همه چیز در مورد قرص سیلدنافیل که باید بدانید

همه چیز در مورد قرص سیلدنافیل که باید بدانید
خرید قرص سیلدنافیل

سیلدنافیل ماده ی شناخته شده در اکثر نسخه های ویاگراها میباشد. امروزه قرص سیلدنافیل را میتوانید بصورت مجزا از فروشگاههای آنلاین نظیر دراگ استور دکتر چکامه براحتی خریداری فرمایید.

قرص سیلدنافیل یکی از مهمترین متدهای درمان پزشکی برای تقویت نعوظ مردانه است، امروزه اکثر مردان در سرتاسر دنیا حداقل یکبار نام آن را شنیده اند.

  • در بیش از 80 درصد موارد به مردان کمک رسانی کرده است
  • در کمتر از 1 ساعت کار می کند و 4-5 ساعت طول می کشد تا اثرات از بدن خارج شود
  • مشابه با ویاگراها عمل میکند
فرم سفارش آسان و سریع قرص سیلدنافیل
نام و نام خانوادگی
کد کشور
شماره تلفن
ایمیل اختیاری
ادامه آدرس 

اگر در مورد اين محصول سؤالي داريد در فیلد زیر بنويسيد.

سؤال اختیاری
کد پستی
تعداد 
tehrantak


با مشاوران ما به گفتگو بنشینید ما میتوانیم درمانگرهای دارویی و دستگاههای کمک نعوظی را درب منزل به شما تحویل دهیم.

سیلدنافیل چگونه در بدن کار میکند؟

قرص سیلدنافیل جریان خونی را به مسیر آلت تناسلی افزایش داده و به موقع نیاز ضروری بدن مردان برای شکل گیری نعوظ بهتر را فراهم میکند.

هیچ وقت از یاد نبرید که داروهایی با ماده ی خالص سیلدنافیل سیترات برای عملکرد صحیح نیازمند تحریک جنسی خواهند بود.

اگر از نظر جنسی برانگیخته هستید، نعوظ محکم تر و طولانی تری را ممکن می کند. درمان علت فیزیکی زمینه ای ED شما را برطرف نمی کند یا میل جنسی شما را افزایش نمی دهد.

این یکی از قرص های رایج و دم دستی میباشد که تنها به یک ساعت برای حل مشکل نعوظیه شما وقت میخواهد.

این دارو در بیش از دو سوم موارد میتواند عمل کند، با اینحال بایستی شما با شکمی نسبتا گرسنه با استقبال آن بروید. گزارشات زیادی نشان میدهد که اگر یک وعده غذایی بزرگ خورده اید یا بیش از 1-2 واحد الکل نوشیده اید، ممکن است متوجه شوید که سیلدنافیل اثر کمتری دارد. ما توصیه می کنیم قبل از رها کردن، با در نظر گرفتن دوز بالاتر یا جستجوی جایگزین، یک درمان ED را 8 بار امتحان کنید.

این را هم بخوانید»  تادالافیل 4 تایی

طریقه ی مصرف قرص سیلدنافیل

بهترین آموزش و توصیه ی ما این است که شما یکساعت قبل از رابطه ی جنسی سیلدنافیل بخورید، سیلدنافیل ها با معده ی خالی تاثیرات بیشتری از خود برجای میگذارند.

در 24 ساعت تنها میتوانید یک قرص سیلدنافیل را بکار گیرید.

این را با سایر قرص های ED ترکیب نکنید.

سیلدنافیل در داروخانه ها
قرص سیلدنافیل معروفترین محصول تقویت جنسی

قدرت جنسی مردان و سیلدنافیل ها

چنانچه در دهه های 30، 40 و یا 50 سر میکنید پس در مورد روابط جنسی تا بحال تمام چیزهای لازمه را دانسته اید. اما ممکن است کمی دیر برانگیخته شوید یا اینکه در برانگیخته ها نیز دست خالی باشید زیرا سلاح جنسی شما برخلاف عقیده ای که داشته اید سرکشیده است!

یکی از چیزهایی که درک آن، به ویژه برای هر مردی بسیار دشوار بنظر میرسد، این است که میل و برانگیختگی دو چیز متفاوت هستند. میل یعنی خواستن، هیجان زده شدن برای رابطه جنسی. و برانگیختگی چیزی است که در پی می آید – نفس ما تند می شود، اندام تناسلی ما غرق می شود، کل این روند. این تصور که سرمان را می زند و ما فقط می خواهیم لباس همسرمان را در بیاوریم، برای بسیاری از افراد فراتر از مرحله اولیه و ماه عسل یک رابطه وجود ندارد.

وقتی بدن شخص تحیلی رفته است دیگر مخمصه ها شروع میشوند. یاری کنندگان که اکثر پزشکان بنامی هستند کوشیده اند تا روشهای دارویی و حتی وسیله های بازتوان جنسی را در اختیار مردان و زنان قرار داده و با آموزش های علمی شرح دهند که میتوانند دوباره در بحث جنسی بپا خیزند.

بسیار مشخص هست که امروزه درمانگرهای جنسی بینظیر و زیادی در دسترس هستند اما جمله ی آنها به یک ترکیب بسیار قوی واقف هستند. تقریبا هیچ شرکت داروسازی یافت نمیشود که در ساخت داروی جنسی خود ماده ی سیلدنافیل را بررسی نکرده باشد.

براستی که اینهمه میل برای تشویق مردان جهت خرید قرص سیلدنافیل چه میتواند باشد؟ البته که ابهامات زیادی ذهن خریداران را بخود جلب کرده است، پس بهتر است ما در زیر به سوالات رایج شما پاسخ دهیم.

سوالات متداول سیلدنافیل

این مورد به مارک هایی که شما از انواع سیلدنافیل ویاگراها تهیه میکنید بستگی دارد. در حالت کلی اثرات سیلدنافیل می تواند تا شش ساعت باقی بماند. با این حال، مدت زمان ماندگاری اثرات بستگی به سن، سلامت و دوز شما دارد.

سیلدنافیل به شما کمک می کند نعوظ را به اندازه کافی برای داشتن رابطه جنسی موفق حفظ کنید. بنابراین می تواند به شما کمک کند نعوظ خود را برای مدت طولانی تری حفظ کنید. ما اغلب به کسانی که ED و انزال زودرس (PE) دارند توصیه می کنیم قبل از امتحان جایگزین های PE (داپوکستین) از داروهای ED استفاده کنند زیرا ممکن است PE آنها را نیز بهبود بخشد. اما این داروهای ED برای درمان PE استفاده نمی شوند اگر شما نیز ED را تجربه نمی کنید.

پس مصرف دوزهای 50 میل به بالای سیلدنافیل معمولا اثرات دارو مابین 30 تا 1 ساعت طول میکشد تا در بدن باز شود. فراموش نکنید که قبل از هر چیزی شما نیازمند تحریک جنسی هستید.

عوارض جانبی غیرمعمول است، اما می تواند شامل تهوع، استفراغ، کمردرد، اسهال و بثورات آلرژیک باشد. برخی از مردان نیز گرگرفتگی صورت، سردرد، سرگیجه سبک، احتقان بینی، سوء هاضمه، تپش قلب (ضربان تند قلب) و تاری دید را تجربه می کنند. برای اطلاعات کامل در مورد عوارض جانبی و استفاده صحیح، بروشور اطلاعات بیمار را ببینید.

سیلدنافیل با بدن همه ی مردان سازگار نیست، ضمن اینکه توجه به تعداد و دوز مصرفی دارو میتواند شما را از بروز عوارض ناخواسته حفظ کند. احساس تغییر رنگ اشکال لحظاتی پس از مصرف سیلدنافیل ها گزارش میشود (اگر چه این تفاوت رنگ پس از دقایقی بصورت کامل برطرف میشود)- چنانچه اخساس درد سنگین در چشم خود کردید بالافاصله با یک مرکز اورژانسی تماس حاصل فرمایید.

سیلدنافیل های اصل و برند مابین 25 تا 100 میلی گرم دوز و قدرت دارند. شما برای انتخاب بایستی از کمترین دوز برای بار نخست استفاده کنید. همه چیز به میزان قدرت جنسی و جسمی شما وابسته خواهد بود.

سیلدنافیل همان ماده ی اصلی رایج در ترکیبات انواع دوزهای ویاگراها میباشد. ویاگراها در دوزهای پرتعدادی تولید میشوند و برای مقایسه بهتر است دوزهای مشابه را در کنار یکدیگر قرار دهید. هنگامی که دوز یکسان است، هر دو دارو قدرت یکسانی دارند. میتوانید مقاله ویاگرا را در دراگ استور دکتر چکامه بخوانید.

 

اینکار بین ایرانی ها متاسفانه بیشتر مرسوم است. نصف کردن داروهای جنسی در حالی که مدت زمان مصرف نصف دیگر آن را نمیدانید فاقد اعتبارات علمیست. ما در بخش های مختلف این دراگ استور یادآور شده ایم که نگه داری داروهای جنسی حساسیت های خاص خودش را میطلبد. با اینحال توصیه میکنیم قبل از هر چیزی دوز مناسب با سن و شرایط فیزیکی خود را برای پیگیری از شکستن داروها در آینده انتخاب نمایید.

قویترین ماده ای که برای ED در نظر گرفته شده همین سیلدنافیل ها هستند. در واقع داروهایی دیگری نظیر فراری قرمز وجود دارند که ساختار خود را برپایه همین ماده بنا نهاده اند.

چنانچه از آلفا بلوکرها (مانند دوکسازوسین یا تامسولوسین) استفاده می کنید، باید حداقل 6 ساعت بین مصرف آن ها و مصرف سیلدنافیل صبر کنید. اگر نیکوراندیل یا نیترات‌هایی مانند اسپری GTN یا قرص‌های ایزوسورباید مونونیترات برای درمان آنژین مصرف می‌کنید، برای سیلدنافیل نامناسب خواهید بود.

داروهای درمان کننده ED بهتر است بصورتی واحد مصرف شده و از ترکیب با برندهای مشابه برای تقویت بهتر اجتناب گردد.

خرید قرص سیلدنافیل از دراگ استور ما به سادگی امکان پذیر میباشد. ما نسخه ی 6 عددی را برای شما انتخاب کرده ایم که براحتی میتوانید آن را تست کرده و به پایداری نعوظ خود کمک کنید.

خدمات ما شامل طیف وسیعی از تقویت کننده های جنسی هستند، در صورتی که نسبت به این مکمل جنسی اعتماد کافی ندارید تیم ما آماده است تا جایگزین های احتمالی را برای شما پیشنهاد دهد. در حالت آسان شما میتوانید از طریق همین وبسایت به جستوجوی داروهای معتبر و شناخته شده پرداخته و یا آنها را بسادگی خریداری فرمایید.

این دارو معمولا بصورت آنلاین در سرتاسر دنیا با یا بدون نسخه خریداری میشود. معمولا درمانگرهای شناخته شده ی ED نیازی به نسخه ندارند. با اینحال ما مشاوران بسیار مجربی را برای شما تدارک دیده ایم که در صورت لزوم میتوانید از آنها قبل از نهایی کردن خرید خود سوالاتی را مطرح نمایید.

بازگشت مشتریان قبلی بهترین تشویق برای مدیران فروشگاههای مجازی میباشد. ما در ارائه خدمات به مشتریان قبلی بهتر عمل میکنیم آنها با حسن انتخاب مجدد خود بما کمک میکنند تا هدایایی را برایشان در نظر بگیریم. بهترین پاسخ ما اینیست که میتوانیم مبالغی را از محصولات بعدی شما کم کرده و یا اینکه آنها را بصورت رایگان برایتان ارسال کنیم/

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*