بهترین محصولات چاقی و لاغری

قویترین قرص چاقی صورت بدون بازگشت سوپر فت فیس

شما برای چاق کردن صورتتان دو راه بیشتر ندارید، اول اینکه به روشهای طب مدرن نظیر بوتاکس یا تزریق ژل ها روی بیاورید و راه بعدی اینست که از روشهای طبیعی نوین بهره ببرید، بهترین اقدام بنظر میرسد چه از لحاظ هزینه های درمانی و چه جلوگیری از عوارض احتمالی همین روش دوم باشد.

در روشهای طبیعی درمان لاغری صورت شما نیازمند آبرسانی مداوم به سطح پوست خود جهت جلوگیری از خشکی پوست صورت هستید و در ادامه میتوانید به کمک یک قرص جدید که ما به شما معرفی میکنیم طی کمتر از یکماه به حجم مناسبی در عضلات صورت خود دست یابید.

گوشتی کردن صورت میتواند با اهداف مختلفی صورت پذیرد، برخی از افراد علارغم داشتن اندام نسبتا مناسب اما در نواحی صورت خود کاستی هایی را دارند که زیبایی آنها را تحت تاثیر قرار میدهد. صورت همیشه مهمترین اسلحه فرد در روابط اجتماعی است و هر چقدر به این موضوع اهمیت دهید میتوانید در روابط اجتماعی خود با اعماد بنفس بالایی ظاهر شوید.

قرص چاقی صورت سوپر فت فیس عنوان دارویی است که میتواند برای درمان مشکل کنونی شما راه حلی کاملا علمی و طبیعی تلقی گردد، این دارو از هیچ عنصر شیمیایی در ساختارش بهره نبرده و میتواند یک روش کاملا بدون عارضه برای تپل کردن صورت باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قرص چاقی صورت فت فیس و خرید دارو با ما همراه شوید.

آشنایی با قرص چاقی صورت فت فیس

این محصول یکی از بهترین برندهایی است که تاکنون در حوزه ی داروهای مناسب برای افزایش حجم صورت و گونه ها تولید شده است. مخاطب اصلی بیشتر خانمها هستند اما این دارو در آقایان نیز بخوبی جواب داده و هیچ مشکلی را در برنمیگیرد.

چاق کردن صورت بدون بازگشت به حالت اولیه مهمترین دغدغه افراد بوده است بدین سان قرص چاقی صورت فت فیس بخوبی توانسته از عهده ی این کار بربیاید.

تحقیقات نشان میدهد افرادی که از صورتی تپل برخوردارند نسبتا جوان تر دیده میشوند این موضوع بیشتر با افزایش سن خود را نشان میدهد. روشهای بوتاکس یا تزریق ژل راهی سریع هستند اما متاسفانه انجام این کارها فقط درمانی موقت خواهد بود و فرد باید مدام طی سالهای آتی در کلینیک های زیبایی هم چنان پول و وقت خود را گرو بگذارد!

بهترین راه درمان در هر حالتی طبیعیست و بدین منظور شما باید از الگوی غذایی مناسبی بهره ببرید که قرص چاقی صوت فت فیس این خصوصیت را کاملا داراست و با ترکیباتی که در ساختارش دیده میشود میتواند به تندی شما را به سر مزل مقصودتان برساند.

این داروی چاق کننده ی صورت سرشار از آنتی اکسیدان هاست که به شما کمک میکند به تندی از شر چین و چروک های دوران نوجوانی خود خلاص شده و پوستی صاف و دلپسند را برای خود به ارمغان بیاورید.

شما برای چاق کردن صورتتان نیازمند رساندن چربی های مناسب و بی ضرر به پوستتان هستید. برای چاق کردن صورت میتوان از ماساژ صورت بهمراه قرص چاقی فت فیس استفاده نمود. شما در ماساژ صورت، پیام های مثبتی را به مغز ارسال میکنید تا جریان های خونی در عضلات صورت را افزایش داده و منجر به حجیم شدن و زیبایی چهره تان شود.

دیگر، قرص چاقی صورت فت فیس را خیلی ها در ایران میشناسند و اگر از نزدیکان خود نیز سوال کنید حداقل یک نفر از آنان در سالهای گذشته از آن استفاده نموده است، این یک راز زیبایی بسیار لذت بخشیست که با هزینه ای بسیار اندک بدست می آِید. این دارو هیچ ارتباطی با قرص های افزایش وزن طبیعی کامل بدن نظیر فت فست ها نداشته و تنها بر روی حجیم نمودن صورت تاکید دارد.

فروش اینترنتی قرص چاقی صورت
راههای چاقی صورت به روش جدید پزشکی، فت فیس دارویی جدید برای زیبایی

قرص فت فیس بهترین قرص چاقی صورت دائمی

اهمیت زیادی دارد که یک درمان بصورتی قطعی انجام پذیرفته و فرد را برای همیشه و یا حداقل برای مدت طولانی درمان کرده و موجبات رضایت وی را فراهم سازد. صورت نسبت به بدن شرایط متفاوتی دارد و نمیتوان مدام آن را دستکاری کرد بخصوص اینکه بخواهید بعد از چاقی صورت عمل های زیبایی نظیر کوچک کردن بینی را انجام دهید.

اگر فرم صورت شما پس از درمان به تندی برگردد کاملا کار را خراب کرده و پولی که برای زیبایی سایر قسمت های صورت کرده اید را هدر میدهد. اگر میخواهید فرم ثابتی را برای صورت خود بدست آورید قرص چاقی صورت فت فیس بهترین گزینه است. این نوع درمان که کاملا با قیمت اندکی انجام میشود در سالهای اخیر بسیار توسط افراد بکار گرفته شده و بهمدیگر لینک میشود.

ویتامین E یکی از ترکیبات جالب این داروست که کار لکه زدایی را بخوبی انجام میدهد و آرامش را به سطح سلولهای پوست شما میرساند (البته ما در رابطه با ترکیبات محصول در ادامه این مقاله مفصل صحبت خواهیم کرد).

امروزه بهترین درمان های زیبایی بصورت کاملا طبیعی و گیاهی انجام میپذیرد، حتی همگان در سالهای اخیر آموخته اند که خرید کرم های زیبایی نیز باید با مطالعه انجام پذیرد تا کاملا از خواص گیاهی بهره گرفته و هیچ ترکیب شیمیایی در ساختار بکار نرفته باشد. فت فیس عاری از مواد مضر برای صورت و بدن است.

این محصول در حال حاضر یکی از پرفروش ترین محصولات چاقی در ایران و سرتاسر دنیاست. تاثیرات این کپسول چاق کننده صورت به حدیست که میتوانید از چند خواص برتر دیگر آن نیز بهره مند گردید.

ویژگی های قرص چاقی صورت فت فیس

 • از بین بردن گودی چشم
 • از بین بردن لاغری صورت
 • راهی تضمینی بدون صرف هزینه های بوتاکس و تزریق چربی
 • پر کردن صورت بصورت گیاهی
 • ارزان راه درمان دارویی برای  لاغری صورت
 • قابل استفاده برای مردان و زنان
 • شامل ترکیبات مختلفی مثل ویتامین E و امگا 3
 • جوان ساز پوست با ایجاد نرمی و شادابی قابل توجه
 • بیماری های پوستی را از بین برده و از شر لکه ها و چین و چروک ها خلاص شوید
 • تامین کننده نیاز های بدن به مواد معدنی
 • هر جعبه شامل 60 عدد قرص طبیعی با دوز مناسب میباشد
 • استفاده از قرص چاقی صورت فت فیس علاوه بر پر نمودن صورت، خواص آنتی اکسیدانی بالایی دارد

نگاهی به ترکیبات فت فیس ها

نوکلئيک اسيدها و نوکلئوزيدها

این ترکیب به ترمیم پوست آسیب دیده ناشی از مصرف کرم های غیر استاندارد و همچنین ژلت های اصلاح مردانه میپردازد. اسیدهای نوکلئیک دی‌ان‌ای از نوکلئوتیدهای به‌هم پیوسته‌ای تشکیل شده‌اند که قند آن‌ها از نوع دئوکسی‌ریبوز است. این بهترین شیوه برای بازگشت کیفیت پوست شما به دوران پیش از نوجوانی و آکنه هاییست که زیبایی شما را تحت تاثیر قرار داده اند.

آنتی اکسیدان ها

آنتی اکسیدان‌ها می‌توانند جریان خون را در پوست افزایش داده و سبب بهبود وضعیت ترمیم آن شوند. التهابات پوستی نیز روند ترمیم پوست را مختل می‌کنند و آنتی اکسیدان‌ها با کاهش التهاب پوست، به آن کمک می‌کنند که خود را ترمیم کند. افزایش قدرت ترمیم پوست، می‌تواند به دلیل تأثیر آنتی اکسیدان‌ها بر افزایش کلاژن سازی پوست نیز باشد.

ویتامین E

کمبود این ویتامین میتواند بر کیفیت اعصاب مرکزی افراد تاثیر بگذارد که خود عاملی برای تخریب سلولهای مفید پوستی است. این ترکیب در اغلب کرم های آرایشی برند موجود است که به زیبایی و درخشندگی پوست کمک میکند.

امگا 3

اسیدهای چرب امگا ۳ چربی‌هایی مفید برای بدن به شمار می‌آیند که از طریق رژیم غذایی باید تامین شوند چرا که بدن قابلیت تولید آنها را ندارد. وجود این ترکیب باعث محافظت از پوست در برابر اشعه مضر UV، کاهش حساسیت به نور، کاهش جوش و آکنه و مواردی از این قبیل میگردد.

منیزیم و پتاسیم

منیزیم یک فلز قوی است که برای حفظ زیبایی پوست و مو ضروری است. فقدان منیزیم، پوست را تحت تاثیر قرار می دهد و سبب آسیب رادیکال های آزاد مانند ایجاد چین و چروک و التهاب می شوند. تحقیقات انجام شده نشان می دهد که سلول های پوستی که بدون منیزیم رشد می کنند، نسبت به حملات رادیکال های آزاد، دو برابر آسیب پذیرتر هستند. بدون بهبود DNA و ادامه حمله رادیکال های آزاد مزاحم، ایجاد چین چروک افزایش می یابد. در نتیجه برای پیشگیری از چین و چروک، موادغذایی حاوی منیزیم را به رژیم غذایی خود اضافه کنید. پتاسیم نیز جزو 10 خوراکی برتر است که کیفیت پوست و مو را افزایش میدهد.

افزودنی های مجاز دیگر

این دارو همچنین دارای موادی نظیر تیامین، 16 نوع اسيد آمينه، 14 نوع مواد معدنی بهمراه جوانه گندم و ویتامین های گروه BوC نیز میباشد.

طریقه استفاده از دارو

لطفا پس از خرید قرص چاقی صورت فت فیس بیشتر به این قسمت از مقاله توجه فرمایید، زیرا شاهدیم نحوه ی استفاده از قرص چاقی صورت فت فیس را سایر فروشگاههای عرضه کننده به درستی به مخاطبان خود اعلام نکرده اند و خیلی از خریداران از خواص درمانی این دارو بخوبی بهره نبرده اند.

اولین نکته ای که باید بدان توجه داشت اینست که شما باید روزانه حدود دو یا سه عدد از قرص چاقی فت فیس را مصرف فرمایید. درگام بعدی حتما در نظر داشته باشید که انجام ورزشهای صورت بصورت روزمره میتواند تاثیرات دارو را بیش از بیش افزایش داده و فرم بهتر و جذابی را برایتان به ارمغان بیاورد.

برای زیبایی پوست ماساژ بهترین گزینه است، پس یک روغن گیاهی کم هزینه نظیر روغن گندم یا روغن زیتون تهیه فرموده و روزانه یکبار به دلخواه خود روی صورتتان ماساژ داده و آن را فرم دهید.

در نظر داشته باشید که پس از مصرف فت فیس ها صورت حالت نرمی بخود میگیرد پس بهترین زمان ممکن در دستانتان است که بتوانید جلوی آینه ایستاده و صورت خود را خوش فرم و جذاب کنید.

این محصول همانند یک جراحی پلاستیک صورت تاثیر گذار میباشد که میتوانید براحتی خود را زیباتر کنید.

همچنین توصیه میکنیم که رومزه برای افزایش درخشندگی پوست و کمک به تسریع در درمان لاغری صورتتان همراه با این دارو 8 لیوان آب یا نوشیدنی های بدون گازدار و الکل مصرف نمایید.

عوارض فت فیس ها چه هستند؟

همیشه نمیتوان بصورت کلیشه ای عنوان نمود که داروها هیچ عارضه جانبی بهمراه ندارند، اما توجه به نحوه ی صحیح استفاده در کنار تهیه دارو از یک مکان معتبر بسیار مهم و حیاتیست.

فت فیس ها زمانی برایتان بدون عارضه خواهند بود که موارد زیر را بخوبی رعایت کرده باشید:

 1. در حال حاضر از هیچ داروی ویتامین و پروتئینی استفاده نکنید
 2. اگر ناراحتی های گوارشی دارید حتما با پزشک خود صحبت کنید
 3. چنانچه داروهای ضد ریزش مو استفاده میکنید در این دوره آن را قطع کنید
 4. چنانچه در دوره حاملگی یا شیر دهی هستید از چنین مکملی استفاده نکنید
 5. در صورتی که روزانه زمان زیادی را تحت تابش مستقیم نور خورشید هستید از فت فیس ها بهره نبرید
 6. مصرف این دارو برای افراد دیابتی توصیه نمیگردد

همواره توجه داشته باشید که برند فت فیس بسیار شناخته شده است اما متاسفانه به همان میزان مورد سو استفاده دلالین دارویی قرار گرفته است پس مهم است که چنین مکملی را از یک وبسایت معتبر علمی نظیر دراگ استور دکتر چکامه خریداری فرمایید.

چه خوراکی هایی به چاقی صورت کمک میکنند؟

همواره چاق کردن صورت برای هر سنی میتواند فواید خاص خودش را داشته باشند، این مورد باعث آزاد شدن سلولهای سطح پوست شده و هر چهره ای را جوانتر میکند. همیشه برای چاقی رژیم های خاصی نیز وجود دارد که پزشک دراگ استور ما ترجیح داد کمی اطلاعات شما را درباره ی اینگونه خوراکی ها نیز افزایش دهد.

برخی از خوراکی‌ها باعث آبرسانی و شادابی پوست شده و تأثیر زیادی در چاق نشان دادن صورت دارند. این لیست به شرح زیر است:

میوه و سبزیجات

روغن های گیاهی

نوشیدن مقادیر مناسبی آب در طول شبانه روز

خوردن شیر در صبحانه و یا موقع خواب شبانه

گوشت قرمز

برنج که بیشتر خواصش برای زیبایی موها ثابت شده بود

آجیل

سیب زمینی تازه

آووکادو

ماکارونی

جدیدترین قرص چاقی صورت
بهترین قرص گیاهی برای چاقی صورت فت فیس

خرید قرص چاقی صورت سوپر فت فیس

با مطالعه اطلاعاتی که از سوی شرکت آمریکایی سازنده دارو عنوان شده بخوبی میتوان اینگونه برداشت نمود که مصرف کننده میتواند شاهد اتفاقات مفید ویژه ای برای سلامتی پوست خود در آینده ای نه چندان دور توسط FAT FACE ها باشد. پس اگر تصمیم داشتید برای درمان چین و چروک های سطح صورت خود نیز به یک پزشک مراجعه کنید بهتر است با خرید یک بسته قرص چاقی صورت فت فیس کمی منتظر بمانید تا اثرات دارو ابتدا خود را نشان داده و سطح امیدواریش را نشان دهد.

قرص چاقی صورت فت فیس یک داروی طبیعی بدون استفاده از ترکیبات مضر کورتون میباشد که میتواند در یک ماه باعث چاقی گونه ها و لپ های صورت شود.

قیمت هر بسته از قرص چاقی صورت فت فیس برای خریداران از دراگ استور دکتر چکامه 250000 تومان میباشد.

سفارش كپسول چاق كننده صورت فت فيس fat face
نام و نام خانوادگی
کد کشور
شماره تلفن
ایمیل اختیاری
ادامه آدرس 

اگر در مورد اين محصول سؤالي داريد در فیلد زیر بنويسيد.

سؤال اختیاری
کد پستی
تعداد 
tehrantak

آنچه دیگران در دراگ استور ما میخوانند:

قطره خوراکی درمان سرمزاجی بانوان

افزیش قد با نچرال ولت

افزایش نیروی جنسی آقایان مکس من

درمانگر زود انزالی سیالیس مشکی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 6 میانگین: 4.2]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: