خرید قرص سمنکس درمان ناباروری و تقویت اسپرم مردان
داروی تقویت اسپرم,  محصولات مخصوص آقایان

خرید قرص سمنکس اصل دارویی برای افزایش و تقویت اسپرم در آقایان

یکی از محصولات جنسی که جهت افزایش و تقویت اسپرم مردانه ادعاهای جسورانه ای ارائه داده است “قرص سمنکس اصل آمریکایی” میباشد. این دارو میتواند تولید مایع منی کرده و یکسری خواص مفید را در اختیار مردان قرار دهد، برای شروع بهتر است بدانید که قرص سمنکس اصل مکملی است که توسط شرکتی به نام Leading Edge Health تولید می شود و هر شرکتی غیر از آن به هیچ عنوان دارای تاییدیه fda نبوده است.

قرص سمنکس اصل به عنوان یک محصول “سلامتی مردانه” – یا به طور خاص، یک مکمل افزایش دهنده مایع منی به بازار عرضه می شود. با وعده هایی برای افزایش تولید مایع منی، افزایش لذت جنسی و ارگاسم طولانی تر.

مردان غمگینی که نتوانسته اند در باروری موفق عمل کنند میتوانند به کپسول های سمنکس باور و اطمینان داشته باشند زیرا هیچ عوارض جانبی بروز نداده و بهتر اینکه بعنوان برندی جهت انزال های صحیح در سطح دنیا مطرح است.

قرص سمنکس چیست؟

قرص سمنکس در آمریکا ساخته شد تا تسکینی باشد بر روح مردانی که بر اثر کمبود اسپرم حالت شرمندگی بخود گرفته اند، این دارو میتواند در افزایش میل جنسی مردان اثرات مثبتی بر جای بگذارد.

ایرانیان این قرص را از تقریبا 2 دهه ی پیش بصورت “قرص سمناکس” تلفظ کرده اند. قرص سمناکس اصل اشاره ی درستی بر آتش بازی های آخر روابط جنسی دارد و میتواند جلوه ای ظاهری از غرور جنسیه مردانه برجای بگذارد، اسپرم های کم همیشه روح مردان را آزار میدادند حال سمناکس سرپوشی میگذارد به درگیری های ذهنی در جنس مذکر.

از نظر روانی حجم مایع منی مردانه بر میزان رضایت زنان از رابطه ی جنسی بسیار مهم تلقی میگردد و آنها همیشه دوست دارند آخر کار با صمیمیت و قدرت بیشتری تمام شود، شاید بتوان قرص سمنکس اصل را مهمترین قرص مردانه معرفی نمود زیرا هم میل را افزایش میدهد و هم قدرت را، پس همه چیز میخواهد خوب پیش رود.

Semenax مکملی است که ادعا می کند حجم مایع منی را افزایش می دهد و رابطه جنسی را لذت بخش تر می کند. از ترکیبی از مواد طبیعی از جمله ویتامین ها، عصاره های گیاهی و اسیدهای آمینه ساخته شده است. افرادی که سمناکس را امتحان کرده‌اند، حجم مایع منی بالاتر، عملکرد جنسی بهتر و ارگاسم شدیدتر را گزارش کرده‌اند.

پیگیری ها نشان میدهند که خیلی از مردان نسبت به قدرت جنسی خود احساس خطر کرده اند اگر چه این موضوع را در ظاهر مخفی میکنند، از طرفی سن بالا میرود و به همان میزان از غلضت تستوسترون ها کاسته میشود و استرس هایی که روی هم انباشته شده آلت تناسلی را از لحاظ نعوظ و اسپرم سازی در شرایط محدودی قرار میدهد.

هر آنچه که هس هر مردی در این دنیا به فکر تقویت ضروری ترین هورمون جنسی خود افتاده است، قرص سمنکس اصل آمریکایی یکی از مهمترین داروهای مردانه است که به طبیعی ترین شکل ممکن باعث ایجاد رضایت جنسی در ذوجین شده است.

کمپانیه سازنده ی قرص سمنکس اصل (Leading Edge Health) ادعا می کند که فرمول بهبود یافته حجم مایع منی می تواند در کمتر از دو هفته کار کند. ترکیبات گیاهی سمناکس آزمایش شده بالینی میل جنسی و تحرک اسپرم و تعداد اسپرم را افزایش می دهد که می تواند به زوجین در باردار شدن کمک کند. این فرمول که برای دهه ها مورد استفاده قرار گرفته است، زندگی جنسی سالم تری را ترویج می کند و بسیاری از مشکلات مربوط به دستگاه تناسلی مردان را برطرف می کند. قرص سمناکس اصلی برای افرادی که جرقه خود را در رختخواب به دلیل تعداد کم اسپرم و در نتیجه روابط جنسی نامطلوب از دست می دهند ایده آل است. با افزودن صفحات تازه به داستان های رختخواب خود، می تواند برای سلامت جنسی شما مفید باشد.

فروش قرص سمنکس اصل بدون نسخه ی پزشک نیز امروزه در سرتاسر دنیا پذیر میباشد.

ترکیبات قرص سمنکس اصل آمریکایی

شاخص ترین موادی که در سمنکس ها چشم پزشکان را بخود جلب کرده ماکا و روی میباشد، نتیجه برسی اخیر دانشمندان نشان میدهد که ماکا دارای خواص باروری برای مردان میباشد و البته روی که سطح تستوسترون آقایان را همراه با ورزشهای بدنسازی میتواند ارتقاع بخشد. لیست کامل مواد تشکیل دهنده قرص سمنکس را در زیر ببینید:

 • گل گرده سوئدی
 • ال آرژنین HCL
 • ال-لیزین
 • برگ اپیمدیوم (به عنوان “علف هرز بز شاخی” شناخته می شود)
 • ال کارنیتین
 • پوست کاتوابا
 • بذر کدو تنبل
 • ویتامین E
 • عصاره پوست درخت کاج
 • مویرا پواما
 • توت زالزالک
 • زغال اخته
 • کاه یولاف وحشی
 • سارساپاریلا
فروش سمنکس
semenax pills usa

چه مردانی باید از قرص سمناکس استفاده کنند؟

از لحاظ علمی حدود 10 درصد از مایع منی را اسپرم ها تشکیل داده اند و قرص سمنکس اصل آمریکایی می تواند به افرادی که کمتر از 3 میلی لیتر اسپرم در روز تولید می کنند کمک کند. این مکملی است که می تواند به مردانی که میل جنسی زیادی ندارند، نمی توانند نعوظ قوی داشته باشند یا حتی ممکن است تستوسترون پایینی داشته باشند، کمک کند.

ترکیبی به اسم آل آرژنین در ساختار سمناکس دیده میشود که برای شکل گیری نعوظ و افزایش میل جنسی برای مردی که احساس ضعف جنسی و بی حالی دارد توصیه میگردد (برای خصوص مردن بالای 35 سال).

قرص سمنکس داروخانه ای موثر خواهد بود برای افزایش تراکم اسپرمها پس میتوان سمنکس را بعنوان قرص اسپرم ساز نیز معرفی نمود.

از لحاظ قوانین فیزیکی نیز سرعت پاشش اسپرمها در هر مردی متفاوت است و مردان پر زور معمولا اسپرم ها را در زمان انزال با طول بیشتری پرتاپ میکنند، چیزی که مهم است هر مرد و زنی دوست دارد سرعت پاشش منی بیشتر باشد پس این مورد هم از نظر رساندن صحیح اسپرمهای مردانه به تخمدان زنان و هم از نظر روانی میتواند لذت جنسی را بی شمار افزایش دهد.

مردان بالای 40 سال می توانند هر روز سمناکس مصرف کنند تا کیفیت و میزان اسپرم خود را بهبود بخشند. سمناکس یکی از آن قرص هایی است که باعث می شود شما کمتر دچار سستی شوید. اگر آنها به طور متوسط ​​​​اسپرم تولید کنند، Semenax اطمینان حاصل می کند که این اسپرم ثابت می ماند یا حتی بهبود می یابد. همچنین، به مردان کمک می کند تا از افت تستوسترون جلوگیری کنند، که ممکن است در هر سنی بعد از 40 سالگی اتفاق بیفتد.

بیشتر بخوانید : قرص افزایش دهنده ی نعوظ ویگرکس کانادایی

آشنایی با 6 خواص برتر قرص سمنکس اصل

1.افزایش میل به رابطه ی جنسی

یکی از اختلافات خانوادگی میتواند عدم رضایت جنسی باشد، گاهی زنان از عدم توجه مردان خود به ستوه می آیند و حتی برخی از مردان نسبت به توان جنسی خود دچار شک و شبه میشوند، عدم توجه به میزان علاقه جهت برقراری روابط جنسی میتواند درصد صمیمیت جنسی را در ذوجین کاهش دهد، قرص سمنکس با توجه به اسپرم های جدیدی که میسازد میتواند در طول روز نرخ سرکش ها و تخیلات جنسی را افزایش دهد پس همانگونه که یک زن میتوانست با قطره حشری کننده بانوان تولید نیروی جنسی داشته باشد، اینبار سمنکس ها هستند که مشکلات ذوج مشترک را بهبود میخشند.

2.افزایش نعوظ مردانه

نعوظ عامل اصلی برای لذت جنسی بین ذوجین میباشد، بر اساس نعوظ است که شما میتوانید به نقطه ی ارگاسم جنسی دست یابید، نعوظ بهنگام دخول کلیدی ترین موضوع ممکن میباشد، در ترکیبات اگر دوباره نگاهی بیندازید میبینید که اینبار علف هرز بز شاخی نیز دیده میشود و این ماده ای بسیار مهم جهت افزایش سایز مردانه بهنگام تحریک جنسی میباشد و حتی ویتامین E که میتواند نعوظ شما را زیباتر نشان دهد.

3. تعداد و کیفیت اسپرم را افزایش می دهد

غده بولبورترال، که مایع مخاطی مانندی به نام پیش انزال ترشح می کند، ممکن است تحت تاثیر فرمول سمناکس و غده پروستات قرار گیرد. انزال پیش متراکم و ترکیب غلیظ، مجرای ادرار را زمانی که فعالیت های جنسی تولید اسپرم را افزایش می دهد، روان می کند، بنابراین شما قادر خواهید بود مقدار بیشتری را قطع کنید. از سوی دیگر، فرمول Semenax عملکردهای تولید منی غده بولبورترال را تحریک می کند و در نتیجه بارهای مایع منی را افزایش می دهد. به همین دلیل انزال ضخیم تر و تقریباً ژله مانند می شود.

4.بهترین مکملی که جهت افزایش قوای باروری مردانه موجود است

به اولین ترکیب قرص سمنکس در بالا نگاهی بیاندازید. گرده گل سوئدی: گرده از سلول های نر تشکیل شده است که به تولید مثل گیاهان کمک می کند. شناخته شده است که باعث افزایش حجم، حرکت و استقامت اسپرم می شود. تقریباً تمام بلوک‌های سازنده هورمون‌های مرتبط با رابطه جنسی را دارد. همچنین دارای ریز مغذی های زیادی است که برای عملکرد بهتر سیستم تولید مثل ضروری است.

5.مشکلات روانی مردانه را پایین می آورد

گفته شده که قرص سمنکس اصل سطح تستوسترون را افزایش میدهد که این هورمون نه تنها برای غدد جنسی بلکه برای سایر عملیات بدن نظیر حساب و کتاب های مغزی نیز عاملی مهم برشمرده میباشد، بر اساس تحقیقات اخیر گزارش شده که مردان با سطح تستوسترون پایین نسبت به دیگران از سطح یادگیری و آی کیوی پایینی برخوردار بوده اند. روی مهمترین ماده معدنی برای تولید تستوسترون بیشتر است. با افزایش میزان تستوسترون در بدن، می توانید عملکرد جنسی خود را دو برابر کنید.

6.بهبود سطح ایمنی بدن

اشاره به ترکیب ویتامین E: جریان خون را سریعتر به آلت تناسلی می دهد. همچنین در کاهش سطح کلسترول موثر است. با گشادتر شدن رگ ها، جریان خون را بهتر می کند. مصرف حداقل یک دوره ی کوتاه مدت از قرص سمنکس اصل میتواند سطح استرس مردانه را پایین آورده و ریسک ابتلا به بیماری های قلب و عروق را کاهش دهد.این دارو همچنین به مشکلات مربوط به دستگاه ادراری کمک می کند. به شما انگیزه و استقامت بیشتری می دهد.

همچنین بخوانید : قرص مگنارکس پلاس اصل آمریکایی

نکات مثبتی که مرد را به خرید قرص سمنکس تحریک میکند

 • قرص سمنکس اصل حاوی 18 عصاره است که از منابع طبیعی به دست می آید. این مواد به عملکرد جنسی، باروری و میل جنسی کمک می کنند
 • این قرص از یک شرکت داروسازی است که از منبع مورد اعتماد cGMP پیروی می کند. cGMP استاندارد اصلی کنترل کیفیت FDA برای داروهای مردم است.
 • عارضه ی جانبی دیده نشده است
 • منابع ترکیبات بسیار غنی بوده و میتوان ساعتها در مورد انها مطالعه نمود
 • از نظر اسپرم سازی و کیفیت آن تقریبا مرد میتواند به رضایت کاملی دست یابد
 • نسخه های 30، 60، 90و حتی 120 تایی از سمنکس ها همواره موجود میباشند
 • دارو بسیار شناخته شده است و توسط پزشکان توصیه میشود
قرص سمنکس خارجی
قرص سمنکس آمریکایی اصل در دراگ استور دکتر چکامه

پاسخ به سوالات رایج مشتریان سمناکس

قرص سمناکس از کجا تهیه کنیم؟

√ عرضه قرص سمناکس در ایران و جهان از طریق فروش آنلاین در دسترس عموم قرار گرفته است، دراگ استور دکتر چکامه نیز این داروی وارداتی را میتواند به راحت ترین شیوه ی ممکن در اختیار هم وطنان عزیز ایرانی قرار دهد.

متقاضیان اکثر مینویسند که قرص سمنکس را از کجا بخریم بایستی اطلاع رسانی کنیم که اینجا نمایندگی فروش قرص سمنکس اصل آمریکایی نیز میباشد.

قرص سمنکس چند روزه جواب میده؟

√ خرید قرص سمنکس با یک بسته 90 تایی معمولا به اکثر مردان توصیه شده است، کمپانی سازنده قرص سمنکس اصل حدود دو هفته مصرف را برای بهبود نسبی قدرت اسپرم ها توصیه کرده است.

قرص سمنکس قیمت؟

√ قیمت های قرص سمنکس بر اساس نرخ دلار بالا و پایین میروند، در حال حاضر “خرید قرص سمنکس” برای شما با 730 هزار تومان تمام میشود با اینحال در زمان مشاوره تلفی با کارشناسان دراگ استور دکتر چکامه میتوانید از قیمت جدید دارو اطلاع پیدا کنید.

قرص سمنکس ساخت کدام کشور است؟

√ هیچ نسخه ای غیر از آمریکایی این دارو نبایستی خریداری گردد، حتما مارک MADE IN USA را روی جعبه ی دارو هنگام خرید قرص سمنکس اصل رویت فرمایید.

نظرات استفاده کنندگان قرص سمنکس اصل چیست؟

√ نظرات مشتریان قرص سمنکس اصل از دراگ استور دکتر چکامه بیشتر مثبت است. اکثر کاربران افزایش مقدار مایع منی خود را گزارش کردند و برخی از آنها نتایج را در عرض سه روز مشاهده کردند. سمناکس همچنین برای طولانی‌تر کردن ارگاسم و افزایش شدت ارگاسم ناشی از آن مشاهده شده است. ما یافته های جدیدی را در ادامه ی مصرف مردان ایرانی سعی میکنیم بدست آورده و سریعا اطلاع رسانی کنیم.

از کجا بدانم که تعداد اسپرم های من نرمال است؟

√ آزمایشات اسپرم و تستوسترون میتواند گواهی معتبری را در اختیار شما قرار دهد با اینحال واقعیت امر ایسنت که با افزایش سن و سال قوای جنسی بی حال تر عمل میکند، بر اساس پارامترهای موسسه ملی بهداشت، حجم مایع منی یک مرد 1.5 5 تا 5 میلی لیتر است. این مطالعه نشان داد که افراد بالای 55 سال بیشترین کاهش را در حجم و کیفیت مایع منی تجربه می کنند.

برخی از شرایطی که ممکن است باعث کاهش میزان انزال شوند عبارتند از:

 • حجم انزال در یک مرد ممکن است با افزایش سن کاهش یابد.
 • اختلال در عملکرد عصبها، که می تواند بر جریان مایع منی تأثیر بگذارد.
 • سرطان پروستات یا بزرگ شدن پروستات می تواند بر انزال تأثیر بگذارد.
 • سابقه افسردگی و همچنین آسیب روانی.
 • سطوح پایین هورمون، به ویژه تستوسترون.
 • استفاده منظم از آنتی بیوتیک ها یا داروهای ضد افسردگی یک عمل رایج است.

آیا خرید قرص سمنکس بهترین روش درمان ناباروری مردانه است؟

√ قرص های خوراکی یکی از تجویزهای اصلی برای درمان ناباروری در مردان میباشد با اینحال اگر اختلالات عملکردی شما به جنبه های روانی مربوط باشد ممکن است پزشک با صرف نظر از چنین تجویزی شما را به یک روانشناس معرفی کند، البته اکثر مشکلات به کمبود توانایی جنسی مربوط میشود که استفاده از قرص سمنکس اصلی توصیه ی بهتری میباشد.

سمنکس بهترین داروی تقویت اسپرم است؟

√ سمنکس یک تجویز شایسته است و اکثر پزشکان امروزه از این تجویز الگو برداری کرده اند، نتایج نشان میدهد میتواند این چنین باشد اما در آینده شاید شاهد تحولات جدید باشد، چیزی که مهم است این در عین حال جزو 10 داروی تقویت اسپرم مردانه بسیار معتبر در سطح دنیا میباشد.

نحوه ی مصرف قرص سمنکس

توصیه ای که پزشک و حتی مصرف کنندگان قبلی قرص سمنکس داشته اند اکثرا دو کپسول در طول شبانه روز میباشد، بهتر است آن را با تغذیه، ورزش و البته خوشبینی چاشنی کنید تا نتایج شکل گرفته در شما حتی بسیار بهتر است بقیه باشد.

مصرف قرص سمنکس های 90 تایی را تا روز آخر ادامه دهید، 45 روز مفید میتواند تا 45 سال سلامتی اسپرم های شما را تضمین کند؛ پس درمان را نیمه کاره رها نکنید.

سمنکس نوترال اصل
سمنکس را از ما تحویل بگیرید

قرص سمنکس را از کجا بخریم

منابع و آدرس نمایندگی فروش قرص سمنکس در دنیا مشخص هستند و هیچ داروخانه یا دراگ استوری حق ندارد در این باره گزاف گویی کند، درمان اسپرم های ناتوان مردانه میتواند با خرید قرص سمنکس اصل از مرکز معتبری نظیر دراگ استور دکتر چکامه برای ایرانیان بسیار راحت باشد، ضمن اینکه

شما در این مکان این مزیت را دارید که اطلاعات خود را در رابطه با قرص سمنکس اصل بیشتر کنید.

ارسال های ما سریع است ضمن اینکه برخورد کارشناسان ما با مردانی که به مشکلات جنسی برخورده اند بسیار عالی و علمی تز خواهد بود.

سفارش قرص سمنکس-Semenax
نام و نام خانوادگی
کد کشور
شماره تلفن
ایمیل اختیاری
ادامه آدرس 

اگر در مورد اين محصول سؤالي داريد در فیلد زیر بنويسيد.

سؤال اختیاری
کد پستی
تعداد 
tehrantak

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 21 میانگین: 4.6]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: