خرید قرص افزایش قد نچرال ولت 100 تایی اصل

خرید قرص افزایش قد نچرال ولت 100 تایی اصل
قرص افزایش قد طبیعی بدن نچرال ولت

نرمی استخوان های بدن، سطح کلسیم و منیزیم پایین و از همه ی اینها مهمتر تاخیر در افزایش قد باعث ایجاد دلهره در میان نوجوانان و جوانان سرتاسر دنیا میشود. اگر چه در دیدگاه اول این ناهمگونی به وراثت ربط داده میشود اما همیشه اینگونه نیست و حتی میتوان گونه هایی از این نقیصه را کاملا دور زد! حتما میپرسید چگونه و اینکه ما میدانیم که از اینهمه بی تفاوتیه پزشکان امروزی به ستوه آمده اید.

ما به شما یک دارویی را معرفی میکنیم که توانسته به هزاران نفر در سرتاسر دنیا کمک کند، مصرف این دارو برای قشر جوان تا 27 سال منجر به افزایش قد شده و برای سنین بالاتر بعنوان مکملی جهت تقویت مفاصل استخوانی و جلوگیری از پوکی استخوان پیشنهاد میگردد.

قرص افزایش قد نچرال ولت توانایی بهبود دردهای مفاصلی، خمیدگی استخوان های کمر، کوتاهی قد و کمک به شادابی و انرژی زایی بدن را دارا میباشد. این محصول از 100 عدد تشکیل شده که حاویه سه ماده ی اصلی کلسیم، منیزیم و زینک میباشد.

یافتن نسخه ی اصل این دارو در ایران بسیار سخت است اما ما اینکار را برای شما ساده میکنیم و میتوانید براحتی از زیر همین پیج قرص افزایش قد نچرال ولت را سفارش دهید.

تعداد دارو : 100 عدد
برند: نچرال ولث (netural wealth)

نچرال ساخته شده از مواد تماما ارگانیگ

سن مشروع مصرفی از 17 سالگی

قرص افزایش قد نچرال ولت چیست؟

نچرال ولت (netural wealth) اسم دارویی برای محکم سازی سازه های استخوانی بدن است، این دارو قادر به درمان هر گونه بیماری های ضعف عضلانی میباشد. نچرال ولت میتواند دارویی برای ورزشکاران و یا افرادی که میخواهند تناسب اندام بهتری را تجربه کنند مورد استفاده قرار گیرد.

این داروی افزایش قد را میتوانید با عنوان نچرال ولث نیز تلفظ فرمایید.

دلیل محبوبیت نچرال ولت درمان معضل کوتاهی قد میباشد زیرا افراد زیادی توانسته اند با این دارو هورمون های خود را فعال تر ساخته و بافت های استخوانی را تحریک به افزایش کنند.

قرص افزایش قد نچرال ولت آمریکایی دارای ترکیبات، مواد معدنی و ویتامین های سازگار با بدن میباشد که در هر نقطه ای از بدن میتواند کار تقویت و ساختارسازی را انجام دهد. این دارو میتواند میزان سوخت و سازهای بدن را استاندارد سازی نماید.

فرمول ویژه netural wealth نه تنها به رشد قد کمک می کند، بلکه تراکم مواد معدنی استخوان شما را نیز افزایش می دهد. ترکیب netural wealth  حاوی مواد کاملاً متعادلی مانند روی، کلسیم، زینگ و منیزیم است که به دلیل پشتیبانی عالی از سیستم اسکلتی شناخته شده است: روی عملکرد سیستم را عادی می کند، کلسیم استخوان ها را تقویت می کند و زینگ و منیزیم جذب بهتری را فراهم می کند.

ما در دراگ استور دکتر چکامه به سلامت و تندرستی شما اهمیت می دهیم. به همین دلیل است که ما فقط مکمل های ایمن را با استفاده از اجزای مورد تایید بالینی در وبسایت خود قرار میدهیم. ترکیب موثر قرص افزایش قد آمریکایی نچرال ولت رشد سریع قد را تحریک می کند و همچنین به تقویت سلامت شما کمک می کند.

قرص افزایش قد نچرال ولت یکی از بهترین کیفیت هایی بود که آمریکا توانست برای افزایش قد در اختیار زنان و مردان قرار دهد، این مکمل حمایت میکند از افرادی که میخواهند هورمون های رشد خود را تحریک ساخته و بلندتر شوند.

ظاهر نباید عاملی مخرب پیش پای شما برای موفق تر شدن باشد. بدانید که شما هیچ کم و کاستی نسبت به دیگران ندارید و البته اینکه شما توانایی هایی داشته اید که متاسفانه تاکنون آن را نادیده گرفته اید و بدلیل ضعف اجتماعی حاصل از کوتاهی قد نتوانسته اید بهتر از آنها جهت شکوفایی استفاده کنید. ما بعنوان یک دوست خوب میخواهیم هر آنچه که در توانمان باشد به شما کمک کنیم. نچرال ولت یکی از گزینه های قوی برای افزایش قد است و این دارو ارزش فراوانی خواهد داشت وقتی شما بدون ریسک تصمیم به بلند قدتر شدن گرفته باشید.

ورزش یکی از بهترین راه ها برای افزایش سریع قد و افزایش قد است. این اثر را با ترکیب ورزش با مصرف مکملی عالی مثل همین نچرال آمریکایی خوب تقویت کنید.

حتما بخوانید : ژل تنگ کننده واژن ژاپنی 10 تایی

روش مصرف قرص افزایش قد نچرال ولت

این مکمل بهتر است دو یا سه بار در روز مصرف گردد. بهترین زمانهای مصرفی میتواند صبح و شب و حتی ساعتی قبل از شروع تمرینات ورزشی باشد.

قبل از هرچیزی باید چک کنید که اگر در حال حاضر به دلیل بیماری خاصی تحت درمانید لازم است با پزشک خود در این باره مشورت بگیرید.

دوز مصرفی میتواند وابسته به سبک زندگیه شما متفاوت باشد اگر احساس میکنید سه مورد بیش از اندازه است میتوانید به دو عدد در شبانه روز اکتفا کنید.

بهترین درمان اینست که هیچ وقفه ای در مصرف دارو نداشته باشید، ملاحظاتی را بهنگام مصرف این دارو انجام دهید تا بهتر به نتیجه گیری دست یابید، برای مثال شما حق استفاده از نوشیدنی های الکل زا و دخانیات در حالی که تصمیم به افزایش قد گرفته اید را نخواهید داشت.

در این مدت بجای اینکه مدام در فضاهای بسته باشید بهتر است از هوای تازه استفاده کنید، به سطح دریا یا ارتفاعات کوها سربکشید تا جریانات خونی شما بهینه شده و شادابی خوبی را کسب کنید.

شما نباید ساکن باشید زیرا مکمل به متابولیسم بدنی تان راه یافته و غضروف ها تحریک شده است پس ورزش کرده و به اندام های خود اجازه ی رشد و تکامل یافتن بدهید. ما ورزشهای سنگین بدنسازی را در طول دوره ی درمان با قرص افزایش قد نچرال ولت برایتان پیشنهاد نمیدهیم و بهتر است به دنبال ورزشهای هوازی باشید زیرا هدف ارتقای طولیست نه حجم گیری!

دارویی برای افزایش قد
تصویری از قرص افزایش قد نچرال ولت صد تایی

چه افرادی میتوانند با نچرال ولت امیدوار به افزایش قد باشند؟

از این دارو باید برداشت های علمی استخراج گردد، چنین مکمل هایی برای افراد میانسال به بالا جهت افزایش قد در نظر گرفته نمیشود و تنها کسانی که صفحات رشدشان هنوز باز است میتوانند نسبت به افزایش قد امیدوار باشند.

این یک دارویی است که با اعصاب مرکزی میتواند ارتباط مستقیمی داشته باشد، برای مثال کسانی که با اختلالات روانی و یا بیماری های فشار خون دست و پنجه نرم میکنند نمیتوانند سود دهی لازم را از چنین مکملی انتظار داشته باشند.

غضروف های بدن نهایتان بتوانند تا 27 یا 28 سالگی دوام داشته و صفحات رشد را باز نگهدارند پس این مکمل میتواند برای افراد 17 تا 27 ساله بازدهی کاملی را در بر داشته باشند.

نچرال ولتها برای افراد میانسال به بالا برای تقویت مفاصل استخوانی در نظر گرفته میشوند.

این مکمل تقویتی گاهی توسط پزشکان برای دوران فیزیوتراپی تعویض مفاصل پا و یا بیماری های مربوط به رباط صلیبی پا تجویز میگردد.

خرید مکمل های افزایش قد چه فوایدی برای ما دارند؟

اگر به صنعت مدل نگاهی بیاندازید متوجه سود کلان آن خواهید شد. هر چه جلوتر میرویم مردم به زیبایی اندام بیشتر اهمیت میدهند. همه ی انسانها در طول زندگیه خود بارها و بارها ثروتشان را جهت خرید لباسهای جدیدتر و یا داروهای سلامتی صرف میکنند. دلیل خرید قرص افزایش قد اینست که ما میخواهیم سطح اعتماد بنفس خود را افزایش دهیم. افزایش قد به شما کمک میکند تا گردنتان را برای صحبت کردن با آدمها به شدت قوس ندهید. این به شما کمک میکند تا برای برداشتن اجسام از سطوح بالاتر نیاز به هیچ کسی نداشته باشید و از همه مهمتر اینکه عشق زندگیتان را بخاطر شرایط جسمانی خود از دست ندهید و بتوانید هم سطح با او به پیاده روی و خرید روزمره رهسپار شوید.

اگر چه هیچ کس حق اظهار نظر در مورد قدتان را ندارد اما در خلوت های خود حتما به این نقیصه بارها فکر کرده اید و از آسیب هایی که این موضوع میتواند در طول زندگیتان به شما وارد سازد کاملا آگاهید.

بگذارید یک خاطره ای برای شما تعریف کنم «همین چند وقت پیش دوستم پول زیادی را صرف خرید ماشین جدیدش کرد، یکبار وقتی با او برای تفریح به مسافرت طولانی رفتیم متوجه شدیم که بسیار کمتر از ماشین های ساده خستگی را احساس میکنیم پس آنجا بود که دوستم گفت نه واقعا ارزشش را داشت چون نه تنها امنیت جانی ما با امکانات بروزش تامین بود بلکه بسیار احساس راحتی نیز میکردیم» پس هدف از این داستان این بود که همیشه نمیتوان پول را برای آبنده پس انداز نمود گاهی راحتی در حین جوانی میتواند زیبایی های زندگی را پیش از پیش افزایش دهد. صرف مبلغی اندک برای خرید داروی افزایش قد میتواند ما را در ادامه راه بسیار خرسند سازد.

قرص Natural Wealth Ca+Mg+Zn یک مکمل غذایی چند معدنی است که اثرات متعددی دارد، کلسیم مسئول سلامت استخوان ها و دندان ها است، تراکم استخوان را در پوکی استخوان بهبود می بخشد، منیزیم به عملکرد بهتر عضله قلب کمک می کند، اسپاسم را کاهش می دهد و اثر مفیدی بر خستگی مزمن دارد و روی برای رشد، نمو و ایمنی خوب لازم است.

آیا درمان کوتاهی قد امکان پذیر است؟

موضوعی که برای انسان سنگین تمام میشود یاس و نا امیدی است. شما در حالی که برای رسیدن به اهداف و خواسته هایتان جستوجو نکرده و تنها به حرف انسانهای بدبین گوش دهید کارتان تمام است.

وقتی به زندگیه انسانهای پولدار نگاه میکنیم متوجه میشویم که آنها حتی زیر خط فقر را با چشمان خود دیده اند و یا ورزشکاران نابی که از لحاظ جثه کمی کوچکتر از مردم عادی بودند اما با تلاش و کوشش خود به هر جایی که دلشان خواست رسیدند.

وقتی قد شما کوچک است باید به این ابهام ما پاسخ دهید که به اندازه کافی ورزش کرده اید؟ تغذیه های درستی را در برنامه روزانه خود گنجانده اید؟ آیا از استرس ها خود را نجات داده و خواب های شیرینی را پشت سر گذاشته اید؟ و در آخر اینکه مکمل های تقویت صفحات رشد را امتحان کرده اید؟

بهتر است بدانید که بهترین زمان قد کشیدن خواب شیرین شبانه است، لطفا سعی کنید سوالاتی که ما در بالا ذکر کردیم را از خود پرسیده و برای جوابشان نه با دهن بلکه با کارها و عمل هایتان پاسخ دهید.

راز افزایش قد فروکش کردن استرس هاست، راز افزایش قد شروع ورزش های منظم در کنار مکمل های معتبر دنیاست.

درمان کوتاهی قد
چگونه بلند قد شویم

وقتی از نظر قدی احساس میکنی که عقب مانده ای در حالی که ذهنت بسیار جلوتر از بقیه پیش میرود پس دست به کار شو، تکنیکها را یاد بگیر و یک به یک اجرا کن. تو باید تغذیه مناسبی داشته باشی تو نباید در حالی که تلاش نکرده ای غمگین شوی.

رسیدن به اهداف همه ی سختی های پشت سرت را ویران و از یادت خواهند برد، این زندگیه توست پس هر گونه که میخواهی با آن رفتار کرده و برای رویاهایت برنامه روزی کن.

بخوانید : بهترین تقویت کننده نعوظ مردانه

عوامل تاثیر گذار در قد انسانها کدامند؟

به نقل از medicalnewstoday عوامل زیر باعث میشوند تا قد انسانها شکل گرفته و صفحات رشد آنها بسته شوند:

 • ژنتیک
 • جنسیت تعیین شده در بدو تولد
 • شرایط پزشکی خاص
 • تغذیه
 • ورزش
 • ترشح هورمون رشد از غده هیپوفیز

همانطوری که در بالا اشاره کردیم ژنتیک مهمترین نقش را در تعیین قد افراد دارد. مطالعات منبع معتبر روی دوقلوها اهمیت وراثت را در تعیین نوع بدن افراد نشان داده است. این بدان معنی است که اگر والدین فردی قد بلند باشند، احتمال اینکه آنها نیز قد بلند باشند بیشتر است. اگر والدین فردی کوتاه قد باشند، احتمال اینکه او نیز کوتاه قد باشد بسیار زیاد است.

جنسیت یکی دیگر از عوامل بیولوژیکی است که در تعیین قد افراد نقش دارد. پتانسیل قد کلی ماده ها کمتر از مردان است. برخی از شرایط پزشکی نیز می توانند در تعیین قد فرد نقش داشته باشند. شرایط زیر می تواند نحوه رشد یک فرد را در دوران کودکی تغییر دهد:

غول گرایی

کوتولگی

آرتروز

بیماری سلیاک درمان نشده

سرطان

هر شرایطی که نیاز به استفاده طولانی مدت از استروئیدها داشته باشد سندرم داون سندرم ترنر سندرم مارفان تغذیه همچنین بر پتانسیل قد افراد تأثیر می گذارد.

دریافت تغذیه خوب که شامل منابع غذایی ویتامین ها و مواد معدنی باشد به رشد افراد کمک می کند. برعکس، افرادی که تغذیه کافی ندارند ممکن است به اندازه قد رشد نکنند. مطالعات نشان داده اند که با بهبود تغذیه در طول زمان، افراد قد بلندتر شده اند. این نشان می دهد که کودکانی که از رژیم غذایی غنی از کلسیم، پروتئین و سایر مواد مغذی استفاده می کنند، می توانند پتانسیل رشد خود را به حداکثر برسانند.

فعالیت بدنی همچنین در رشد و قد کودکی نقش دارد، زیرا فعال بودن باعث ترشح هورمون رشد انسانی می شود. هنگامی که این هورمون فعال می شود، کودکی با صفحات رشد باز در استخوان های خود ممکن است رشد بیشتری را نسبت به زمانی که از نظر فیزیکی فعال نبود، تجربه کند.

اینها موضوعاتی هستند که اکثر پزشکان روی آن اجماع نظر دارند.

یکی از بهترین راههای کنترل قد افراد در زمان نوجوانی است و اگر افراد در این سنین به فکر اندام خود باشند و از درمانگرهای پزشکی استفاده کنند مسلما به نتایج بهترین دست خواهند یافت.

لیست بهترین تمریناتی که برای افزایش قد مفیدند

 • شیفت لگن : جابجایی لگن یکی از بهترین تمرینات برای افزایش قد است تا از نتایج منفی نشستن دور شوید. این تمرین افزایش قد در خانه همچنین باعث افزایش انحنای ستون فقرات تحتانی و قسمت بالای کمر می شود.
 • پریدن با یک پا : این را احتمالا در کودکی و بازی های آن انجام داده اید و بدون آنکه متوجه شوید قدتان بلند شده است پس دوباره بکار گیرید.
 • کمان لانج : خم کردن پشت و بالاتنه همیشه باعث افزایش قد شما می شود. رشد بالاتنه سخت است، اما با قوس لانژ کم می توانید کمر خود را به خوبی تقویت کرده و دراز کنید. این تمرین افزایش قد برای بلند کردن پاها و استخوان‌های شانه نیز مفید است.
 • دراز کشیدن بدن پیچ و تاب : دراز کشیدن بادی توئیست (یا Natarajasana) یکی دیگر از تمرینات موثر افزایش قد است که ستون فقرات را کشیده و عضلات گردن و شکم را تقویت می کند. این تمرین رشد قد همچنین باعث طولانی شدن و افزایش تون عضلانی کمر و باسن می شود و در نتیجه باعث افزایش قد می شود.
 • ورزشهای پرشی : هر چقدر میتوانید در فضاهای باز و هوای آزاد  به بالا بپرید و آمارهای خود را ثبت نمایید، حتی پشتک زدن های داخل استخر نیز عضلات شما را باز تر و به صفحات رشدتان کمک میکنند.
 • خم های عمودی : اگر به دنبال چند راه آسان برای افزایش قد به طور طبیعی هستید، خم شدن عمودی را امتحان کنید!این یکی از بهترین کشش ها برای قد بلندتر شدن است زیرا باعث می شود عضلات ناحیه ساق پا در جهت عمودی منبسط شوند و در نتیجه قد شما را بهبود بخشد.
 • کشش ساق پا : کلا حرکات کششی برای زیبایی اندام بهترین ورزش هستند و بارها و بارها شما باید آن را در تمرینات یا وقت های خالی خود تکرار کنید. کشش عضلات ساق پا و پشت با انجام حرکات کششی ساق پا به تقویت عضلات پشت و مرکزی و افزایش قد کمک می کند. کشش ساق پا همچنین به بهبود عملکرد کل بدن شما کمک می کند. این تمرین رشد قد همچنین به رفع سفت ساق پا، اصلاح آنها و کاهش التهاب کمک می کند.
 • شنا کردن : این یکی از بهترین ورزشهایی است که میتواند خود را در رگهایتان بهتر پروزش دهد، شنا یک تمرین افزایش قد است که شما را قادر می سازد تا از پاها، بدن و بازوهای خود نهایت استفاده را ببرید و در نتیجه قدرت عضلانی را توسعه دهید. به خصوص، اگر می خواهید در طول جلسات تمرینی خود از گرما و تعریق فرار کنید، شنا بهترین است. شنای سینه مناسب ترین سبک شنا برای افزایش قد است.
 • پاها بالا : بالا بردن پاها ساده ترین و موثرترین ورزش برای افزایش قد است. در حین انجام تمرینات پا به بالا، بدن شما به طور کامل کشیده می شود. در طول تمرین، پاهای شما یک روند شدید کشش را پشت سر می گذارد و بهبود قابل توجهی در قد خود خواهید دید.
قد چگونه افزایش پیدا میکند
تکنیکهای موثر برای افزایش قد

این لیست میتواند تا بیش از چندیدن و چند حرکت ورزشی ادامه دار باشند هدف ما این بود که دیدتان را بازتر کنیم تا تحقیقات موثری را روی حرکات ورزشی که به بهبود قدتان کمک میکند انجام داده و در برنامه ی روزانه خود بگنجانید. شما نباید از هیچ تلاشی دست کشیده و مایوس شوید. چیزی که مهم است هدف کنونی شماست و هیچ کس حتی خودتان نباید در این مسیر فاز منفی بگیرید.

مزیت های کلی، قیمت و اقدام به خرید نچرال ولت

این مکمل تناسب اندام به نسبت پولی که صرف خریدش میکنید میتواند شاخصه های مثبتی را در اختیارتان قرار دهد که برخی از مهمترین آنها به شرح زیرند:

 1. تقویت کلی مفاصل استخوانی و ترمیم بافت ها آسیب دیده
 2. افزایش قد بصورتی تضمین شده و بدون بازگشت
 3. افزایش جذابیت های ظاهری و اعتماد بنفس
 4. پیشگیری از روند افسردگی
 5. کمک کننده به اقشار سالمند جامعه برای رهایی از پوکی استخوان
 6. جایگزینی اقتصادی و بی عارضه به جراحی های افزایش قد

استاندارد و کنترل شده بدون مواد GMO و همچنین بهترین مواد طبیعی

ویژگی ها: قرص NW Ca+Mg+Zn به شما کمک می کند تا از سیستم استخوان-مفاصل محافظت کنید. کلسیم، منیزیم و روی به حفظ استخوان های طبیعی کمک می کنند. کلسیم و منیزیم به عملکرد طبیعی عضلات کمک می کنند. کلسیم به انتقال عصبی طبیعی (انتقال تکانه های عصبی) و منیزیم به عملکرد طبیعی سیستم عصبی کمک می کند.

افزایش قد با نچرال ولت
لوگوی اختصاصی نچرال ولت

قرص افزایش قد نچرال ولتی پیشنهادی بارز از سوی مصرف کنندگان آن در سرتاسر جهان میباشد. همواره داروهای تقویتی با استقبال عموم جامعه رو به رو بوده اند و قرص افزایش قد نچرال ولت از این قاعده مستثنی نبوده است.

قیمت قرص افزایش قد نچرال ولت برای خرید شما 510000 تومان در نظر گرفته شده است که از فرم زیر میتوانید براحتی آن را سفارش دهید.

سفارش نچرال ولتز -NATURAL-WEALTH
نام و نام خانوادگی
کد کشور
شماره تلفن
ایمیل اختیاری
ادامه آدرس 

اگر در مورد اين محصول سؤالي داريد در فیلد زیر بنويسيد.

سؤال اختیاری
کد پستی
تعداد 
tehrantak

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 4 میانگین: 4.8]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*