محصولات مخصوص بانوان

تنگ کننده بسیار قوی واژن زنان شیاف ماریانا نسخه ی اورجینال

امروزه در فضای مجازی دو مشکل جنسی در بین مردان و زنان رواج یافته است. مردان به دنبال راهی برای افزایش سایز، نعوظ و تاخیر در انزال هستند و در نقطه ی مقابل زنان در جستوجوی محصولات تنگ کننده و سفت کننده واژن هستند.

هر دو قشر به خوبی به این نتیجه رسیده اند که لذت بیشتر در روابط جنسی نیازمند استفاده از مکمل های گیاهی و برند میباشد. ما برای هر دو مشکل کنونیه ذوجین در این دراگ استور طرح ها و برنامه های دارویی مطرح میکنیم. بهترین پیشنهاد های ممکن ما میتواند گره از نارضایتی های بین ذوجین باز کرده و در تقویت صمیمیت جنسی گام بلندی بردارد.

در این بخش تصمیم ما آنالیز “قرص شیاف ماریانا” میباشد که به کمک زنان در بحث بیماری های مرتبط با واژن خواهد آمد. برای خرید قرص شیاف ماریانا نیز پس از مطالعه خواص دارو میتوانید از انتهای مطلب فرم ثبت سفارش را برای ارسال سریع درب منزلتان تکمیل فرمایید.

قرص شیاف ماریانا برای چیست؟

شیاف ماریانا یکی از بهترین محصولات واژینال برای خانم هاییست که از شلی واژن، بوی بد ناشی از عفونت ها و بیماری های مرتبط با آن رنج میبرند.

این یک داروی جنسی در کلاس جهانیست که با بهره گیری از ترکیبات کاملا گیاهی قادر است مشکلات ناشی از عملکرد نامناسب ماهیچه های دور واژن را ترمیم نموده و به سفتی واژن در زمان انقباض های ناشی از دخول کمک رسانی کند.

بیماری های واژن بسیار پیچیده است، برخی از عفونت های مخفی ناشی از اختلالات زمان قاعدگی و یا زخم دهانه ی واژن میتواند در دراز مدت بر کیفیت لذت جنسی تاثیرات منفی بگذارد.

امروزه زنان زیادی هستند که برای پوشش بوی بد واژن به سراغ با کیفیت ترین شامپوهای بدن یا عطرها میروند، آنان بهتر است به این فکر کنند که چرا از درمانگرهای قطعی برای بوی بد واژن سود نبرده اند.

و البته یکسری از زنان هستند که به دلیل افزایش سن و یا زایمانهای طبیعی که در گذشته داشته اند دچار گشادیه واژن هستند و در دخول های جنسی چندان نمیتوانند به ارگاسم های واقعی نزدیک شوند. گشادیه واژن مشکل دومی به اسم خشکی واژن را نیز بوجود می آورد که آمیزش جنسی بدون استفاده از روان کننده ها را برای زنان بسیار سخت و دشوار میسازد.

استفاده از گیاه داروییه شیاف ماریانا باعث میشود تا تندرستیه جنسی حاصل گردیده و بصورت طبیعی لذت آمیزش جنسی افزایش پیدا کند. از این تقویت کننده ی طبیعی تاکنون زنان زیادی در ایران استفاده کرده اند و این یک شاهراه غنی به سمت درمان بیماری های جنسی زنانه محسوب میشود.

شیاف های واژینال می توانند سریعتر از داروهای خوراکی عمل کنند. به این دلیل است که شیاف های واژن در بدن زن ذوب می شوند و مستقیماً در جریان خون جذب می شوند.

حتما بخوانید : چاق کننده صورت زنان فت فیس

برند دکتر آز

چند گروه داروسازی در ایران مشغول تولید و عرضه ی قرص های تنگ کننده واژن بر اساس گیاه ماریانا هستند. ما برند دکتر آز را برای شما توصیه میکنیم چون کیفیت قابل ملاحظه ای داشته و دوز آن مطلوب است.

شیاف های واژن تاثیرات ضد درد دارند و برای زنانی که در اوایل زندگیه زناشویی خود بسر برده و بر اثر دخول های جنسی با خستگی هایی روبه رو میشوند بسیار مناسب است، همچنین شیاف ماریانا دکتر آز باعث خیسی واژن شده و در برانگیختگیه بیشتر جنسی زنان تاثیر گذارد خواهد بود.

قرص شیاف ماریانا دکتر آز به تنظیم بوی بد واژن کمک کرده و دهانه ی رحم را از عفونت ها پاک و تمیز مینماید.

با استفاده ی شیاف ماریانا اصل دکتر آز ۴۰ تایی برای درمان بیماری‌هایی مانند التهاب و عفونت‌های واژن، درد و التهاب پس از عمل جراحی و مشکلات دیگر مرتبط با سیستم تناسلی آماده خواهید شد. قرص شیاف‌ ماریانا با دارا بودن خواص آنتی‌باکتریالی (ضد باکتری) باعث می‌شود تا باکتری‌های سطح ناحیه‌ واژینال خنثی‌ شود و رشد و تکثیر آن‌ها کاهش یابد.

قرص شیاف ماریانا محصول سفت‌کننده واژن است که می‌تواند از قرارگیری بهینه مواد در دیواره‌های واژن برای سفت‌کردن مؤثرتر اطمینان حاصل کند (برخلاف کرم‌ها، ژل‌ها و قرص‌های شیاف دیگر).

این فرمول 100% طبیعی ارگانیک اختصاصی حاوی بالاترین کیفیت مواد از جمله گیاه شیرین بیان می باشد. ماریانا قرن هاست که برای سفت کردن واژن بعد از زایمان، رفع شل شدن واژن و از بین بردن بوی بد استفاده می شود. چرا ساعت‌ها برای انجام تمرینات کگل یا استفاده از توپ‌های Ben Wa وقت صرف کنید، راحتی را به سادگی به دست آورید!

شیاف ماریانا چیست ؟ قرص ماریانا برای چه کاری مناسبه
شیاف ماریانا یک داروی ایده آل برای تمامیه زنانیست که از گشادیه واژن در حال حاضر رنج میبرند.

ترکیبات خاص شیاف ماریانا

همه چیز حول محور گیاه ماریاناست اما هر دارویی به موازات ترکیب اصلی از یکسری مواد ناخالص دیگر نیز سود میبرد. برای اینکه ویژگی های شیاف ماریانا برای انجام فعالیت گسترده در رابطه با بیماری زدایی از سطح واژینال تکمیل شود از عناصر زیر نیز استفاده کرده است:

کوهوش سیاه

گیاه دانگ کوای

شیرین بیان

پونه

گیاه پنج انگشت

شبدر سرخ

انگورک آمریکایی

گیاه رزبری قرمز

مریم گلی

یام وحشی

برآیند ترکیبات بالا نشان میدهد که بر اثر استفاده ی طولانی مدت میتوان به افزایش رغبت میل جنسی نیز در زنان امیدوار بود، وقتی غدد جنسی درست کار کند میل جنسی به مراتب افزایش پیدا خواهد کرد.

ساده ترین راه حل کم هزینه و بدون خطر جراحی جوانسازی واژن به نتایج فوری برسید. شیاف ماریانا در یک آزمایشگاه تحت نظارت آزمایش شده است و در ایران تولید می شود. فاقد پارابن، زاج یا هورمون است که روی حیوانات آزمایش نشده است.

تمیز کننده و نگهدارنده قسمت های خصوص زنان ماریانا

این یک شیاف با ساختار تماما گیاهی برای تمیز و پاکیزه نگه داشتن اندام خصوصی در زنان متاهل است. در واقع دختران باکره فعلا نمیتوانند از چنین محصولی سود ببرند و برای عفونت زدایی تنهای قادر به استفاده از سایر ژل های جنسی خواهند بود.

ساختار مرد با زن تفاوت دارد، شستن داخل آن آسان نیست. گاهی اوقات بوی و ترشحات عجیبی تولید می کند. زنان باید با بالا رفتن سن به خوبی از پایین تنه خود مراقبت کنند، مراقبت از اندام های خصوصی روز به روز محبوب تر شده است و زنان دیگر برای تهیه محصولات بهداشت جنسی هیچ خجالتی بخود راه نمیدهند.

برای چنین اموری بهتر است در هفته حداقل دوبار از شیاف ماریانا بهره ببرید.

هنگامی که دارو وارد می شود، ناخالصی های مختلف را به حرکت در می آورد و جذب می کند. واژن خود را تمیز، بدون بوی بد، ترشحات واژن، بی مزه و بدون نگرانی کنید. قرص شیاف ماریانا در عرض 24 ساعت حل می شود و از بین می رود.

شدت تاثیرات شیاف ماریانا

برای تنگ کردن واژن زنان کارهای متفاوتی میتوان انجام داد. در بحث دارویی میتوان از قرص های شیاف و ژل های سفت کننده واژن دیگر نظیر پاندولا وانا نیز استفاده نمود. شیاف ها با توجه به اینکه وارد دهانه ی رحم میشود (هنگام استفاده در 7 سانتی رحم رها میشوند) میتوان اینگونه برداشت نمود که تاثیرات قویتر و چشم گیری را از خود بروز میدهند.

در زیر به مزیتهای اصلی استفاده از قرص شیاف واژن ماریانا اشاره شده است:

 • سفت شدن در عرض کمتر از 1 ساعت/شل شدن واژن را فوراً با تضمین محل قرارگیری معکوس می کند
 • درمانی خوب و موفق برای واژینوز باکتریایی
 • بهترین کیفیت فقط با مواد گیاهی با کیفیت عالی فرموله شده است
 • موثرترین شیاف سفت کننده واژن بر خلاف کرم ها یا ژل ها
 • بهبود زحم دهانه ی واژن
 • درمان عفونت های مخمری در زنان
 • درمان عفونت های قارچی و خشکی واژن
 • خوشبو کننده واژن
 • نرم کردن دهانه واژن برای جلوگیری از دردهای مقاربتی
 • در صورت استفاده منظم می تواند استحکام واژن را افزایش دهد
 • درمان التهاب رحم. تسکین درد شکم- درد رحم و درد قاعدگی
 • استفاده از این دارو قبل از رابطه جنسی، واژن را محکم می کند
قرص شیاف ماریانا در داروخانه
از فواید دیگر قرص شیاف ماریانا : پیشگیری از سرطان دهانه رحم، زخم های واژن، قرار دادن داروها قبل از رابطه جنسی می تواند از عفونت های STD جلوگیری کند.

شیاف واژینال ماریانا را چه زمانی باید استفاده کرد؟

در نظر داشته باشید که طبق گفته های بالا این شیاف ها برای مشکلات گوناگونی مورد استفاده قرار میگیرند.

شیاف ماریانا برای واژینوز باکتریایی:

طبق یک رژیم توصیه شده، ممکن است لازم باشد شیاف واژینال هر شب تا ۲ هفته داخل واژن قرار داده شود. این یک گزینه درمانی بی خطر محسوب می شود و ممکن است در ترکیب با سایر آنتی بیوتیک ها برای افزایش اثربخشی درمان واژینوز باکتریایی استفاده شود.

استفاده از شیاف ماریانا برای تنگی واژن-درمان بوی نامطبوع:

اصولا دو ساعت قبل از برنامه زمان بندی شده ی جنسی یک عدد قرص شیاف در درون واژن قرار میگیرد.

شیاف ماریانا برای خنثی سازی عفونت های واژن:

عفونت تریکوموناس به طور کلی با دوز آنتی بیوتیک هایی مانند مترونیدازول و تینیدازول درمان می شود. اما مقاومت دارویی در برخی از زنان می تواند مشکل و مانعی در درمان باشد. در چنین مواردی استفاده از شیاف واژینال شانس خوبی برای درمان موفقیت آمیز دارد.

طرز استفاده از قرص های شیاف ماریانا و مارک هایی نظیر 7 گیاه یا غیره:

قبل از هر چیزی توصیه میشود یک عدد اپلیکاتور نیز از داروخانه ها تهیه فرمایید (اپلیکاتور نوعی ابزار پزشکی جهت وارد کردن این قرص و یا کرم به داخل رحم می‌ باشد).

دست های خود را بشویید و در مکانی خشک و تمیز بنشینید.

به پشت دراز بکشید و زانوهایتان را خم کنید، یا در حالی که زانوها خم شده و پاها چند اینچ از هم فاصله دارند بایستید.

اپلیکاتور را به آرامی داخل واژن قرار دهید تا جایی که به راحتی می‌تواند برود.

سپس به آرامی پیستون اپلیکاتور را تا جایی که می‌تواند فشار دهید (زیاد انجام ندهید و از انتهای خود فشار ندهید).

انجام این کار شیاف را تا حد زیادی به داخل واژن هل می دهد.

اپلیکاتور را از واژن خارج کنید.

چند نکته ی بسیار مفید در مورد استفاده از قرص های شیاف

 1. قرص های شیاف نظیر ماریانا احتمال دارد نشت کنند، بنابراین استفاده از آنها در شب راحت تر است. برای محافظت از ملافه یا لباس خود از نوار بهداشتی استفاده کنید.
 2. اگر شیاف را قبل از استفاده به سرعت در آب فرو کنید، ممکن است مفید باشد. این کار گذاشتن شیاف واژینال را برای شما آسان تر می کند.
 3. برای جلوگیری از ذوب شدن شیاف واژینال قبل از استفاده، آن را در جای خنک نگهداری کنید. اگر برچسب دارو توصیه می کند آن را در یخچال نگهداری کنید.
 4. تا زمانی که پزشک متخصص زنان تجویز کرده است از دارو استفاده کنید. در استفاده از آن زیاده روی نکنید.
 5. می توانید در روزهای قاعدگی از شیاف واژینال استفاده کنید.
 6. در هنگام استفاده از شیاف واژینال از تامپون استفاده نکنید زیرا تامپون می تواند دارو را جذب کند که می تواند از عملکرد خوب شیاف جلوگیری کند.

اینها یکسری توصیه های مهم پزشکی هستند که معمولا فروشندگان قرص های شیاف هیچ اشاره ای بدان ندارند، همیشه کار خود را اصولی و بدون عجله انجام دهید.

دیگران میخوانند : تقویت کننده نعوظ آقایان مکس پاور

توضیحات تکمیلی و خرید قرص شیاف ماریانا

راههای زیادی برای تنگ کردن واژن وجود دارند با اینحال ماریانا توانسته تاکنون طرفداران زیادی را بخود جلب کند. اینکه همه قرص های سفت کننده واژن توانایی انجام کار را داشته باشند بستگی به میزان نظرات استفاده کنندگان قرص های تنگ کننده واژن خواهد داشت.

دیواره واژن به عضلات کف لگن متصل است.

استرس در سال های باروری باعث ضعیف شدن این عضلات می شود. از این رو واژن شلی که احساس می کنید. از آنجایی که تون عضلانی در اینجا یک جزء کلیدی است، تقویت آن عضلات چه از طریق ورزش یا ایمن، درمان ثابت شده شلی واژن – یا حتی هر دوی اینها – تنها راه طولانی مدت برای سفت کردن دیواره واژن است. قرص های واژینال حاوی گیاهان دارویی و قابض هستند. قرص های واژینال نظیر ماریانا باعث انقباض لایه های سطحی بافت می شوند. نه سیستم عضلانی گسترده دیواره واژن. این یک راه ساده و کم دردسر است، ماریانا برای زنان همواره توصیه میشود.


قیمت خرید قرص شیاف ماریانا 330000 تومان

سفارش شياف ماريانا (اصل) تنگ کننده طبيعي واژن
نام و نام خانوادگی
کد کشور
شماره تلفن
ایمیل اختیاری
ادامه آدرس 

اگر در مورد اين محصول سؤالي داريد در فیلد زیر بنويسيد.

سؤال اختیاری
کد پستی
تعداد 
tehrantak

>

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 6 میانگین: 4.2]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: