قطره اسپانیش فلای اصلی
محصولات مخصوص بانوان

خرید قطره اسپانیش فلای سفید و قرمز محرک فوری بانوان

اسپانیش فلای نام قطره ای است که اشتیاق به رابطه ی جنسی را در نزد زنان افزایش میدهد و این به دلیل وجود مخلوطی از ترکیبات بهینه شده ی ویتامین c، عصاره ال آرژنین و ریشه گلپر است. بهترین نوع از انواع قطره اسپانیش فلای را اسپانیا و آلمان میسازد و این دو نسخه معمولا از دوز و امکانات بالاتری نسبت به نسخه های مشابه برخوردار میباشند.

فرمول های مخصوص قطره اسپانیش فلای به دو صورت اسپانیش فلای قرمز و اسپانیش فلای سفید میباشند که در این بین دوز قطره اسپانیش فلای سفید معمولا بیشتر است.

برای تشخیص این دو نوع از قطرات اسپانیش فلای، کاربر کار سختی نداشته و براحتی میتواند با برچسب های سفید و قرمز روی بطری به محصول مورد نظر خود دست یابد. ما در دراگ استور دکتر چکامه قصد ارائه هر دو نسخه از قطره اسپانیش فلای ها را داریم و در قالب دو فرم کاملا راحت میتوانید آن را سفارش دهید.

قطره اسپانیش فلای چیست؟

قطره اسپانیش فلای نام معجونی است که از مگس های خرد و خشک شده ی اسپانیایی تولید میگردد، این قطره پیشتر بعنوان معجون عشق یا پرواز اسپانیایی شناخته میشود. مخاطب اصلی استفاده از این معجون های شگفت انگیز زنان میباشد، زیرا پس از مصرف آن براحتی از طریق اعمال قدرت خون به اندام های تناسلی عمل میکند.

خاصیت این دارو را میتوان بر اساس بیداریه دوباره جنسی نام گذاری نمود، اکثر زنانی که پس از زایمان یا در سنین میانسالی به سر میبرند میتوانند میل از دست رفته ی خود را با آن بدست آورند و یا بقیه زنانی که میتوانند اورگاسم شدیدتری را با انواع قطره اسپانیش موجود در داروخانه تجربه کنند.

بهترین تعریف از قطره اسپانیش فلای به همان خواص محرک فوری اش برمیگردد بطرزی که هر زنی اگر از آن استفاده کند شعله ی های آتش عشقش در 20 دقیقه فوران خواهد نمود.

مواد موجود در آماده سازی، می تواند به طور فعال بر جریان خون آزاد به اندام تناسلی تأثیر بگذارد که به طور قابل توجهی حساسیت به محرک های جنسی را افزایش می دهد. ترغیب شدن جنسی پس از نوشیدن این قطره براحتی امکان پذیر است.

اسپانیش گلد فلای اصل دارویی است که تحت تأثیر داروهای غرایز جنسی قرار می گیرد و برای مردان و زنان اثر تقویت کننده شهوت دارد. قطره اسپانیش فلای اصل با مخلوط کردن چند قطره از آن با یک نوشیدنی یا آب تجویز می شود و باید بعد از نوشیدن باعث تحریک جنسی در زنان شود.
مکمل غریزه ی جنسی همچنان می تواند هیجان بیشتری را زمانی که می خواهید رابطه جنسی داشته باشید یا زمانی که می خواهید برانگیخته شوید ایجاد کند.
محرک فوری جنسی در زنان گاهی بصورت مایع و گاها بصورت قرص و کپسول عرضه میگردد و اکثرا دارای علائم تجاری معروفی میباشد.
داستان ساخت این نوع محرک جنسی زنانه به صده ها سال پیش برمیگردد که در مراسمات محلی بعنوان جادویی جهت ترغیب جنسی زنان بکار گرفته میشد و مرکز آن بیشتر به سمت ایتالیا و حتی یونان برمیگردد. البته دیگر از راز آن فرمول های جادویی اطلاعاتی در دسترس نیس اما بنظر میرسد اسپانیش فلای سعی دارد از همان الگوها استفاده کند.
مانند بسیاری از درمان ها، قطره اسپانیایی فلای سفید و قرمز باید در حد اعتدال استفاده شود! مگس اسپانیایی پس از مصرف از طریق کلیه ها دفع می شود و حالب را تحریک می کند و باعث می شود خون بیشتری به ناحیه شرمگاهی برود. در زنان این امر باعث احساس خارش در نزدیکی واژن و در مردان باعث نعوظ می شود (علائم بروز نعوظ در مردان با چنین معجونی بسیار خفیف خواهد بود).
حتما بخونید قرص محرک فوری زنان >>> لیدی ارا

دلایل استفاده از قطره اسپانیش فلای اصل چیست؟

لزوما در زندگیه زناشویی، رابطه ی جنسی بازیگر اصلیست و این مورد میتواند تمامی عواطف و احساسات ذوجین را به معرض نمایش بگذارد. شما در رابطه ی جنسیست که احساس آرامش نموده و میتوانید به ذوج جنسی خود تکیه دهید.

یکی از دلایل ازدواج برآورد خواسته های جنسیت. مردان ممکن است براساس عشق قبلی زنی را انتخاب کنند که از نظر جنسی نتواند پاسخگوی خوبی برای برطرف کردن نیازهای جنسیشان باشد. اگر چه اکثر زنان در شروع زندگیه مشترک در مورد رابطه ی جنسی به شکلی آماتور عمل کرده اند اما با گذشت زمان همه چیز رنگ و روی بهتری بخود میگیرد، اما بعضی از موانع ممکن است نیاز جنسی زنان را با مشکلاتی همراه سازد.

هورمون های جنسی دختران پس از برداشته شدن پرده بکارت بیشتر شده و ممکن است آنها با اختلالاتی نیز در این راه مواجه گردند و یا اینکه با شکست برخی از عواطف روحیه ناشی از اختلافات فی مابین احتمال از دست رفتن یا بروز سرد مزاجی امکان پذیر است.

قطره اسپانیش فلای آلمانی کشف شد اما نه برای سو استفاده از دختران بلکه افزایش لذت جنسی در بین ذوجین و سرکوب هر نوع سرد مزاجیه جنسی در زنان.

این راهکار که بعنوان روشی تقریبا غیر دارویی نیز شناخته میشود میتواند تاثیرات بهینه ای در خلق و خوی زنان ایجاد نماید. کار شگفت انگیزی که اسپانیش گلد فلای ها انجام میدهند اینکه شما میتوانید آن را یواشکی در نوشیدنیه همسر خود اضافه کرده و شاهد تغییرات حواس جنسی در او باشید.

این محصول بدون طعم و مزه بوده و هیچگونه نگرانی از لوو رفتن قضیه احساس نمیگردد، مردان کافیست کمی از آن را در نوشیدنی زنان خود ریخته و شروع به صحبت کردن کنند و این قطره پس از حدود نیم ساعت (حداکثر) میتواند در زنان اثر کرده و آنها را آماده ی رابطه ی جنسی کند.

قطره spanish fly حاوی کانتاریدهای معروف (اسپانیش فلای) در مقادیر کنترل شده ایمن (D6) است. طب طبیعی مدت‌هاست که از قطره روغن مجرای ادرار به‌عنوان یک داروی تقویت‌کننده جنسی استفاده می‌کند. استفاده از این قطره ها آسان است و میل و لذت جنسی را افزایش می دهد.

تضمینی ترین قطره محرک فوری بانوان
عکس قطره اسپانیش فلای سفید

تاثیرات مثبت قطره اسپانیش فلای محرک فوری بانوان

خیلی ها دوست دارند بدانند که پس از مصرف قطره اسپانیش فلای سفید و یا قرمز رنگ دقیقا چه اتفاقاتی برای زنان رخ میدهد، تجربه استفاده از اسپانیش فلای بروز برخی از پدیده های زیر را در بدن زنان نشان میدهد:

 • تمایلات جنسی در زنان برای برقراری رابطه ی جنسی افزایش پیدا میکند
 • موهای بدن زنان سیخ و سینه ها جمع میشوند
 • احساس آرامش بوجود آمده و استرس ها کمتر و کمتر میشوند
 • خشکیه واژن تا 70 درصد کاهش می یابد (این بدلیل ترشح مایع لزج از واژن میباشد)
 • ممکن است حس قدرت در اندام های بدن افزایش یابد
 • برای افسردگی کامل مناسب بوده و تنوع خوش آیندی برای فرد بوجود می آورد
 • واژن به خارش می افتد بخصوص پس از 20 دقیقه
 • مجرای واژن حالت جمع شدگی بخود میگیرد (نوعی تنگی واژن که مردان بسیار میپسندند) این بدلیل انقباض های متعددی است که دستور آن از جانب قلب به لحاظ افزایش سرعت جریان صورت میپذیرد.
 • دردهای جنسی اصلا قابل رویت نخواهند بود زیرا دیواره های واژن قویتر و تقویت میشوند
 • برخی از زنان صورتشان سرخ و چشمایشان براق میشود و برخی دیگر در صحبت کردن دچار لرزش صدا میشوند (این مورد بخصوص با مصرف قطره اسپانیش فلای سفید به وضوح دیده میشود)
 • بافت کلیتوریس بانوان تحریک و پرخون میشود

بخاطر داشته باشید که قطره محرک جنسی بانوان هم اکنون در لابراتوآر های پیشرفته و در شرایط کاملاً استاندارد و استریل فرآوری و تغلیظ شده و برای استفاده به عنوان یک مکمل جـنسی آماده میشود. اسپانیش فلای میتواند سبب افزایش انگیزه و تحریک جـنسی شود، احساس تمایل جهت برقراری رابطه جـنسی را در زوجه ایجاد کند و اوضاع روانی او را بهبود بخشیده و زوجه را جهت برقراری رابطه جـنسی آماده سازد.

بیشتر بخوانید >> قرص محرک فوری مردان وایمکس اصل

طرز استفاده قطره اسپانیش فلای

قطره اسپانیش فلای را معمولا بهمراه یک نوشیدنی میل میکنند زیرا دوز این شربت تحریک کننده جنسی بالاست و بهتر است حدود 10 تا 15 قطره از آن در یک نوشیدنی ریخته شود.

نکته : مصرف اسپانیش فلای به تنهایی ممکن است باعث ایجاد سر درد و یا حالت تهوع گردد.

فرقی نمیکند که بانوان خبری از اسپانیش فلای داشته باشند یا نه، این محرک جنسی طوری طراحی شده است که در حالت عادی نیز، حس برانگیختگی را در زنان بوجود می آورد.

تجربه استفاده از قطره اسپانیش فلای نشان میدهد که اگر زنان آن را بصورت زیر زبانی استفاده کنند معمولا جز سردرد چیزی عایدشان نخواهد شد و از این قطره ی خوراکی زده میشوند!

این قطره های محرک به لطف ترکیب ماهرانه خود، تجربه های غیرمنتظره را تضمین می کنند. آرزویی را در خود کشف خواهید کرد که هرگز شناخته نشده است. با مواد طبیعی و گیاهی، این قطره های محرک بانوان، شما را دعوت می کند تا همه چیز را به کار بگیرید. اما مراقب دوز آن باشید، زیرا مانند همه چیزهای خوب، زیاده روی نکنید. اکنون که میل جنسی شما به لطف اسپانیایی فلای به ابعاد جدیدی رسیده است، نوبت شماست که بازی کنید.

شما این بطری شگفت انگیز را باید مدتها نگه دارید تا آرام آرام بی میلی جنسی در همسرتان درمان گردد.

تصور کنید که گلویتان درد میکند و یک شربت از داروخانه گرفته اید، آیا باید همین امشب همه ی آن را سر بکشید یا فقط روزی دو سه قاشق! پس جریان همین است هر وقت که دیدید نیاز است استفاده کنید و بی هیچ عنوان بدان وابسته نشوید.

عوارض قطره اسپانیش فلای؟

اگر اصول گفته شده را رعایت کنید به هیچ عنوان مشکلی برایتان پیش نمی آید. عین یک دارو با آن برخورد کرده و تصور نکنید در حال سرکشیدن یک نوشابه ی گازدار کوکاکولا هستید!

فرمول ساخت این قطره چگونه است؟

اگر فلش بک بزنید به ابتدای توضیحات دارو، ما شرح دادیم که سه عنصر اصلی در تولید این محرک فوری نقش دارند، البته ناگفته نماند که سوسک های خشک و خرد شده ی اسپانیایی به عنوان ترکیب واحد در این داروی جنسی به چشم میخورد.

با این مخلوط ویژه ویتامین C + ال آرژنین و عصاره ریشه گلپر می توان میل جنسی زنان را افزایش داد. اثر تقویت کننده گردش خون ال-آرژنین از تأثیر مثبت عصاره ریشه گلپر نیز پشتیبانی می کند. اثر مثبت ال آرژنین و عصاره ریشه گلپر برای مردان و زنان مناسب است. برای دستیابی به نتیجه مطلوب، توصیه می شود این قطره ها را به طور منظم در مدت زمان طولانی تری مصرف کنید. با “قطره های شدید” نسبت عصاره + مواد فعال را دو برابر کرده ایم – برای لذت بیشتر با رابطه جنسی، شهوت و عشق!

افزودنی های دیگری نیز در قطره اسپانیش فلای دیده میشود که به شرح زیر میباشد:

آب آشامیدنی، الکل، عصاره ریشه آنجلیکا سیننسیس (0.78%)، مرطوب کننده E422، اسیدی کننده E330، مواد نگهدارنده E211، E202، اسید ال اسکوربیک، لارجینین، امولسیفایر پلی سوربات 20

اسپانیش فلای برای زنان
عکس قطره اسپانیش فلای قرمز

اصلی ترین اختلالات جنسی در زنان کدامها هستند؟

اختلالات جنسی در هر زنی وابسته به نژادش میتواند متفاوت باشد با اینحال با افزایش سن و سال روند چنین اختلالاتی بدلایل سلامتی میتواند افزایش پیدا کند. پزشکان 4 دلیل واقعی را که میتواند باعث رنجش جنسی در زنان گردد به شرح زیر بیان میکنند.

مهار میل جنسی

فقدان میل جنسی یا عدم علاقه به رابطه جنسی، میل جنسی را مهار می کند. این می تواند دلایل زیادی داشته باشد، از جمله تغییرات هورمونی، شرایط و درمان های خاص پزشکی، افسردگی، بارداری، استرس، خستگی، تاثیرات سبک زندگی مانند استرس کار یا مراقبت از کودک، و حتی بی حوصلگی از روال های جنسی منظم. اگر فکر می کنید که عوارض جانبی داروها به کمبود میل و مشکلات در تحریک جنسی شما کمک می کند، با پزشک خود صحبت کنید

ناتوانی در برانگیختگی

روانکاری ناکافی واژن در زنان ممکن است باعث ناتوانی در برانگیختگی فیزیکی در طول فعالیت جنسی شود. مشکلات مربوط به جریان خون به واژن و کلیتوریس نیز ممکن است بر روانکاری و برانگیختگی جنسی در زنان تأثیر بگذارد. روان کننده ها ممکن است به زنان کمک کنند تا راحت تر برانگیخته شوند. اگر خانمی یائسه است، کرم استروژن نیز ممکن است کمک کند.

عدم ارگاسم (آنورگاسمی)

فقدان اوج جنسی (ارگاسم) آنورگاسمی نامیده می شود و یک مشکل جنسی رایج است. عوامل زیادی می توانند در بروز آنورگاسمی نقش داشته باشند، از جمله مهار جنسی، بی تجربگی یا عدم آگاهی. عوامل روانشناختی آنورگاسمی ممکن است شامل احساس گناه، اضطراب، یا آسیب یا سوء استفاده جنسی در گذشته باشد. تحریک ناکافی، داروها یا داروها و بیماری های مزمن نیز می تواند منجر به عدم ارگاسم شود. تمرینات کگل یکی از درمان های بالقوه برای عدم ارگاسم است.

• مقاربت دردناک

مقاربت دردناک می تواند در نتیجه تعدادی از شرایط مانند اندومتریوز، توده لگنی، کیست تخمدان، واژینیت، روانکاری ضعیف، خشکی واژن، وجود بافت اسکار ناشی از جراحی یا یک بیماری مقاربتی باشد. اسپاسم دردناک و غیرارادی عضلاتی که ورودی واژن را احاطه کرده اند، وضعیتی به نام واژینیسموس است که ممکن است در زنانی رخ دهد که می ترسند دخول دردناک باشد، فوبیای جنسی یا تجربیات جنسی دردناک یا آسیب زا دارند. دیسپارونی درد در حین مقاربت یا سایر فعالیت های جنسی شامل دخول یا تلاش برای دخول است. درد ممکن است سطحی یا عمیق باشد.

نوسانات هورمونی ممکن است در اختلال عملکرد جنسی زنان نقش داشته باشد.

راهکارهای دارویی میتوانند نسخه های اصلی برای ریشه کن کردن آسان چنین پدیده های شایعی باشد. قطره محرک فوری یا هر چیزی که بتواند کمی تفاوت ها را رقم بزند میتواند محبوب دل زنان باشد.

فروش اسپانیش فلای اصل
قطره محرک فوری بانوان

ارزش خرید قطره محرک فوری بانوان

اسپانیایی فلای استقامت را بهبود می بخشد و افزایش می دهد در حالی که به همان اندازه مهم است و ذهن را آرام می کند، علاوه بر این، بدن را با میل جنسی قوی تحریک می کند. مهمتر از همه، میل جنسی او را با محصولی که به طور خاص در یک داروی قطره مایع فرموله شده است، افزایش دهید.

قطره خوراکی اسپانیش فلای اسپانیایی در بسیاری از موارد هورمون های لازم برای عملکردهای جنسی سالم را افزایش می دهد. در نتیجه، این یک تقویت کننده جنسی است بنابراین به هر دو جنس لذت می بخشد.

بگذارید یکبار دیگر مکانیزم عمل قطره محرک فوری بانوان برای شما خریداران بازگو کنیم: {مگس اسپانیایی یک حشره رنگارنگ سبز زمردی است که در جنوب اروپا یافت می شود. حشرات نر از معجون مگس اسپانیایی استفاده می کنند تا اسکراب های ماده را جذب کنند تا رابطه جنسی داشته باشند. مایع مگس اسپانیایی دستگاه ادراری تناسلی را تشدید می کند و در فیلم های ظریف احساس سوزن سوزن شدن ایجاد می کند}.

این تمایل شدید به وضوح میل یک خانم را برای رابطه جنسی افزایش می دهد.
هر آنچه که هست شما با صرف هزینه ای پایین در داخانه میتوانید نشاط و سلامتیه همسرتان را بازیابی کنید. اصولا میل به رابطه ی جنسی یک رفتار صحیح غریزی محسوب میگردد و اگر در این فرآیند وقفه ای اتفاق بیفد ذوجین باید دست بکار شوند. در هر صورت خرید قطره اسپانیش فلای در همه جای دنیا مرسوم بوده و یک راهکار ساده ی علمی برای مهار بی میلی جنسی در زنان میباشد.

قیمت خرید قطره اسپانیش فلای اصل

حجم هر دو نوع قطره اسپانیش فلای معمولا مشابه و حدود 15 میلی لیتر میباشد اما قطره اسپانیش فلای سفید کمی گران تر است زیرا از دوز قویتری برخوردار میباشد. این بدان معنا نیست که اسپانیش فلای قرمز رنگ کار نمیکند زیرا همانطوری که میدانید مثلا قرص فراری قرمز دوز 130 میلی گرمی را شامل میباشد با اینحال مردان هنوز دوست دارند از قرص های 100 میلی گرمی ویاگرا فایزر استفاده کنند. پس ملاک عمل میزان وفق پذیری شرایط بدن با داروست.

در خرید قطره اسپانیش فلای همیشه دقت داشته باشید که دوز را بر اساس مشکلات موجود خود انتخاب کنید، اگر برای اولین بار است که میخواهید قطره اسپانیش فلای خریداری نمایید بهتر است نوع قرص قرمز رنگ آن را انتخاب فرمایید و در غیر اینصورت قطره اسپانیش فلای سفید میتواند گزینه ی بهتری باشد.

قیمت قطره اسپانیش فلای قرمز در دراگ استور ما 220000 تومان میباشد و از فرم زیر قابل سفارش است.

سفارش اسپانيش گلد فلاي
نام و نام خانوادگی
کد کشور
شماره تلفن
ایمیل اختیاری
ادامه آدرس 

اگر در مورد اين محصول سؤالي داريد در فیلد زیر بنويسيد.

سؤال اختیاری
کد پستی
تعداد 
tehrantak

همچنین قیمت قطره اسپانیش فلای سفید 350 هزار تومان است که آن را نیز میتوانید از فرم زیر سفارش دهید.

سفارش قطره اسپانيش فلاي سفيد
نام و نام خانوادگی
کد کشور
شماره تلفن
ایمیل اختیاری
ادامه آدرس 

اگر در مورد اين محصول سؤالي داريد در فیلد زیر بنويسيد.

سؤال اختیاری
کد پستی
تعداد 
tehrantak

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 20 میانگین: 4.3]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: