فروش اروس ویگور اصلی
قرص های تقویت کننده نعوظ مردان,  قرصهای بزرگ کننده آلات تناسلی مردان,  محصولات مخصوص آقایان

خرید قرص اروس ویگور 45 عددی برای افزایش سایز مردانه

در میان قرص های موثر برای افزایش سایز مردانه یک داروی بالا رده ی بسیار عالی دیده میشود که اروس ویگور نام دارد. کمپانی سازنده این داروی خاص در آمریکا واقع شده و نسخه ی معروف 45 تایی را ارائه میدهد. قرص اروس ویگور یک محصول نسبتا گران قیمتیست که تاکنون ما با این ردیف بودجه ی دارویی بسیار کم مواجه بودیم اما بهتر است قبل از هر چیزی خصوصیاتش را دقیق بخوانید.

قرص اروس ویگور بصورت سافت ژل تولید میگردد.

سافت ژل softgel که با نام کپسول های ژله ای نیز شناخته میشود از زیرمجموعه های کپسول های خوراکی و دارویی می باشد که شفاف بوده و ماده درون آن حالت ژله ای دارد. این گروه از کپسول ها به دلیل مقاومت بالا در برابر اشعه ماروابنفش و همچنین ممانعت از نفوذ اکسیزن و هوا به ماده دارویی لایه میانی، کاربرد زیادی داشته و در تولید اغلب مواد دارویی مورد استفاده قرار میگیرند. چنانچه این دارو را دقیق مشاهده کنید کاملا به نوع ساخت متفاوتش پی خواهید برد.

عمر ورود کپسول سافت ژل EROS در بازارهای ایرانی زیاد نیست اما مخاطبانی دارد که لذت آمیزش جنسی با آن را چشیده اند و همه با هم اتفاق نظر دارند که حسی بی نظیر با این کپسول بزرگ کننده آلت مردانه حاصل میگردد.

لازم بذکر است کپسول های سافت ژل اروس ویگور با فناوری لیپید از ترکیب چهار ماده بسیار غنی حاصل میگردد (به آنها بصورت کامل خواهیم پرداخت) که از بهترین روش های جذب و اثر بخشی دارو با متد روز داروسازی جهان میباشد.

توضیحات قرص اروس ویگور EROS VIGOR

قرص اروس ویگور اصلی آمریکایی جدیدترین ترکیب از گیاهان دارویی است که برای درمان ناتوانی جنسی مردانه استفاده میگردد.با توجه به اینکه فرمول کشف شده با رضایت بیشتری از سوی مصرف کنندگان مواجه بوده لذا میتوان آن را بعنوان بهترین داروی افزایش سایز مردانه معرفی نمود.

اگر شما بعنوان یک مردی که تازه وارد زندگیه مشترک شده و یا اینکه از آن توان همیشگی جنسی اش کاسته شده میخواهید به سراغ یک درمانگر عالی بروید بهترین گزینه پیش رو قرص اروس ویگور 45 عددی میباشد. این محصول درجه 1 و دانش بنیان میتواند برای سایز گیری، افزایش قدرت نعوظ و حتی درمان زود انزالی بسیار عالی کار کند.

از اروس ویگور بعنوان معجون خنثی سازی ناتوانی جنسی و افزایش تمالایلات در مردان یاد میشود و لذت رابطه ی جنسی با این محصول بسیار بیشتر از سایر گزینه های مشابهی است که تا کنون با آن ها سر و کار داشتید.

اروس ویگور همانگونه که در بالا معرفی گردید بصورت کپسولهای سافت ژل یعنی مایع در داخل کپسول ساخته میشود، تکنولوژی سافت ژل خوشبختانه باعث میشود تا نمونه های قلابی دارو به سختی یافت شوند زیرا هزینه ساختش بالاست و دلالین قید ریسک ساخت آن را میزنند و دقیقا به همین دلیل است که افراد زیادی آزادانه تقاضای خریدش را دارند.

متاسفانه در بازارهای آسیایی همیشه رسم بوده که وقتی دارویی با اقبال عمومی روبه رو میشود شرکت های بسیاری سعی در جعل و همانند سازی دارند و شاید یکی از تمرکز سازندگان قرص اروس ویگور آمریکایی این بود که فیک سازان توان غلبه بر دانش داروسازی آنها را نداشته باشند.

رشد آلت تناسلی مردانه با قرص اروس ویگور اصلی

پزشکان اولورژیست گزارش میدهند که بزرگسازی آلت تناسلی مردانه به بیش از 6.4 اینچ تنها یک لحظه طول می کشد و اساتید پزشکی از دانشگاه استنفورد به لطف چندین آزمایش پزشکی آن را نشان داده اند که ثابت کرده است 120 دقیقه برای اجسام غاری آلت تناسلی کافی است. برای شروع رشد به این ترتیب آلت تناسلی از نظر اندازه و عرض رشد می کند و نعوظ طولانی تر می شود، به این معنی که می توانید تا 5 بار متوالی همسر خود را راضی کنید.

قدرت نعوظ میتواند شما را ترغیب به روابط جنسی بیشتر و پر تکرار نماید و شما زمانی که احساس میکنید هنوز فشار جنسیتان بالاست پس میتوانید به رشد آلت تا هر سایزی خود را آماده کنید. قبل از هر چیزی بخاطر داشته باشید که اریکشن عاملی برای افزایش سایز است اما افزایش سایز کمی نیازمند تمرین و تکرار نعوظ های برتر است. شما نمیتوانید یک شبه با سایز دلخواه برسید اما با یک دوره مصرف قرص اروس ویگور اصل چنین رویایی کاملا شدنیست.

مراکز توانبخش جنسی تضمین میکنند که با داروهای برتر میتواند بصورت میانگین در هر هفته یک اینچ به سایز آلت تناسلی اضافه نمود اما بدین منظور شما کمی نیازمند مدیتیشن، روابط جنسی منظم، خواب کافی و البته تغذیه مناسب همراه با مصرف دوره ای قرص های اروس ویگور خواهید بود.

اجزای اصلی این فرمول بی نظیر جنسی را یوهیمبین، آل کارنتین، آل آرژنین و البته نیاسین تشکیل میدهند.

گفتنیست ترکیبات موجود در این کپسول سافت ژل بی نظیر در درجه اول سطوح اکسید نیتریک را هدف قرار می دهد (کمک به شل شدن بافت های عضلانی اجسام غاری). این همان چیزی است که جریان خون را در آلت تناسلی افزایش می‌دهد و در نهایت به شما کمک می‌کند نعوظ‌های بزرگ‌تر، ضخیم‌تر و سخت‌تر داشته باشید (مبارزه با اختلال نعوظ نیز).

اطلاعات تکمیلی در مورد ترکیبات دارو

مردانی که به میانسالی نزدیک می‌شوند ممکن است تأثیراتی بر سلامت جنسی ضعیف داشته باشند. از دست دادن توده عضلانی، کاهش میل جنسی، اختلال نعوظ، تعداد کم اسپرم، از دست دادن قدرت و ریزش موهای بدن نشانه های رایج سلامت جنسی ضعیف است. مجموعه قرص های جنسی می توانند با این مشکلات سلامت جنسی مقابله کنند. این مکمل ها برای افزایش میل جنسی، کاهش انزال زودرس و اختلال نعوظ، تقویت قوای جنسی و به طور طبیعی تولید تستوسترون طراحی شده اند.

ساختار ترکیبات داروها شما را آشنا میسازد تا در مورد مزایا و معایب داروهای جنسی اطلاعات کسب کنید، اروس ویگور یا هر دارویی توسط فروشنده به شما معرفی میگردد بایستی بصورتی کاملا برایتان تشریح شود پس ما نیز همین رویه را دنبال میکنیم.

اینها کاملا موادی آشنا هستند که قادر به افزایش میل جنسی و گردش خون در بدن میباشند، همانگونه که میدانید گردش خون عامل اصلی برای تکامل بشر و افزایش سایز اندام جنسی مباشد.

کمپانی EROS برای ساخت دارویش از الگوی ویتامین B3 سود برده است، همانگونه که میدانید وجود ویتامین B۳ برای بدن ضروری است و کمبود آن می‌تواند مشکلاتی را برای سلامتی به‌وجود بیاورد. وجود این ویتامین ضروری باعث میشود که سطح کلسترون خون تنظیم شود که بخودیه خود میتواند عوامل ظهور یک نعوظ پایدار را فراهم سازد.

چهار ترکیب یوهیمبین، آل کارنیتین، آل آرژنین و نیاسین منجر به رساندن خون بیشتر به آلت تناسلی و تغذیه بافت ماهیچه ای آن میشوند.  حال در زیر هر 4 ترکیب اصلی را تحلیل و بررسی خواهیم کرد:

یوهیمبین موثر ترین فرمول بکار گرفته شده در قرص اروس ویگور

درخت یوهمبه (Yohimbe) در ساختار خود دارای یک ماده شیمیایی به نام یوهیمبین است که در صنعت داروسازی نوین مورد بهره برداری قرار میگیرد.از لحاظ علمی این گیاه دارویی جهت فعال کردن هیجان جنسی، رفع اختلالات جنسی که در اثر مصارف داروهای ضد افسردگی به نام مهار کننده‌های باز جذب سروتونین SSRIs است و همچنین مشکلات عمومی آقایان در رابطه جنسی، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ماده یوهیمبین سبب افزایش جریان خون در آلت تناسلی آقایان می‌شود. همچنین باعث خنثی کردن اثرات داروهای ضد افسردگی می‌شود که سبب اختلالات جنسی هستند.

اصولا برخی از داروهای ضد افسردگی فرد را با حالتی سرخوش کاذب و بیخیال مواجه میسازد که معمولا روی نعوظ خطرناک هستند به همین سبب است که میگوییم داروهای جنسی پس از دوره ای که فرد از دل درمان های روانشناسی بیرون می آید تجویزی بسیار مناسب و بجاست.

یوهیمبین را نباید با یوهیمبه اشتباه گرفت اما اغلب اینگونه است.

خواص کلی بوهیمبین به شرح زیر است:

 • مصرف پیوسته یوهیمبین میتواند اختلالات حس جنسی را درمان کند
 • برای تنظیم ریتم ضربان قلبی موثر است
 • از لخته شدن خون در رگها ممانعت بعمل می آورد
 • برای دستگاه گوارش مفید است
درمان ناراحتی های جنسی در دراگ استور دکتر چکامه

آل کارنیتین موجود در قرص اروس ویگور

این یک اسید آمینه ضروری است که در بدن تولید میشود، ین ماده به بدن کمک می‌کند تا چربی را به انرژی تبدیل کند و دقیقا به همین دلیل است که از اروس ویگور بعنوان مکملی انرژی زا نیز یاد میشود.

افراد چاق معمولا از اندازه ی سایز استانداردی برخوردار نیستند و دلیل این موضوع رسوب چربی در اطراف ناحیه شرمگاهی میباشد. معمولا اروس ویگور را بهترین قرص بزرگ کننده آلت برای نسل چاق میدانند که میتواند چربی های اضافه ی بدن را براحتی خورد و به انرژی جنسی تبدیل نماید.

این اسید امینه گهگاه بعنوان دارویی واحد نیز توسط ورزشکاران مصرف میشود.

تاثیرات آل کارنیتین به صورت زیر است:

 • برای افزایش اسپرم مردانه موثر است
 • نتایج مثبتی را در بیماران دچار درد قلبی ناشی از فعالیت نشان داده است
 • برای بیماران کلیوی که نمیتوانند پروتئین جذب کنند بسیار موثر و مفید است

آل آرژنین موجود در قرص اروس ویگور چه نقشی ایفا میکند؟

آل آرژنین بصورت بالقوه و حدااکثری عملکرد بدنی فرد را افزایش میدهد و قدرت جنسی نیز میتواند تحت تاثیر این مورد رشد و ارتقاع پیدا کند.

این مورد برای جریان یافتن بهتر خون در رگها بسیار مناسب است و میتواند فشار خون را لازمی را که نعوظ بدان نیاز دارد را فراهم آورد. همه ی میانسالانی که مشکلات نعوظی را با خود یدک میکشند معمولا به این اسید آمینه روی می آورند.

آل آرژنین توسط خوراکی هایی نظیر لوبیا، لبنیات، مرغ و ماهی یا آجیل ها نیز قابل دریافت میباشد. این اسید آمینه نقشی شگرف در زیبا سازی عضلات و اندام های بدن داشته و میتواند فیزیک بدنی مناسبی را در اختیار افراد قرار دهد.

تاثیرات مثبت آل آرژنین در اروس ویگور:

 • سیستم ایمنی بدن فرد را افزایش میدهد
 • هورمون های رشد را تقویت میکند
 • حجم عضلات را بهتر میکند
 • عملکرد جنسی را به طور ویژه و بدون افزایش بی مهابای فشار خون تقویت میسازد

نیاسین در قرص اروس ویگور

از آن بعنوان ویتامین b3 نیز یاد میگردد و همانند آل کارنیتین میتواند چربی های را به انرژی مورد نیاز بدن تبدیل سازد. نیاسین همچنین به بدن در تولید هورمون‌های جنسی و هورمون‌های مربوط به فشار در غدد فوق‌کلیوی و سایر بخش‌های بدن کمک می‌کند. نیاسین به بهبود گردش خون کمک می‌کند و ثابت شده است که برای کاهش التهاب موثر است.

این میتواند برای افزایش شهوت جنسی موثر واقع گردد زیرا ثابت گردیده که کمبود نیاسین در بدن باعث زوال عقلی و عملکرد نادرست سیستم گوارشی میشود.

قرص اروس ویگور یکی از خاص ترین داروهاییست که میتواند توسط مردان دیابتی مورد استفاده قرار گیرد زیرا وجود نیاسین میتواند سطح ایمنی بدن افراد را با ساخت انسولین افزایش دهد.

مزایای نیاسین در قرص اروس ویگور:

 • باعث نشاط شادابی و جلوگیری از افسردگی میشود (گفته شده که روحیات استفاده کنندگان قرص اروس ویگور پس از چند روز کاملا بهتر میشود).
 • به کاهش استرس اکسیداتیو و التهاب کمک کند
 • کاهش کلسترول بد خون
 • درمان دیابت نوع 1

نحوه ی مصرف

این کپسول سافت ژل بهتر است وسط غذا صرف گردد، همچنین اگر میخواهید در رابطه ی نزدیکی جنسی شرکت کنید بهتر است دارو را یکساعت قبل از آن مصرف فرمایید تا از خواص سختی نعوظ و جلوگیری از انزال زودرس بهره مند گردید. شما برای سایز گیری ملزم به مصرف 45 عدد کامل از قرص اروس ویگور هستید.

مصرف مشروبات و دود و دم هایی نظیر سیگار یا قلیان میتواند به مبارزه با خواص این دارو کماکان ادامه دهد زیرا اروس ویگور سعی در افزایش غلضت خون شما دارد. انجام ورزشهای هوازی مفرح اقدامی جالب برای تاثیرگذاری بهتر دارو در روند درمان میباشد.

زنان و کودکان نمیتوانند از قرص اروس ویگور استفاده کنند.

اروس ویگور اصلی
قرص اروس ویگور اصلی بدون گلوتن و آلرژن، غیر GMO

تاثیرات دائمی قرص اروس ویگور برای مردان

این دارو توسط ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به مردان در سرتاسر جهان توصیه شده است و همگان در زندگیه زناشویی خود حداقل یکبار بدین تقویت کننده هایی نیازمند هستند.

مردانی که به میانسالی نزدیک می‌شوند ممکن است تأثیراتی بر سلامت جنسی ضعیف داشته باشند. از دست دادن توده عضلانی، کاهش میل جنسی، اختلال نعوظ، تعداد کم اسپرم، از دست دادن قدرت و ریزش موهای بدن نشانه های رایج سلامت جنسی ضعیف است. قرص اروس ویگور اصل می تواند با این مشکلات سلامت جنسی مقابله کند. این مکمل  برای افزایش میل جنسی، کاهش انزال زودرس و اختلال نعوظ، تقویت قوای جنسی و به طور طبیعی تولید تستوسترون طراحی شده است.

قرص اروس ویگور به طرز واضحی تاثیرات مثبتی را ایفا مینماید زیرا حاوی موادی با قدرت بسیار بالاست که در موردش مفصل صحبت کردیم که برای تقویت عملکرد جنسی شناخته شده است. این مکمل جریان خون را در حفره‌های آلت تناسلی افزایش می‌دهد که از نعوظ سفت حمایت می‌کند و اختلال عملکرد جنسی را کاهش می‌دهد.

مناسب برای تمام سنین (به مردان بالای 50 سال مزایای اضافی می دهد)

انتخاب با شماست که از میان انواع داروهای بزرگ کننده آلت سافت ژل ها را انتخاب کنید یا به سمت کپسول های گیاهی دیگری نظیر وایمکس یا بیگ پنیس بروید، این راهکارها علنا توسط مردان زیادی بکار گرفته شده و امیدوارکننده است. اگر به فکر استفاده از سایر روشها هستید ما مقالات زیادی را برایتان در دارگ استور دکتر چکامه تدوین کرده ایم، اگر برای عمل های جراحی نیز وسوسه شده اید بد نیست پاراگراف زیر را مرور فرمایید.

آیا جراحی برای بزرگ کردن آلت تناسلی فکری عقلانی است؟

به نقل از وبسایت mayoclinic مطالعات انجام شده بر روی جراحی‌ها برای افزایش طول یا ضخیم‌کردن آلت تناسلی، نتایج متفاوتی را در زمینه ایمنی، چه اثربخشی (اثربخشی) و چه رضایت بیمار، نشان داده‌اند.

در بهترین حالت، جراحی ممکن است باعث افزایش جزئی در دور آلت تناسلی شود. یا جراحی ممکن است ظاهری جزئی با افزایش طول به آلت تناسلی غیر نعوظ اضافه کند. اما طول واقعی آلت تناسلی را تغییر نمی دهد. در بدترین حالت، جراحی می تواند منجر به عوارضی مانند عفونت، زخم، و از دست دادن حس یا عملکرد شود.

روش های جراحی بزرگ کردن آلت تناسلی – برای استفاده زیبایی نیست رباط معلق نیاز به جراحی بزرگ کردن آلت تناسلی نادر است.

جراحی معمولاً برای مردانی که آلت تناسلی آنها به دلیل مشکلی که در بدو تولد وجود دارد یا آسیبی کار نمی کند، اختصاص دارد. برخی از جراحان بزرگ کردن آلت تناسلی را با استفاده از تکنیک‌های زیادی پیشنهاد می‌کنند. با این حال، بحث برانگیز است و بسیاری از کارشناسان آن را غیر ضروری می دانند. و در برخی موارد می تواند برای همیشه مضر باشد. این جراحی ها را باید تجربی دانست. مطالعات کافی در مورد جراحی بزرگ کردن آلت تناسلی وجود ندارد تا تصویری دقیق از خطرات و فواید ارائه دهد.

بسیار ساده است که ما و شما در این پیج سوار یک کشتی هستیم زیرا دقیقا مشکلات شما در قالب پیام های متعددی بریمان ارسال گردیده و واقف به این هستیم که دنبال یک قرص همه کاره هستید تا همچنان به تعادل فیزیکی خود اضافه کرده و تمرکز جنسیه خود را افزایش دهید. راهکار دارویی اروس ویگور با استناد بر پایه های علوم طب سنتی بنا نهاده شده و برای درمان مشکل کنونی شما بسیار موثر و مفید خواهد بود.

بیشتر بخوانید: درمان زود انزالی با داپوکستین

قرص اروس ویگور را چگونه تهیه کنیم؟

ما این مکان جهت افزایش دانش شما در مورد قیمت و ترکیبات داروهای اصل جنسی راه اندازی کرده ایم. مکانی پزشکی که میتوانید برای تبادل دیدگاهایتان با ما و سایر استفاده کنندگان این گونه داروها وارد گود شوید. همچنین فروش این دارو بصورت مستقیم از دراگ استور دکتر چکامه بصورتی آسان در دسترس میباشد.

قرص اروس ویگور را از ما تهیه کرده و از خواص زیر کاملا بهره مند گردید:

 نعوظ سخت تر از همیشه

 افزایش اندازه آلت تناسلی (طول و عرض)

  افزایش انرژی/خلق/میل جنسی

 رابطه جنسی بیشتر و بهتر

 ارگاسم های مکرر و شدیدتر

 بهبود عملکرد جنسی

  بهبود تناسب اندام و استقامت

  افزایش حساسیت و برانگیختگی

و در درنهایت ارسال سریع و دستیابی به نسخه ی اصلیه این داروی جنسی!


قیمت 850000 تومان

سفارش کپسول Eros Vigr
نام و نام خانوادگی
کد کشور
شماره تلفن
ایمیل اختیاری
ادامه آدرس 

اگر در مورد اين محصول سؤالي داريد در فیلد زیر بنويسيد.

سؤال اختیاری
کد پستی
تعداد 
tehrantak

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 7 میانگین: 4.7]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: