردان مناسب یا مفید نیست، اما شواهد نشان می‌دهد که بسیاری از مردان از آن سود می‌برند. اگر به دنبال راهی بدون نسخه، ملایم‌تر اما مؤثر برای بهبود عملکرد جنسی خود هستید، VigRX Plus ارزش امتحان را دارد.

فروش قرص ویگرکس در فضای اینترنتی امروزه بصورتی آزادانه انجام میپذیرد و این مختص ایران نیست بلکه هر وبگاهی در سراسر دنیا بدان پرداخته است، با اینحال لزوم تشخیص قرص ویگرکس پلاس اصل از تقلبی کاملا لازم الاجراست.

مردان کمی هستند که در ایران با راههای تشخیص یک قرص ویگرکس پلاس اصل آشنایی داشته باشند، ما در دراگ استور دکتر چکامه به شما کمک خواهیم کرد تا بتوانید نسخه های اورجینال، از هر برند دارویی را تشخیص دهید.

نسخه ی اصل قرص ویگرکس پلاس را شرکت Leading Edge Health میسازد و این پروژه همچنان دو دهه ای میشود که ادامه دارد. Leading Edge Health یک شرکت با سابقه است که محصولات تقویت کننده مردانه بسیار محبوب تولید می کند. آنها از رقبا در تعهد خود به شفافیت متمایز هستند.

داروی کاملا طبییعی و گیاهیه ویگرکس پلاس روی جنبه های محتلفی از سطح سلامتی مردانه نظیر: سطح تستوسترون، میزان واقعی گردش خون در اندام های جنسی، کاهش استرس و البته بهبود عملکرد در رختخواب کار میکند. هر مردی که از قرص ویگرکس پلاس اصل استفاده میکند شاهد افزایش قابل توجه میل جنسی، افزایش نعوظ سخت و البته ارتقاع انرژی روزمره خود خواهد بود.

برای نتیجه گیری با ویگرکس پلاس شما نباید عجله داشته باشید و این یک فرمول بزرگ کننده فوری نظیر بیگ پنیس ها نخواهد بود، نکته ی مثبت اینست که هیچ مردی در طول دوره درمان با قرص ویگرکس اعلام خطر نکرده و خوشبختانه بروز عوارضی را گزارش نداده است. شما تنها کافیست تا یک دوره ی مصرفی را به پایان رسانده و به بدن خود فرصت دهید که بتواند مشکلات جنسی خود را با چنین فرمولی برطرف سازد.

آیا ویگرکس ها واقعا کار میکنند؟

بدین منظور تیم پزشکی دکتر بارکلی همین اواخر دوباره روی عملکرد قرص ویگرکس پلاس اصل مطالعات جدید را شروع کردند.

نتایج نشان میدهد که ویگرکس ها تعهد درمانی را از خود بروز داده اند و در مقابل یکسری از تبلیغات پوچ برای دارونماها گزینه ی عاقلانه ای محسوب میگردند، بر اساس آزمایش و تجزیه و تحلیل، VigRX Plus را برای مردان مبتلا به ED خفیف و کسانی که امیدوارند نعوظ قوی‌تری داشته باشند و از میل جنسی و استقامت قوی‌تر لذت ببرند، توصیه می‌کنیم.

قرص ویگرکس پلاس اصل از نظر بالینی ثابت شده است که عملکرد نعوظ را در مردان بهبود می بخشد در حالی که به طور چشمگیری میل جنسی و رضایت مردان را بهبود می بخشد. فرمول به طور همزمان به چندین روش عمل می کند. این اثرات یکسان روی همه مردان نخواهد داشت و برای همه مردان مناسب یا مفید نیست، اما شواهد نشان می‌دهد که بسیاری از مردان از آن سود می‌برند. اگر به دنبال راهی بدون نسخه، ملایم‌تر اما مؤثر برای بهبود عملکرد جنسی خود هستید، داروی ویگرکس پلاس ارزش امتحان کردن را دارد – مکملی طبیعی با سطح ایمنی بالا و سیاست بازگشت پول 67 روزه، درست مثل مگنارکس ها!

در هر دو دارو مشاهده میشود که شکل انزال ها تغییر کرده و ماهیت سایز مردانگی بر اساس افزایش قدرت و میل جنسی براحتی ارتقاع پیدا میکند.

شاید برخی از نعوظ دهنده های قلابی منجر به دردهای کمر و یا تپش های قلبی میشدند ولی در هیچ یک از دو داروی قبلی ما (ویگرکس-مگنارکس) چنین چیزی گزارش نشده است.

بخوانید : قرص مگنارکس پلاس اصل

علاوه بر این، مانند تمام محتوای مرتبط با سلامت در این دراگ استور، این بررسی درباره قرص ویگرکس ساخت کانادا نیز به طور کامل توسط یک یا چند عضو از هیئت بررسی پزشکی ما برای صحت بررسی شد.

سفارش ویگرکس پلاس
خرید و تحویل آنی قرص ویگرکس پلاس

ترکیبات قرص ویگرکس پلاس اصل

دقیقا هنگام خرید قرص ویگرکس پلاس اصل شما بایستی حتما به بروشور و یا برچسب پشت قوطی توجه فرمایید زیرا یکی از کلیدی ترین راههای تشخیص قرص ویگرکس پلاس اصل از تقلبی همین ترکیبات و فرمول های بکار گرفته شده میباشند.

ما بصورتی دقیق در زیر به 8 مورد از مهمترین ترکیبات قرص ویگرکس پلاس اصل با کمک وبسایت innerbody پرداخته ایم:

عصاره برگ اپیمدیوم: این عصاره که معمولا “علف هرز بز شاخدار” نامیده می شود، در مکمل های تقویت کننده جنسی مردانه استفاده می شود. این ماده حاوی ترکیبی به نام ایکاریین، فلاونوئیدی است که نعوظ را به ویژه در مردان مسن بهبود می بخشد. همچنین به انتقال اکسید نیتریک در سرتاسر بدن کمک می کند که به بهبود جریان خون در آلت تناسلی معروف است. اکسید نیتریک یک سیگنال حیاتی برای نعوظ سالم است و کانون اصلی داروهای رایج ED است.

جینسینگ قرمز آسیایی: چینی ها و ژاپنی ها برای قرن ها از ریشه جینسینگ برای رسیدگی به مسائل جنسی بیشتر از مردان استفاده می کنند. در چین باستان از آن به عنوان یک داروی مقوی جنسی استفاده می شد. جینسینگ قرمز آسیایی به تولید اکسید نیتریک کمک می کند و همچنین به محافظت از رگ های خونی و بافت در برابر استرس اکسیداتیو کمک می کند. بهبود گردش خون در اندام تناسلی منجر به نعوظ سخت تر و پایدارتر می شود.

بیوپرین: خیلی ساده، این عصاره فلفل سیاه است. درست است – نشان داده شده است که انواع فلفل سیاه آشپزخانه شما توانایی بدن در جذب مواد مغذی را بهبود می بخشد و آن را به یکی از مهم ترین ترکیبات در فرمولاسیون تبدیل می کند. Bioperine به بدن کمک می کند تا 40٪ بیشتر از مواد موجود در قرص بزرگ کننده آلات تناسلی دائمی مردانه ویگرکس پلاس خارجی را جذب کند. ما معتقدیم که این به ویگرکس پلاسها کمک می کند تا نتایج قوی ارائه دهد.

•عصاره پوست مویرا پواما: این عصاره گیاهی است که بومی جنگل های آمازون برزیل است. به طور خاص، پوست به طور گسترده ای برای خواص دارویی مختلف، از جمله توانایی آن در مقابله با اختلالات جنسی مورد مطالعه قرار گرفته است. مطالعه‌ای که به اواسط دهه 90 بازمی‌گردد نشان داد که عصاره پوست درخت Muria Puama می‌تواند به افزایش میل جنسی مردان کمک کند.

زالزالک بری: اگرچه توت زالزالک خوشمزه ترین توت نیست، اما گشادکننده عروق هستند. اگر به اندازه کافی از آن ها مصرف کنید، به گشاد شدن رگ های خونی شما کمک می کنند و اجازه می دهند خون بیشتری جریان یابد. اکثر مردم ممکن است نتوانند به اندازه مورد نیاز در روز مصرف کنند، به همین دلیل است که به شکل عصاره همراه با هر کپسول ویگرکس پلاسی موجود است. به گفته این شرکت، گنجاندن آن در فرمولاسیون به افزایش جریان خون کمک می کند و در نتیجه مواد مغذی بیشتری به اندام های جنسی می رسد.

جینکو بیلوبا: جینکو بیلوبا نیز مانند جینسینگ گیاهی است که از زمان های قدیم در چین و ژاپن استفاده می شده است. این یک آنتی اکسیدان قوی است که نشان داده شده است که جریان خون را به قسمت های مختلف بدن افزایش می دهد و سیستم عصبی و مغز را سالم می کند.

عصاره پوستCatuaba: این گیاه مانند برخی از گیاهان دیگر در این فرمولاسیون، بومی پرو و ​​برزیل است. در چند سال گذشته، گیاه Catuaba مورد توجه بسیاری از محققان قرار گرفته است و مشخص شده است که مسئول افزایش عملکرد جنسی است. همچنین شواهدی وجود دارد که نشان می دهد تحریک جنسی را افزایش می دهد. این عصاره دارای ترکیبات زیادی است که مستقیماً بر سیستم عصبی تأثیر می گذارد و در نتیجه باعث کاهش تحریک و خستگی کلی می شود.

اره پالمتو: این گیاه بومی آمریکای شمالی برای درمان مشکلات مختلف پروستات مردانه استفاده می شود. در افزایش سطح تستوسترون در مردان مسن یا کسانی که سطح تستوسترون کمتر از حد طبیعی دارند، موثر است.

مقدار مصرف قرص ویگرکس پلاس اصل چقدر است؟

شما خیلی ساده باید روزانه همراه با یک وعده ی غذایی و مقدار زیادی آب دو عدد از قرص گیاهی ویگرکس پلاس اصل را مصرف کنید (اشاره ی ما فقط و فقط برای مردان بالای 18 ساله خواهد بود)

حدود 30 روز شما باید با یه بسته ی 60 تایی از ویگرکس ها رفاقت کنید، نگران نباشید این نه تنها خوا آور نیست بلکه کالری و انرژی روزمره زیادی را هم به شما اضافه میکند.

سعی کنید ویگرکس را ببلعید و جویده کردن و خوردن آن پرهیز فرمایید زیرا ممکن است باعث ناراحتی معده شود.

ویگرکس ها در ورقه های کپسولی داخل یک جعبه ی شیک و دارای لیبل و کد رهگیری تقدیم مشتریان میگردد، در شیوه ی نگهداری دارو همانند داروهای دیگرتان در خانه کوشا باشید.

قرص ویگرکس پلاس اصل خوشبختانه پروژه ی خود را چندین بار در اختیار مطالعه کنندگان محصولات جنسی قرار داده و از آزمایش شده گان نیز این چنین به بیرون درز کرده که اکثرا از اثرات مثبت این دارو شگفت زده شده اند.

برای مردانی که ED خفیف تا متوسط دارند یا تمایل به ایجاد نعوظ قوی‌تر و تقویت میل جنسی خود دارند، به نظر می‌رسد VigRX Plus نتایج قابل توجهی دارد. این دارو میتواند گزینه ای برای تکمیل سایز یا تحکیم نعوظ مردانه باشد.

خرید قرص ویگرکس پلاس اصل VigRX Plus
قرص تاخیری و افزایش سایز مردان ویگرکس پلاس (VigRX Plus

ویژگی های درمانی قرص ویگرکس پلاس اصل

ویگرکس شماری از بهترین ترکیبات را در دل خود جای داده تا پاسخگوی مناسبی برای مردان باشد. ویگرکس پلاس که بیش از دو دهه از ساختش میگذرد سعی دارد خود را بعنوان کامل ترین قرص جنسی مختص مردان معرفی نماید. بدین منظور این دارو برای درمان مشکلات اساسی طراحی گردیده است. ما چهار خواص یا ویژگی اصلی ویگرکس پلاس را در زیر برایتان بازگو میکنیم:

•درمان انزال زودرس (P) در مردان

شایع ترین اختلال جنسی مردان انزال زودرس (PE) است که به آن انزال زودرس (EE) یا انزال سریع (RE) نیز گفته می شود، و 30٪ -40٪ از مردان فعال جنسی را تحت تأثیر قرار می دهد. PE به عنوان انزال کنترل نشده با ویژگی اصلی ارگاسم مکرر یا مداوم با حداقل تحریک جنسی قبل، در، یا بعد از دخول و قبل از فرد تعریف شده است. آن را می خواهد.

از راهکارهای بزرگ درمان و کنترل انزال زودرس اسپری های تاخیری بودند، با اینحال بهره گیری از خواص گیاهان دارویی نظیر ویگرکس که سرمنشا پیچیده را شامل میشود براحتی توانسته درمانی کامل برای زود انزالی های مردانه باشد، این تنظیم زمانی درست عمل میکند که شما حداقل یک دوره ی مصرفی از ویگرکس ها استفاده کرده باشید.

•درمان اختلالات نعوظی (ED) در مردان

Leading Edge Health VigRX Plus خود را به عنوان مکمل های غذایی به بازار عرضه می کند که طبق گزارش ها به افراد مبتلا به اختلال نعوظ (ED) و کسانی که به دنبال افزایش میل جنسی هستند کمک می کند.

محصولات مختلفی وجود دارند که ادعا می کنند علائم ED را با موفقیت درمان می کنند. با این حال، انجمن اورولوژی آمریکا چندین دستورالعمل در مورد درمان ED ارائه می دهد، از جمله موارد زیر:

  • کسانی که علائم ED دارند باید تحت ارزیابی های پزشکی، جنسی و روانی اجتماعی کامل، معاینه فیزیکی و برخی آزمایش های آزمایشگاهی قرار گیرند.
  • پزشکان باید توصیه کنند که ED در مردان ممکن است نشان دهنده بیماری قلبی عروقی باشد.
  • افراد مبتلا به ED نیاز به تکمیل پرسشنامه هایی برای کمک به برنامه های درمانی دارند.

روند پرس و جو از کسانی که در آزمایشات درمانی از قرص ویگرکس پلاس شرکت کردند نشان داد که این دارو میتواند یک فیزیوتراپی علمی برای بازیافت نعوظ های قوی در مردان باشد.

•ویگرکس پلاس عاملی کمک کننده برای افزایش اندازه آلات تناسلی مردانه

گاهی ویگرکس ها را فقط نسخه ای شفابخش برای درمان اختلالات نعوظی میخوانند، در حالی که استفاده حداقل یک یا دوبسته از کپسول های ویگرکس پلاس توسط مردان نشان میدهد که افزایش سایز کاملا امکان پذیر میباشد.

با یک قرص vigrx plus، تمرکز بر استفاده از طبیعی ترین مواد موجود برای اطمینان از افزایش جریان خون در سراسر بدن است. این به نوبه خود باعث ارتقای سلامت قلب و عروق نیز می شود، خواه ویگرکس پلاس در ایران باشد یا هر جای دیگر. از آنجایی که ترکیبات از گروهی از گیاهان طبیعی به نام آداپتوژن هستند، نقش کلیدی در کمک به سازگاری بدن شما دارند.

وقتی بدن به قدرت متناسبی از نظر غدد جنسی دست می یابد و همچنین نعوظ و انزالها دقیق عمل میکنند مسلما شاهد جهش فیزیکی در ساختار کلی اندام تناسلی مردانه میتوانیم باشیم.

•افزایش میل، لذت و قدرت جنسی

همین بس که ساختار ترکیبی را مرور کنید و چشمتان به جینسینگ ها بخورد که به تنهایی عاملی ترکشی برای افزایش میل و قدرت جنسیه مردانگی است، این را در کنار عواملی مثل ارتقاع نعوظ و سایز آلات مردانه قرار دهید، پس براستی که ویگرکس پلاس خیلی ساده و پرشتاب لذت جنسی را افزایش خواهد داد.

میل جنسی بخودیه خود خیلی اهمیت دارد. اگر میل زیاد شود سایر مشکلات جنسی قابل حل شدن هستند. ویگرکس پلاس بعنوان قرص محرک فوری مردانه معرفی و به بازارهای ارائه گردیده است.

عوارض مصرف دارو

با پشتوانه صحیح ترین علم و مواد طبیعی، فقط باید مراقب باشید که دوزهای زیادی را در یک زمان مصرف نکنید.

  • تنها دو عدد در روز

اگر بخواهید نکات حیاتی استفاده ایمن و اقدامات احتیاطی ویژه ای را که با هر دوز قرص همراه است نادیده بگیرید، تمام پول و تحقیقات در جهان به شما کمکی نخواهد کرد. اگر در شرایطی هستید که فکر میکنید مصرف داروهای جنسی در شرایط فعلی به نفعتان نیست بهتر است با پزشک خود مشورت کنید این شرایط میتواند نظیر: تپش قلب یا بیماری های قبلی، دیابت یا کبد چرب، بیماری های روانی، اختلالات تیروئیدی و غیر باشد.

ویگرکس باید در شرایط استاندارد بدنی مورد استفاده قرار گیرد و شما در حال استفاده از داروهای سخت و خطرناک دیگر نباشید.

اگر اصول را دقیقا رعایت کنید بهبود حاصل میگردد و گرنه نه شاید وضعیت را بدتر کنید!! اگر سابقه بیماری خاصی را دارید در هنگام مشاوره تلفنی با همکاران فروش دراگ استور دکتر چکامه حتما آن را در میان بگذارید.

دوز کاملا با مگنارکس ها برابری میکند، ویگرکس و مگنارکس معمولا عوارضی بروز نداده اند و ایمن میباشند.

فواید قرص ویگرکس پلاس

  1. کمک به افزایش اعتماد بنفس در مردان
  2. کم کردن استرس های جنسی
  3. افزایش قدرت و تعادل جنسی در آمیزش ها
  4. بهبود نسبی در اندازه ی آلات تناسلی مردانه بصورتی قطعی
  5. افزایش نعوظ و جلوگیری از انزال زودرس
  6. افزایش قابل ملاحظه در لذت جنسی

تشخیص ویگرکس پلاس اصل از تقلبی

داروی افزایش سایز و قدرت جنسی مردانه (VigRX Plus) از ۶۰ عدد قرص سبز مایل به شیری با لایه قرمز درست شده که در چهار ورقه کپسولی در داخل جعبه بارکد دار میباشد. از این محصول برای درمان شل شدگی آلت مردان و نعوظ سخت تر می توان استفاده کرد.

اگر از دراگ استور دکتر چکامه اقدام به خرید این محصول کانادایی بکنید ما اطلاعات بسیار مهمی را در اختیارتان قرار میدهیم که اولا با خیال آسوده از این که قرصی اورجینال را خریداری کرده اید خرسند شوید و در درجه ی دوم بدون استرس رو به فرآیند درمانی قدم بردارید.

چند نکته برای خرید قرص ویگرکس پلاس اصل:

برای تشخیص قرص ویگرکس پلاس اصل از تقلبی بدانید که سازنده ی محصول کمپانیه Leading Edge Health می باشد که لوگو و آدرس این کمپانی روی کارتون دارو خورده شده است که نمونه درجه دو یا همان پاکستانی هیچ کدوم اینها را ندارد.

نسخه ی اصل ویگرکس آمریکایی نیست و فقط در کانادا تولید میگردد، عنوان آمریکایی بودن فقط یک شعار تبلیغاتی و از دلایل عدم آگاهی برخی فروشندگان میباشد.

ویگرکس پلاس های اصلی دارای بارکد معتبر و قابل پیگیری میباشند.

ویگرکس های اصلی به رنگ قرمز سیر بوده و در جعبه کارتنی طبق تصاویر جا خشک کرده اند و برخلاف مگنارکس ها در بطری های شیشه ای عرضه نمیشوند.

قیمت قرص ویگرکس پلاس اصل

این دارو وارداتی میباشد و دراگ استور دکتر چکامه نمایندگی فروش قرص ویگرکس پلاس در تهران را برعهده داشته و آن را به تمامی شهر و روستاهای سراسر کشور توزیع میکند.

شما میتوانید از همین تارنما برای خرید های تکی و عمده قرص ویگرکس پلاس نسخه ی کانادایی اصل اقدام فرمایید.

قیمت تکی قرص ویگرکس پلاس اصل برای شما 750000 تومان خواهد بود.

مزیت استفاده از قرص ویگرکس پلاس اصل برای درمان مشکلات جنسی میباشد، بنابراین با استفاده از این قرص می توان مشکلات مرتبط با قوای جنسی را از میان برد.

ویگرکس پلاس VigRx+ قرص بزرگ کننده آلت
قرص ویگرکس پلاس ؛ بهترین قرص بزرگ کننده آلات تناسلی

خرید قرص ویگرکس پلاس اصل از داروخانه

دراگ استور یا بهتر بگوییم داروخانه دکتر چکامه محلی معتبر برای دریافت اطلاعات داروهای جنسی میباشد، شما میتوانید در اینجا با خیالی راحت به نسخه های اصلی داروهای زناشویی دسترس پیدا کنید.

ویگرکس پلاس یکی زا معتبرترین قرص های درمان کوتاهی آلات تناسلی مردانه بصورتی دائم میباشد که هم زمان میتواند انرژی جنسی را در شما افزایش دهد.

خرید این قرص گیاهی بسیار از طرف پزشکان توصیه میشود اما لازمه ی آن پیدا کردن تنها نسخه ی اصلی میباشد که براحتی در اینجا برایتان گرد آوری کرده ایم.

چند اطلاعات کوچک را در زیر به ما اعلام کنید تا ویگرکس را در همان ادرسی که میگویید به سرعت تحویل دهیم.

سفارش ويگارکس پلاس VIGRX PLUS
نام و نام خانوادگی
کد کشور
شماره تلفن
ایمیل اختیاری
ادامه آدرس 

اگر در مورد اين محصول سؤالي داريد در فیلد زیر بنويسيد.

سؤال اختیاری
کد پستی
تعداد 
tehrantak

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 14 میانگین: 4.4]

10 دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: