ماده فعال کاماگرا یک مهارکننده فسفودی استراز نوع 5 (PDE5) است.
قرص های تاخیری,  قرص های تقویت کننده نعوظ مردان,  محصولات مخصوص آقایان

دستیابی به نعوظ بهتر در آقایان با ژل خوراکی کاماگرا

آمار مردان دچار به اختلالات نعوظی روز به روز افزایش پیدا میکند، این گزینه بخصوص برای مردانی که از زندگیه مفرح و شادی برخوردار نیستند بسیار صادق است. در صنعت داروسازی چندین دارو برای درمان موقت اختلالات نعوظی وجود دارد که یکی از آنها ژل خوراکی کاماگرا میباشد.

ژل خوراکی کاماگرا در هند تولید میشود و محصولی با قابلیت خرید آنلاین از سایت های معتبر میباشد. در مورد ژل خوراکی کاماگرا و اثرات آن امروزه ادعاهایی مطرح است. برای اینکه در مورد این محصول نعوظی مردانه اطلاعات بیشتری دریافت کنید لازم است تکه مقاله ی ما در دراگ استور دکتر چکامه را برررسی فرمایید.

با توجه به اینکه مجوز فروش این داروی خوراکی جنسی به سایت های اینترنتی داده شده است پس میتوانید از فرم انتهایی ما برای تهیه ژل خوراکی کاماگرا اقدام فرمایید.

ژل خوراکی کاماگرا چیست؟

برای درمان ED کماکان دو داروی سیالیس و ویاگرا سالهاست که شناخته شده است اما به این دو برند همه روزه رقبایی افزوده میشود که ژل خوراکی کاماگرا یک از آنهاست. ریشه یابی علتهای ضعف نعوظ ساده است، استرسها و کم تحرکی مهترین عوامل هستند.

به هنگام بالا رفتن استرس هورمون هایی نظیر آدرنوکورتیکوتروپیک از غده هیپوفیز می‌شود که باعث تولید هورمون استروئیدی کورتیزول از قشر غدد فوق کلیوی میشود که به نوبه ی خود برای نعوظ و تخریب کنترل انزال کافیست.

برای افزایش قدرت نعوظ در درجه ی اول باید استرس ها را کنترل کرد اما این مورد به تمرین و تکرارهای مداومی نیازمند است و یک شبه حاصل نمیشود و یا حداقل اینکه روی نعوظ به یکباره تاثیر مثبتی نمیگذارد. ما مجبوریم به سمت تقویت کننده های نعوظی برویم.

ژل خوراکی کاماگرا برای استفاده های مداوم مناسب است زیرا شکل مصرفیه آن بسیار ساده است و در مواقعی حتی شما نیازمند نوشیدن آب نیز نخواهید بود. کاماگراها را میتوانید به راحتی سربکشید و نعوظ بیدار خود را پدید آورید.

مهمترین عامل تقویت نعوظ با ژل خوراکی کاماگرا وجود ترکیبت سیلدنافیل است.

سیلدنافیل موجود در ژل کاماگرا مردانه یک مهارکننده فسفودی استراز نوع 5 است. غلظت cGMP را در بدن های غاری آلت تناسلی افزایش می دهد که منجر به افزایش جریان خون و افزایش حجم بافت غار می شود. این به ظهور و حفظ نعوظ کمک می کند.

جزییات بیشتر و تاثیرات

ژل خوراکی جنسی کاماگرا هندوستان نسخه آنالوگ ویاگرا یا سیلدنافیل سیترات است که برای درمان اختلال عملکرد جنسی در مردان استفاده می شود. کاماگرا میزان خونی را که به آلت تناسلی می گذرد افزایش می دهد.

دستبابی غدد جنسی به منابع خونی بیشتر جهت بهینه سازی نعوظ نیازمند عواملی نظیر ورزش های مرتب و یا مکمل های معتبر است. سیلدنافیل یک منبع قوی برای ظهور نعوظ پنهان است و عیار یک مرد را بصورتی واضح رو میکند.

امروزه در صنعت داروسازیه جنسی قرص های آبی مشهور هستند زیرا اکثرا دارای سیلدنافیل میباشند.

قرص Kamagra 100 MG رگ های خونی را شل می کند و به افزایش جریان خون به آلت تناسلی کمک می کند. برخی از عوارض قرص کاماگرا مردانه عبارتند از: برافروختگی (قرمزی و احساس گرما)، سردرد، ناراحتی معده، سرگیجه، تاری دید و …. معمولاً این عوارض خود به خود برطرف می شوند. اگر این عوارض بدتر شد یا برای مدت طولانی باقی ماند، با پزشک خود مشورت کنید.

فواید استفاده از ژل های خوراکیه کاماگرا دوز 100

مصرف کاماگرا بخودیه خود توسط ماده ی سیلدنافیل اکثر موادی را که در بدن از قدرت نعوظی میکاهند خنثی میکند. پس از مصرف کاماگرا شما کمی به تحریک جنسی وابسته اید تا نعوظ کهکشانی را شاهد باشید.

به لطف مصرف کاماگرا، نعوظ را می توان برای مدت طولانی تری حفظ کرد. گاهی تا ساعت 6!

شما با استفاده از تکنیک مکمل های جنسی قادر هستید هر چقدر که بخواهید در رختخواب به عشق بازی پرداخته و بارها انزال را تجربه کنید.

نعوظ پایدار به شما و شریک جنسیتان کمک میکند تا ارگاسم های طولانی و واقعی را وارد چرخه ی زندگی خود ساخته و از اثرات روانی و شادی بخش آن بهره ببرید.

کاماگرا بدون نسخه در هند و جای جای دنیا برای خرید در دسترس است تا زندگیه جنسی را رونق بخشد. برای هر کسی که فکر میکند نعوظش به دام افتاده ژل خوراکی کاماگرا تاثیر گذار خواهد بود.

زنان میتوانند شاهد اشیاق جنسی شما باشند وقتی که به نعوظ کاملی دست پیدا میکنید، به لطف همین ژل های خوراکی اعتماد بنفس طبیعی به شما باز خواهد گشت.

دستور مصرفیه ژل خوراکی کاماگرا

آزادانه میتوانید این دارو را حدود 30 تا 4 ساعت قبل از روابط جنسی مصرف کنید. کاماگرا نیازی به آب ندارد با اینحال برای افرادی که با ناراحتی های معده و روده همراهند بهتر است با یک لیوان آب ولرم استفاده گردد.

کاماگرا بر اثر تحریک جنسی کارایی خواهد داشت پس قبل از آمیزش و تحریک شدن انتظار نعوظ پایدار را نداشته باشید.

این ژل های خوراکی در هر جعبه به تعداد 5 تا 7 عدد موجودند که با عصاره های میوه هایی نظیر توت فرنگی ترکیب شده اند.

کاماگرا برای چه چیزی خوبه
نعوظ مناسب آلت تناسلی با مصرف ژل خوراکی کاماگرا

سوالات متدول

قرص  Kamagra blue 100 MG ممکن است 24 ساعت در بدن باقی بماند.

هنگام مصرف ژل خوراکی کاماگرا 100 مگ از مصرف الکل خودداری کنید زیرا فشار خون را کاهش می دهد. عوارض جانبی مانند سرگیجه، غش، برافروختگی، سردردهای مداوم، تغییر در ضربان قلب و غیره ممکن است رخ دهد.

هیچ تمایلی برای ایجاد عادت برای ژل خوراکی جنسی کاماگرا مردانه گزارش نشده است.

این یک نسخه ی دیگر زنانه نیز دارد پس استفاده از نسخه ی رایج مردانه برای زنان توصیه نشده است.

مسلما افرادی که به قرص های حاویه سیلدنافیل روی می آورند در جستوجوی لذت بیشتر هستند. حس آرامش در لحظات دخول و پس از انزال یک تجربه ی باورنکردنی خواهد بود برای آنانی که دوست دارند تفاوت ها را در روابط جنسی رقم بزنند.

برای افراد مبتلا به مشکلات قلبی و کلیوی توصیه نمی شود، در صورت داشتن سابقه اخیر سکته مغزی یا آنژین صدری (درد و ناراحتی قفسه سینه) از مصرف این قرص خودداری کنید. از نوشیدن الکل در طول درمان خودداری کنید یا آن را محدود کنید زیرا باعث ایجاد احساس سرگیجه در شما می شود. هنگامی که تحت درمان با کاماگراها هستید، رانندگی نکنید و با ماشین آلات کار نکنید.

هشدارهای عمومی

  • پریاپیسم: اگر داروهایی که خاصیت نعوظی دارند بایستی بصورت صحیح مورد استفاده قرار گیرند. داروهای نعوظی نظیر کاماگرا برای مردی که هیچ اختلال ED را در عملکردش شاهد نیس توصیه نمیشود زیرا ممکن است درگیر پریاپیسم یا نعوظ بیش از 4 ساعته شود که نیازمند حضور در کلینیک های اورژانسی خواهد بود.
  • اختلالاتی در قوای شنوایی: مصرف مداوم داروهای جنسی برای حس چشایی و شنوایی مضر هستند. گاهی برخی از افراد رفتارهای افراطی در این زمینه از خود نشان داده اند. اگر کاماگراها را درست مصرف نکنید  ممکن است با وزوز گوش (زنگ گوش) یا سرگیجه همراه باشد.
  • عمل های جراحی: همواره در نظر داشته باشید که یکی از تکنیک های بیهوشی گوشزد کردن برخی از رفتارها به مردان قبل از حضور در اتاق جراحی است، پس دز نظر داشته باشید که تا چند روز قبل از عمل جراحی نباید حتی یک قرص جنسی هم مصرف کنید زیرا با پایین آورن فشار خون حیات شما را به خطر می اندازد.
  • برای کودکان مضر است: برای استفاده در کودکان کمتر از 18 سال توصیه نمی شود زیرا اطلاعات ایمنی و اثربخشی این دارو از نظر بالینی ثابت نشده است.
  • تاثیر بر بینایی: هر نوع داروی وابسته به سیلدنافیل مواردی از اختلالات بینایی را باخود یدک میکشند، به خصوص اگر همراه با سایر داروهای مهارکننده PDE5 (فسفودی استراز نوع 5) استفاده شود. در صورت بروز هرگونه از دست دادن ناگهانی بینایی، مصرف دارو را قطع کرده و بلافاصله با پزشک خود تماس بگیرید.

تفاوت مابین ویاگرا و کاماگرا در چیست؟

بطور مشخص هر دو داروی یاد شده برای بهبود نعوظ مردانه در نظر گرفته شده است. هر دو دارو از یک شیوه ی مصرفی تبعیت میکنند، اما عمده تفاوت در شدت عوارض جانبی است که بطور واضحی ویاگراها از عوارض و وارنینگ های پایینی سود میبرند.

ویاگرا با توجه به اینکه ساخته شده ی شرکت فایزر است از ایمنی بیشتری برخوردار میباشد.

یکی دیگر از فواید مصرف ویاگراها نسب به ژل های خوراکی نظیر کاماگرا اینست که ویاگراها را میتوان همراه با سایر نسخه های جنسی همزمان مصرف نمود اما این مورد برای کاماگرا کار نمیکند.

در شدت دوز مصرفی دو دارو تا کنون مقایسه ی معتبری انجام نپذیرفته و ما فقط میتوانیم به دوز برابر 100 میلی گرمی دو نسخه اکتفا کنیم.

کاماگرا معمولا جایگزین مناسبی برای سیالیس های گران قیمت است اما از شدت اعتبار ویاگراها بی نسیب است.

در میزان مدت ماندگاری دو داروی ویاگرا و ژل خوراکی کاماگرا مشابه با همدیگر عمل میکنند، اگر در این باره میخواهید کنکاوی بیشتری داشته باشید بهتر است به سراغ نسخه های تادالافیل بروید.

اعتیاد جنسی با کاماگراها؟!

داروهای جنسی اگر چه وابستگی ایجاد میکنند اما مردان را ترغیب به بدنسازی کرده اند. وقتی یک مرد میفهمد که با بدنی پر بارتر یک سکس عالی را تجربه میکند، اینبار میخواهد کمی به خودسازی مشغول شود.

تقویت کننده های جنسی هیچگاه دردسر ساز نیستند مگر اینکه توسط یک شخص نا آگاه و تنبل که نیازی به تحرک نمیبیند امتحان شوند. از نظر روانی پزشکان معتقدند که محرک های جنسی در رفتارهای بعدیه شخص میتوانند کمک کننده باشند.

این بدن شما را گرم میکند مثل اینکه از دل یک تمرین دست گرمی بیرون آمده باشید، فشار خون بالا میرود، نعوظ در زمان تحریک به حداکثر کارایی خود نزدیک شده و لحظات خوبی برای شما در ادامه رقم میخورد.

اعتیاد به روابط جنسی یک تجربه وسواس آمیز از تمایلات جنسی است. معمولاً زمانی که فردی به قدری به فعالیت ها یا اعمال جنسی وابسته است که نمی تواند آنها را رها کند یا ترک کردن آنها بسیار دشوار است، اعتیاد جنسی ایجاد می شود. گاهی اوقات تعیین اینکه آیا “رفتار جنسی وسواسی” وجود دارد یا خیر دشوار است. با این حال، رفتارهایی وجود دارد که نشان دهنده اعتیاد جنسی است.

در هر شرایطی بهتر است هیجانات خود را در حد معقول کنترل کنید، برای مثال اضافه کردن یک پیک مشروب به برنامه ی جنسی در شرایطی که شما کاماگرا یا ویاگرا مصرف کرده اید میتواند دیوانگی باشد.

ما ژل خوراکی کاماگرا را برای خرید شما توصیه میکنیم تا تقویت شوید، پیش بازی را خودتان شروع کنید و در ادامه با تاثیرات این ژل جنسی به تکامل برسید.

مصرف کاماگرا میتواند از اعتیاد جنسی شما بکاهد زیرا وقتی میتوانید تمام نقشه هایی که در سر دارید را روی برنامه ی جنسی به معرض نمایش بگذارید، پس شما راحت میشوید!

نگاهی به عوارض احتمالی از کاماگراها

سردرد

سرگیجه

حالت تهوع، استفراغ و اسهال

فشار عضلانی

خونریزی بینی

 ناشنوایی درک رنگ ها متفاوت است یا دیگر نمی تواند رنگ ها را ببیند

کاهش باروری 

نعوظ دردناک که ساعت ها طول می کشد (پریپریسم)

خطر بالاتر ابتلا به نوع جدی سرطان پوست (ملانوم) آریتمی های قلبی

موارد بالا در شرایطی رخ میدهد که فرد مبتلا به بیماری های خاصی باشد، در واقع این موارد در حالت سخت گیرانه ای لیست شده اند و برای بیش از 95 درصد مردان مصرف کننده اتفاق نمی افتند.

ناکارآمدی های جنسی را جبران کنید

در موارد بسیاری سکس بعنوان مادر لذتها شناخته میشود. نداشتن قوای جنسی در مردانی که پا به سن میگذارند به یک موضوع ناراحت کننده و حتی افسردگی های احتمالی منجر میشود.

وقتی که شخص میبیند آن تب و تاب گذشته را ندارد و یا اینکه نسبت به هم نوعانش از شدت عمل کمتری برخودار است بسیار سرخورده میشود.

مردان مثل زنان نیستند زیرا اینها بخصوص در ماجراجویی های جنسی میخواهند پیشتاز باشند. عده ی زیادی از مردان حداقل یک بار به فیلم های پورن نگاه کرده و ساختار بدنی و جنسی آنان را مشاهده کرده و با اندام جنسی خود مقایسه میکنند.

ورا از تخیلات و دروغگویی هایی که پشت فیلم های مستهجن وجود دارد مردان برای راحتی بیشتر در روابط جنسی و ایجاد ارگاسم لذت بخش تر در همسرانشان میخواهند از هیچ تقویت کننده ای غافل نشوند.

بهتر است از مهمترین مکمل های تقویت کننده و یا ورزش ها و تغذیه هایی که منجر به بهبود میل و قدرت جنسی میشود غافل نشوید.

ما در این دراگ استور شماری از درمان های رایج و بهبود عملکرد جنسی را براتان نقل قول کرده و به ابهامات میپردازیم، شرایط خرید را برایتان آسان و تجزیه مکمل های برند را پر بارتر از هر سایت دیگری انجام خواهیم داد. در زیر به سه روش متفاوت برای بهبود نعوظ در این وبسایت میتوانید سرک بکشید:

تیتان ژل قویترین ژل موضعی برای افزایش نعوظ و سایز آقایان

مکس پاور بهبود نعوظ و کنترل بهتر در انزال ها

سمنکس درمان ناباروری و افزایش قدرت نعوظی

مهارکننده های واقعی PDE5 موثر

همان نام های شناخته شده ارجیعت دارند اما به اکتشافات جدید با خواص بهتر هم فکر کنید. یکی از داروهایی که بخوبی از خواص سیلدنافیل ها در ساختارش سود میبرد همین کاماگراهاست. کاماگرا چه زنانه چه مردانه تاثیر خوبی روی آمیزش جنسی خواهد گذاشت.

در مورد نحوه ی عملکرد مهارکننده های واقعی میتوان گفت که PDE5 آنزیمی است که ماده شیمیایی به نام گوانوزین منوفسفات حلقوی (cGMP) را تجزیه می کند. cGMP باعث شل شدن عروق خونی آلت تناسلی می شود. وقتی PDE5 توسط مهارکننده‌های PDE5 مسدود می‌شود، cGMP افزایش می‌یابد و باعث می‌شود خون بیشتری به آلت تناسلی وارد شود. جریان خون بیشتر به آلت تناسلی باعث نعوظ قوی تر می شود.

درک علمی شرایطی که با استفاده از ژل خوراکی کاماگرا حاصل میگردد بسیار ساده و آسان است.

کاماگرایی حاویه سیلدنافیل در بالاترین دوز (100 میلی گرم)، حدود 82 درصد از مردانی که آن را مصرف می کردند، بهبود نعوظ خود را در مطالعات بالینی گزارش کردند. این دارو ظرف 30 تا 60 دقیقه پس از مصرف عمل می کند و بهتر است آن را با یک وعده غذایی بسیار چرب مصرف نکنید.

ما به وفور در این تارنما به انواع مهار کننده ها میپردازیم میتوانید در بخش دسته بندی سایت همه ی آنها را مشاهده کنید.

بهترین ژل خوراکی جنسی اصلی
مرکز تهیه ژل میوه ای خوراکی کاماگرا اصل در ایران دراگ استور دکتر چکامه میباشد. (با ما به سلامتی فکر کنید)

خرید ژل خوراکی کاماگرا توت فرنگی

همواره دقت داشته باشید برای تهیه داروهایی که حاوی سیلدنافیل هستند از مکان های معتبری اقدام کنید. کلاهبرداری روی سیلدنافیل بیش از هر ماده ی دیگری وجود دارد. کاماگرا معتبر است اما کاماگراهای غیر واقعی بیش از هر دارویی امروزه در بازار آزاد داد و ستد میشوند!

الگو برداری هایی که از روی پروژه ی ساخت ژل خوراکی کاماگرا شده است یک جعل و شوخی بی مزه است. بهترین مکان های در ایران را برای تهیه این محصول خوب جنسی انتخاب فرمایید. لطفا به ما در فروش نسخه ی اصل این دارو کمک رسانی کرده و دراگ استور دکتر چکامه را لینک کنید.

برای خرید ژل خوراکی کاماگرا اصل هندی با قیمت 480000 تومان از فرم زیر استفاده فرمایید.

سفارش ژل ميوه اي تاخيري و نعوظ کاماگرا kamagra
نام و نام خانوادگی
کد کشور
شماره تلفن
ایمیل اختیاری
ادامه آدرس 

اگر در مورد اين محصول سؤالي داريد در فیلد زیر بنويسيد.

سؤال اختیاری
کد پستی
تعداد 
tehrantak

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 4 میانگین: 3.5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: