فواید ژل تنگ کننده واژن
محصولات مخصوص بانوان

خرید ژل تنگ کننده واژن پاندولا وانا نسخه ی اصلی

تقویت عضله های کلی بدن مهم است بخصوص در زنان که نسبت به مردان از اندام های نرم تری برخور میباشند، شلی عضله های واژن باعث میشود زنان با افزایش سن از لذت جنسی کمتری برخوردار شده و همچنین دچار افسردگی شوند پس ما محصولی با نام ژل تنگ کننده واژن پاندولا وانا را به شما پیشنهاد میدهیم تا بتوانید به تقویت، تنگی و سفت سازی عضله های واژن بپردازید.

ژل تنگ کننده واژن امروزه با برندهای زیادی همراه است یکی از این برندهای خاص panduola vana میباشد که در بسته باندی حاوی 10 عدد ژل یکبار مصرف در ژاپن تولید و به همه کشورهای دنیا صادر میگردد.

این ژل مختص استفاده بانوان می باشد و با تنگ کردن واژن سبب افزایش لذت جنسی در بانوان می گردد چراکه یکی از دغدغه های مهم خانم ها تنگ بودن واژن می باشد که در رابطه زناشویی این موضوع بسیار حایز اهمیت است.

محصول یاد شده برای ترمیم ناحیه آسیب دیده، درمان خشکی واژن و به تمیزی و خوشبویی سطح واژن کمک میکند، داشتن این محصول بهداشتی مسلما به هر زن ایرانی جهت رعایت اصول بهداشتی و افزایش لذت جنسی ضروری به نظر میرسد. سفارش ژل تنگ کننده واژن خارجی از پایین همین پیج امکان پذیر میباشد.

ژل تنگ کننده واژن panduola vana

میزان مدت دوام رابطه ی جنسی وابسته به درصد رضایتمندی ذوجین متفاوت است. یکی از دلایل ازدواج تامین خواسته های جنسی میباشد و کسانی که روابط جنسی منظمی را پشت سر میگذارند مسلما بدلیل لذت بیشمار جنسی میباشد که در گذشته از آن سود برده اند. مشارکت در روابط جنسی وظیفه ی هر ذوجی میباشد و هر شخصی باید بتواند خواسته های ذوج جنسی اش را برآورده سازد.

شما زمانی میتوانید احساسات مثبت جنسی از خود بروز دهید که از میزان لذت استانداردی برخوردار باشید، ناحیه اصلی برای لذت جنسی زنان واژن و کلیتوریس میباشد، ژل تنگ کننده واژن پاندولا وانا ساخته شد تا طراز لذت جنسی همچنان با شاخص بالا حفظ شود.

عواملی باعث میگردد تا دهانه های واژن از همدیگر فاصله گرفته، خشکی واژن حاصل شده و در نتیجه روابطه جنسی به یک امر عادی و بدون لذتی تبدیل گردد ما اینجاییم تا به شما کمک کنیم تا راههای افزایش صمیمیت جنسی را شناخته و کیفیت زندگیه عاشقانه خود را ارتقاع بخشید.

ژل تنگ کننده واژن ژاپنی panduola vana باعث افزایش لذت ارگاسم های جنسی بدلیل تحریک جریان خون و انتقال آن به نواحی واژن میشود این ژل های یکبار مصرف باعث میشوند تا سطح واژن کاملا روانکاری شده و هیچ دردی در زمان دخول جنسی برای زنان بروز ندهد.
استفاده از این ژل در نواحی باعث افزایش استحکام و سفت سازی آن میشود، سفت کردن واژن به هر روشی اطلاق می شود که برای تقویت عضلات واژن و افزایش تون واژن استفاده می شود که ممکن است بعد از زایمان یا یائسگی یا به دلیل افزایش سن ضعیف شود.
برای اکثر زنان، تغییرات واژن که پس از زایمان یا با افزایش سن رخ می دهد، بر عملکرد جنسی تأثیر نمی گذارد. با این حال، برای برخی از زنان، مشکلاتی مانند اختلال عملکرد جنسی، آتروفی واژن (نازک شدن بافت واژن)، شلی واژن (شلی واژن)، مقاربت دردناک و بی اختیاری استرسی (نشت ادرار) می تواند بر کیفیت آنها تأثیر منفی بگذارد.
تلاشی که برای ریشه کن کردن این موضوع در سطح جهانی صورت پذیرفته امروزه با بروز محصولاتی نظیر انواع ژل های تنگ کننده واژن به نتیجه رسیده است و در واقع یکی از دم دست ترین راههای درمان گشادیه واژن همین ژل ها میباشند.
بهترین سفت کننده واژن
بهترین تنگ کننده واژن بانوان

تنگ کردن واژن چه سودی برای زنان دارد؟

دلیل اصلی به شاخصه های جوان سازی پوست و عضلات بدن برمیگردد، امروزه دیگر سن یک عدد است و حتی ما با جوانانی مواجهیم که در روابط جنسی حتی از پیرزن ها نیز کم می آورند. تقویت عضلات واژن منجر میشود تا شما در دخول تند هیچ گونه لرزش، سوزش و یا ناراحتی را متوجه نشده و اتفاقا بیشتر از لذت جنسی بهره مند گردید.

با این حال عوامل زیادی هستند که باعث میشوند زنان نسبت به خرید ژل تنگ کننده واژن پاندولا وانا ترغیب شوند، ما برخی از این دلایل را بصورت زیر جمع بندی کرده ایم:

 1. افزایش قابل ملاحظه در لذت جنسی زنان
 2. سفت کردن واژن
 3. درمانی راحت برای خشکیه واژن
 4. بهبود علائم آتروفی واژن (زمانی که دیواره‌های واژن نازک‌تر، خشک‌تر یا ملتهب می‌شوند)
 5. درمان شلی و بی ریختی واژن با راه حلی ساده و کم هزینه
 6. بهبود بی اختیاری ادرار استرسی (SUI)
 7. کاهش تعداد عفونت های مکرر مانند واژینوز باکتریال (BV)
 8. ایجاد حس تمیزی، ضد عفونی دقیق و خوشبویی در نواحیه واژن
 9. افزایش اعتماد بنفس زنان
 10. تقویت میل جنسی

اینها فقط 10 مورد اصلی بودند و چندین دلیل قانع کننده دیگر که خود زنان بهتر میدانند میتواند دلیلی برای خرید یک ژل سفت کننده واژن باشد.

حتما بخوانید درمان لاغری در زنان با فت فست >>

مشکلات پس از زایمان های طبیعی برای زنان

یکی از دلایلی که امروزه زنان میخواهند به عمل های سزارین بجای زایمان های طبیعی تن دهند دقیقا به علت جلوگیری از گشادیه واژن است. بطور علمی واژن خاصیت ارتجاعی دارد و همه ی زنان مایلند تا این سطح از جوانی جنسی را تا سالهای متمادی حفظ کرده و زیبایی های جنسی خود را در سطح بالایی نگه دارند. بر اساس زایمان های طبیعی ممکن است که دیواره های واژن آسیب دیده و بیشتر از همدیگر فاصله بگیرند، خشکی واژن پیش بیاید و البته اینکه شلی واژن از حساسیت های نواحی کلیتوریس بکاهد.

برخی دیگر ممکن است به دلیل ضعف عضلات کف لگن، بی اختیاری استرس را تجربه کنند.

امروزه همه چیز تغییر کرده است و علم کنونی نمیپذیرد که راههای لذت جنسی را بدلیل سهل انگاری یا هر چیزی کاهش دهید.

بهرحال اگر قبلا نیز زایمان های طبیعی را پشت سر گذاشته بدانید که راهکارهای درمانی بسیار زیا وجود دارند، حال میخواهید به داروها و ژل های تنگ کننده روی بیاورید و یا اینکه به جراحی های پزشکی بپردازید. هزینه ها در برابر میزان رضایتمندی که بوجود می آید بسیار ناچیز و بی اهمیت هستند، انسان یکبار زندگی میکند و قرار نیست وارد نگرانی ها و افسردگی های بیهوده شود شما تا زمانی که مغزتان کشش میدهد باید از زندگی لذت ببرید.

بخوانید افزایش میل جنسی زنانه >>> قرص لیدی ارا آمریکایی

نحوه ی استفاده از ژل تنگ کننده واژن پاندولا وانا

این یکی از بهترین رواهکارهای زود بازده و سریعی است که میتواند شما را به هدف نهایی خود نزدیک کند. درحالی که بسیاری از روشهای جراحی و درمان گشادی واژن نظیر درمان فرکانس های رادیویی ممکن است به 6 هفته زمان جهت نتیجه گیری نیاز داشته باشند حال شما تنها یک ساعت زمان لازم دارید تا با ژل پاندولا وانا به درمان بپردازید.

بسته را که باز میکنید محصول حاویه 10 عدد ژل یکبار مصرف است، یک عدد را تقریبا یکساعت قبل از شروع هر رابطه جنسی باز کرده و روی دهانه ی واژن و نواحی حساس دور آن به آرامی بمالید. در یکساعت باقی مانده تا شروع رابطه ی جنسی میتوانید در فضای خانه پیاده روی کنید تا اثرات بهتر جذب شوند.

خشکی واژن نیز به سرعت با ژل تنگ کننده واژن پاندولا وانا برطرف میگردد و هیچ نوع دردی را شما در لحظات دخول احساس نخواهید کرد، شلی و افتادگی واژن رفع شده، واژنتان همانند یک دختر باکره سفت و چسبندگی پیدا میکند و لذت جنسی بخاطر اصابت بیشتر آلت تناسلی مردانه به دهانه ها واژنتان به وفور بالاتر و بالاتر میرود.

این ژل برای یک یا دو رابطه ی جنسی در طول روز تعبیه شده است و هیچ گونه عفونتی را متوجه آلت تناسلی مردانه نخواهد کرد.

نکته : تنها موضوعی که شما باید در این روش رعایت کنید اینست که روابط دهانی(لیس زدن واژن ) را پس از روانکاری با ژل به هیچ عنوان انجام ندهید، این ژل تنها برای استعمال خارجی در نظر گرفته شده و خوراکی نمیباشد.

در چه مواردی استفاده از این ژل جواب نمیدهد؟

یک داروخانه یا دراگ استور باید نکات ضعف و قوت محصول ارائه داده خود را به مشتری کاملا شرح دهد، علاوه بر اینکه شما میتوانید بهنگام مشاورات تلفنی با مشاوران ما تمامی سوالات خود را اعلام فرمایید برخود واجب میدانیم که نکات کلیدی مهمی را در رابطه با ژل تنگ کننده واژن پاندولا وانا خدمتتان عرض کنیم.

گاهی ممکن است واژن بر اثر زایمان های طبیعی، عضله پرینه اش به شدت پاره شده باشد پس در اینصورت ممکن است پزشک تشخیص دهد که انجام عمل جراحی واژن (واژینوپلاستی) کاملا واجب است و چنین ژل هایی نمیتوانند بطور قطعی ناراحتیه پیش آمده را ترمیم کنند.

برای برخی از زنان، جراحی ترمیمی یک گزینه برای سفت کردن کانال واژن است. این جراحی که به عنوان واژینوپلاستی انتخابی (یا جراحی “واژن طراح” شناخته می شود) سفتی و احساس واژن را بازیابی می کند.

اما جراحی های واژن یکسری خطراتی را بهمراه خواهند داشت که عبارتند از:

عفونت

خون ریزی

جای زخم

از دست دادن حس

خوشبختانه درصد زیادی از زنان با راهکارهای خانگی و محصولات جنسی قادرند بیماری گشادیه واژن را پوشش دهند و درصد بسیار نادری از آنان مجبورند به عمل های واژنال تن داده و یا اینکه بیخیال درمان شوند!

بهترین سفت کننده واژن اصلی
فروش تنگ کننده واژن 10 تایی

راهکارهای خانگی که منجر به سفت سازی واژن میشوند

هنگامی که در مورد سفت سازی دیواره های واژن بحث میگردد، باید مراقب استفاده از برخی دارونماها یا حرکات خانگی باشید. سرکه سیب، فندق جادوگر و زردچوبه درمان های اثبات شده ای برای سفت کردن واژن نیستند. در واقع، آنها می توانند با برهم زدن تعادل ظریف باکتری ها در واژن، مشکلات بیشتری ایجاد کنند.

ورزش کف لگن عضلات کف لگن –

یک عضله زنجیر شکل که از اندام های لگنی از جمله واژن حمایت می کند – با تمرینات کگل تقویت می شوند. عضلات قوی کف لگن می توانند از مشکلاتی مانند بی اختیاری ادرار استرسی جلوگیری کنند و حتی می توانند لذت جنسی را از طریق افزایش حساسیت در حین مقاربت افزایش دهند.

زنان باردار برای کمک به سفت شدن عضلات کف لگن باید تمرینات کگل را انجام دهند. آنها همچنین ممکن است تصمیم بگیرند که آنها را بعد از زایمان انجام دهند تا لحن خود را در ناحیه به دست آورند. افراد در هر سنی می توانند این تمرینات را برای تقویت عضلات کف لگن خود انجام دهند. تمرینات کگال مشکلی دارد، افراد زیادی نمی دانند چگونه آنها را انجام دهند، این یک هنر است.

صندلی Emsella به شما کمک می کند تا تمرینات کف لگن را با 11000 کگال در کمتر از 30 دقیقه انجام دهید. تصور کنید بخواهید خودتان این کار را انجام دهید، زمان زیادی طول خواهد کشید.

بهترین روش زود بازده کدام است؟

بنظر میرسد سریعترین روش همین کرم و ژل ها تقویتی باشند زیرا با مواد غیر سمی که تولید میگردند و به لحاظ راحتی کار میتوانند گزینه ای معقولانه به شمار روند. با توجه به اینکه میزان رضایتمندی از ژل تنگ کننده واژن در سالهای اخیر در میان بانوان ایرانی بسیار بالا بوده است لذا توصیه میکنیم شما نیز در طول زندگیه خود حداقل یکبار از این روش علمی و پزشکی استفاده فرمایید زیرا هم بی خطر و بی عارضه میباشد و هم اینکه روشی کاملا بهداشتی محسوب میگردد.

بخوانید قرص تاخیری قوی برای آقایان >>

جمع بندی و اقدام به تهیه ژل تنگ کننده واژن پاندولا وانا اصل

ژل تنگ کننده واژن پاندولا وانا 10 تایی است توصیه میشود برای هر زن خانه داری که میخواهد اصول پزشکی را رعایت کرده و تنور خانه اش را همچنان شعله ور نگاه دارد. امروزه عدم توجه به شوهر باعث میشوند تا آنها در فضایی بیرون از خانه و یا در فضای نت از طریق مشاهده ی فیلم ها پورنوگرافی به دنبال تامین خواسته ها جنسیشان باشند. روانشناسان امروزه به زنان توصیه میکنند که روابط جنسی هاتی را با همسرانشان داشته و میزان وابستگی جنسی را افزایش دهند.

این محصول به خود شما نیز کمک خواهد کرد تا از بی میلی و افسردگی های ناخواسته در حال و آینده ممانعت بعمل آورده و خوشحال تر باشید.

 • بهترین ژل ارگاسمیک جمع کننده لبه های واژن
 • افزایش دهنده حساسیت کلیتوریس و کل واژن (لذت جنسی بیشتر)
 • با افزایش الاستیسیته واژن باعث افزایش انقباض واژن میشود

قیمت این ژل 10 عددی 270000 تومان برای شما در نظر گرفته است و تا هر وقت که دلت خواست میتوانید به عملیات تقویت عضله های واژن حتی بدون رابطه ی جنسی نیز مشغول گردید، این ژل حتی میتواند در دختران باکره جهت خوش فرم سازی واژن نیز مورد استفاده قرار گیرد و لذا هیچ گونه خطر عفونتی برای آنها بهمراه نخواهد داشت.

 پاندولا وانا یکی از معتبرترین مارک های خارجیست که توانسته تاکنون در رابطه با محصولات سفت کننده و تنگ کننده واژن محصولی قانع کننده را ارائه دهد.

شما با چنین محصولی نه به محرک های جنسی نیازمندید، نه در معرض عفونت ها قرار میگرید و البته اینکه به جمع هزاران زنی میپیوندید که از رازهای زیبایی جنسی در گذشته استفاده کرده اند. خرید بلافاصله از فرم زیر امکان پذیر است و محصول سریعا بدستتان خواهد رسید.

سفارش ژل تنگ کننده 10تايي pnduola vana
نام و نام خانوادگی
کد کشور
شماره تلفن
ایمیل اختیاری
ادامه آدرس 

اگر در مورد اين محصول سؤالي داريد در فیلد زیر بنويسيد.

سؤال اختیاری
کد پستی
تعداد 
tehrantak

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: