فروش پروسالوشن در داروخانه ها
قرص های تاخیری,  قرص های تقویت کننده نعوظ مردان,  محصولات مخصوص آقایان

قرص پروسالوشن اصلی تقویت نعوظ و درمان زود انزالی مردانه

آیا بدنبال افزایش میل و اشتیاق جنسی خود هستید؟

آیا میخواهید به حدااکثر توان جنسی دست یافته و ذوج خود را بیشتر شیفته کنید؟

قرص پروسالوشن یکی از قویترین و بروزترین محصولات جنسی موجود در بازار است که میتوانید با آن به رشد سریع اندام های جنسی خود دست یابید.

این یک قرص جنسی بدون فاکتور برای مردان است تا بتوانند براحتی ارگاسم های شدیدتر، نعوظ بزرگتر و سخت تر و البته کنترل بهتر در روابط جنسی را تجربه نمایند.

کاهش تستوسترون، پیری رگ‌های خونی و کاهش میل جنسی می‌تواند باعث شود احساس کمتری در رختخواب داشته باشید. اما، قرص ProSolution® اینجاست تا به شما کمک کند نعوظ قوی داشته باشید و در اتاق خواب لذت ببرید.

قرص پروسالوشن چیست؟

قرص پروسالوشن اصل شامل 4 ورقه 15 تایی از قرص های سفید جنسی مختص مردان میباشد که میتواند اشتیاق دوران جوانی را دوباره به آنها بازگرداند.

در واقع پروسالوشن برای مردانی است که می خواهند میل جنسی خود را تقویت کنند و به اندازه کافی در رختخواب دوام بیاورند تا شریک زندگی خود را راضی کنند.

برخی از مردان تنها پس از صرف یک غذای مفصل میتوانند به رابطه ی جنسی خوبی دست پیدا کنند و البته کماکان در کنترل بهتر رابطه ی جنسی خود باز میمانند، پس مکمل های جنسی در این خصوص بهترین کمک را میتوانند ایفا کنند.

قرص پروسالوشن از جمله چندین و چند داروی طبیعی مردانه است که میتواند کمربند میانی شما را سفت کند تا بتوانید بیشتر میل به رابطه ی جنسی را احساس نموده و حالات روحی خود را به کلی دگرگون سازید. مردانی که کمتر به رابطه ی جنسی فکر میکنند اکثرا افرادی عبوس و افسرده تلقی میشوند که اعصاب هر زنی را در زندگی خورد کرده اند!

میل جنسی که بالاتر میرود، دیدگاه جنسی عوض شده و آتش شهوت میتواند شعله های عشق را دوباره فوران سازد تا شما بتوانید همسر و ذوج جنسی خود را بسیار زیباتر مشاهده کنید.

پروسالوشن میتواند یک جمعه ی شگفت انگیز و یا یک پنجشنبه شب رویایی را برایتان رقم بزند.

فواید قرص پروسالوشن اصلی معطوف به میل جنسی نیست و این دارو قادر است اندازه آلت تناسلی شما را کمی بزرگ تر و کلفت تر نماید.

قرص Prosolution همه چیزهایی را که برای عملکرد بهتر در داخل و خارج از اتاق خواب نیاز دارید، دارد. این ترکیب از جدیدترین علم و پزشکی باستانی میل شما را بهبود می بخشد و لذت شما را افزایش می دهد و همچنین نعوظ های طولانی تر و سخت تر همسرتان را افزایش می دهد.

در افزایش میل جنسی، موضوعات بسیار زیادی نهفته است برای مثال شما در این شرایط با لحن کلامی متفاوت، نگاههای عاشقانه و احساسات درونی عمیقی برخوردار میشوید و این موضوع باعث میشود که ادرنالین بیشتری ترشح گردد.

مردان ایرانی بدلیل پایین بودن سطح هیجانات بدلیل کمبود زیرساختهای تفریحی معمولا بیشتر از مردان سایر جوامع با نیاز جنسی مواجه هستند اما به دلیل افسردگی یا کوتاهی آلت تناسلی، ضعف نعوظ و البته زود انزالی دست و پنجه نرم میکنند. پس وجود یک مکمل جنسی که بتواند سطح انتظاراتشات از قوای جنسی را برآورده نماید بسیار حیاتی بنظر میرسد.

ما در دراگ استور دکتر چکامه راههای گوناگون و داروهای مفصلی را برایتان در نظر گرفته ایم تا بتوانید با بهره گیری از آنها قوای جنسی خود را همچنان شاداب نگه داشته و تقویت سازید.

مواد تشکیل دهنده این فرمول جنسی با کار کردن از درون به بیرون، مشکلات رایج عملکرد مردانه را معکوس می کند:

ترکیبات آزمایش شده علمی برای افزایش اندازه و استقامت.

آنتی اکسیدان ها و مواد معدنی برای تقویت سلامت و قدرت سلول ها.

مکمل ها و عصاره ها برای حفظ جریان خون سالم به آلت تناسلی.

ترکیبات دارویی باستانی که به عنوان داروهای تقویت کننده جنسی شناخته می شوند.

قرص‌های پروسولوشن مشکلات جنسی مردانه را درمان می‌کنند تا احساس بهتری داشته باشید، مدت بیشتری در کیسه باقی بمانند(منظور جلوگیری از انزال زود رس است) و با اعتماد به نفس بیشتری کار کنند. همه اینها منجر به یک زندگی جنسی سالم تر می شود.

مواد تشکیل دهنده پروسالوشن ها

مصرف کنندگان قرص پروسالوشن اکثرا مردانی هستند که از روشها و داروهای مصنوعی به ستوه آمده اند و میخواهند از برندهای قوی در این باره سود ببرند. خیلی واضح است که باید ترکیبات یک قرص جنسی که برچسب گیاهی بودن را یدک میکشد کاملا در دید عموم مصرف کنندگان قرار گیرد. این دارو بصورتی آشکارا از مواد زیر در ترکیباتش سود میبرد:

♣ ریشه جینسینگ پاناکس کره ای

Panax Ginseng که معمولا در مکمل های تقویت کننده مردانه یافت می شود، به یک ماده طبیعی بسیار محبوب تبدیل شده است. اخیراً تحقیقاتی در مورد جینسینگ و اینکه چگونه می تواند به طور طبیعی به رانندگی و عملکرد و همچنین حمایت از سطح تستوسترون سالم کمک کند، انجام شده است.

L-Arginine (به عنوان L-Arginine HCl)

در داخل بدن آمینو اسید ال آرژنین به اکسید نیتریک (NO) تبدیل می شود. اکسید نیتریک برای بدن بسیار مفید است زیرا به 50 تریلیون سلول آن کمک می کند تا با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. همچنین به طور گسترده ای در مورد توانایی آن در کمک به حفظ تمرکز و حمایت از فعالیت های بدنی مورد مطالعه قرار گرفته است.

ماکا

ماکا که با نام Lepidium Meyenii نیز شناخته می شود، در اصل از کوه های آند به پایین آورده شد. تحقیقاتی در مورد ماکا و اینکه چگونه می تواند به میل مردان کمک کند، انجام شده است.

♣ ریشه Butea Superba

بوته سوپربا به عنوان یک درختچه بومی تایلند، ویتنام و هند جزء رایج در داروهای سنتی تایلندی بوده است. همچنین تحقیقات زیادی در مورد استفاده تاریخی از آن برای کمک به مردانگی و عملکرد انجام شده است.

بذر شنبلیله خارجی 50% ساپونین

شنبلیله که با نام آیورودا Methi نیز شناخته می شود، قرن هاست که به دلیل فواید طبیعی بسیار محبوب بوده است. برای فواید آن برای مردان، حتی مطالعات اخیری انجام شده است که ارتباط بین شنبلیله و میل مردانه را برجسته می کند.

لیست کامل مواد تشکیل دهنده قرص پروسالوشن اصل: ترکیبات قرص Prosolution شامل: ال-آرژنین (به عنوان L-Arginine HCI)، عصاره دانه شنبلیله 50% ساپونین، ریشه ماکا، عصاره ریحان مقدس 10:1، قارچ Reishi (میوه)، عصاره آملا بری 40% SE – تانن، ریشه Bladderwrack Ext 0.2% SE – ید، ریشه جینسنگ کره ای Panax، ریشه Butea Superba، ریشه Curculigo (Musli)، عصاره میوه Cordyceps Sinensis 7% SE، میوه Momordica، فسفات دی کلسیم، سوکارلوسید C، سلولوسید C دی اکسید، استئارات منیزیم، HPMC، دی اکسید تیتانیوم.

دلایل اصلی استفاده از قرص پروسالوشن

ProSolution Plus به طور ویژه برای مقابله با مشکلات انزال زودرس طراحی شده است، پس از مصرف این مکمل می توانید میل جنسی، عملکرد جنسی و کیفیت بهتر نعوظ را بهبود بخشید. هزاران کاربر برای رضایت جنسی بهتر گزارش کردند. این یک راه عالی برای سرمایه گذاری در بهینه سازی زندگی جنسی شما است.

پروسالوشن دارویی خاص بوده و بعنوان بهترین قرص تاخیری و بزرگ کننده موجود در داروخانه ها نیز شناخته میشود.

بهبود زمان انزال از مهمترین شاخصه های این داروی جنسی محسوب میشود، تعادل در نگهداری زمان انزال بدون افت کیفیت اسپرمها از پروسالوشن ها یک داروی محبوب جنسی ساخته است.

لذت انزال با مصرف این قرص جنسی به بیش از 80 درصد حالت طبیعی افزایش پیدا کرده و روزی شیرین را برای مصرف کنندگانش رقم میزند.

خواص اصلی قرص های پروسالوشن :

  • تقویت مراکز لذت در مغز، به طوری که احساس خوبی داشته باشید، تستوسترون بیشتری تولید کنید و میل جنسی خود را افزایش دهید.
  • حفظ جریان خون سالم و فشار برای ایجاد نعوظ بزرگتر و بارهای بزرگتر.
  • بهبود عملکرد جنسی با دادن استقامت بیشتر، افزایش اندازه آلت تناسلی، کنترل بهتر ارگاسم و اعتماد به نفس جدید در اتاق خواب.
  • این ترکیب کاملاً طبیعی و بی‌رقیب تمام بخش‌های زندگی جنسی شما را درمان می‌کند و هیچ نگرانی در مورد عوارض جانبی مضر وجود ندارد.
  • برخلاف بسیاری از قرص های نعوظی در پروسالوشن ها تنگی نفس و یا تپش قلبی مشاهده نمیگردد.

همچنین بخوانید: دستگاه لارجر باکس اصلی

پروسالوشن چگونه به نعوظ بهتر کمک میکند؟

بیایید در اینجا در مورد برخی از علم نعوظ صحبت کنیم. میوزین فسفاتاز عاملی است که ماهیچه های صاف آلت تناسلی را شل می کند. Rho-Kinase II پروتئینی است که بر توانایی میوزین فسفاتاز در شل کردن بافت عضلانی تأثیر منفی می گذارد. ماهیچه های آرام چیزی هستند که جریان خون را در آلت تناسلی افزایش می دهند تا به ایجاد نعوظ کامل کمک کنند، بنابراین مهار عمل Rho-Kinase II کلید نعوظ بهتر است. به همین دلیل است که ProSolution® Pills با مهارکننده های Rho-Kinase II برای کمک به ایجاد نعوظ سخت تر و طولانی تر بسته بندی شده است.

این یک استدل کاملا علمی است که میگوید پروسالوشن نمیتواند کار نکند!

ویژگی های مثبت بر اساس آنچه در ترکیبات دارو دیده شد بر محور میانی شما اضافه گردیده و باعث میشود همانند قرص مکس من کشش نعوظی را بصورت روزانه شاهد باشید.

این دارو کمی بیشتر از هر قرص جنسیه دیگری به میل جنسی شما می افزاید و شاید حالت شقی را بسیار بیشتر از روزهای عادی شاهد باشید، حال میل خودتان است که از آن برای دخول جنسی استفاده کنید و یا اینکه غرور مردانگی را به رخ بکشید.

دانشمندان دوز بهینه را مدام مورد آزماش قرار دادند و به این نتیجه رسیده اند که شاخص نعوظ بهتر است کمی بصورت نرمال پیش رود تا اینکه عوارضی نظیر کمر درد به سراغ مردان بیاید.

بنابراین ما طول مدت درمان و نحوه ی صحیح استفاده از قرص پروسالوشن را در ادامه برایتان بازگو خواهیم کرد.

پروسالوشن اصلی
قرص پروسالوشن افزایش سایز و درمان زود انزالی آقایان

پروسالوشن عاملی برای مهار زود انزلی

زود انزالی شایع ترین اختلال عملکرد جنسی در مردان است که اغلب نادیده گرفته میشود و علاوه بر آسیب های جنسی میتواند عاملی برای افسردگی و حالات روحی فرد باشد.

وظیفه ی درمان این بیماری برعهده ی پزشکان است و معمولا آنها نسخه هایی را تجویز مینمایند.

زود انزالی همچنین می تواند بر جنبه های مختلف زندگی بیمار، از جمله سلامت روانی و عاطفی، و همچنین روابط بین فردی با شرکا و/یا همسران تأثیر بگذارد. با وجود این، این حوزه ای از سلامت جنسی مردان است که به طور کلی نادیده گرفته می شود و یک نیاز درمانی برآورده نشده را ارائه می دهد. این احتمالاً به دلیل ترکیبی از عوامل بسیاری است، از جمله میزان ضعیف مراجعه به درمان در نتیجه خجالت یا شرم، و همچنین سردرگمی از جانب پزشک در مورد مدیریت بالینی اختلال عملکرد.

محصولی که در این بخش از دراگ استور دکتر چکامه در حال بررسی است به احتمالات درمان زود انزالی صحه میگذارد. ما نظرات چندین و چند کاربر استفاده کننده از قرص پروسالوشن اصل را در سرتاسر دنیا جمع آوری کرده ایم که نشان میدهد این دارو توانسته است 5 ستاره را کسب کند.

بهبود بخشی این دارو بصورتی مقطعی نیست و میتوان آن را عاملی برای کنترل و مهار قطعی زود انزالی در مردان دانست و نیاز آن ها را در فواصل مختلف زندگی به مصرف قرص های تاخیری مرتفع میسازد.

قرص پروسولوشن نامی محبوب در بازار است. اینها بسیار قدرتمند و عوارض جانبی کمتری دارند. یک مرد 21-60 ساله می تواند آن را مصرف کند.

چنین فرمولی میتواند خاطرات تلخ انزالهای زود رس را از بین برده و استقامت بدنی شما را پشتیبانی کند تا بتوانید بدون دغدغه به رابطه های جنسی متعددی بپردازید.

هیجان انگیز کردن شما در طول رابطه جنسی کاملاً خارق العاده است. از شریک رختخواب خود رضایت بیشتری داشته باشید. همچنین بزرگترین و معروف ترین مکمل برای درمان مشکل زود انزالی شماست. در حال حاضر، بهترین رضایت جنسی چندان دور نیست. تقاضا برای این مکمل انحصاری روز به روز افزایش می یابد. همچنین ثابت شده است که عملکرد باعث افزایش اعتماد به نفس می شود. اگر بهترین عملکرد را در رختخواب ندارید، Prosolution plus بهترین راه حل را به شما ارائه می دهد.

چقدر زمان لازم است تا اثرات این دارو محرز گردد؟

بطور کلی شما به بیش از سه هفته زمان نیاز دارید تا بتوانید به نتایجی نظیر افزایش دائمی سایز آلت تناسلی خود دست یابید.

عجله کردن در مصرف داروها معمولا نتایج عکسی بعمل می آورد و اگر شما بتوانید بصورتی طبیعی روال درمان را طی کنید مسلما به نتایج بهتری دست خواهید یافت.

اگر چه عمده استفاده کنندگان بدنبال قرص بزرگ کننده فوری میگردند اما بهتر است کمی با آرامش به موضوع نگاه کرد.

قرص پروسالوشن
عکس یک حبه از قرص پروسالوشن

نحوه ی استفاده از دارو

پروسالوشن میتواند همانند هر دارویی در ابتدا آلرژی هایی را بهمراه داشته باشد اما بسیار ناچیز بوده و نیازی به مراجعات پزشکی احساس نمیگردد.

دوز توصیه شده دارو دو عدد در شبانه روز میباشد که بهتر است وسط وعده های غذایی ناهار و شام میل گردد.

پس از 20 روز مصرف جهت تسریع در درمان میتواند دوز را به سه عدد در روز نیز ارتقاع بخشید، این در حالیست که شاید خیلی از مردان توان چنین دوزی را در شبانه روز نداشته باشند.

اگر چه بنظر میرسد که پروسالوشن ها یک بازیگر جنسی هستند اما میتواند بدون روابط جنسی نیز این دارو را بکار گرفت و از اثرات تقویت کنندگی آن نهایت استفاده را برد.

پروسالوشن نمیتواند بعنوان مکملی لذت بخش در زنان استفاده گردد و ما توصیه میکنیم که همچنان آنها به داروهایی نظیر اسپانیش فلای جهت افزایش میل جنسی روی بیاورند.

خرید قرص پروسالوشن اصل

بسادگی میتوانید از همین وبسایت برای تهیه قرص پروسالوشن 60 عددی اقدام فرمایید، توجه داشته باشید که سفارشات شبانه شما تنها در نوبت صبح و بعد از ظهر در اختیار مشاوران فروش شرکت قرار میگیرد و لذا باید در بین ساعات 10 صبح تا 6 بعد از ظهر برای هماهنگی جهت ارسال دارو در دسترس باشید.

شما اقلام خود را در این دراگ استور در همان روز(برای تهرانی ها) و یا در همان هفته (برای شهرستانی) میکنید. خریدهای چندگانه میتواند برای شما صرفه جویی در هزینه پست را بهمراه داشته باشد و لذا بهتر است اگر موردی دیگری را نیز در این دراگ استور برای خرید در نظر گرفته اید را همراه با هم ثبت سفارش دهید تا هزینه ی اضافی شامل حالتان نشود.

کیفیت های ما همان هاییست که احیاننا در وبسایتهای معتبر خارجی با آنها مواجهید و آرزوی داشتن آن را در ذهن خود میپرورانید.

دراگ استور ما قیمت 750 هزار تومان را برای قرص پروسالوشن اصل در نظر گرفته است و میتوانید نسبت به خرید دارو اقدام فرمایید.

سفارش قرص بزرگ کننده پروسالوشن (Prosolution)
نام و نام خانوادگی
کد کشور
شماره تلفن
ایمیل اختیاری
ادامه آدرس 

اگر در مورد اين محصول سؤالي داريد در فیلد زیر بنويسيد.

سؤال اختیاری
کد پستی
تعداد 
tehrantak

لطفا از داروهای مشابه زیر برای خرید دیدن فرمایید:

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 7 میانگین: 4.6]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: