در رابطه با اسپرمکس چه میدانید
داروی تقویت اسپرم,  محصولات مخصوص آقایان

خرید قرص اسپرمکس (قرص اسپرم ساز قوی)

قرص اسپرمکس ساخت آمریکا برای مردان شکاف های رژیم غذایی شما را پر می کند و با ترکیبی قوی از ویتامین ها، مواد مغذی ویژه و گیاهان* از اسپرم آنان حمایت می کند. spermax men  از دهه ی آغازین 2000 میلادی مسیر خود را در دنیای مکمل های باروری آغاز کرده است. 
بخاطر بسپارید که قرص اسپرمکس اصل جزو اولین مکملهایی بود که توانست دغدغه ی اسپرم سازی در مردان را حل کند. 
این قرص جنسی توانست با بهره گیری از ترکیباتی نظیر آل ارژنین بهمراه آنتی اکسیدان های قوی دو دهه پس از ورود به بازار،  همچنان نوار بالایی را برای حمایت از باروری و سلامت باروری مردان تعیین کند.

قرص اسپرمکس چیست؟

قرص اسپرمکس به مردان کمک میکند تا از توانایی بیشتری برای باروری برخوردار بوده و به نسل های خود بیافزاید. کپسول های 60 تایی آن مخصوص برای پرحجم شدن آب منی در بدن است. افرادی که مایلند ارگاسم های سنگین و پربارتری را شاهد بوده و از مردانگی و اعتبار خود دفاع کنند.

گاهی اوقات شما به تقویت اضافی در تعداد یا تحرک اسپرم یا هر دو نیاز خواهید داشت. اگر این شما را توصیف می کند. حبه قرص های اسپرمکس را بصورت روزانه مصرف کنید تا بیشترین افزایش سلامت اسپرم نسیبتان شود.

مجموعه مکمل های اسپرمکس از پشتیبانی جامع روزانه ویتامین و مواد معدنی را ارائه می دهد، به علاوه حاوی محبوب ترین گیاهان، آنتی اکسیدان ها، مواد مغذی ویژه، ویتامین ها و مواد معدنی برای باروری مردان و سلامت اسپرم است.

از خود بپرسید که روزمرگی خود را چگونه گذرانید! آیا طرحی برای قدرت باروری خود چیده اید؟ اصلا به این فکر کرده اید که چرا مدام از اسپرم های شما کاسته میشود؟

دلیل واضح است اسپرم جزو قویترین رشته های بدن انسان است، در واقع نهایت زور شما و رسیدن به شیدایی را نشان میدهد. اگر بلوغ را در افزایش قد میبینید بسیار در اشتباهید، نشانه های مردانگی از کیفیت اسپرم ها حاصل میشوند. مردی که اسپرم قوی ای دارد از بلوغ بهتری سود میبرد. صدای بم، موهای پرپشت بدن و صوت و خیلی از صفات دیگر که مردان گذشته بسیار داشته اند.

بپذیریم که سبک زندگی امروزه بسیار فست فودی دنبال میشود، برخی اقلام انقدر گران شده اند که نمیتوانیم بصورت روزانه از آنها بهره ببریم. پس بهترین شیوه ی تقویتی رجوع به مولتی ویتامین ها و قرص های جنسی معتبر است.

خرید قرص اسپرمکس را در اولویت های خود قرار دهید برای رسیدن به هدف مشترک باروری.

همه ی چیزهای خوب در آن جمع شده اند!

تا بحال به این فکر کرده اید که اسپرم سازی در بدن چگونه صورت میپذیرد؟ کاش به کشف عملکردهای بدنی خود منبعد بیشتر توجه کنید، زیرا دیگر سنتان بیشتر میشود و خیلی از افراد در سن کنونی شما پزشکان معتبر و محقق علوم باروری در مردان و زنان هستند.

توجه داشته باشید که تولید اسپرم بهینه در مقادیر مناسب مستلزم آن است که بدن تمام مواد خام مورد نیاز خود را داشته باشد. قرص اسپرمکس خارجی یک راه حل بسیار عالی و ویژه ارائه میدهد که شامل موادی برای تقویت سلامت اسپرم شما به علاوه یک مولتی ویتامین روزانه است. ترکیب اختصاصی باروری مواد تشکیل دهنده را برای کمک به پشتیبانی از تعداد، شکل، قرص تحرک و یکپارچگی اسپرم گرد هم می آورد. مولتی ویتامین حمایت جامع ویتامین را فراهم می کند. این بدان معناست که هیچ اضافه کاری غیر ضروری وجود ندارد.

همه چیز ساده اتفاق می افتد تا به بدن کمک کند به ضرورت اصلی خود بیشتر منعکس شده و بارور شود.

قرص اسپرمکس بدون گلوتن، لبنیات، مخمر، سویا، رنگ های مصنوعی یا مواد نگهدارنده ساخته شده است. تولید شده در ایالات متحده آمریکا با استفاده از مواد اولیه داخلی و وارداتی در تاسیسات تولیدی ثبت شده در GMP.

خرید پستی اسپرمکس
قرص اسپرمکس SperMAX Control – نعوظ قوی را القا می کند، ارگاسم را با تعداد زیادی اسپرم طولانی و تقویت می کند.

پشتیبانی از عملکرد و یکپارچگی اسپرم*

اتفاق های خوب به سادگی رقم نمیخورند بجز آنکه یک طرح و برنامه ی عالی برای آن داشته باشید.

سری جدید از قرص های اسپرمکس با قیمت های مناسب برای تمام قشرهای جامعه توانست به فرمولی محبوب تبدیل شود.

قرص اسپرمکس آمریکایی با طیف گسترده ای از ویتامین های کلیدی، مواد مغذی و آنتی اکسیدان های ویژه برای حمایت از انرژی، سرزندگی، و باروری و عملکرد اسپرم سالم فرموله شده است.

به کمک این بطری ارزشمند رسیدن به تکامل جنسی را به یک تلاش تیمی تبدیل کنید.

همانند یک بدنساز که نیازمند مکمل است رفتار کنید. بصورت منظم سکس داشته، ورزش کرده و به ویتامین های ضروری بدن خود بیافزایید. این به خونرسانی معروف است و ممکن نعوظ را از ریشه تقویت کند بدون آنکه به یک قرص راست کننده طبیعی در آینده رجوع کنید.

هم شما و هم همسرتان باید هنگام تلاش برای باردار شدن، وضعیت تغذیه را بهینه کنید. مانند مصرف روزانه قرص اسپرمکس برای مردان، مولتی ویتامین های مقوی برای زنان، ویتامین پیش از بارداری روزانه را به همراه مواد تشکیل دهنده باروری هدفمند، مانند Vitex، برای حمایت از تعادل هورمونی و منظم بودن چرخه فراهم می کند. بطری های ارزشمند اسپرمکس اصلی را دریافت کنید تا به شما کمک کند به اهداف مشترک باروری و سلامت خود برسید.

مزایای کلید قرص اسپرمکس اصل

 • یک مکمل پیشرو برای باروری مردان از سال 2003، قرص های موفق اسپرمکس آمریکا برای پشتیبانی از تعداد، تحرک و مورفولوژی اسپرم فرموله شده است.*
 • نسبت به سایر قرص‌های باروری مردانه از جمله دو برابر ویتامین C، سه برابر روی و بتاکاروتن، حمایت قوی‌تری ارائه می‌دهد.
 • حاوی ریشه ماکا، ال-ارژنین و جوز هندی است که یک ماده مغذی مهم برای بسیاری از فرآیندهای فیزیولوژیکی است. همچنین گوارانا ولاوژ در قرص تقویت کننده اسپرم اسپرمکس بکار رفته است.
 • قرص اسپرمکس حاوی اسید آمینه ال کارنیتین است – به طور گسترده ای مورد مطالعه قرار گرفته و برای باروری مردان استفاده می شود.
 • این داروی خاص سطح مواد خام طبیعی را در بدن شما افزایش می دهد – طیف گسترده ای از ویتامین های کلیدی، مواد مغذی ویژه و آنتی اکسیدان ها را برای حمایت از انرژی، سرزندگی و باروری ارائه می دهد.
 • در باروری فقط به زنان خود گیر ندهید قبل از هر چیزی خود را حمایت کنید-سلامت اسپرم شما بسیار مهم و حیاتیست.
 • در آمریکا توسط بسیاری از پزشکان معتبر مهاجرت کرده و بین المللی تولید میشود با مواد طبیعی و وارد شده.

عناصر تشکیل دهئده دارو چه ها هستند؟

قرص اسپرمکس کنترل اصلی دارای 18 ترکیب فعال کل، برخی از برجسته ترین آنها عبارتند از:

 • ال آرژنین: به عنوان یک کاتالیزور برای سنتز اکسید نیتریک عمل می کند و گردش خون را بهبود می بخشد. نعوظ قوی و بادوام را تضمین می کند و حجم اسپرم را افزایش می دهد.
 • جینسینگ برزیلی: تقویت کننده قوی سطح تستوسترون و همچنین به عنوان یک تقویت کننده قوی میل جنسی عمل می کند.
 • جو: بر سطح هورمون های جنسی، به ویژه افزایش تستوسترون تاثیر می گذارد. به افزایش نشاط جنسی کمک کنید.
 • جینسینگ آسیایی: یک تقویت کننده سنتی محبوب میل جنسی است که نعوظ را تقویت و طولانی می کند و رضایت کلی جنسی را تشدید می کند.
 • گوارانا: برای مبارزه با خستگی با کافئین دم کرده است. این باعث افزایش انرژی مورد نیاز برای بهبود فعالیت جنسی می شود.
 • Lovage: یک داروی غرایز جنسی تاریخی. یک لمس منحصر به فرد به اثربخشی مکمل در افزایش تجربیات کلی جنسی اضافه می کند.
 • جوز هندی: به طور منحصر به فردی بر قدرت و میل جنسی تأثیر می گذارد و به رویکرد کل نگر SperMAX Control برای تقویت نشاط جنسی کمک می کند.
 • Ashwagandha: همچنین به عنوان Withania Somnifera شناخته می شود، به بهبود کامل رفاه و سرزندگی کلی کمک می کند.
 • ریشه ماکا: یک ماده مغذی قوی است که میل جنسی را بهبود می بخشد، نعوظ را تقویت می کند و باعث افزایش تولید اسپرم می شود.

نگاهی به مزایا و معایب قرص اسپرم ساز اسپرمکس

همیشه نقد به یک دارو وجود داشته است. در سطح کنگره های رسمی این نقد ها بسیار بیشتر است، اما ما میخواهیم از نظرات مشتریان قبلی در این قسمت برای شما بنویسیم تا بدانید که طرفداران و نقض کننده گان خارجی و حتی داخلی در این باره چه میگویند.

طرفداران اسپرمکس:

 • رابطه جنسی طولانی تر و رضایت بخش تر
 • تقویت میل جنسی
 • افزایش حجم اسپرم
 • افزایش اعتماد به نفس
 • نعوظ قوی تر
 • فیزیک بدنی را قویتر کرد
 • بسته بندی محتاطانه
 • ارگاسم های قدرتمند
 • ایجاد خونسردی در مرد

معایب اسپرمکس:

 • فقط داروخانه های اینترنتی آن را عرضه کردند
 • پشتوانه علمی محدودی دارد
 • روشهای جایگزین دیگر را ترجیح میدهم
 • فکر میکنم سمنکس نسب به این بهتر است

حتما بخوانید >> قرص سمنکس اسپرم ساز مردانه

سوالات مهم و پاسخ به نگرانی های خریداران اسپرمکس

کلومیفن برای افزایش هورمون های آزاد شده از غده هیپوفیز استفاده می شود که به نوبه خود تولید تستوسترون و اسپرم را در بیضه ها تحریک می کند.

تأثیرات رژیم غذایی: تصور می شود که یک رژیم غذایی غنی از مواد مغذی خاص، محیط مطلوب تری برای اسپرم Y ایجاد می کند. این شامل مصرف بیشتر غذاهای قلیایی مانند میوه های تازه و سبزیجات ریشه دار و غذاهای اسیدی کمتر است. رژیم غذایی پدر: رژیم غذایی پدر در اطراف و قبل از لقاح نیز ممکن است نقش داشته باشد.

 • وزن سالم را حفظ کنید. ب
 • رخی تحقیقات نشان می دهد که افزایش شاخص توده بدنی (BMI) با کاهش تعداد اسپرم و حرکت اسپرم مرتبط است. رژیم غذایی سالم داشته باشید. 
 • جلوگیری از عفونت های مقاربتی (STIs).
 • استرس را مدیریت کنید.
 • حرکت کنید.

روی برای تقسیم سلولی قابل توجهی که برای تولید مایع منی لازم است ضروری است، زیرا نقش مهمی در متابولیسم اسیدهای نوکلئیک و پروتئین ها دارد. مکمل روی باعث افزایش تولید روزانه اسپرم و کاهش درصد اسپرم معیوب می شود.

دقیقا یکی از بهترین و غنی ترین میوه ها جهت اسپرم سازی و تقویت قوای جنسی میوه ی موز است.

این میوه فالیک شکل سرشار از ویتامین های B1 و C و منیزیم است که باعث افزایش تحرک اسپرم و کمک به تولید اسپرم می شود. موز همچنین حاوی آنزیم کمیاب به نام بروملین است که به افزایش تعداد و تحرک اسپرم کمک می کند.

همواره پزشکان توصیه میکنند روزانه حداقل یک لیوان شیر تازه بخورید. اما شیرهای پرچرب ممکن است برای اسپرم سازی مردان جوان مضر باشند! بهترین گزینه مصرف شیر تازه و کم چرب است.

میوه ها منابع غنی از ویتامین هایی هستند که برای رشد اسپرم سازی بسیار مناسب و مفید هستند. در اینجا 5 میوه برتر که ممکن است بخواهید در نظر بگیرید آورده شده است: موز، سیب، انار، آووکادو و انواع توت های تیره.

خاکستری مایل به سفید.

منی معمولاً یک رنگ خاکستری متمایل به سفید است. تغییر رنگ مایع منی ممکن است موقتی و بی ضرر یا نشانه ای از یک بیماری زمینه ای باشد که نیاز به ارزیابی بیشتر دارد. علل احتمالی، بر اساس رنگ، عبارتند از: منی قرمز.

مطالعات نشان میدهند حبوبات نظیر لوبیا، میوه جات و سبزیجات باعث میشوند که اسپرم ها قویتر شوند.

یک مطالعه نشان داد که مکمل اسید فولیک و روی به مدت 26 هفته تعداد کل اسپرم را در مردان بارور و نابارور افزایش می دهد. در واقع، تعداد طبیعی کل اسپرم را تا 74 درصد افزایش داد.

همانند سری دیگر از قرص های تقویت اسپرم میتوان یک یا دو قرص را در روز بکار گرفت. در حالی که از این دارو استفاده میکنید انجام روابط جنسی هیچ منعی برای شما نخواهد داشت.

اسپرم ساز آنی
از مزایای دیگر قرص اسپرمکس : از التهاب دستگاه ادراری تناسلی جلوگیری می کند.

قیمت و در دسترس بودن: از کجا می توان اسپرمکس را خریداری کرد؟

قرص اسپرمکس به طور انحصاری در دراگ استور دکتر چکامه موجود است و بستری امن و راحت را برای کاربران فراهم می کند.

گزینه های ارسال امن از طریق ادارات پست و تیپاکس به همه جای ایران امکان پذیر بوده و حتی در تهران مکانیزم پرداخت در محل صرفا برای این نسخه ی مهم در دسترس است.

هر وعده بطری حاوی تقریباً 60 قرص برای یک دوره 30 روزه است. بسته بندی و تحویل محتاطانه


قیمت قرص اسپرمکس 730000 تومان در نظر گرفته شده است.

فرم سفارش قرص اسپرمکس اصل
نام و نام خانوادگی
کد کشور
شماره تلفن
ایمیل اختیاری
ادامه آدرس 

اگر در مورد اين محصول سؤالي داريد در فیلد زیر بنويسيد.

سؤال اختیاری
کد پستی
تعداد 
tehrantak


بخوانید در ادامه برای دو قرص افزایش سایز مردانه:

ویگرکس گیاهی اصل کانادا 60 عددی

پروسالوشن سافت ژل آمریکایی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: