بیگ رایز با فرمول اصلی
قرصهای بزرگ کننده آلات تناسلی مردان,  محصولات مخصوص آقایان

خرید قرص بیگ رایز اصل (بهترین قرص تستوسترون ساز مردانه)

قرص بیگ رایز یکی از تقویت کننده های مواد مکملی میباشد که می تواند برای افزایش سطح تستوسترون در خون استفاده شود. مکمل های تستوسترون ساز مردانه بایستی از منابع قابل اعتمادی تهیه و مصرف گردند، همچنین دوره های مصرف چنین داروهایی محدود بوده و بایستی با حساسیت بیشتری همراه باشد.

اگر در استفاده از تستوسترون سازها بی رویه عمل کنید میتواند مشکلات ناهنجار شکمی نظیر اختلالات کبدی را برایتان ببار آورد.

تستوسترون مهمترین هورمون مردانگی برای تقویت سیستم جنسی و بروز صفات مردانه نظیر رشد ماهیچه ها، رویش موهای صورت و بدن میباشد، اگر چه زنان نیز دارای مقادیری از تستوسترون میباشند اما هر چقدر این هورمون در مردان بیشتر باشد میتواند به نفعشان تمام شود.

کمبود تستوسترون میتواند باعث بروز افسردگی بر اثر انرژی کم باشد بنابراین میتوان آن را از طریق تغذیه، ورزش و مکمل ها به سطح بالایی رساند. چنانچه سطح تستوسترون خون شما پایین است در زیر یک مکمل ویژه بدین منظور به شما پیشنهاد میکنیم که میتوانید آن را خریداری نموده و دوره ی درمانیتان را آغاز کنید.

قرص بیگ رایز برای چیست؟

قرص بیگ رایز اصل 60 تایی دارای یک فرمول جامع با بیش از 20 ماده ارگانیک مبتنی بر علم است که برای کاهش مشکلات مرتبط با کاهش تستوسترون در مردان بالای 30 سال با هم کار می کنند.

تمام مواد تشکیل دهنده در ترکیب قرص BIGRIZE با دقت برای مزایای سلامتی بهینه انتخاب شده اند. با این حال، برخی از قوی‌ترین‌های تقویت‌کننده تستوسترون مانند یام وحشی مکزیکی، ماکا، نخل اره ای و یوهیمبه به وفور به این مکمل اضافه می‌شوند (در حالی که توصیه‌های بالینی را در نظر می‌گیریم) تا به طور مؤثرتری با مشکلات تستوسترون پایین مقابله کنند.

مجموعه ی تلاش این تستوسترون ساز در نهایت برای مردی که با میل جنسی ناچیز یا عدم توانایی در ارتباط با موضوع مقاربت است بسیار مناسب و موثر خواهد بود.

مهمترین چیز در مورد خواص بیگ رایز ها این است  که فرمول آن کاملاً طبیعی و بدون پرکننده‌های مصنوعی و استروئید میباشد که آن را جایگزینی مطمئن برای مردان مسن‌تر می‌کند که فرآیندهای بدنشان با افزایش سن حساس می‌شود. هر عنصر مورد تایید FDA است و اطلاعات علمی کافی برای حمایت از ایمنی و اثربخشی آن دارد. همچنین با توجه به اینکه تمام اجزای آن از گیاهان مشتق شده‌اند، گیاه‌خوار است و همین امر آن را برای گروه‌های مختلف مردان باز می‌کند.

طول دوره ی درمان بایستی بر اساس میزان توانمندی افراد در نظر گرفته شود، اگر چه تا 4 دوره نهایت میزان استفاده از مکمل های تستوسترون ساز برآورد میشود اما بهتر است نتایج آزمایشات دقیق پس از هر دوره ی مصرفی مورد توجه قرار گیرد.

حتما بخوانید : قرص زد پاور برای نعوظ بهتر آقایان

بهترین تقویت کننده تستوسترون برای مردان BIGRIZE

مزایا

  • پشتیبانی از بازپرداخت در صورت عدم رضایت مشتریان
  • تحویل توسط اداره پست برای تمامی نقاط ایران
  • غیر GMO، بدون لبنیات و بدون گلوتن
  • سطح تستوسترون خود را با مواد عالی افزایش میدهید
  • مناسب برای مردان رده 18 ساله تا کهن سالان

نگاهی دیگر به معایب قرص بیگ رایز

  • هزینه ی خرید نسبتا بالایی دارد
  • سطح تستوسترون را تا زمانی که در بدن به حداکثر برسد ثابت نگه می دارد
  • ممکن است با از دست دادن چربی برای افراد لاغر مناسب نباشد
خرید انلاین بیگ رایز
Bigrize یک تقویت کننده آزمایشی کاملاً طبیعی است که مردانگی شما را تقویت می کند و دوباره تثبیت می کند.

قرص بیگ رایز برای چه مردانی مناسب است؟

تستوسترون سازها معمولا گزینه ای ایده آل برای مردان پا به سن گذاشته محسوب میشوند (این میتواند برای 50 ساله ها بهترین فرمول بازیابی نیروی جوانی باشد).

مصرف قرص بیگ رایز اصلی مزایای بی شماری را برای افرادی که کاهش انرژی، توده عضلانی و میل جنسی مرتبط با افزایش سن را تجربه می کنند، ارائه می کند. در حالی که برای مردان در هر سنی مناسب است، اثرات آن در این جمعیت شناسی خاص بارزتر است.

تحت درمان قرار گرفتن برای افزایش تستوسترون شامل مراحل سنگین و پیشرفته ای میشود با اینحال شما با انتخاب قرص بیگ رایز با شدت عمل کمتری میتوانید به میزان استاندارد تستوسترون توصیه شده دست پیدا کنید.

اگر در حین پیروی از یک رژیم غذایی سالم و ورزش، وزن یا چربی بدن خود را افزایش می دهید، ممکن است بخواهید قرص بیگ رایز را امتحان کنید.

اگر چه ورزش جزو گزینه های عالی برای افزایش سطح تستوسترون محسوب میشود اما واقفید که به کار بیشتری نیاز دارد، پس در این حالت استفاده از مکمل های تقویت کننده تستوسترون اقدامی هوشمندانه محسوب میشود.

چنانچه سطح تستوسترون شما پایین باشد ممکن است خیلی از مشکلات رفتاری گریبانگیرتان شود. پرخاشگری، افسردگی، مشکلات هویتی، ساختار بدنی و غیره از جمله ی این مشکلات میباشند. بیگ رایز به رشد مردانگی شما کمک میکند و میتوانید عملکرد بهتری از خود در زندگیه شخصی و زناشویی بروز دهید.

بم شدن صداها، رشد ماهیچه ها، افزایش در اندازه آلت تناسلی و غیره میتواند هدایایی باشد از سوی بیگ رایزهای دوست داشتنی.

چه کسانی نباید از این قرص تستوسترون ساز استفاده کنند؟

مواد بکار گرفته شده در قرص بیگ رایز ممکن است با داروهای دیابت، داروهای ضد افسردگی و سرکوبگرهای ایمنی تداخل داشته باشد. پس اگر در چنین شرایطی هستید فعلا به بیگ رایزها دست نزنید!

چنان چه پرکاری تیروئید دارید یا از رقیق کننده های خونی استفاده میکنید بهتر است از هیچ تستوسترون سازی بهره نبرده و در صورت لزوم با پزشک خود موضوع را درمیان بگذارید.

حداقل سن شروع مصرف کننده 18 ساله ها میباشند.

قبل از هر اقدامی بهتر است آزمایش داده و از میزان تستوسترون خود آگاهی پیدا کنید.

حتما بخوانید : ارتباط چاقی با کمبود تستوسترون

مواد تشکیل دهنده ی قرص بیگ رایز اصلی

مزایای قرص بیگ رایز از ترکیب هم افزایی مواد مغذی و مواد معدنی کلیدی ناشی می شود.

ما لیست معتبر از ترکیبات تشکیل دهنده ی قرص بیگ رایز اصلی را در زیر برایتان آورده ایم:

ام وحشی مکزیکی (ریشه)، Eleuthero (ریشه)، Epimedium (برگ)، پودر دانه کدو تنبل، کافئین، Tribulus (Tribulus terrestris) (میوه)، ماکا (ریشه)، ال-آرژنین، جینکو (برگ)، Rhodiola (ریشه) ، نخل اره ای (توت)، یوهیمبه (Pausinystalia yohimbe) (پوست پوست)، گوارانا (Paullinia cupana) (دانه)، شنبلیله (Trigonella foenum-graecum) (دانه)، Tongkat Ali (ریشه)، گون (Astragalus membranaceus) (ریشه) ، Muira Puama (Ptychopetalum olacoides) (ریشه و پوست)، شیساندرا (میوه)، کپسول های گیاهی، سلولز گیاهی، ال-لوسین

بیگ رایز داروخانه ای
قرص بیگ رایز بهره گیری شده از بهترین مواد جهت اوج گیری رگهای خونی

طریقه استفاده از قرص تستوسترون ساز بیگ رایز

میزان سطح تستوسترون بدن پس از خواب مناسب شبانه و بصورت ناشتا با آزمایشات خونی تعیین میشود. اگر مطمئن از کمبود چنین هورمون ضروری بدن خود هستید و میخواهید در باشگاهها عملکرد مناسبی را از خود بروز دهید میتوانید نسبت به تهیه قرص بیگ رایز از دراگ استور دکتر چکامه اقدام فرمایید.

بهترین الگوی مصرفی از قرص های تستوسترون ساز نظیر بیگ رایزها، استفاده از آن قبل یا بعد صبحانه میباشد. شما میتوانید بر همین اصول یک یا دو کپسول را با آب کافی میل فرمایید.

با استفاده از قرص بیگ رایز اصلی دیگر نیازی به تزریق دردناک، مراجعه به پزشک یا داروهای نامناسب نیست.

همواره به تداخلات دارویی توجه فرموده و آن را با هیچ نوشیدنیه الکلی یا داروی جنسی همراه نکنید.

چنان چه این دارو توسط زنان و کودکان مصرف گردد بروز حوادث اورژانسی امکان پذیر است.

خلاصه مطالب با برسی دوباره بیگ رایز ها و فرم خرید مستقیم

مشخص شده است که در طول سالهای گذشته استفاده کنندگان بیگ رایز آن را محصولی مناسب و بسیار قدرتمند میدانند. برای هر مردی در رده های سنی مختلف کار میکند و میتواند قضایای بروز صفات مردانگی را رونق بخشد.

وقتی برای ظهور علائم مردانگی احساس میکنید دیر شده و یا اینکه در حوزه ی قوای جنسی با ضعف همراهید حتما قرص بیگ رایز را مورد مطالعه قرار دهید.

خوشبختانه بازخورد مشتریان قبلیه این دارو در وبسایتهای داخلی و خارجی طی سالهای گذشته بسیار خوب بوده و نتایج درمانی قابل قبولی را از خود نشان داده است.

قرص بیگ رایز اصل داروخانه ای شامل مقادیر زیادی از ترکیبات تقویت کننده تستوسترون از جمله عصاره شنبلیله بوده که مطالعات نشان می دهد تولید تستوسترون را تا 90 درصد افزایش می دهد. این امر به ویژه برای افراد بالای 50 سال مفید است. کپسول بیگ رایز آمریکایی در اثربخشی، اعتبار علمی، قیمت گذاری و رضایت مشتری از سایر مکمل های تستوسترون بهتر عمل می کند. در آخر توصیه میکنم باید قرص بیگ رایز طبق دستور یاد شده در بالا مصرف شود.


قیمت قرص بیگ رایز 750000 تومان

سفارش خريد قرص تقويت نعوظ و افزايش تستوسترون مردان بيگ رايز (bigrize)
نام و نام خانوادگی
کد کشور
شماره تلفن
ایمیل اختیاری
ادامه آدرس 

اگر در مورد اين محصول سؤالي داريد در فیلد زیر بنويسيد.

سؤال اختیاری
کد پستی
تعداد 
tehrantak

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 10 میانگین: 4.6]

2 دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: