خرید قرص تادالافیل 4 عددی برای بزرگتر شدن نعوظ مردانه

خرید قرص تادالافیل 4 عددی برای بزرگتر شدن نعوظ مردانه
دوز معمول تادالافیل برای اختلال نعوظ 10 تا 20میلی گرم در صورت نیاز است.

اصولا همگی میدانید که قرص تادالافیل امروزه با نام تچاری سیالیس شناخته شده هستند، و در این مقاله شما در واقع میتوانید قرص سیالیس زرد 4 تایی را خریداری فرمایید.

از قرص تادالافیل عموما برای درمان مشکلات ناتوانی جنسی و البته که مشکلات نعوظی در مردان استفاده میشود. برای اینکه شما نعوظ بهتری داشته باشید تادالافیل با کمک تحریک جنسی بسیار راهگشا خواهد بود.

تادالافیل همچنین برای درمان علائم بزرگی پروستات (هیپرپلازی خوش‌خیم پروستات-BPH) استفاده می‌شود. به تسکین علائم BPH مانند مشکل در شروع جریان ادرار، جریان ضعیف و نیاز به تکرر یا فوری ادرار کردن (از جمله در نیمه شب) کمک می کند.

ما به تشریح عمکرد کلی قرص تادالافیل در ادامه خواهیم پرداخت، خوشحال میشویم اگر بررسی متفاوت داروهای جنسی را در دراگ استور دکتر چکامه دنبال کنید.

قرص تادالافیل برای چه منظوری مصرف میگردد؟

مردان امروزه با دو مشکل جنسی رایج گریبان گیرند، اولی به مشکل نعوظ ضعیف مربوط میشود و در ادامه و با کهولت سن بروز پدیده ی شایع بزرگی پروستات آنها را حتی به کام مرگ نیز میکشاند پس تادالافیل یک تجویز نوین برای رهایی از هر دو معضل یاد شده است.

اینگونه برداشت میشود که قرص تادالافیل با شل کردن عضلات صاف پروستات و مثانه عمل می کند. این دارو در برابر بیماری های مقاربتی (مانند HIV، هپاتیت B، سوزاک، سیفلیس) محافظت نمی کند و هر گونه تبلیغات نابجا در این مورد رد شده است.

تادالافیل معروف ترین فرمولی است که امروزه آن را در داروهای جنسی متعددی شاهدیم، اثرات بالینی این ترکیب را تقریبا تمامی پزشکان مجرب دنیا پذیرفته اند.

اگر با مشکلات جنسی در زندگیه زناشویی خود دست و پنجه نرم میکنید شما برای درمان صد در صد به تادالافیل ها نیاز پیدا خواهید کرد.

مصرف بهینه قرص تادالافیل منجر به شل شدن عضلات و افزایش جریان خون در نواحی خاص باز ددن می‌شود. تادالافیل از طریق مهار شکسته شدن cGMP توسط فسفودی استراز سبب افزایش سطح cGMP، طولانی شدن ریلکسیشن ماهیچه‌های صاف و تقویت جریان خون در کورپوس کاورنوزوم می‌شود.

نام تجاری دیگر تادالافیل Adcirca است که برای درمان فشار خون شریانی ریوی و بهبود ظرفیت ورزش در مردان و زنان استفاده می شود.

حتما بخوانید: تادالافیل 30 تایی انگلیسی

مکانیزم اثر

در اختلالات نعوظی مردان پس از برانگیختگی نمیتوانند نعوظ سفت و سختی را ایجاد و از آن محافظت نمایند پس در چنین شرایطی یک کمک کننده آنزیمی احساس میگردد که این فرمول یکی از بهترین ها در این باره است.

تادالافیل با کنترل آنزیم به حفظ نعوظ پس از سکته شدن آلت تناسلی با افزایش جریان خون به آلت تناسلی کمک می کند. تادالافیل بدون اعمال فیزیکی برای آلت تناسلی، مانند آنچه در حین رابطه جنسی رخ می دهد، باعث ایجاد نعوظ نمی شود.

اثرات تادالافیل در سال 2003 میلادی به تاییدیه ایالات متحده رسید، این یکی از نسخه های رایج مصرفی در بین مردان آمریکاییست بطوری که در سال 2020 توانست رکورد مصرفی بیش از یک میلیون نسخه را برای خود به ثبت برساند.

نحوه ی مصرف قرص تادالافیل

تادالافیل یک قرص خوراکی است که همانند بسیاری از داروهای دم دستی بایستی بصورت کامل همراه با آب بلعیده شود.

نوع مصرف قرص تادالافیل بستگی به بیماری شما خواهد داشت و در مواردی این پزشک معالج است که تشخیص میدهد شما باید از چه الگویی در این باره تبعیت کنید.

قرص تادالافیل به هیچ عنوان نباید روزانه بیش از یک عدد توسط مردان مصرف گردد، شما میتوانید آن را همراه با آب با غذا و یا بدون آن تنها یکبار در 24 ساعت شبانه روز مصرف کنید.

برای درمان علائم BPH، این دارو را طبق دستور پزشک، معمولاً یک بار در روز مصرف کنید. اگر برای درمان علائم BPH نیز فیناستراید را همراه با این دارو مصرف می کنید، با پزشک خود در مورد مدت زمان ادامه مصرف این دارو صحبت کنید.

اما برای درمان مشکلات نعوظی بهتر است شما 30 دقیقه قبل از هر رابطه ی جنسی یک عدد از قرص تادالافیل را مصرف کنید.

تاثیرات این داروی جنسی بیش از 36 ساعت در بدن مرد همچنان پایدار باقی میماند.

چنانچه قرص تادالافیل را یک بار در روز برای BPH، یا برای ED، یا برای هر دو مصرف می کنید، آن را به طور منظم مصرف کنید تا بیشترین سود را از آن ببرید. برای کمک به یادآوری، آن را هر روز در ساعت معینی مصرف کنید.

هشدارهای مصرفی

بروز یکسری از عوارض زیر در شرایط متفاوتی ممکن است برای مصرف کننده حادث شود:

سر درد

درد عضلانی

بر افروختگی پوست

تهوع

اگر پس از مصرف این دارو دچار نعوظ طولانی مدت شدید حتما به مراکز اورژانسی مراجعه فرمایید.

تادالافیل اگر توسط پزشک معالج تجویز گردد بسیار عالی خواهد بود زیرا او میتواند با دانستن اطلاعاتی در رابطه با نوع بیماری شما و تدالاخلاتی که با داروهای دیگرتان دارد شیوه نامه ی مصرفی را در اختیارتان قرار دهد در غیر اینصورت اگر تنها برای نعوظ میخواهید مصرف کنید و در حال استفاده از داروهای دیگری نیستید این دارو بی خطر خواهد بود.

استفاده از قرص تادالافیل برای جمعیت کودکان در نظر گرفته نشده است.

بهترین قرص افزایش نعوظی تادالافیل
برای اینکه قرص تادالافیل به درستی کار کند، باید از نظر جنسی هیجان زده باشید.

تداخلات دارویی تادالافیل

آمیل نیتریت

بوسپرویر

اریتریتیل تترانیترات

ایزوسورباید دینیترات

ایزوسورباید مونونیترات

نیتروگلیسیرین

پنتا اریتریتول تترانیترات

پروپاتیل نیترات

ریوسیگوات

تلاپرویر Vericiguat

تفاوت تادالافیل با سیلدنافیل ها در چیست؟

در اصل تادالافیل و سیلدنافیل نسخه های ژنرژیک داروهای سیالیس و ویاگرا هستند. هر دو دارو در درمان مشکلات نعوظی بکار گرفته میشوند و جزو پرفروش ها در بین سایر گزینه های درمانی به شمار میروند.

برای مقایسه عملکرد دو دارو ما بایستی به سرعت اثر بخشی، قیمتها و مدت ماندگاری داروها توجه کنیم.

در قیمت ها بایستی عنوان کنیم که قوی رقابت را برند فایزر همیشه میبرد اما در کارایی شرایط متفاوت است و این تادالافیل ها هستند که سریع تر عمل میکنند. تادالافیل همچنین میتوانند بصورت روزانه مصرف گردند در حالی که سیلدنافیل ممکن است کمی برای مصرف کننده سنگین باشند!

به نظر میرسد تادالافیل ها نسبت به سیلدنافیل مزایای بیشتری برای مصرف کننده داشته باشند.

تادالافیل نسبت به سیلدنافیل مدت اثر بیشتری دارد و می تواند تا 36 ساعت در بدن باقی بماند. این باعث شهرت “قرص آخر هفته” شده است. این برای شما مفید است زیرا نیازی نیست که دوز مصرفی خود را نزدیک به فعالیت جنسی مورد انتظار از قبل برنامه ریزی کنید، اما در عوض می توانید از اثرات آن تا 12 و گاهی 36 ساعت پس از مصرف آن استفاده کنید.

در مقیاس نهایی محرز و بارز است که تادالافیل براحتی میتواند سبقت بگیرد و برنده ی نهایی میان این دو غول از داروهای جنسی باشد.

قیمت و نحوه ی تهیه دارو

تادافیل ها دارای دوزهای متمایزی هستند، مرسوم ترین دوز مصرفی از قرص تادافیل 20 میلی گرم میباشد که ما نیز برای شما در نظر گرفته ایم.

این یک نسخه ی ایده آل برای قشر جوان و سالمندی هست که بدنبال درمان مشکل جنسی خود به راحتترین طرق ممکن هستند و از لحاظ مالی نیز زیاد به صرف خواهد بود.

قیمت هر قوطی 4 عددی از تادالافیل (سیالیس زرد 20 میلی گرمی) برای شما در این دراگ استور 175000 تومان خواهد بود.

شما میتوانید از فرم زیر نسبت به تهیه آسان قرص تادالافیل 4 تایی اقدام فرمایید.

سفارش قرص سياليس-cialis – ايجاد نعوظ
نام و نام خانوادگی
کد کشور
شماره تلفن
ایمیل اختیاری
ادامه آدرس 

اگر در مورد اين محصول سؤالي داريد در فیلد زیر بنويسيد.

سؤال اختیاری
کد پستی
تعداد 
tehrantak

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*