سیالیس اصل خارجی
قرص های تاخیری,  قرص های تقویت کننده نعوظ مردان,  محصولات مخصوص آقایان

خرید قرص سیالیس اصل شق کننده آلت و تقویت نعوظ مردانه

قرص سیالیس انگلیسی برای درمان مشکلات جنسی مردانه اعم از اختلالات نعوظی و ناتوانیه جنسی تجویز میشود. سیالیس ها نیز همانند ویاگرا برای شروع اثرات نیاز به تحریک جنسی دارند و در ترکیب با آن موجب افزایش جریان خون در آلت تناسلی شده و قدرت نعوظ را افزایش میدهند.

نام دیگر سیالیس تادالافیل (tadalafil) است وگاها روی بسته بندی دارویی هک میشود. این دارو همچنین برای درمان علائم بزرگ شدن پروستات (هیپرپلازی خوش خیم پروستات-BPH) استفاده می شود. به تسکین علائم BPH مانند مشکل در شروع جریان ادرار، جریان ضعیف و نیاز به تکرر یا فوری ادرار کردن (از جمله در نیمه شب) کمک می کند.

نسخه ی ذکر شده در این بخش از دراگ استور دکتر چکامه به سیالیس های 30 تایی اشاره میکند و دوز هر حبه از آن حدود 20 میلی گرم میباشد. سیالیس های زرد رنگ به عنوان سیالیس طلایی نیز معرفی و به فروش میرسند.

معرفی کامل قرص سیالیس یا تادالافیل

قرص سیالیس ماهیچه های رگ های خونی را شل می کند و جریان خون را در مناطق خاصی از بدن افزایش می دهد همچنین سیالیس بدون تحریک جنسی کار نمیکند زیرا مسیر انتقال خون در این حالت مشخص نیس و ممکن است کمی به فرد حالت گیجی دست دهد و به همین دلیل اگر میخواهید تعللی در شروع رابطه ی جنسی داشته باشید بهتر است کمی سرپا شده و به ورزش های نرم مشغول شوید (این موارد برای حدود نیم ساعت پس از مصرف دارو دلالت میکند).

مصرف سیالیس ها ممکن است باعث آرامش روحی و جسمی فرد شوند. مصرف سیالیس در افراد کم تحرک و سست تاثیرات چشم گیری نسبت به بقیه ایفا میکند. clialis 20 mg همچنین برای درمان فشار خون شریانی ریوی و بهبود ظرفیت ورزش در مردان و زنان استفاده می شود. از مصرف سیالیس در حین مصرف داروی Adcirca خودداری کنید، مگر اینکه پزشک به شما بگوید.

ماندگاری اثرات این دارو نسبت به ویاگراها به مراتب بالاتر است و بیش از 36 ساعت طول میکشد، این در حالیست که اثرات ویاگرا پس از حدود 4 ساعت فرو میکشد.

این دارو از سوی نشریات اروپایی سالهاست بعنوان یکی از بهترین قرص های نعوظ و تاخیری شناخته میشود. ماندگاری اثرات از نظر تاخیر حدود 30 دقیقه در هر فعالیت جنسی و از لحاظ نعوظی حدود یک و نیم روز همچنان برقرار است.

مشخصات نسخه ی موجود در دراگ استور دکتر جکامه را در ادامه بخوانید>>

رده ی سنی : برای مردان 18 تا 64 ساله

تعداد در بطری : 30 عدد قرص سیالیس طلایی

قدرت دارو : 20 میلی گرم

اصالت دارو : دارای بارکد، بروشور راهنما، هولوگرام، دارای برچسب مشهور آرم سیالیس ها و دارای تاریخ انقضا، صد درصد اورجینال خارجی

نحوه ی مصرف : هر 36 ساعت یک عدد

نحوه ی مصرف قرص سیالیس

تادالافیل را میتوان همراه با آب، غذا و بدون آن نیز مطابق تجویز پزشک استفاده نمود. بهترین روش مصرف برای قرص سیالیس 30 تایی راهکار استفاده ی منظم بوده و بهتر است هر شبانه روز و یا هر 36 ساعت یک عدد مصرف گردد.

بهترین حالت برای پشتیبانی از یک رابطه ی جنسی میتواند 30 دقیقه قبل از شروع هر گونه فعالیت جنسی باشد.

به نقل از وبسایت دکتر جباری برای اینکه قرص سیالیس بطور کامل اثر کند شاید نیازمند صرف مدت 2 ساعت پس از مصرف هر حبه باشد با اینحال متابولیسم بدنیه هر فردی متفاوت میباشد.

استفاده از تادالافیل برای مردانی که با اختلالات شدید نعوظی مواجهند میتواند برای یک یا دو ماه آتی در نظر گرفته شود با اینحال پزشک معالج در این باره میتواند نظر قطعی را ارائه نماید (خرید قرص سیالیس 30 تایی توسط مردانی صورت میپذیرد که با اختلال شدید نعوظی نظیر شلی بیش از حد الت، راست نشدن کامل و یا سایز کوچک همراهند).

مصرف روزانه باعث سطح ثابتی از ماده فعال در خون می شود، به طوری که شما می توانید در هر زمان در طول درمان – به شرطی که از نظر جنسی تحریک شده باشید – رابطه جنسی طبیعی داشته باشید.

چنانچه قرص سیالیس را برای درمان ED و BPH مصرف می کنید، آن را طبق دستور پزشک خود مصرف کنید، معمولاً یک بار در روز. شما می توانید در هر زمانی بین دوزهای خود فعالیت جنسی انجام دهید.

چنانچه قصد دارید سیالیس را یک بار در روز برای BPH، یا برای ED، یا برای هر دو مصرف می کنید، آن را به طور منظم مصرف کنید تا بیشترین سود را از آن ببرید. برای کمک به یادآوری، آن را هر روز در ساعت معینی مصرف کنید.

قدرت تاخیر رسانی سیالیس ها در یک الی دو ساعت آتی بدست می آید و اگر در این باره ضعف دارید حتما این بازه ی زمانی را پشت سر گذاشته و سپس وارد رابطه شوید.

سیالیس پس از مصرف چه زمانی شروع به کار می کند؟

تقریباً 30 دقیقه پس از مصرف قرص سیالیس اصل انگلیسی با مقدار ماده فعال 10 میلی گرم یا 20 میلی گرم، می توان انتظار داشت که اثر مورد نظر رخ دهد. حداکثر غلظت تادالافیل در خون حدود 2 ساعت پس از مصرف به دست می آید. در حالت ایده آل، شما باید قرص روکش دار سیالیس را حداقل 30 دقیقه قبل از فعالیت جنسی (در صورت درخواست) مصرف کنید. اثر تا 36 ساعت باقی می ماند.

فروش قویترین قرص نعوظ
درمان کاملی برای مشکلات نعوظی مردانه

آیا هر چه بیشتر آن را مصرف کنم اثر سیالیس بدتر می شود؟

خیر، هیچ نشانه ای از تضعیف اثر با استفاده طولانی مدت وجود ندارد. بر اساس 2 مطالعه انجام شده در اروپا و ایالات متحده در یک دوره 2 ساله، می توان فرض کرد که مصرف روزانه Cialis® در دوز 5 میلی گرم حتی در استفاده طولانی مدت به خوبی قابل تحمل است و این تأثیر ندارد. بدتر شدن حتی با دوز بالاتر قرص سیالیس اصلی، اثر آن نباید در مدت زمان طولانی‌تری بدتر شود.

شق کننده آلت و تقویت نعوظ مردانه

کیفیت نعوظ، حداکثر قدرت جنسیه یک مرد را نشان میدهد. دقیقا رگهایی که از آلت تناسلی در هنگام نعوظ قد میکشند باعث ایجاد شادی، لذت و آماده سازیه بدن برای رابطه ی جنسی میشود. نعوظ نه تنها برای لذت خود مرد موثر است بلکه عاملی اصلی برای به اورگاسم رساندن زنان میباشد.

از فواید نعوظ میتوان به شکل گیری اسپرم های مردانه برای شلیک بهتر اشاره نمود.

مردان ممکن است بصورتی ژنتیکی یا بدلیل مشکلات زمینه ای و یا زندگیه غیر اکتیو دچار شلی نعوظ شوند. مکملی به اسم سیالیس سالهاست که به این مردان کمک میکند تا بتوانند رگهای نعوظیه خود را سفت تر و شق تر نمایند.

امروزه اکثر مردان در تلاش برای شکل گیری نعوظه بهتر هستند تا بتوانند تکنیک های جنسی را بهتر و با لذت بیشتری همراه کنند. بیشترین داروهای جنسی حول افزایش قدرت نعوظ مردانه امروزه تولید و عرضه میگردند و بطور کلی از هر 3 مرد حداقل یک مرد بدنبال راست کردن قویه آلت تناسلی خود است.

راهکار دارویی برای اوج گیری نعوظ بمراتب عقلانی بنظر میرسد زیرا بصورتی طبیعی و بدون آسیب به پوست الت تناسلی و رگهای داخلی میتوان آن را تقویت و بهینه سازی نمود.

راست کردن الت تناسلی با قرص های حاویه تادالافیل دنباله ی علمی داشته و هر مردی را به سمت خود میکشد.

مکانیزم اثر قرص سیالیس

هنگامی که یک مرد بالغ از لحاظ جنسی تحریک میشود ماده ای به نام نیتریک اکسید در داخل اندام تناسلی آزاد میشود. نیتریک اکسید باعث تولید ماده ای بنام cGMP میشود؛ این ماده انقباض و انبساط عروق خونی اندام تناسلی را کنترل میکند.

یک ماده دیگر بنام PDE5 در اندام تناسلی با از میان بردن cGMP باعث بازگشتن عروق خونی به حالت عادی میشود و با کاهش تجمع خون در اندام تناسلی، نعوظ از بین میرود. قرص شق کننده آلت سیالیس با جلوگیری از نابود شدن cGMP توسط PDE5 باعث طولانی تر شدن مدت زمان نعوظ میگردد.

نرخ بهره وری از نعوظ یک خواسته ی همگانی از سوی مردهاست تا مجبور نشوند در حین لذتی فراوان به انزال تن دهند، اجبار به انزال شدن امروزه موضوعی شایع در بین مردانه است و نوعی از اختلالات ED محسوب میگردد. بنظر میرسد همه چیز با قدرت تادالافیل ها حل شده و به دست فراموشی سپرده شوند.

همچنین بخوانید : قرص سفت کننده کمر آقایان

اختلالات نعوظی در مردان سه علت رایج دارد

  • بیماری های شایع و خطرناک برای نعوظ- برخی از ویژگی های تغییرات هورمونی یا بروز بیماری هایی که میتواند مسیر و جریان طبیعی خون را در بدن انسان کاهش و دگرگون سازد ممکن است در بروز مشکلات نعوظی تاثیرگذار باشد. برخی از بیماری ها نظیر دیابت میتواند سبب اختلالات عروقی و در نتیجه منجر به ضعف جنسی در مردان شود.
  • دلایل عصبی- در شکل گیری نعوظ هزاران سلول عصبی درگیر میشود. بیماری هایی هستند که سلولهای عصبی را مورد حمله قرار داده و منجر به ایجاد مشکلاتی در غدد جنسی و خصوصا نعوظ میشود. در اصطلاح علمی، نوروژنیک نامیده می‌شوند؛ مانند فردی که دچار آسیب نخاعی (مثلا قطع نخاع) شده یا فردی که دچار بیماری ام‌اس است.
  • علت روانی: این گروه سوم از اختلالات نعوظ در مردان که منشا روانی دارند، در اصطلاح علمی، سایکوژنیک نامیده می‌شوند؛ مانند بیماری افسردگی که در این افراد، میزان شیوع اختلالات جنسی به‌طور قابل توجهی بیشتر از جمعیت عادی است.
سیالیس قویترین قرص نعوظ
بهترین قرص نعوظ در داروخانه ها

عوارض و تداخلات داروییه قرص سیالیس اصل

سیالیس ها ممکن است برای برخی از مردان آلرژی ایجاد کنند، اگر قبلا با عوارض ناخواسته ای از انواع سیالیس ها رو به رو شده اید بهتر است دیگر سیالیس را نخرید.

قرص سیالیس خود حاویه نیترات است پس نمیتوانید یک قرص دیگر حاویه این ماده را همزمان مصرف کنید زیرا سبب بالارفتن فشار خون شده و حتی امکان بروز پریاپیسم امکان پذیر است (به نعوظ طول کشیده که بدون اراده و میل فرد رخ می دهد و اغلب با تحریک جنسی همراه نمی باشد، پریاپیسم گفته می شود).

استفاده همزمان از سیالیس با برخی از داروهای دیگر میتواند سبب افت ناگهانی فشار خون شود. این اتفاق میتواند خطرساز باشد. اگر از این دارو ها استفاده میکنید نباید از سیالیس استفاده کنید:

  • ﺭﻳﻮﺳﻴﮕﻮﺁﺕ (برای درمان فشار خون بالای ریوی)
  • داروهای حاوی نیترات (برای درمان درد قفسه سینه و مشکلات قلبی) از جمله نیترو گلیسرین، ایزوسورباید دی نیترات و ایزوسورباید مونونیترات.
  • داروهای تفریحی مانند آمیل نیترات.

مصرف سیالیس همراه با حالت مستی میتواند خطراتی را بهمراه داشته باشد، همچنین این نوع از سیالیس ها برای مصارف زنانه کاملا خطرناک و با ایجاد اثراتی غیر عادی و تشنج همراه خواهد شد. مصرف سیالیس برای یک نوجوان زیر 15 سال میتواند منجر به بی هوشی و بیماری های قلبی و عروقی گردد.

احتیاطهای قبل و بعد از مصرف سیالیس:

بهتر است اگر سابقه ی بیماری های قلبی عروقی و یا تنفسی را در گذشته داشته اید از سیالیس ها استفاده نکنید.

اگر در طول رابطه جنسی دچار حالت تهوع، درد قفسه سینه و سرگیجه شدید باید مصرف تادالافیل را متوقف کنید و هرچه سریعتر به پزشک مراجعه کنید. این علایم میتوانند خطری جدی برای سلامتی باشند.

پیشنهاد محصول دیگر : قرص گودمن کلفت کننده آلات مردانه

مزیت های استفاده از قرص نعوظی سیالیس زرد رنگ

قرصهای سیالیس عملکردی مشابه با ویاگراها دارند اما به نسبت آنها خطرناک نیستند، این دارو بسیار با بدن مردان سازگاری پیدا میکند در حالی که نسخه های دیگر انواع قرص های شق کننده آلت ممکن است آلرژی، کمر درد، تغییرات در نوع دید، احساس تنگی نفس و غیره را بهمره داشته باشند.

قرص های شق کننده ی آلات سیالیس روی کیفیت اسپرم های تاثیرات مخربی ایفا نمیکنند و مصرف کننده هیچ دردی در نواحیه بیضه های خود مشاهده و احساس نخواهد نمود.

سیالیس طلایی را fda تایید و مصرف آن را برای عموم مردان حتی بدون نسخه ی پزشکی نیز آزاد تعیین میکند.

این قرص های قدرت عمومی با ماده تادالافیل نه تنها به طور قابل اعتمادی کار می کنند، بلکه برای مدت طولانی نیز کار می کنند. این باعث می شود سیالیس محبوب ترین قرص تقویت کننده جنسی برای یک آخر هفته طولانی باشد.

سیالیس یک راه بهینه برای تسکین اختلال نعوظ است.

سیالیس یک داروی بسیار قوی است که در سراسر جهان برای کمک به مردان برای دستیابی به نعوظ قوی و طولانی مدت استفاده می شود. به طوری که آنها بتوانند از رابطه جنسی رضایت بخش لذت ببرند و بر مشکلات فیزیولوژیکی مرتبط با انواع مختلف اختلال نعوظ غلبه کنند. در کشور ایران از سال 2002 وارد بازار شده است و بدون نسخه قابل خرید نیست.

♣ کاربرد قرص سیالیس برای تاخیر در انزال مردان

میزان ماندگاری در روابط جنسی با قرص سیالیس بارها و بارها توسط شرکت کنندگان در آزمایشات گسترده سازندگان محصول و البته مصرف کنندگان دارو در سراسر دنیا گزارش گردیده است. اگر چه همگان این را یک قرص شق کننده آلت فوری مینامند اما سیالیس جهت افزایش مدت زمان رابطه جنسی تا بیش از 40 دقیقه کماکان کار میکند.

♣ درمان هیپرپلازی خوش خیم پروستات با سیالیس ها

در اصل، سیالیس با ماده فعال تادالافیل تنها برای درمان اختلال نعوظ استفاده می شد. با این حال، از آنجایی که این موارد اغلب با بزرگ شدن خوش خیم پروستات و علائم مرتبط همراه است، سیالیس نیز در سال 2012 برای درمان هیپرپلازی خوش خیم پروستات تایید شد. این بزرگ شدن پروستات عمدتاً در مردان میانسال تا مسن رخ می دهد.

نقطه ضعف سیالیس ها چیست؟

سیالیس نمی تواند جایگزین تحریک جنسی شود. اگر نمی خواهید رابطه جنسی داشته باشید، حتی اگر آن را مصرف کنید، نعوظ نخواهید داشت.

قرص سیالیس طلایی
حبه ای از قرص سیالیس با دوز 20 میلی گرم

سیالیس برای بیماران قلبی فوق العاده خطرناک است و ممکن است در این افراد منجر به افت ناگهانی فشار خون، سرگیجه، ضعف و سیاهی جلوی چشم شود.

این محصول را هم مطالعه کنید: مکمل بزرگ کننده فوری آلت وایمکس 60 عددی خارجی

خرید اینترنتی قرص سیالیس 30 تایی اصل

سیاست ما این است که بتوانیم به ارائه ی انواع قرص سیالیس در داروخانه بپردازیم. حرف برای گفتن در مورد سیالیس ها بسیار جذاب و شنیدنیست زیرا کمپانی سیالیس نسخه های متعددی از آن را عرضه کرده است.

قیمت قرص سیالیس اصل 30 تایی در اینجا 480000 تومان میباشد و این گران ترین جعبه و در عین حال پرمحتواترین نوع از سیالیس ها میباشد.

خرید قرص سیالیس بدلایل مزیت های بالایی که دارد مورد توجه مردان قرار گرفته است، این حتی میتواند نگرانی های ادرار سخت و عفونت های ناخواسته ی آن را برطرف کند. یک تحقیق کلی نشان میدهد که خوردن حداقل یک حبه از قرص سیالیس اصل میتواند از بروز بیماری مقاربتی سوزاک در روابط جنسی هات جلوگیری بعمل آورد.

در حالی که خیلی از قرص های شق کننده آلت مردانه دارای مزیت های محدودی هستند، حداقل میتوان گفت که این نسخه از فواید پرشمار و کارکرد آسانی سود میبرد.

اگر همچنان میخواهید این بررسی ادامه داشته باشد و ابهامات شما در رابطه با قرص سیالیس 30 تایی برطرف گردد یا اینکه میخواهید اقدام به خرید قرص سیالیس بکنید بهتر است از فرم زیر برای ما مشخصات خود را اوکی فرمایید


برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 12 میانگین: 4.4]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: