عرضه قرص مگنارکس پلاس
قرصهای بزرگ کننده آلات تناسلی مردان,  محصولات مخصوص آقایان

خرید قرص مگنارکس پلاس اصل | قرص مگنا ار ایکس پلاس اصل

قرص مگنارکس پلاس اصل داروی کلیدی برای حل معمای مشکلات جنسی در مردان است، این مشکلات میتوانند از بی میلی جنسی تا کوچکی اندازه آلات تناسلی مردانه متمایز باشند.

اصلی ترین کار قرص مگنارکس پلاس اصل ساخت آمریکا کمک به افزایش سایز آلات تناسلی مردانه بصورت دائمی میباشد. این متد سالهاست که در سراسر دنیا بعنوان محصولی فوق العاده موثر جهت درمان ناتوانی جنسی در جنس مذکر بکار گرفته میشود.

پروژه ساخت این قرص بزرگ کننده آلات تناسلی مردانه توسط دکتر آمریکایی بنام Aguilar در بیش از دو دهه ی پیش کلید خورد و امروزه حتی بروز ترین نسخه های آن را نیز میتوانید در داروخانه های معتبر سراسر دنیا بیابید.

عملکرد قرص مگنارکس پلاس اصل کلی بوده و میتواند تنظیمات غدد جنسی را استاندارد کرده و ضعف های آن را پوشش دهد این عملیات با انتقال و افزایش جریانات خونی به سمت نواحیه تناسلی بدن مردان انجام میپذیرد، با پر خون شدن آلت مردانه امکان بروز نعوظی قویتر فراهم خواهد شد. در ساختار این داروی بزرگ کننده سایز مردانه یکسری گیاهان دارویی و طبیعی یافت میشوند. برای شناخت بیشتر magna rx plus اصل در ادامه با دراگ استور دکتر چکامه همراه باشید.

Magna RX+® مردانگی را در یک مکمل مناسب مردانه بسته بندی می کند. این با برخی از بهترین مواد مغذی مردانه ساخته شده است که علم مدرن را با درک قدیمی از فیزیولوژی مردانه ترکیب می کند.

قرص مگنارکس پلاس اصل چه نوع دارویی است؟

تحقیقاتی در بهبهه ی سال 2000 میلادی در آمریکا گسترش یافت تا بالاخره بتوانند از فرمولی دارویی جهت سایز گیری آلات تناسلی مردانه استفاده کنند. جدیدترین یافته ها در آن زمان نشان میداد که حداقل در 60 درصد موارد میتوان نسبت به افزایش سایز آلات تناسلی مردانه خوشبین بود، از جمله دیدگاههای منفی نسبت به قرص های جنسی میتوان به زمینه های روانشناسی آن اشاره نمود که برخی از پزشکان مجرب روانشناسی اعلام داشتند که عواملی نظیر وارثت، استرس و بیماری های عصبی میتوانند بصورت مستقیم بر قدرت جنسی فرد تاثیر گذار باشند.

با اینحال، هم پا با سایر محققان، تیم اولورژیست دکتر اگوایلر نیز از تلاش بر نداشت و بالاخره با ترکیب چند فرمول بهینه در کنار یکدیگر توانستند به یک کشف بزرگ در حوزه ی غدد جنسی دست یابند.

مگنا ار ایکس پلاس یا مگنارکس پلاس نام اصلی این داروی جنسیه آمریکایی است که با هدف افزایش اندازه آلات تناسلی مردان آن هم بصورت غیر قابل بازگشت ساخته گردید.

یکی از مشکلات اصلی قرص های نعوظی نظیر ویاگرا در آن زمان عدم تاثیرگذاری دائمی در سایز مردانه بود بطوری که تاثیرات حجم دهی دارو پس از 3 روز فروکش و به حالت قبلی بازمیگشت، پس این انگیزه ای شد تا بتوان دارویی ساخت که سایز دهی طبیعی و دائمی داشته باشد.

بیشتر بدانید : قرص محرک فوری بانوان

اطلاعات قرص مگنارکس پلاس اصل آمریکایی

این یک مکمل غذایی حاویه 60 عدد دارو در یک بطری درب دار مشکی با برچسب های قرمز رنگ میباشد، از راههای تشخیص قرص مگنارکس پلاس اصل میتوان بارکدهای پیگیری محصول را اشاره نمود و اینکه این دارو پلمپ خارجی بوده و با هولوگرام و دفترچه کوچکی در اختیار خریدار قرار میگیرد.

از جنبه های اخذ تاییدیه های معتبر میتوان به هک شدن مهر تایید fda اشاره نمود که شناخته شده ترین و قابل اطمینانترین مرجع رسیدگی به پروژه های دارویی در دنیا میباشد، دقیقا به همین دلیل میباشد که امروزه قرص مگنا ار ایکس پلاس اورجینال را میتوان حتی بدون تجویز پزشکی نیز خریداری و مصرف نمود.

طول دوره درمان با این قرص تقویت کننده مردانه حدود یک ماه طول میکشد با اینحال ممکن است حتی فرد در حالتی به چهار ماه مداوم درمانی نیاز اساسی داشته باشد که در اینصورت باید 4 بسته از قرص مگنا را خریداری نماید.

اکثر فروشندگان قرص مگنارکس اصلی در سراسر دنیا بصورتی اینترنتی دارو را درب منزل تحویل مشتری میدهند، نکته ی مهم در این باره اینست که خدمات بازپس گیری وجه محصول پس از 67 روز در صورت عدم نتیجه گیری دارو توسط مشتری هم چنان قابل پیگیری میباشد.

مگنارکس قرص افزایش قدرت جنسی
افزایش توان جنسی با قرص مگنارکس پلاس اصل

مروری بر ترکیبات داروی مگنارکس پلاس مردانه

Pygeum (پوست)

ریشه ماکارو

علف هرز بز شاخدار

بارن وورت

نی جو دوسر

گوشت صدف کاتوابا

جینسینگ آسیایی

ال-آرژنین HCl

گزنه

مویرا پواما

مواد ارکیک

فلفل قرمز

سارساپاریلا

فرمول قرص مگنارکس پلاس
ترکیبات بکار رفته در ساخت قرص مگنارکس پلاس اصل

چرا مصرف قرص مگنارکس پلاس اصل به مردان توصیه میشود؟

آگاهی از دارویی که میخواهید بخرید خیلی مهم است، حتما در نظر داشته باشید فقط باید نسخه ی آمریکایی این محصول مردانه را خریداری فرمایید زیرا جنبه های درمانی در سایر نسخه های مگنارکس دیده نمیشود اگر چه شاید همگی بر 60 عددی دارو تاکید داشته باشند که یکی از شگردهای لو رفته ی فیک سازان میباشد.

تاثیرات قرص مگنای آمریکایی آشکارا پس از مصرف اولیه نیز ظاهر میشوند و آن چیزی جز سفتی و قد کشیدن نعوظ مردانه نیست،

سیستم تقویت مردانه Magna RX Plus کاملاً ساده‌ترین و سریع‌ترین راه توصیه شده توسط پزشک برای جلب رضایت معشوق شما است که هرگز قبلاً نبوده است! تنها در چند هفته کوتاه، وقتی نعوظ خود را به سخت ترین، قوی ترین نعوظی که تا به حال داشته اید، و نعوظی که او برای همیشه و همیشه به یاد می آورد، شگفت زده خواهید شد! استفاده از هیچ سیستم یا قرصی برای تقویت مردانه آسان‌تر، سریع‌تر یا مؤثرتر از قرص مگنا ارایکس پلاس نمیباشد.
درباره ی راههای شناخت قرص مگنارکس پلاس اصل باید بدانید که شکل دارویی آنها بصورتی کپسولی میباشد اما صرفا کپسولی نیست و نوع ساخت آنها همان قرص میباشد.
مگنارکس آمریکایی تنها میتواند به رنگ قهوه ای و یا سفید عرضه شود، پس این موضوع را هم هنگام خرید قرص مگنارکس بیاد داشته باشید.
تیم سازنده مگنارکس، این دارو را بر روی بیش از 1000 بیمار ابتدا چک نمود تا قانع شود که میتواند این محصول را به سراسر دنیا عرضه کند، همچنین قرص مگنارکس پلاس اصل یکی از اولین داروهای جنسی در دنیا بود که توانست نظر مثبت fda را جلب کند(این مهر تایید به تنهایی در خیلی از جهات میتواند تبلیغی قانع کننده برای یک محصول دارویی باشد).

نحوه مصرف قرص مگنارکس پلاس اصل

این صرفا برای بعد از غذا و هنگامی که گرسنه نیستید میتواند گیرایی بیشتری داشته باشد، صرفا دو عدد روزانه پس از صرف ناهار و شام مصرف کنید(طوری تنظیم کنید که فاصله ی مصرفی حداقل 8 ساعت باشد).

پس از مصرف مگنارکس رابطه ی جنسی آسانتر میشود اما پزشکان خوابیدن را توصیه نمیکنند پس بهتر است قبل از خواب به هیچ وجه از این قرص بزرک کننده آلت استفاده نکنید.

مگنارکس آمریکایی متدی برای درمان اختلالات جنسی در زنان نیست، همچنین این دارو برای یک مرد زیر 18 سال توصیه نمیگردد.

برای عملکرد بهتر حتما بطری را تمام کنید، اینکار باید با برنامه ریزی همراه با ورزش و بدون استرس باشد.

تغذیه هایتان را زیاد پربار تر نکنید، ممکن است قرص مگنارکس پلاس عاملی برای اشتهازایی باشد، اگر ورزش کنید بهتر نتیجه خواهید گرفت.

مصرف قرص مگنارکس پلاس اصل در برخی از مردان ممکن است نیازی به تحریک پذیری نباشد و علائم خود بخود ظاهر میشود و این بدلیل افزایش سرعت و جریان خون در آلت تناسلی میباشد.

مگنارکس در داروخانه
خرید قرص مگنارکس از داروخانه

عوارض مصرف قرص مگنا ار ایکس چیست؟

بروز عوارض احتمالی برای قشری از مردان که با بیماری های تنفسی، قلبی، دیابت و یا فشار خون بالا دست و پنجه نرم میکنند وجود دارد.

همچنین اگر از دوز بیش از دو عدد در روز اجتناب کنید امکان سرگیجه و غش کردن برای مردان عادی نیز امکان پذیر است.

از داروهای جنسی درست و بهینه استفاده کنید، اینها عواملی تاثیر گذار در سلامتی شما هستند، هیچگاه خواندن نحوه ی مصرف داروها را سر سری نگیرید.

قرص های جنسی را با هم جهت افزایش تاثیرگذاری ترکیب نکنید و آن را بهمراه نوشیدنی های الکلی مصرف ننمایید.

اگر پس از مصرف دارو با علائم جدید و خطرناکی رو به رو شدید حتما به اورژانس مراجعه نمایید.

اینها احتمالاتی هستند که شاید برای یک مرد در شرایط نادری رخ دهد، صرفا گزارشات منفی خوشبختانه در این دو دهه ی اخیر بروز نداده است.

بخوانید : دارویی برای افزایش اسپرم آقایان

تاثیرات اصلی مگنارکس ها چه هستند؟

قرص مگنارکس پلاس اصل از جمله داروهایی میباشد که هر مرد را حداقل یکبار در طول زندگیش تحریک به خرید میکند، دیده شده حتی مردانی که از سایر قرص های جنسی استفاده کرده اند، این دارو را نیز بعدا امتحان میکنند.

افزایش جریان خون و اتاق های انبساط!

آلت تناسلی خود را ضخیم کنید و آن را بسیار پرتر و سفت تر کنید!

سطح اعتماد به نفس و عزت نفس خود را افزایش دهید!

معشوق خود را مانند قبل راضی کنید!

انجام کارهای سخت جنسی به راحتی امکان پذیر میشود.

ما خوشحالیم که شما میخواهید برای اولین بار از پروسه ی کامل مگنارکس پلاس ها دیدن فرمایید، بگذارید در پایین در قالب چند پاراگراف کوچک برایتان شرح حال اتفاقاتی که به مصرف قرص مگنارکس پلاس اورجینال آمریکایی برایتان رخ خواهد داد بازگو کنیم:

•افزایش سایز طول و قطر آلات تناسلی مردانه بصورتی دائم و غیر قابل برگشت

مصرف حداقل یک دوره ی کامل از مگنارکس باعث افزایش سایز آلات تناسلی مردانه در درازا و حجم آن میشود، برخی از پزشکان افزایش 3 تا 8 سانتی را با این فرمول تقویت کننده مردانه امکان پذیر میدانند.

مگنارکس اینکار را با افزایش میل جنسی بصورتی روزانه انجام میدهد بطوری که حالات روحیه شما برای گرایشات جنسی تقویت میشوند، مگنارکس ممکن است عاملی برای افزایش قدرت جسمی برای ورزشکاران نیز باشد زیرا با افزایش سرعت جریان خون شادابی و تندرستی حاصل میگردد، این متد دارویی ممکن است شما را از شر افسردگی و هم چنین خستگی و خواب های فراوان نجات دهد.

•نعوظی قویتر از همیشه و راست کننده فوری اندام تناسلی مردانه

نعوظ بازیگر اصلی در غریزه ی جنسیت، با اینحال قدرت نعوظ وابسته به شرایط روحی فرد و هم چنین نوع تغذیه وی میباشد، مردانی که زندگیه شادی داشته اند و مدام ورزش میکنند مسلما نعوظ خشمگینی را برخوردار میباشند.

مصرف مگنارکس پلاس در همان روزهای اولیه به شما در سیخ کردن کامل آلت تناسلی کمک رسانی بعمل می آورد، دلایل اینکار محاصره کامل انباشت خونی در لوله ی آلت تناسلی شماست.

شما میتوانید از حالت نعوظ رگ به رگ شده ی الت تناسلیتان بهنگام رابطه ی جنسی با مصرف حتی یک حبه از مکمل جنسی مگنارکس آمریکایی لذت ببرید.

•افزایش مدت زمان ماندگاری در رختخواب(جلوگیری از انزال زود رس)

استفاده از قرص مگنارکس میتواند عاملی برای تاخیر در انزال زودرس باشد، مکانیزم سیستم جنسی با این داروی جنسیه خارجی کاملا تقویت میشود و ساختاری قوی حاصل میگردد.

مگنارکس دقیقا در همه ی فعالیت های مثبت جنسی بجز افزایش اسپرم ها تاثیر گذار میباشد.

وقتی ضعف عملکردی نعوظ جبران میگردد خود بخود شما میتوانید شاهد تحکیم در عملکرد جنسی باشید، پایداری نعوظ عامل اصلی برای جلوگیری از انزال زودرس است پس چنین چیزی حتما امکان پذیر میباشد.

سه ویژگی مثبت مگنارکس برای انرال عبارتند از:

 1. توانایی در کنترل و نگهداری انزال
 2. پربارکردن حجم انزال
 3. لذت بیشتر در انزال ها

•افزایش لذت جنسی با magna rx plus usa

لذت جنسی راه خلاصی از بن بست های زندگیست، هر شخصی واقف است که در زمان های ناراحتی ایجاد سرگرمی و پرتی حواس خیلی مهم است، نتایج نشان میدهد که حتی اشتیاق به میل جنسی در مردان شکست خورده و نا موفق به وفور بیشتر است، شاید میزان زیاده خواهی های یک کارگر به غریضه جنسی نسبت به یک مهندس پر آوازه بیشتر باشد.

بهرحال لذت در زندگی خواسته ای به حق میباشد و هر چقدر بیشتر باشد انسان سرحال و جوانتر بنظر میرسد، نظرات مصرف کنندگان قرص مگنارکس پلاس اصل نشان میدهد که میزان لذت جنسی با این دارو به طرز چشم گیری افزایش پیدا میکند.

اگر میخواهید این لذت جنسی همچنان با شما باقی بماند نیازی به مصرف مداوم نیست زیرا با یک دوره ی کامل مصرفی شما برای همیشه تفاوت های حاصله را درک خواهید نمود.

قیمت قرص مگنارکس پلاس اصل

مگنارکسها زیاد گران نیستند، در سالهای اخیر هر طیفی از مردان جامعه خوشبختانه توانسته اند چند بطری از آن را خریداری کنند، شما برای شروع درمان لازم نیست چند بسته را یک جا خریداری کنید، همان بهتر که با یک بسته ی تقریبا  600 هزار تومانی شروع کرده و در صورت مشاهده ی خصوصیات مثبت تا 4 بسته از آن را از دراگ استور دکتر چکامه سفارش دهید.

در حالت کلی این داروی به صرفه ای میباشد زیرا توان ایجاد تفاوت های جنسی در کل عملکرد شما را دارا میباشد، ما میتوانیم برای خریدهای بیشترتان ملاحظاتی را اعمال کنیم، فعلا اگر مگنایی تا بحال بکار نگرفته اید یک بسته برایتان بس است و زیاد هزینه نکنید.

در صورتی که بسته ی شما در طول ارسال تخریب، آفتاب زده و یا شکسته شود کافیست یک تماس مجدد با تیم پزشکی دراگ استور ما داشته باشید تا آن را براحتی برایتان تعوض کنیم. ما برای ایجاد یک حس خوب در دل شما ایجا نشسته ایم.

برای خرید قرص مگنارکس پلاس کافیست فرم زیر را برای ما تکمیل کنید، صرفا درج نام و شماره تلفن الزامیست و دکمه ثبت را پس از آن بفشارید تا خریدتان نهایی شود، تا کمتر از 24 ساعت آتی منتظر تماس همکاران ما باشید.


قیمت فعلی قرص مگنارکس 750 هزار تومان میباشد.

سفارش مگنا RX
 
نام و نام خانوادگی
کد کشور
 
شماره تلفن
 
ایمیل اختیاری
 
ادامه آدرس 
 

اگر در مورد اين محصول سؤالي داريد در فیلد زیر بنويسيد.

سؤال اختیاری
 
کد پستی
 
تعداد 
 
tehrantak
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 36 میانگین: 4.3]

11 دیدگاه

 • نوید

  سلام تو ترکیبات این دارو آل آرژنین هست که تو اکثر قرص های افزایش قد من اینو دیدم میخواستم بپرسم منکه ۱۹ سالمه این دارو میتونه حتی برای افزایش قد موثر باشه

  • chakameh-pharmacy

   با سلام و تشکر از پرسش شما
   از بین کسانی که تابحال قرص مگنارکس رو مصرف کردند ما گزارشی در این خصوص (حتی در وبسایتهای خارجی) مشاهده نکردیم، این مورد میتونه مورد بررسی های بیشتر قرار بگیره

 • مشتری

  سلام. من دو بسته میخوام. فروش حضوری در تهران دارید. علاقه ای به صحبت راجع به مسائل شخصیم با کارشناسان هم ندارم.

 • shahram

  با سلام و دررود.
  ببخشید چقدر اطمینان میشه داشت برای خرید این قرص از سایت شما به لحاظ تضمین اصلی بودن و داشتن تاریخ مصرف ( تاریخ گذشته و فاسد نشده باشه) . آیا مرجعی هست یا مثل سِرچ بارکد کالا به اصلی بودن و تاریخ محصول اطمینان حاصل کرد.
  چون واقعاً عرضه کالاهای تقلبی و یا تاریخ گذشته بعنوان کالای اصلی و معتبر و زدن هولگرام روی کالا خیلی آسان و زیاد شده متاسفانه.
  ممنون میشم از پاسخگویی شما .

  • chakameh-pharmacy

   با سلام توضیحات مفصلی در این باره به دوستان عزیز پس از ثبت سفارش داده میشه و با علم به این موضوع و با خیالی راحت میتونن مصرف دارو رو شروع کنند

 • حبیب

  سلام یکی از فامیل هامون هم همین مشکل هارو داره ولی میگن که دریچه قلبش شله و اینه میگن شدت اعصاب و استرس اش هم یکمی خیلی بالا هستش واقعا برای کسایی که استرس دارن و یا سن شون زیر ۱۸ هستش ظرر‌ هستش

 • r

  سلام روزتون بخیر
  واقعا از اصالت کالا میترسم چون از دو سایت متفاوت که سفارش دادم محض اطمینان، محتوی کاملا متفاوت بود و نمیدونم باید به کدوم سایت اعتماد کرد…
  چه ضمانتی بابت اصالت کالا وجود داره و همچنین مصرف آن در سایت های مختلف متفاوت است ممنون میشم یه طرز استفاده درست بهمون بگید

  • chakameh-pharmacy

   با سلام سعی کنید از سایتهای پزشکی نظیر دراگ استور ما که توسط پزشکان خبره مدیریت میشوند چنین درمانگرهایی رو ثبت سفارش کنید. با توجه به اینکه به خدمات و داروهای سایر شرکتها اشراف نداریم لذا نمیتوانیم در مورد داروی خریداری شده ی شما نظر خاصی داشته باشیم. با تشکر از ذکر پزسش شما

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: