خرید قرص سیالیس مشکی دفترچه ای اصل آمریکا

خرید قرص سیالیس مشکی دفترچه ای اصل آمریکا
معتبرترین مکان برای تهیه قرص سیالیس مشکی در ایران

اگر چه در شروع بلوغ مردانه قدرت نعوظ بصورتی طوفانی پیش میرود اما احتمالات زیادی ممکن است از قدرت آن بکاهد. هر مردی که در دنیای امروزی با این مخمصه روبه روی میگردد بدنبال خرید قرص راست کننده فوری است. یک برند آمریکایی محبوب از چنین نسخه هایی قرص سیالیس مشکی میباشد که دراگ استور ما در این صفحه بطور کامل آن را بررسی کرده است.

سیالیس مشکی یک شاهکار جدید در مسیر سیالیس هاست که قدرت آن چندین برابر یک سیالیس زرد رنگ محاسبه شده است. این از نظر رنگ و قدرت با سیالیس های معمولی که تاکنون مصرف کرده بودید کاملا تفاوت اساسی دارد.

سیالیس مشکی ها امروزه با دو دوز 200 و 800 میلی گرمی تولید میگردند. قبل از هر چیزی بدانید که ماده ی فعال در چنین سیالیسی، تادالافیل ها هستند.

این نسخه یکی از بهترین راست کننده های آنی برای مردان است. برای خرید به فرم انتهایی ما رجوع فرمایید در غیر اینصورت بیایید تا با همدیگر ویژگی های آن را مرور کنیم.

قرص محرک موثر برای بازگرداندن نعوظ و بهبود قدرت

لزوم استفاده از چنین دوز سنگینی حضور در یک مرکز توانبخش جنسیست تا پزشک اطمینان حاصل کند که شما از نظر ویژگی های فیزیکی در شرایط مناسبی قرار دارید (برای مثال نباید هیچگونه بیماری فشار خون را در حال حاضر داشته باشید).

قرص سیالیس مشکی حاصل ترکیب با غلظت بالایی از تادالافیل هاست و جزو داروهای رده ی بالای جنسی محسوب میگردد که اکثرا مردان با تجربه از آن استفاده کرده اند.

این دارو یکی از بهترین وسایلی است که مرد میتواند غرور جنسی خود را با آن بازیابی کند. حضور در یک ماجرای شیرین جنسی با مصرف تنها یک حبه از قرص سیالیس مشکی فوق العاده خواهد بود.

قرص سیالیس مشکی دارای دست کم 80 میلی گرم تادالافیل خالص است. این دارو حاوی فرمول بهبود یافته سیالیس است – دارویی که به دلیل مدت زمان اثر بسیار طولانی و اثربخشی بالا، رضایت میلیون ها مرد را در سراسر جهان به دست آورد.

اصولا قرص سیالیس مشکی با افزایش خون رسانی به ناحیه آلت تناسلی عمل می کند و در نتیجه نعوظ سالمی را برای مردان فراهم می کند.

هدف از مصرف قرص سیالیس مشکی تحریک نعوظ سفت و پایدار در مردان مبتلا به اختلال نعوظ است.

چرا قرص سیالیس مشکی حاویه تادالافیل است؟

این یک مهارکننده است که هدف آن مسدود کردن ترشح فسفودی استراز و افزایش جریان خون به آلت تناسلی است. و به لطف قرص ها، همراه با تحریک جنسی، نعوظ مداوم رخ می دهد.

این دارو خوشبختانه هیچ تاثیری در بارداری نداشته و مصرف آن با هدف تولید مثل از نظر تولید کننده محصول بالامانع است.

قرص سیالیس مشکی به چه منظوری مصرف میگردد؟

قرص سیالیس مشکی تا کنون توانسته به چندین مرد افسرده ی جنسی کمک کند تا توان جنسی خود را به سطح استانداردی برسانند.

این مکمل جنسی برای هر مردی که در دخول جنسی نمیتواند به حداکثر سایز مورد نظر خود دست یابد پیشنهاد میگردد. قرص سیالیس توانایی جلوگیری از زود انزالی های خفیف را نیز دارا میباشد زیرا این یک نسخه از گروه خانواده سیالیس ها میباشد که یکی از وظایف آنها پیشگیری از انزال های ناخواسته است.

قرص سیالیس مشکی اصل آمریکایی به صورت موضعی عمل می کند، یعنی جریان خون را به بدن غار آلت تناسلی افزایش می دهد.

این دارو فقط پس از برانگیختگی جنسی شروع به عمل می‌کند، یعنی این دارو میل جنسی را در مردان افزایش نمی‌دهد و یک داروی غرایز جنسی نیست.

به زبان ساده میتوان اینگونه برداشت نمود که قرص سیالیس سیاه پاسخ طبیعی بدن به میل جنسی را از سر می گیرد.

سیالیس بلک مشکی
قرص سیالیس مشکی دفترچه ای یک نوآوری کاملاً جدید برای مردانی است که به دلیل مشکلات قدرت نمی توانند از زندگی جنسی خود لذت ببرند.

نحوه ی مصرف قرص سیالیس مشکی

در شبانه روز تنها یک حبه با هدف یک رابطه ی جنسی هات استفاده گردد.

همواره حدود 30 یا 60 دقیقه قبل از یک رابطه ی جنسی از آن استفاده شود.

مصرف بیش از 1 قرص در روز و همچنین ترکیب آن با سایر محرک ها برای جلوگیری از مصرف بیش از حد و عواقب نامطلوب اکیداً ممنوع است. مقدار کمی الکل مجاز است. این عمل حدود 40 ساعت طول می کشد و در طی آن مرد می تواند به راحتی هر زمان که بخواهد رابطه جنسی داشته باشد.

از کاندوم استفاده کنید تا رابطه ی جنسی شما ایمن دنبال گردد. بهتر است به ذوج جنسی خود قبل از هر چیزی اطلاع دهید که از یک محرک جنسی کمک میگیرید.

بهترین لحظه ی استفاده از نسخه های 200 میلی ساعتها قبل از هنگامه ی خواب است، مطمئن شوید که به تندی پس از مصرف چنین قرص دوز بالایی نمیخواهید به خواب شبانه نسبتا طولانی مشغول شوید.

قدرت دارو پس از ظرف 36 ساعت تمام شده و به کلی از بدنتان خارج خواهد شد.

به دو قرص قبلی ما در دراگ استور دکتر چکامه نیز نگاهی بیاندازید:

قرص حجم دهنده آلت مردانه گودمن

ویاگرا پاور وی 8 آمریکایی

احتیاط ها قبل از شروع مصرف دارو

اگر از قبل داروهای حاویه تادالافیل استفاده نکرده اید بهتر است با دوز 10 میلی گرمی آن شروع کنید.

قرص سیالیس مشکی طی مدت 20 دقیقه الی 2 ساعت در بدن شما باز شده و شدت میگیرد.

اگر چه یکسری از قرص های مرتبط با ED ممکن اس سریعتر جواب دهند اما در ارائه خدمات کلی نمیتوانند با چنین دارویی که تا 36 ساعت قدرت ماندگاری دارد رقابت کنند.

کلیه آقایان بیشتر از 65 سال و کسانی که با برخی بیماری های همراه سر و کار دارند فقط پس از مشورت با پزشک از دارو استفاده کنند.

مردانی که به تادالافیل یا سایر مهارکننده‌های PDE5 حساسیت دارند، آن‌هایی که مشکلات شدید سلامت قلبی عروقی دارند و سایر مشکلات سلامت جسمانی که ممکن است در هنگام مصرف سیالیس بلک تشدید شوند، هرگز نباید از این دارو استفاده کنند.

نا گفته نماند که همین قانون برای افرادی که نیترات/ نیتریت آلی، آلفا بلوکرها و برخی داروهای دیگر مصرف می کنند، کار می کند.

کسانی که نباید از قرص سیالیس مشکی استفاده کنند

 • زنان و کودکان نباید از دارو استفاده کنند
 • عدم تحمل فردی به تادالافیل و اجزای حمایتی دارو
 • اگر فعلا در حال درمان با قرص های هورمونی هستید
 • چنانچه در همان روز میخواهید به مقدار زیادی نوشیدنی الکلی صرف کنید
 • افراد ترا جنسیتی
 • بیماری های قلبی
 • نارسایی کبدی یا کلیوی
 • بیماری های انکولوژیک
 • بدشکلی های آلت تناسلی

عوارض محتمل چنانچه به هشدارهای دارو توجه نکنید

اسهال؛

سرگیجه؛

گرفتگی بینی؛

حالت تهوع استفراغ؛

نان سینه؛

نان ماهیچه؛

قوانین استفاده از قرص های نعوظی

هر قرص جنسی با هدف نهایی ثبات قدرت جنسی و تقویت آن مورد استفاده قرار میگیرد.

از آن رو استفاده از قرص های جنسی نظیر قرص سیالیس مشکی پیشنهاد میگردد که افراد بجای چنین روشهای پزشکی به سراغ درمان های خطرناک نظیر مصرف مواد مخدر نروند.

این گونه از داروها برای مصارف دوره ای در نظر گرفته میشوند و لذا هیچگونه اعتیاد مصرفی در آنها دیده نمیشود.

در صورت استفاده صحیح از قرص های تقویت نعوظ مردان به طور قابل توجهی سطح طبیعی نعوظ را بهبود می بخشد و یک اثر درمانی ارائه می دهد.

نعوظ باید پس از یک بار مصرف قرص رخ دهد. این در اکثر موارد اتفاق می افتد. اما، باید توجه داشت که بسیاری از عوامل غیر مرتبط با دارو بر نعوظ تأثیر می‌گذارند. در چنین مواردی، Cialis Black یا هر نسخه ی دیگری ممکن است اثر مطلوب را نداشته باشد، مهم نیست که چند قرص مصرف کنید.

قرص های جنسی راهی برای پیشگیری از HIV هستند؟

هر داروی جنسی پس از مصرف ممکن است به میزان مناسبی سطح ایمنی بدن فرد را افزایش دهد اما برای پیشگیری از بیماری های مقاربتی شما نیازمند ملاحظات بهداشتی خواهید بود.

داروهای جنسی برای سه اصل افزایش سایز، زود انزالی و قدرت نعوظ تاکید دارند و نمیتوان انظارات فرا زمینی را از آنها متصور نمود!

آنچه که پزشکان معتبر تاکنون عنوان کرده اند تنها راه محافظت، استفاده از کاندوم لاتکس و محدود کردن تعداد شرکای جنسی است.

ما همیشه مردان را به ارتباط جنسی سالم دعوت مینماییم تا از ریسک بیماری های جنسی در امان بمانند. همگان امروزه از ابتلا به بیماری ایدز حراس دارند اما این یک طرف قضیه است زیرا در یک رابطه جنسی ناسالم ممکن است چندین بیماری ناشناخته بروز کند و در زندگیه آینده ی فرد تاثیر گذار باشد.

همه چیز غم انگیز خواهد بود اگر شما نسبت به عواقب خوشی های لحظه ای خود در حال حاضر فکر نکنید! ما داروهایمان با قصد افزایش نشاط خانوادگی ارائه میدهیم و امیدواریم برای مقاصد زندگیه زناشویی بهتر مورد استفاده قرار دهید.

سیالیس مشکی قیمت
در حال حاضر چندین ماده فعال مختلف در قرص سیالیس مشکی وجود دارد که به عملکرد ماده دارویی اصلی کمک می کند.

پاسخ به سوالات رایج خریداران قرص سیالیس مشکی

+آیا قرص سیالیس مشکی برای درمان مشکلات شدید نعوظی موثر است؟

-وقتی که نعوظ به حالت خواب رفته و با محرک های جنسی نیز همچنان شادابی خود را بدست نمی آورد چاره ای جز استفاده از داروهای جنسی با دوز بالا نیست پس سیالیس مشکی با قدرت 200 برابری خود براحتی میتواند مشکلات ED را در آقایان خنثی کند.

+چقدر زمان میبرد تا اثرات دارو محرض گردد؟

-این مورد برای هر مردی متفاوت پیش بینی شده است، برخی از مردان حتی یک ربع پس از صرف دارو تاثیرات مثبت آن را گزارش داده اند. با اینحال همه چیز بستگی به شدت تحریک جنسی خواهد داشت.

+آیا این نسخه بهترین نوع از سیالیس هاست؟

-در این نسخه تمام سعی داروسازان بر این بوده تا مشکلات نسخه های قبلی دیگر تکرار نشود، برای مثال برخی از خطاهای سیالیس ها به شکل زیر بودند:

 • جذب آهسته در دستگاه گوارش بعد از مصرف غذاهای چرب.
 • بروز بالای عوارض جانبی، به ویژه در هنگام افزایش دوز توصیه شده
 • یک دوره عمل کوتاه (عدم امکان استفاده سیستماتیک)

بنظر میرسد معایب در قرص سیالیس مشکی به پایین ترین سطح خود رسیده است اما باید توجه داشت که یک پیرمرد ممکن است توان کشش چنین دوزی را همچنان نداشته باشد.

+قبل از خرید قرص سیالیس مشکی چه مواردی را باید در نظر داشت؟

-ما در بالا خطرات احتمالی مصرف بی رویه دارو را شرح دادیم و بهتر است قبل از هر چیزی بدان توجه داشته باشید.

+آیا مصرف قرص سیالیس بلک برای عملکر قلب و عروق مضر است؟

-بهترین پاسخ میتوان با بررسی شرایط فیزیکی شما عنوان نمود زیرا اگر در سیستم قلب و عروقتان نوساناتی را حساس میکنید بهتر است همچنان به مصرف داروهای دوز پایین روی بیاورید.

قیمت قرص سیالس مشکی و نحوه تهیه ی آن

حالا زمان آن فرا رسیده که کمی به رنگ و روی خود اهمیت داده و قدرت جنسی و توان جسمانی خود را عمیقا افزایش دهید. قرص سیالیس مشکی با قیمت باور نکردنی 250000 تومان هم اکنون در دستان شماست.

این دارو با یک بسته بندی بسیار شیک دفترچه با نماد بلک در اختیار شماست و دراگ استور دکتر چکامه نسخه ی اصلی آن را به شما ارائه میدهد تا بتوانید نعوظ سنگی را شکل دهید که از بچگی آرزوی آن را مکشیدید!

بیش از 1000 بررسی از مردان از سراسر جهان تأیید می کند که قرص سیالیس مشکی به شما امکان می دهد 40 دقیقه پس از مصرف به نعوظ نهائی، حتی با افسردگی عمیق یا با فوبیا، دست پیدا کنید. پس از مصرف یک قرص با غلظت فوق العاده بالا، نتیجه 36-40 ساعت باقی می ماند، بنابراین برای استفاده سیستماتیک مناسب است.

بدانید که فقدان نعوظ قوی نه تنها شما را در روابط جنسی خسته میسازد بلکه برای سلامتیه اعصاب و عروق خونی نیز گران تمام میشود. ما مطمئن هستیم که قرص سیالیس مشکی شما را بینهایت خوشحال و جذاب خواهد نمود.

خرید را از فرم زیر به آسانی انجام دهید.

سفارش قرص سياليس مشکي( بلک اصل آمریکا)
نام و نام خانوادگی
کد کشور
شماره تلفن
ایمیل اختیاری
ادامه آدرس 

اگر در مورد اين محصول سؤالي داريد در فیلد زیر بنويسيد.

سؤال اختیاری
کد پستی
تعداد 
tehrantak

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 4 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*