بهرین دستگاه بزرگ کننده سایز آلت
محصولات مخصوص آقایان

خرید دستگاه وکیوم مردانه تورنادو – قیمت دستگاه وکیوم اصلی

اندازه ی کوتاه آلت تناسلی باعث ایجاد شک و ترس میان مردان میشود. این نگرانی خصوصا برای یک مرد مجرد بیش از همگان به چشم میخورد. مهم نیست که شما چه تعداد مقاله معتبر جهت دریافت پاسخ علمی راجع به میانگین سایز استاندارد را مطالعه کرده باشید.

مرد احساس ناامنی میکند نسبت به اینکه نمیتواند ظرفیت بیشتری از توان جنسی را در اختیار داشته باشد. علاوه بر این، مسائل مربوط به نعوظ پس از جراحی پروستات و بیماری‌هایی مانند بیماری پیرونی که باعث انحنای دردناک آلت تناسلی می‌شود، پیدا کردن دستگاه پزشکی را که می‌تواند به طور ایمن اندازه و عملکرد آلت تناسلی را افزایش دهد، گیج‌کننده‌تر می‌کند.

تکنیک سایز بدون استفاده دارو برای مردی که به هیچ وجه مایل به خرید مکمل نیست، تنها دستگاههای افزایش سایز و بهبود نعوظی هستند.

اینکه چه تعداد دستگاه معتبر در این زمینه وجود دارد روشن نیست، زیرا مطالعات همچنان برای ساخت محصولات طبی بهتر ادامه دارد. فارغ از اینها ما موضوع خود را محدود به دستگاه وکیوم مردانه تورنادو میکنیم تا به شما جهت تهیه آسان این وسیله ی کاربردی کمک کرده باشیم.

دراگ استور دکتر چکامه مجموعه ای از محصولات را ارائه می دهد که ادعا می کنند طول و دور آلت تناسلی شما را افزایش می دهند یا منحنی های ناراحت کننده را صاف می کنند و بیماری Peyronie را اصلاح می کنند.

دستگاه وکیوم مردانه چیست؟

شاید همیشه عکس آن را دیده باشید. وسیله ای با یک مخروط شفاف که باید آلت تناسلی در داخلش قرار گیرد. مخروط لیوانی شکل از هر دو طرف باز و برای ورود آلت تناسلی و ایجاد خلاء توسط مکانیزم پمپ خلاِء طراحی میگردد.

این دستگاه در چندین طرح مختلف ساخته میشود که برخی از آنها دارای پمپ های برقی و حتی درجه های تنظیم مقدار خلاء ایجاد شده را دارند (هدف ما در این پیچ ارائه دستگاه وکیوم مردانه با پمپ دستی است).

در حالت کلی تمامی مدل های عرضه شده از دستگاههای وکیوم مردانه یا همان پمپ مکش دارای خواص ضد آب و قابل شستشو، تمیز کردن آسان میباشند.

دستگاه وکیوم مردانه تورنادو یک سیستم درمانی خلاء معمولی است که به عنوان یک درمان موثر برای مشکلات نعوظ توسعه یافته است. این سیستم یک خلاء در اطراف آلت تناسلی ایجاد می کند و با کشیدن خون به آلت تناسلی به سرعت نعوظ رضایت بخشی ایجاد می کند. حلقه آلت تناسلی پس از رسیدن به نعوظ رضایت بخش و برداشتن پمپ در پایه آلت تناسلی باقی می ماند.

بسته ای که ما به شما ارسال میکنیم شامل موارد زیر خواهد بود:

 • یک دی وی دی نمایشی که نحوه استفاده از دستگاه خلاء را نشان می دهد
 • دفترچه کاملی از دستورالعمل‌های کاربر (و راهنمای اندازه‌گیری)
 • یک عدد مخروط بارگذاری آلت تناسلی شفاف که از بیرون قابل مشاهده است
 • حلقه های آلت تناسلی 5 سایز با کیفیت عالی و قابل تعویض توسط شرکت
 • آستین ترانسفر در 2 سایز
 • پمپ دستی وکیوم با کیفیت مشابه تصاویر موجود
قدرتمند ترین دستگاه درمان نعوظ
بهترین وسیله تقویت نعوظ و زود انزالی در آقایان

بررسی دستگاه وکیوم مردانه مارک تورنادو

یافته های ما نشان میدهد که اگر بصورت صحیح از دستگاه استفاده کنید میتواند برای سایز گیری آلت شما در آینده ای نه چندان دور موثر واقع گردد. نباید هدف شما برای بهبود سایز تهیه گرانترین یا ارزانترین وسیله باشد بلکه مطالعه در مورد خواص یک دستگاه و تطابق آن با شرایط جسمانی شما بسیار حائز اهمیت است.

طراحی دستگاه وکیوم مردانه تورنادو راحتی بیشتری را به ارمغان می‌آورد و شما را قادر می‌سازد آن را هنگام خواب بپوشید. با این حال، زیر لباس به اندازه سیستم های اکستنشن میله ساده تر محتاطانه نیست، و مانند همه اکستندرها، به مقدار قابل توجهی صبر و ثبات نیاز دارد.

انجام عملیات خلاء در چنین وسیله ای نیاز به شارژ پمپی دارد که جریان را به راه انداخته و موجب بهبود وضعیت کنونی شما از لحاظ نعوظی میشود.


طرفداران دستگاه چه میگویند؟

 • برای بسیاری از کاربران موثر است
 • راحت تر از دستگاه های مشابه
 • کشش را با فشار خلاء ترکیب می کند
 • فیلم آموزش استفاده از دستگاه وکیوم مردانه در داخل بسته گنجانده شده است
 • منع استفاده بهمره سایر داروها را ندارد

دیدگاه نقض کنندگان چیست؟

 • ممکن است برای کاربران ختنه نشده نیاز به تنظیم داشته باشد
 • در مسافرت ها الگوی مناسبی نیست
 • قیمتش گران است

موضوع مهم : نتایج ماندگار – مانند هر افزایش دهنده آلت تناسلی – نتیجه می دهد

دلایلی که مردان دستگاه وکیوم تورنادو را میخرند؟

اختلال نعوظ در پاره ای از اوقات همانند سرماخوردگی به سراغ مردان می آید. گاهی افسردگی، شرایط تغذیه ای نامناسب، مسمومیت، کهولت و خیلی از عوامل دیگر دست به دست هم میدهند تا آلت یک مرد بصورت کامل شق و سفت نشود.

یا هستند افرادی که میزان سایز خود را جدی گرفته و میخواهند به فکر درمان های طبی باشند.

دستگاه وکیوم مردانه تورنادو یک روش غیر تهاجمی است.

ارائه یک گزینه درمانی غیر دارویی و در نتیجه هیچ منع مصرفی با سایر داروها. پمپ وکیوم برای مردانی که در نعوظ مشکل دارند مناسب است.

توصیه به استفاده کنندگان دستگاه وکیوم مردانه⇓

n.b. استفاده از حلقه آلت تناسلی بیش از سی دقیقه در هر زمان توصیه نمی شود.

تیم پزشکی دراگ استور ما ساعتها به مطالعه دستگاههای مختلف سایز گیری پرداخته و نظرات چندین مرد را جویا شده است.

هر زمان که دستگاه جدیدی به دست ما می رسد، کیفیت متریال و ساخت، صلاحدید و سهولت استفاده و سفر را ارزیابی می کنیم.

در زیر نظر یک مرد استفاده کننده از دستگاه پمپ مکش مردانه را میخوانید:

من آن را با توصیه یک پزشک اولورژیست خریداری کردم زیرا او بمن گفت که وکیوم با کمک تدریجی به قدرت، اندازه و حساسیت، به شما این امکان را می‌دهد که سریع تحریک شوید. او بمن توضیح داد کمک فیزیکی خلاء، بدون آسیب یا عوارض جانبی برای بدن، در عین حال، این اسباب‌بازی به عنوان یک فنجان خودارضایی مردانه با لوازم جانبی سیلیکونی نرم مشابه عمل می‌کند.

وکیوم مردانه تورنادو مشابه با کدام روش درمان اختلالات نعوظیست؟

این راهکار درمانی منحصر بفرد است اما جزو روشهای مستقیم، غیر دارویی و فیزیکی افزایش سایز محسوب میشود. نزدیکترین گزینه بدان دستگاه لارجر باکس است.

حتما بخوانید : دستگاه لارجر باکس و افزایش سایز آلت مردانه

شاید خوانده باشید که مردان در گذشته از روشهایی نظیر جلکینگ یا پنیمور برای بهبود نعوظ و سایز خود استفاده میکردند اما آن روشها در دنیای پر تکنولوژی امروزی منسوخ شده بنظر میرسند.

در واقع دنیا به سمت هوش مصنوعی پیش میرود و وجود اسباب بازی های جنسی بسیار گسترش یافته است.

این اسباب بازی جنسی مردانه پمپ خلاء از مواد ABS با کیفیت و بادوام ساخته شده است، با چند حلقه سیلیکونی در اندازه های مختلف، دسته پمپ توسعه یافته ساده برای کار، استفاده آسان و تمیز است.

توجه داشته باشید که تنها طبق الگویی که ما به شما توصیه میکنیم باید از دستگاه بهره ببرید. نعوظ یک موضوع کاملا پیچیده است. خستگی نعوظ میتواند به ضرر شما تمام شود پس بهتر است بصورت گام به گام استفاده از این وسیله بزرگ کننده آلت را در پیش گیرید.

این پمپ تقویت کننده خلاء از طراحی منحنی منحنی برخوردار است که در ظاهر در مقایسه با سایر محصولات موجود در بازار یک نوآوری است.

می تواند اشتیاق افراد را تحریک کند، عاطفه بین عاشقان را تقویت کند و اعتماد به نفس شما را افزایش دهد.

نحوه استفاده از محصول

چگونه از پمپ های خلاء استفاده کنیم؟ ما فیلم آموزشی را برای شما پست میکنیم، اما بهتر است بصورتی تئوری در زیر بصورت خلاصه وار بخوانید که چکار باید بکنید.

به تصویر کامل دستگاه وکیوم مردانه وکیوم نگاه کرده و مطالب زیر را در این باره مطالعه کنید تا بهتر در مورد کارایی و عملکرد دستگاه آشنایی پیدا کنید:

 1. ابتدا یکی از واشر ها را (بسته به سایز اندام) انتخاب نموده و روی لوله قرار دهید و سپس شلنگ رابط و دستگاه مکش را متصل نمایید.
 2. واشر سیلیکونی را روی دهانه سیلندر قرار دهید، روی آستین آن را روان کننده پایه آب بمالید (این روان کننده میتواند یک کرم جنسی نظیر کرم جگوار یا لارگو نیز باشد).
 3. آلت خود را در داخل محفظه قرار دهید.
 4. دسته T را به آرامی بکشید تا هوا از سیلندر خارج شود. هوا را به آرامی مکیده می‌کنید و به وضوح می‌توانید آلتتان را از روی سنج دقیق شفاف در مدت زمان کوتاهی قوی‌تر و قوی‌تر ببینید.

موضوع مهم در مورد پمپ زدن : با فاصله حدودا دو ثانیه اقدام به پمپ زدن نمایید و تا آستانه درد پمپ زدن را به فاصله دو ثانیه ادامه دهید.

چقدر تا دیدن نتایج کامل فاصله دارم؟

برای یک درمان اصولی بهتر است خونسرد باشید. در نظر داشته باشید که روشهای فیزیوتراپی نیز دوره های درمانی خاص خودشان را دارند.

وقتی صحبت از مدت زمانی می شود که سود شما شروع به نمایش کند، نتایج متفاوت است. پس از چند ماه استفاده روتین برای حداقل چند ساعت در روز، اکثر مردم برخی از مزایای را تجربه می کنند. استفاده از دستگاه برای حداقل 2 تا 4 ماه توصیه ما برای بهترین نتیجه است.

وقتی شما دوره های تکمیلی را به پایان برسانید دیگر نگران بازگشت وضعیت نیز نخواهید بود.

بسیاری از مشتریان گزارش داده اند که نتایج را در عرض چند هفته پس از استفاده از دستگاه وکیوم مردانه مشاهده کرده اند. با این حال، مهم است که به این نکته اشاره کنیم که افزایش‌هایی که در طی یک ماه اول مشاهده می‌شوند، تنها موقتی هستند، زیرا آلت تناسلی شما شروع به تنظیم و پاسخ به درمان می‌کند.

مطالعات کشش صورت گرفته نشان میدهد که میتوان در یکماه حدود 3 سانت به طول آلت تناسلی با این روش اضافه نمود.

بهبودهای دائمی و طولانی مدت حداقل به 12 هفته نیاز دارند تا ایجاد شوند.

روش استفاده از وکیوم مردانه
سایز گیری آلت بدون استفاده از مکمل های جنسی با دستگاه وکیوم مردانه تورنادو

آیا این دستگاه به آلت تناسلی من صدمه وارد میکند؟

افرادی که تاکنون از دستگاه وکیوم مردانه استفاده نکرده اند ممکن است از دور حس خوشایندی نسبت بدان نداشته باشند. اما طراحان چنین وسیله ای کاملا واقف به این موضوع هستند که سطح پوست آلت تناسلی کاملا حساس است و ممکن است خراش هایی برداشته و باعث نارضایتی مشتری شوند.

ببینید مکانیزم عمل و تاثیرات دستگاه وکیوم مردانه به شرح زیر است:

پمپ از هوا برای افزایش اندازه آلت تناسلی شما استفاده می کند. سیلندر به یک واشر لاستیکی نرم وصل شده است. به سادگی آلت تماسلی خود را این واشر سلیکونی عبور میدهید سپس به طور پیوسته با دست پمپ میکنید. هنگامی که محفظه پمپ می شود، هوا از سیلندر خارج می شود و خلاء ایجاد می کند. این خلاء به کشیدن خون بیشتر به آلت تناسلی، تقویت بافت و ایجاد نعوظ کمک می کند.

پمپ ها بسیار تاثیر گذارند. مزیت ویژه این روش اینست که همانند دستگاه لارجر باکس قرار نیست که شما ساعتهایی زیادی با آن راه رفته یا خود را درگیر کنید. وکیوم مردانه راحتی بسیار بیشتری را از خود بروز میدهد و حس داشتن یک وسیله ی کاربردی را به مردان خواهد داد.

قبل از هر چیزی لازم است که بطور کامل طرز استفاده از دستگاه وکیوم مردانه را یاد بگیرید، اگر برنامه باعث ناراحتی قابل توجهی شود، احتمالاً کار اشتباهی انجام می دهید.

چگونه از وکیوم مردانه استفاده کنیم
نتایج استفاده از دستگاه وکیوم مردانه

نگاهی به قیمت دستگاه وکیوم مردانه تورنادو

اگر قیمت سایر بسته های ما را چک کرده باشید کاملا متوجه میشوید که اینجا ما نرخ های واقعی را از مشتری های خود طلب میکنیم. کلیه محصولات ما بهمراه لوازم جانبی و دقت بسیاری درب منزل عزیزان پست میشود و کیفیت های ما کاملا واضح و آشکار است.

اگر به قیمت خط تولید دستگاه به همراه هزینه های مالیاتی آن نگاهی بیاندازید مطمئن میشوید که ما سود بسیار ناچیزی را برای محصولات خود در نظر میگیریم.

قیمت فعلی این دستگاه در فروشگاه ما 250000 تومان میباشد.

شماره تماس خرید دستگاه وکیوم مردانه

بالافاصله پس از سفارش شما همکاران با شما ارتباط برخطی برقرار میکنند و میتوانید شرایط دریافت کالای مورد نظرتون رو از دراگ استور دکتر چکامه جویا شوید. در نظر داشته باشید که یکسری از شرایط عالی را برای شما فراهم میکنیم.

 • ملاحظات حریم خصوصی

دراگ استور دکتر چکامه حریم خصوصی شما را بسیار جدی می گیرد. اقدامات مختلفی وجود دارد که آنها برای اطمینان از اینکه داده ها و هویت شما به محصولات آنها متصل نمی شود، انجام می دهند. این اقدامات هم در دنیای واقعی و هم در وب سایت آنها وجود دارد.

 • حمل و نقل محتاطانه

همه بسته ها در جعبه های محتاطانه و خنثی بدون هیچ گونه جزئیات محصول ارسال می شوند. این محتویات محموله شما را از هر کسی که با آن تعامل دارد، از حامل پست شما گرفته تا هر کسی که در خانه شما زندگی می کند، مخفی نگه می دارد.

 • جمع آوری داده های محدود

اطلاعات بسیار محدودی از شما جهت ارسال سفارش به محل مورد نظرتون گرفته میشود و با خیال آسوده میتونید درب منزل بسته ی خود را از مامور پست تخویل بگیرید.

 • تخفیفات رایج ما

ما به مشتریان وفادار خود ارج نهاده و بهترین راهنمایی ها و تخفیفات را در نظر میگیریم. همچنین با مشاورات خوب به مشتریان جدید کمک میکنیم تا خریدی انجام دهند بدون کوچکترین اشتباه در انتخاب.

تورنادو وکیوم
وکیوم مردونه از کجا بخریم

سفارش دستگاه وکیوم مردانه

حال که با چند و چون کار آشنا شده و اطلاعات بهتری نسبت به قبل در رابطه با دستگاه پمپ مکش مردانه دریافت کردید بهتر است برای تکمیل داده های خود و توصیه های علمی تر با کارشناسان ما همراه شوید.

اگر میخواهید یک دستگاه تورنادوی مردانه قابل تنظیم و با کیفیت داشته باشید مشتاقیم از سوی مجموعه ی خود آن را برای شما ارسال کنیم.

ما بهترین ها را برای شما گرد آوری میکنیم تا بتوانید زندگیه راحت تری را در پیش بگیرید. خیلی راحت میتونید فرم زیر رو برای خرید اینترنتی دستگاه وکیوم مردانه تورنادو برای ما تکمیل فرمایید.

سفارش دستگاه وکيوم همراه آقايان
نام و نام خانوادگی
کد کشور
شماره تلفن
ایمیل اختیاری
ادامه آدرس 

اگر در مورد اين محصول سؤالي داريد در فیلد زیر بنويسيد.

سؤال اختیاری
کد پستی
تعداد 
tehrantak

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: