بهترین قرص نعوظ و درمان شلی الت
قرص های تاخیری,  قرص های تقویت کننده نعوظ مردان,  محصولات مخصوص آقایان

خرید ویاگرا پاور وی 8 ؛ بهترین قرص راست کننده و تاخیری

قرص ویاگرا پاور وی 8 خارجی با تکیه بر عناصر تماما گیاهی با هدف افزایش عملکرد جنسی در مردان تولید شده است. خیلی ها این دارو را بهترین مکمل برای بازی های تکرای جنسی مینامند. اگرچه انجمن استفاده کنندگان قرص ویاگرا پاوی وی 8 بسیار با اشتیاق از آن صحبت میکنند اما برخی عنوان کرده اند که از لحاظ درمان دائمی آنچنان قوی نیس و فقط برای 6 ساعت رویایی میتوان بدان بسنده کرد.

شما اگر میخواهید یک جعبه دارویی بسیار شیک را در معرض دید ذوج جنسی خود قرار داده و مانند یک مرد کاملا جنتلمن از نسخه ای آمریکایی جهت افزایش قدرت راست کنندگی و مدت زمان رابطه جنسی استفاده کنید ” خرید قرص ویاگرا پاور وی 8 “ را از یاد نبرید.

در حالت کلی این داروی جنسی میزان رضایت 80 درصدی در بین استفاده کنندگانش به ثبت رسانده است، تنها 20 درصدی نسبت بدان بی اهمیت جلوه دادند با اینحال هیچ جزییاتی را اشاره نکرده اند!

در ادامه به تحلیل، بررسی و البته فروش قرص ویاگرا پاور وی 8 آمریکایی خواهیم پرداخت.

قرص ویاگرا پاور وی 8 برای چیست؟

بسیاری از مردان استفاده کننده از قرص های جنسی، ویاگرا پاور وی 8 را در کنار ویاگراهای 30 تایی بعنوان بهترین محصولات فایزر تاکنون معرفی کرده اند. این دارو در بسته بندی های 4 و 10 تایی بفروش میرسد و نماد این محصول با حرف v انگلیسی کشیده در کنار شماره 8 بسیار برای عموم شناخته شده است. جعبه ی پاور وی 8 از یک کارتن نازک سفید رنگ تشکیل شده است که کمی شبیه به قوطیه ویگرکس کاناداییست.

viagra power v 8 یک مکمل غذایی مبتنی بر مواد طبیعی است که برای مردانی در نظر گرفته شده که می خواهند عملکرد جنسی خود را در سطح کلی بهبود بخشند. به عبارت دیگر، این محصول برای افزایش لذت آمیزش جنسی بسیار چیز خوبی است.

اثرات دارو در کمتر از یکساعت شروع و تا حدود 6 ساعت برقرار باقی میماند، پس برای مردی که میخواهد حداقل دو رابطه ی پی در پی را تجربه کند بسیار الگوی مناسبی خواهد بود.

برای اینکه از خانواده ی داروهای ویاگرا بیشترین بهره را ببرید مهم است که شما به وعده ی غذایی قبل از آن توجه نمایید زیرا اگر یک غذای بسیار پرچرب را با ویاگراها بکار گیرید ممکن است بازدهی مناسبی را ارائه ندهد.

خیلی از مردان قرص ویاگرا پاور وی 8 را انتخاب میکنند زیرا از صداقت ارائه محصول ذوق زده هستند.

تحمل بازی های تکراری برای مردان متاهل که مدت زیادی از زندگی زناشوییشان میگذرد کمی سخت است و این به میزان انگیزه ی جنسی آنها باز میگردد. بهترین فرمول بدین منظور افزایش لذت از طریق قدرت گیری نعوظ است تا شما با آرامشی نوین روبه رو شده و همچنان در معرکه ی جنسی با اشتیاق ظاهر گردید. دقیقا بهمین دلیل است که داروهای جنسی هر روزه متدها و حرفای بیشتری برای گفتن از خود نشان میدهند و تنوع مارک های آنها بسیار بیشتر از دهه های گذشته است.

پاور وی 8 شامل چه موادیست؟

بهترین قرص راست کننده و تاخیری ویاگرا 8 بیشتر از عصاره های گیاهان زیر استخراج شده است:

 • برگ گوجی
 • دارچین
 • ریشه رودیولا 
 • جینسینگ 
 • دانه تره فرنگی 
 • جینکو بیلوبا

این دارو با افزودنی هایی خیار دریایی، کوردی سیننسیس، زعفران زعفران، میوه گرگ تکمیل میگردد.

به موارد بالا بهتر است ترکیب ویتامین d را نیز اضافه کنیم که قرص ویاگرا پاور وی 8 را بسیار خاص تر و پزشکی تر کرده است.

آثار فارماکولوژی ویاگرا پاور وی 8

پاور وی 8 ها به قرص های قدرتی جنسی معروفند زیرا مردان را قادر به انجام مجموعه پوزیشن های آمزش جنسی سخت و اصطاحا هات میسازد بدون آنکه آسیب فیزیکی به دستگاه جنسی وارد سازد.

همچنین پاور وی 8 ها با تحریک اتساع عروق، بهبود گردش خون در سطح مویرگ‌های محیطی، پایانه‌های عصبی هیجان‌انگیز و تحریک ترشح طبیعی هورمون‌ها، روی کل بدن اثر می‌گذارند. در عین حال، تأثیر مفیدی بر سیستم عضلانی و عصبی دارد و به آرامش عضلات کمک می کند.

ترکیبات موجودی که اشاره گردید تاثیرات ضد افسردگی دارند و به بهبود وضعیت روانی کمک می کنند و نعوظ محکم و طولانی مدت را از اولین کپسول تضمین می کنند.

جینکو بیلوبا درختی است که منشا آن چین است و با اقدامات درمانی متعدد خود به اختلال نعوظ در این مورد نیز کمک می کند. این گیاهی است که نیرو می بخشد، قدرت بدنی می آورد، انرژی می بخشد و بدن را تقویت می کند. از آنجا که به مبارزه با اختلالات روانی کمک می کند، می تواند از نظر روانشناختی نیز به مرد کمک کند تا دوره ای از افسردگی را پشت سر بگذارد که ممکن است علت نسبی اختلال عملکرد جنسی باشد.

جینسینگ گیاهی است که به رشد میل جنسی کمک می کند و در n نقش دارد.

این برند دارویی را در اکثر فروشگاههای عرضه لوازم جنسی معتبر میتوانید بیابید اما دراگ استور دکتر چکامه برای حفظ سلامتی دوستان نسخه ی آمریکایی را پیشنهاد میدهد که میتوانید از انتهای همین پیج یا یک سایت معتبر دیگر ایرانی خریداری فرمایید.

نوشته های یک مصرف کننده ویاگرا پاور وی 8 در شبکه های مجازی

من این دارو را از یک وبسایت خیلی پر آوازه که همگی نامش را میدانید خریداری کردم و برای تست زنی به خود ارضایی با آن مشغول شدم. با توجه به الگوی مصرفی که در بروشور توسط سازنده ی محصول ارائه شده بود دقیقا 4 ساعت پس از صرف آخرین وعده ی غذایی آن را مصرف کرده بودم و همچنین وعده ی غذاییه من پر چرب نیز نبود.

اما احساساتی که داشتم به شرح زیر بود:

 1. کمی احساس سوزن سوزن شدن را در سرم داشتم.
 2. بر پیشانی من فشار چندان بالایی وارد نشد یعنی سرم داغ و درد آور اصلا نبود.
 3. نعوظ بر اساس ماساژی که به اندام تناسلیم وارد میکردم بسیار قوی تر از حالت عادی ام بود.
 4. من رفته رفته احساس کردم نیاز جنسی ام به شدت افزایش پیدا کرد و احساسات خاصی بر من غلبه نمود.
 5. ماجرا تا زمانی ادامه پیدا کرد که فهمیدم خود ارضایی در این شرایط مرا راضی نمیکند پس فهمیدم که این دارو با همسرم بسیار بهتر پیش خواهد رفت.
 6. من روز بعد با همین الگوی مصرف شبانه با همسرم آمیزش جنسی برقرار کردم با این تفاوت که بسیار رابطه مان آن شب پرشور بود تا حدی که به تکرار رابطه برای دومین و سومین بار روی آوردیم!
 7. تاخیر در انزالم عالی بود و عالی تر اینکه حجم پاشش اسپرمهایم به میزان دوبرابری افزایش پیدا کرده بود.(سمنکس را بخوانید)

من تقریبا میخواستم مصرف این قرص را از همسرم پنهان کنم اما آنقدر مستم کرد که حقایق را بازگو کردم و البته اینکه هیچ خورده ای برمن نگرفت!

در یک کلام میگویم که برایم عالی بود و من کماکان در تعطیلات به این کپسول روی می آورم.

کلفت کننده فوری پاور وی 8
ویاگرا پاور وی 8 سایز الت تناسلی را در روابط جنسی افزایش میدهد، این دارو برای افراد زود انزال نیز توصیه شده است.

نحوه ی مصرف صحیح دارو

تقریبا در پاراگراف بالا اشاره ی مهمی به نحوه ی درست استفاده از ویاگرای 200 میلی گرمی شد و آن اینکه میتوانید 4 ساعت پس از صرف وعده ی غذایی ناهار از این داروی راست کننده بسیار قوی مردانه استفاده کنید.

تنظیم کنید که در شش ساعت آتی حتما رابطه جنسی به میزان دلخواهی داشته باشید تا فشار خون شما بیش از اندازه بالا نرفته و مشکل نادری نظیر پریاپیسم حاصل نگردد.

قدرت این نوع از ویاگراها قابل تامل است زیرا میتواند شرایط فیزیک جنسیتان را زیر رو رو کند، این دارو پس از یکساعت حالت جنسی را پیش فعال ساخته و آلتتان را درشتر و قویتر مینماید.

از نظر پزشکان هر گاه دیدید که قوای جنسیتان بسیار تحلیل رفته است اولین کاری که باید انجام دهید استراحت کردن و تغذیه است و پس از آن میتوانید برای تکامل مجدد از داروهای جنسی متعددی که وجود دارد بهره ببرید.

برای قدرت گیری نعوظ بهترین شیوه های داروهای جنسی هستند زیرا فشار خون را در نقطه ی هدف شما (آلت تناسلی) به شدت افزایش میدهد و در این حالت چنانچه حتی برانگیختگی کوچکی نیز ایجاد گردد موجبتان رشد حداکثری الت را تا لحظات اتمام انزال فراهم میسازد.

این متد دارویی قادر خواهد بود تا تمرکز جنسی شما را به میزان قابل توجهی بالابرده و از انزال زودرس ممانعت بعمل آورد.

شما باید روزانه تنها یک قرص مصرف کنید.

ویاگرا پاور وی 8 یک مکمل برای قدرت، ایمن، بدون اثرات ناخواسته است که بر اساس گیاهان و مواد با منشاء طبیعی ایجاد شده است.

توصیه به استفاده کنندگان ویاگرا پاور وی 8 : مصرف گهگاه 1 کپسول در روز با یک لیوان مایع (بدون الکل) یک ساعت قبل از آمیزش جنسی توصیه می شود. مصرف همزمان فرآورده با نوشیدنی های الکلی نشان داده نمی شود. از کارهای توضیه شده فراتر نروید.

عوارض مصرف پاور وی 8

پس از مصرف هر نوع قرص نعوظی یا اصطلاحا راست کننده آلت شما باید در کمتر از 4 ساعت آتی به نقطه ی انزال برسید در غیر این صورت هیچ تضمینی نیست که با علائم نامناسب حیاتی روبه رو شده و راهیه بیمارستان نشوید!

بهتر است قانع شوید که مصرف یک قرص پاور وی 8 که معادل 200 میلی گرم دوز دارد با معده ی خالی کمی احمقانه است، ما نمیگوییم باید پرخوری کنید فقط مطمئن باشید که بی انرژی نیستید.

Power V8 مخلوطی از گیاهان و مواد فعال طبیعی است که در سایر آماده سازی های بالقوه آن را تجربه نخواهید کرد. به لطف آخرین اکتشافات علمی همراه با طب طبیعی، یک کوکتل تماما گیاهی حاصل شده که به شما کمک می کند تا مشکلاتی مانند انزال زودرس، ناتوانی جنسی را از بین ببرید و بازی های طولانی تر و شدیدتری داشته باشید.

از زمان های قدیم انسان از مواهب طبیعت برای تقویت نیرو و انرژی خود استفاده می کرده است. به لطف دانش آنها، امروز ما با محصولی مواجهیم که به ما کمک می کند از بدن حمایت کنیم و از عملکرد صحیح آن اطمینان حاصل کنیم.

Power V8 در طیف مکمل های طبیعی مورد تایید و در INSP – AC 3423/2022 تایید شده و گنجانده شده است.

سردرد های خیفیف موقتی ممکن است پس از مصرف پاور وی 8 ها به سراغتان بیایند اما پس از انزال همه چیز نرمال پیش میرود.

کارهایی که برای اجتناب از بروز عارضه جانبی پاور وی 8 باید رعایت کنید :

 • به الگوی مصرفی که در بروشور دارو هست باید رجوع کنیم یا اینکه از وبسایت فروشنده نحوه ی مصرف صحیح دارو را بپرسیم.
 • نسبت به موارد منع مصرف دارو بی اهمیت نباشیم.
 • اگر به ویاگراها حساسیت داریم نباید این فرمول را بخریم.
 • حتما پس از مصرف دارو به نقطه ی انزال برسیم.
 • به این دارو اعتیاد پیدا نکنیم.
 • تداخلات دارو را بخوانیم.
 • اگر دوز دارو برایمان کمی تند است به گزینه های دیگر ویاگرا روی بیاوریم.

بازخورد مثبت و اثرات اثبات شده ی دارو

♣ قدرت و میل جنسی را به وفور افزایش میدهد.

سطح عملکرد جنسی و کیفیت عمل جنسی را افزایش می دهد

♥ با عملکرد مناسب عملکرد تولید مثل مردان را تضمین می کند

ترشح تستوسترون را افزایش می دهد

♣  با انزال زودرس مبارزه می کند

♥ نعوظ محکم طولانی مدت را تضمین می کند

♣ گردش خون را بهبود می بخشد

این اثر حتی تا 48 ساعت باقی می ماند

♥ قدرت اصلی و تاثیرات دارو پس از حدود 45 تا یکساعت شروع میشود

بهترین داروی درمان شلی نعوظ
ویاگرا پاور وی 8 قدرت درمان شلی نعوظ آقایان تا 200 برابر حالت طبیعی را دارا میباشد. با این دارو میتوان روی کلفت شدن آلت تناسلی نیز حساب ویژه ی باز کرد.

پاوی وی 8  ها در چه شرایطی تاثیر نمیگذارند

اگر تصمیم گرفته اید که پاور وی 8 را با وجود شرایط جسمانی یا روانی زیر مصرف کنید یا نتیجه ای نمیگیرد یا اینکه تاثیرات دارو بسیار ناچیز خواهد بود:

ناتوانی

اختلال در نعوظ

انزال زودرس

بیماری های پروستات

وقتی استرس دارید

وقتی یک وعده غذایی پرچرب سرو کردید

زمانی که الکل مصرف کرده اید

اینکه این شق کننده فوری الت را از محیط های صرفا تبلیغاتی بخرید سرتان کلاه میرود زیرا تا چشم باز کنید کشورهایی نظیر پاکستان نسخه های بی اهمیت آن را با قوطی اصلی ارائه میدهند. در ایران استفاده کنندگان پاور وی 8 بسیار ابراز خرسندی میکنند اما آنهایی که موفق نمیشوند به نسخه های درجه یک این برند دست یابند نسبت به مصرف تمامیه قرص های جنسی مایوس میشوند.

حتما بخوانید » قرص تاخیری جدید پاپلی پروانه ای

اطلاع از شرایط قیمتی و نحوه ی سفارش دارو

قرص ویاگرا پاور وی 8 بعنوان یک قرص راست کننده خیلی قوی مردانه بسیار سخت در داروخانه های فیزیکی پیدا میشود حداقل در تهران ما از 10 داروخانه ی فعال و بزرگ و رسمی پرس و جو کردیم. نسخه های اصلی را بایستی از مراکز معتبر نظیر دراگ استور دکتر چکامه خریداری فرمایید زیرا ما قصد داریم در این زمینه پیشتاز باشیم.

این دارو در بسته ی 8 تایی و با ضمانت تاریخ انقضای سه ساله در یک بسته بندی منحصر بفرد و فاقد علائم دارویی دست مصرف کنندگان ایرانی در هر شهر و روستایی خواهد رسید. شما پس از راهنمایی های پرسنل فروش این دراگ استور میتوانید مبلع دارو را واریز نموده و در 6 روزه کاری آن را در اختیار بگیرید.

قیمت این نسخه برای شما 310 هزار تومان است با اینحال آگاهیم که برخی از وبسایت های متقلب آن را با قیمت گزافی دست مصرف کننده خود میرسانند.

از فرم زیر برای خرید قرص ویاگرا پاور وی 8 آمریکایی اقدام فرمایید.


آنچه دیگران در این دراگ استور میخوانند⇓

کرم تاخیری و بزرگ کننده لارگو

درمان گشادیه واژن زنان با ژل پاندولا

قرص لاغری بسیار قوی و خارجی ادیوس

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 6 میانگین: 4.2]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: