خرید قرص کلفت کننده فوری الت تناسلی مردانه گودمن اصل

خرید قرص کلفت کننده فوری الت تناسلی مردانه گودمن اصل
برترین قرص کلفت کننده فوری گودمن اصل

سلام با عرضه ی یک قرص کلفت کننده فوری جدید در این بخش خدمتتان رسیدیم تا بتوانیم بخشی دیگر از مخاطبان خود را راضی نگه داریم.

همیشه پزشکان توصیه میکنند که از روشهای ورزشی جهت تقویت آلت تناسلی استفاده کنید، برای مثال روش جلکینگ که با مکانیزم دست روی دست میتواند بازوهای آلت تناسلی را تحریک به رشد کند( کلفت کردن آلت).

در این بین روشهای دارویی نیز مد نظر کاربران در سرتاسر دنیاست و مردان برای یافتن یک قرص کلفت کننده فوری آلت به تکاپو افتاده اند. یک مکمل حجم دهنده ی آلت تناسلی باید در ساختارش از موادی سود برده باشد که بتواند کالری اضافه ای را به بدن فرد اضافه کند. مردان برای تصمیم گیری جهت انتخاب بهترین قرص کلفت کننده فوری کار دشواری را پیش روی خود میبینند زیرا در اولین گام مجبورند از سیل عظیم تبلیغاتی عبور کنند!

اما تصمیم ما در دراگ استور دکتر چکامه تنها کمک به یافتن بهترین مکمل های جنسی برای ذوجین میباشد، ما میخواهیم از قرص گودمن اصل آمریکا در این صفحه رو نمایی کرده و تمام جزئییات آن را برایتان شرح دهیم تا در صورت رضایت از کیفیت، حتی بتوانید آن را از همین تارنما براحتی خریداری کنید.

قرص گودمن چیست؟

گودمن اسم تجاریه کپسولهای 60 عددیه آمریکاییست که بعنوان محرک رشد ماهیچه های آلت تناسلی مردانه در بازارهای محصولات زناشویی قرار دارد. این برند از سالها پیش بعنوان مکملی قوی برای مردان وارد ایران شد و از طرفداران خاصی برخوردار بوده است بخصوص اینکه اکثر خریداران قرص گودمن ورزشکاران حوزه ی بدنسازی هستند.
قرص گودمن قادر به فعال سازی نعوظ مردانه و قدرت ماندگاری تا 36 ساعت را داراست، شما میتوانید آن را بعوان یک محرک نیرو بخش برای روابط جنسیتان بکار گیرید.
اما عمده دلایل مصارف این کپسولهای خوشکل آمریکایی برای کلفت کردن و درمان اصلاح آلت خمیده میباشد.
همه چیز با درمان انقلابیه نعوظ ها شروع میشود، همانند فرآیند کار برای یک بازوی ضعیف که نیازمند دمبل زدن است شما باید با گودمن عضلات آلت تناسلی خود را قوی تر و قویتر کنید، برای عملکرد بهتر از روشهای پنمیر و جلکینگ باید بهره ببرید و هر روز به ورزش دادن آلت تناسلی خود بپردازید.
عملکرد این قرص کلفت کننده فوری آلت مردانه بسیار سریع است و نتیجه آن چهار ساعت دوام می آورد. این به ادراک ما در مورد جنسیت و تمایلات جنسی، که قبلاً توسط روش‌های قدیمی تفکر یا درک محدود بود، بعد جدیدی داده است. این باعث می شود کپسول گودمن یک نوآوری شگفت انگیز در سلامت جنسی مردان باشد!
ترکیبات بهینه شده ی قرص گودمن این توانمندی را خواهند داشت که شما را از شر قفسه های توری نعوظ ضعیف و آلت های بی حال و کسل کننده نجات دهد.
تمرکز گودمن ها روی قطر گربه ی شماست اما امکان افزایش طولی نیز غیر قابل انکار است.
خرید قرص گودمن اصل تفکری برای حجم دادن ساختار لوله ایه آلت تناسلی است و این موضوع میتواند از بزرگ سازی کلاهک آلت تا گردنه های آن همچنان مد نظر شما و سازنده ی دارو باشد.
قرص کلفت کننده فوری گودمن سطح آندروژن و استقامت جنسی را افزایش داده همچنین بعنوان یک داروی طبیعی تحریک کننده ی غرایض جنسی شناخته میشود.

راهنمای اثر بخشیه قرص کلفت کننده فوری گودمن

1. در عرض نیم ساعت تأثیر میگذارد (شکم خالی در مصرف اثر سریعتر و طولانی تری دارد)

2. افزایش سطح آندروژن و استقامت جنسی، یک نتیجه غرایز جنسی طبیعی برای تحریک اندام های جنسی

3. افزایش علاقه، برآورده کردن لذت، ایجاد انزال قوی و بیشترین رضایت برای ذوج

4. نعوظ قدرتمند، چندگانه و طولانی مدت ممکن است تقریباً سی و شش ساعت باشد

5. با عصاره های طعم دهنده ارزشمند برای حفظ کفایت اندام ادراری، افزایش انرژی و کاهش درد و غیره

6. تاثیری در روزهای بعد ندارد، یک بار رابطه جنسی پرانرژی نگه دارید

7. بدون اعتیاد، مصرف یک جعبه کفایت میکند(بیشتر خرج نکنید)

8. ناتوانی جنسی در مردان را برطرف می کند

9.عملکرد بدن را افزایش می دهد و خستگی ناشی از عمل جنسی زائد را از بین می برد.

10. مشکلات ناباروری در مردان را حل می کند

قرص گودمن اصل از چه ترکیباتی سود میبرد؟

عمده ترکیبات حول محور سه عنصر اصلی حرکت میکنند:

• عصاره ی ریشه ی ماکا : به جینسینگ پرویی نیز معروف است، از این گیاه طب سنتی بیشتر جهت برآورد کردن افزایش میل و انرژی جنسی استفاده میشود. ریشه ماکا یک آداپتوژن است. این گیاه سرشار از ویتامین‌ها، چربی‌های خوب، مواد معدنی، استرول‌های گیاهی و آمینو اسید‌های مختلف است. ریشه ماکا خواص و فواید فراوانی دارد که از جمله خواص آن تقویت سیستم عصبی، افزایش عمر مفید جنسی و مکملی آرام بخش برای اعصاب است.

• پودر پوست یوهیمبه : بیوگرافی یوهیمبه به درخچه های بومیه آفریقایی برمیگردد، پودر پوست یوهیمبه تحریک کننده و عاملی برای افزایش جریان خون در بدن است که بویژه برای قدرت گیری نعوظ بی شمار کاربرد دارد. مردم بیشتر از یوهیمبه برای مشکلات جنسی استفاده می کنند. همچنین برای تقویت خلق و خو، برای عملکرد ورزشی و اهداف دیگر استفاده می شود.

• L-Arginine : بهتوان یک مکمل قبل از تمرین از آن یاد میشود. کاربرد ال آرژنین اصولا رگ‌گشایی بوده و خون را در رگ‌هایتان به جریان می‌اندازد. به همین خاطر است که نه‌تنها بدنسازان، بلکه بیماران قلبی‌ـ‌عروقی و افرادی‌که مشکل نعوظ دارند هم سراغ آن می‌آیند. قرص گودمن اصل از این ماده به جهت تحریک هورمون رشد بهره میبرد.

قرص کلفت کننده فوری اصل

تشکیل آلتی عضلانی با قرص گودمن 60 تایی اصل آمریکا

مصرف یک دوره از کپسول های گودمن باعث میشود تا شما به نعوظ های سرسختانه ای دست یابید، کپسول گودمن برای قدرت جنسی در مردان و همچنین آلت تناسلی بلندتر و ضخیم تر (با مصرفی حدود یک الی دوماهه به نتایج دائمی می رسد).

قویترین قرص کلفت کننده فوری گودمن یکی از بیاد ماندنی ترین قرص های جنسی است که سالهاست به مردان برای رسیدن به سایز دلخواه کمک کرده است، اشتیاق برای ساختن یک عضو جنسیه وحشی در مغز هر مردی وجود دارد با اینحال همگان در این مورد تخصص و اطلاعات لازم را کسب نمیکنند.

ما خوشحالیم که شما برای مشکل خود ساعتها وقت گذاشته و اطلاعات داروهای جنسی را یک به یک بررسی میکنید، با این حال قرص فعلی یک قرص کلفت کننده دائمی مردانه بوده و بهتر است اگر بدنبال درمان سایر مشکلات جنسیتان نظیر زود انزالی یا غیره هستید از بخش های دیگر دراگ استور دکتر چکامه دیدن فرمایید.

برای پاسخ به این سوال که چگونه میتوان با خرید و مصرف یک دوره از قرص های گودمن به سایزی دلخواه رسید لازم است اطلاعات علمیه زیر را مرور فرمایید ⇓

از لحاظ فیزیکی ساختار آلت تناسلی مردانه از سه بخش مهم تشکیل شده است که عبارتند از :

کورپورا کاورنوسا: دو ستون بافت نعوظی که حاوی عروق کوچکی است که در هنگام نعوظ از خون پر می‌شود و آلت تناسلی را سفت تر و بلند تر می‌کند.

بافت اسفنجی: ستون کوچکتری از بافت اسفنجی که مجرای ادرار را احاطه کرده است و مجاری ادرار را در هنگام نعوظ باز نگه می‌دارد.

تونیکا آلبوژینا: غلاف بافت همبند است که سه ستون را در بر می‌گیرد.

تنها ماهیچه ای که در عملکرد آلت تناسلی نقش دارد ماهیچه اسفنکتر خارجی در ریشه آلت تناسلی است که به انزال کمک می‌کند و می‌تواند تحت اختیار فرد برای کنترل جریان ادرار استفاده شود.

با این دید علمی لازم است بدانید که ترکیباتی که در قرص گودمن وجود دارد باعث تقویت بیش از بیش ماهیچه ی اسفنکتر خارجی آلت تناسلی میشود و این کار براساس ورود میزان استانداردی از جریانات خونی اتفاق می افتد.

این تحریک خون پذیری بصورتی عادی و در طی یک الی دوماه صورت میپذیرد و شما کم کم به کلفتیه مورد نظر خود دست پیدا میکنید.

اگر به ابتدای مطلب دوباره سری بزنید ما کلفت کردن آلت تناسلی را بر اساس تمرینات دستی برای شما امکان پذیر توصیف کردیم و متذکر این قضیه شدیم که برای پیدایش نعوظی سخت همراه با آلتی کلفت و عضلانی بهتر است ترکیبی علمی از حرکات ورزشیه آلت و همچنین خوردن مکمل را در پیش بگیرید.

حتما بخوانید : قرص افزایش نعوظ فراری قرمز

نحوه ی مصرف قرص کلفت کننده فوری گودمن

دوز مصرفی برای هر روز یک عدد میباشد، این در صورتیست که اگر میخواهید برای رابطه ی جنسی از قرص گودمن اصل بهره ببرید بهتر است حدود 20 دقیقه قبل از هر اتفاقی این دارو را مصرف نمایید.

شما میتوانید کپسول دوم را در 24 ساعت دوم مصرف نمایید.

اثرات به طور معمول تنها زمانی فعال هستند که تحریک شوند. در صورتی که نعوظ بیش از 4 ساعت ادامه یابد، فوراً به دنبال کمک پزشکی باشید.

علاقه ی افراد به مصرف قرص گودمن جدا از بحث نعوظ به جهت افزایش سطح دوپامین و احساس آرامش و لذت جنسی میباشد.

کپسول های گودمن اصلی
افزایش توان جنسی با بهترین قرص کلفت کننده فوری گودمن

رعایت موارد احتیاط آمیز قبل از مصرف هر نوع قرص کلفت کننده فوری

 • فقط طبق دستورالعمل استفاده کنید.
 • در صورتی که بیماری مهمی دارید یا از داروهای تجویزی استفاده می کنید، به خصوص اگر حاوی نیترات، مانند نیترات هستند، این محصول را مصرف نکنید.
 • اگر مشکلات قلبی دارید یا نیروی زیادی در واحد سطح دارید، استفاده نکنید.
 • اگر نمی‌دانید که برای شما مناسب است یا خیر، قبل از شروع با مشاوران دراگ استور ما مشاوره کنید.
 • در صورت وجود علائمی از بی نظمی قلبی یا تنگی نفس، مصرف را قطع کنید.

تغذیه هایی که میتواند بهمراه قرص گودمن به رشد آلتتان کمک کند

تغذیه یکی از مهمترین بخش های درمان مشکلات جنسی است، شما اگر در زمان درمان مشکلات جنسیتان از ورزش و تغذیه های بهینه استفاده نکنید مسلما کلاه بزرگی بر سرتان میرود.

قرص های جنسی نظیر کلفت کننده فوری گودمن اگر چه نیروی فوق العاده ای را در اختیارتان قرار میدهد اما در نظر داشته باشید که شما باید به مدتی حداقل یک الی دوماه تحث درمان باشید پس به فکر جذب کالری باشید.

ما یک لیست کوچک از خوراکی های را در ادامه در اختیارتان قرار میدهیم که میتوانید به دلخواه بخشی از آنها را حتما در رژیم غذایی خود قرار دهید:

 • تخمه کدو
 • شکلات تلخ
 • کهن‌دار یا جینکو
 • زنجبیل
 • فلفل هندی
 • سبزیجات و میوه
 • مکمل ماکا (جینسیگ پرویی)
 • هندوانه

این لیست میتواند همچنان ادامه داشته باشند اما اکثر پزشکان ایرانی و خارجی در کانال های اجتماعی خوردن این خوراکی ها توصیه کرده اند.

درمان سرد مزاجی در زنان >>> قطره خوراکی اسپانیش فلای

خرید قرص گودمن

همیشه نمیتوان از جنبه های روانی استفاده نمود و توانایی جنسی همواره نیازمند تقویت است.

اگر چه استرس عاملی برای یازداشتن رشد آلت تناسلی مردانه است اما نمیتوان بیش از حد به این قضیه گیر داد، قرص های خوراکی جنسی با توحه به نشاط آور بودن بخصوص در زمان آمیزش جنسی بسیار میتوانند در حالات روحی افراد نیز تغییرات مثبتی ایفا نمایند.

برای رشد آلت همیشه بهتر است داروهایی را انتخاب کنید که حاویه ماکا و جینسینگ باشند و این قرص کلفت کننده فوری کاملا چنین ویژگی هایی را داراست.

پس خرید اینترنتی قرص گودمن که بسیار ساده دارو را در اختیارتان قرار میدهد میتواند شاه راهی باشد که بتوانید مشکل فعلی خود را بصورتی علمی مرتفع نمایید.

به طور خلاصه: به لطف راه حل های رقابتی، درمانگرهای جنسی برای تعداد بیشتری از مردم قابل دسترس می شود. البته باید مراقب تقلبی ها باشیم و محصولات تضمین شده را از منابع مطمئن خریداری کنیم تا ناامید نشویم.

ما بسیار به عرضه ی محصولات برند داریم عادت میکنیم و قرص گودمن میتواند مسیر ما را روشن تر کند، ما قصد داریم این بسته ی دارویی را به شکلی مخفی و در پاکتی غیر مشخص برایتان ارسال کنیم، اگر گودمن را دوست دارید پس بهتر است از فرم زیر دست بکار شوید.

قیمت فعلی قرص گودمن اصل : 750000 تومان

محتویات : 60 عدد کپسول اورجینال در یک بطریه آمریکایی

سفارش كپسول گودمن درمان ناتواني آقايان
نام و نام خانوادگی
کد کشور
شماره تلفن
ایمیل اختیاری
ادامه آدرس 

اگر در مورد اين محصول سؤالي داريد در فیلد زیر بنويسيد.

سؤال اختیاری
کد پستی
تعداد 
tehrantak

** به یاد داشته باشید که نتایج برنامه به استعداد فرد بستگی دارد و ممکن است متفاوت عمل کند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 12 میانگین: 4.7]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*