داپوکستین را از کجا بخریم
قرص های تاخیری,  محصولات مخصوص آقایان

خرید قرص تاخیری داپوکستین با دوز 60 میلی گرم

بیماری زود انزالی شایع ترین موضوع مورد بحث حتی در رسانه های اجتماعی سوشال مدیاست. زود انزالی تمرکز یک مرد بالغ را برهم میزند و استرسهایش را افزونی میبخشد. سیر تکامل جنسی با بروز پدیده ی بسیار شایع زود انزالی با مشکل مواجه شده و مردان میخواهند به سرعت این ضعف را پوشش دهند.

به تاخیر انداختن انزال زودرس به خودیه خود راهی برای افزایش سلامت بدن و لذت بیشتر در روابط جنسی ذوجین است. بیشتر سلایق مردانه به سمت خرید یک قرص تاخیری گیاهی معطوف میشود و داپوکستین 60 در این باره یکی از بهترین داروهاییست که میتوان به آنان یادآوری نمود.

اگر به دنبال خرید آنلاین قرص داپوکستین با خیال راحت و مطمئن هستید، به قیمت داپوکستین ما در زیر نگاهی بیندازید.

قرص تاخیری داپوکستین یک داروی مهار کننده بازجذب مجدد سروتونین در ساختار بدنیه مردان بالغ است که بیشترین تمرکز را در تاخیر انزال مردانه برعهده میگیرد. مردان با استفاده از چنین مکملی قادر خواهند بود تا از حساسیت های بیشتر بدنی در قبال رابطه جنسی رهایی یافته و بتوانند به مدت زمان بیشتری با رابطه ی جنسی سرخوش شوند.

داپوکستین در دو دوز 30 و 60 میلی گرمی تولید میگردد با اینحال دوز 60 میلی گرمی اش توانسته نگرانیه مردان زیادی را مرتفع سازد لذا ما نیز در این دراگ استور به ارائه و فروش قرص داپوکستین 60 میپردازیم.

قرص تاخیری داپوکستین 60 میلی گرمی اصل

داپوکستین ها از جمله داروهایی هستند که fda صحت و سقم آن را تایید میکند و کشور آمریکا سالهاست که این دارو را در دوز دوز متفاوت به بازارهای کشورهای مختلفی عرضه میکند.

چنین دارویی به شما بسیار کمک خواهد کرد تا بتوانید زمان کنترل انزال را به دست گیرید و هر موقع که خواستید ارضا شوید. با بالاگرفتن سطح گردش خون براساس طولانی تر شدن فرایند جنسی شخص میتواند به بهترین شیوه ی ممکن خود را ریکاوری نموده و مغز خود را از غصه های عالم پاک کند.

برای درمان زود انزالی راهکارهای ورزشی، دارویی و جراحی های پیچیده هم اکنون در دسترس هستند اما اگر میخواهید بلافاصله به نتیجه برسید فعلا داروها گزینه ی بهتری هستند زیرا نه هزینه ی بالایی از شما طلب میکنند و نه اینکه زمان بیشتری را برای آنها منتظر میمانید.

این نسخه برای مردان 18 تا 64 سال توصیه میشود، درحالی که میتواند برای برخی از مردان با بیماری های زمینه ای منع مصرفی بهمراه داشته باشد.

داپوکستین همانند برخی از داروهای ضد افسردگی است، اما سریعتر عمل می کند و مدت زمان کمتری در بدن باقی می ماند. برخی از مردانی که برخی از داروهای ضد افسردگی مصرف می کنند شکایت دارند که به عنوان یک عارضه جانبی، انزال را به تاخیر می اندازند. قرص تاخیری داپوکستین آمریکایی هنگامی که برای انزال زودرس مصرف می شود یک داروی ضد افسردگی نیست، حتی اگر شباهت هایی در نحوه عملکرد آن دارد.

تعدادی از داروهای تجویزی با Priligy (داپوکستین) تداخل دارند. این داروها در مشاوره بررسی می شوند. داروی متقابل باید 14 روز قبل از شروع پریلیگی قطع شود و تا 7 روز پس از آن دوباره شروع نشود. داروی تجویز شده را بدون مشورت با پزشک یا داروساز قطع نکنید.

مکانیزم اثرات دارو

داپوکستین ها سیگنال رفلکس انزال را به مغز شما از طریق سیستم عصبی سمپاتیک به تاخیر می اندازد و بر میزان سروتونین انتقال دهنده عصبی که به مغز می رسد تأثیر می گذارد. تجزیه سروتونین در بدن را کنترل می کند و سطح آن بالاتر از حد طبیعی باقی می ماند تا از انزال زودرس جلوگیری کند.

فروش داپوکستین در داروخانه
درمان همیشگی مشکلات زود انزالی با قرص داپوکستین

چگونگیه مصرف دارو

خود درمانی در مواردی که شخص از بیماری های دیگری نیز رنج میبرد میتواند مشکلاتی را برای وی بوجود آورد. در بروشور شرکت سازنده قرص تاخیری داپوکستین کاملا ذکر شده که چه کسانی نباید به رفتارهای خش جنسی بپردازند.

با علم به این موضوع اما در اکثر موارد قرص های 30 و 60 میلی داپوکستین برای افراد قابل تحمل و بدون نگرانی در نظر گرفته میشوند. پزشک معالج زمانی که در اروپا چنین نسخه ای را برای بیمارانش تجویز می نمود قبل از هر چیزی چند سوال رایج را جویا گردید که برخی از آنها به شرح زیرند:

آیا نعوظ شما به اندازه کافی برای نفوذ سخت است؟

آیا در حفظ نعوظ تا زمان انزال در حین مقاربت مشکل دارید؟

شریک زندگی شما چقدر از PE شما ناراحت است؟

آیا تا به حال برای جلوگیری از کاهش نعوظ در مقاربت عجله کرده اید؟

آیا شریک زندگی شما از رابطه جنسی اجتناب می کند؟

PE شما بر روابط کلی شما تأثیر می گذارد؟

قبلاً برای PE خود درمانی دریافت کرده اید؟

اینها نکات مهمی بود که پزشک را به نتیجه ای میرساند که آیا قرص تاخیری داپوکستین را تجویز کند یا خیر و اینکه بیمارش میتواند آن را براحتی در بدن خود هضم کند یا خیر.

به هر صورت مردان زیاد ایرانی در سالهای اخیر از داپوکستین ها بهره برده اند و آن را همره با غذا و یا با آب خالی مصرف میکنند. زمان مصرف قرص داپوکستین حدود یکساعت قبل از رابطه ی صمیمی در ذوجین پیشنهاد میگردد.

بخوانید : مکمل دارویی برای افزایش سایز آلت جنسی مردانه

نظر یک مصرف کننده خارجی قرص تاخیری داپوکستین

این همه چیز را تغییر داده است، من در مورد مصرف این دارو به خصوص برای این نوع چیزها بسیار شک داشتم، اما پس از خواندن و پاسخ دادن به تمام سوالات و بررسی های پزشکی مربوطه، فکر می کنم آن را انجام می دهم.
من تا زمانی که می‌دانم از PE رنج می‌برم و این همیشه برای من یک نگرانی بوده است، در طول زندگی‌ام، برای اینکه بتوانم سطح رابطه جنسی طولانی‌تری داشته باشم، از الکل استفاده می‌کنم تا اعتماد به نفس بیشتری به من بدهد و دوام بیشتری داشته باشم.
من بیش از 9 سال است که ازدواج کرده ام و بیش از 20 سال است که با همسرم زندگی کرده ام، زندگی جنسی ما خوب بوده است، اما من هنوز با این فشار زندگی می کردم که بتوانم آنقدر دوام بیاورم که بتوانم او را به طور کامل راضی کنم، بنابراین به این نتیجه رسیدم که دکتر فاکس و من صادقانه می توانم بگویم که این زندگی من و همسرم را تغییر داده است، من 3 قرص 30 میلی گرمی خریدم و قرار بود برای 2 شب اقامت در یک هتل 5 ستاره به عنوان یک فرار کوچک بروم.
در شب اول کمی عصبی بودم، حدود 3 ساعت قبل از رابطه جنسی یک قرص مصرف کردم و یک وعده غذایی خوردم، کمی احساس ضعف می کردم اما هیچ چیز آنقدر قوی نبود که باعث شود بخواهم دراز بکشم. سکس آن شب شگفت انگیز بود، من 3 بار قبل از اینکه بخواهیم توانستم انزال را کنترل کنم و نیم ساعت تا 45 دقیقه دوام آوردم، خیلی احساس کنترل کردم و همسرم حتی گفت زندگی جنسی ما احیا شده است.
این تنها یک نظر در مورد داپوکستین های 30 میلی گرمی بود پس تصور کنید که با دوبرابر کردن دوز شما میتوانید حتی خیلی بیشتر از این مصرف کننده اختیار انزالتان را به دست گیرید.
هیچ چیز گنگی وجود ندارد و خوشبختانه اکثر داپوکستین ها براحتی کار میکنند.

داپوکستین با چه داروهایی تداخل دارد؟

اجازه استفاده از این دارو برای مردانی که مشکلات قلبی دارند به هیچ عنوان جایز نیست. حتی برخی از مردان هستند که با داروهای دیگر تحت درمانند پس نباید دور چنین قرص هایی بیایند. لیست زیر تعدادی از داروها را نشان میدهد که مردان نبایستی آن را با قرص تاخیری داپوکستین قاطی کنند:

ترامادول

لیتیوم

داروهای افسردگی

تیوریدازین

مخمر سنت جان

تریپتوفان

لینزولید

داروهای میگرن

برای کسانی که از این داروها استفاده می کنند. 14 روز منتظر بمانید تا بتوانید پس از قطع مصرف داروی فوق، مصرف قرص داپوکستین اصل را شروع کنید. پس از قطع داپوکستین، 7 روز دیگر منتظر بمانید تا بتوانید مصرف داروهای ذکر شده را از سر بگیرید.

هشدارها و عوارض شایع با مصرف قرص تاخیری داپوکستین

برخی از داروهای تاخیری هستند که میتوانند مرد را تا دیوانگی محض نیز پیش ببرند، آنهایی که حتی بیش از 800 میلی گرم توان دارند، اما داپوکستین دارویی با دوز بهینه و آزمایش شده است.

شما اگر این دارو را با مشروبات الکلی رو یک میز قرار نداده و برای مصرفش وسوسه نشوید هیچ اتفاق ناخوشایندی برایتان رخ نمیدهد.

داپوکستین نمیتواند بهمراه یک قرص نعوظی دیگر و یا یک دستگاه افزایش سایز مردانه با هم بکار گرفته شود زیر هم قرص های داپوکستین و هم داروهای اختلال نعوظ منجر به کاهش فشار خون می شوند، بنابراین وقتی با هم مصرف شوند، می توانند باعث غش، سرگیجه و افتادگی شوند. یکبار دیگر در این بخش یادآوری میکنیم که از مصرف قرص تاخیری داپوکستین با الکل خودداری کنید زیرا ممکن است واکنش های شما را کند کرده یا باعث غش و سرگیجه شود.

لطفا به هشدارهای زیر نیز توجه فرمایید تا مشکلی برایتان پیش نیاید:

  • این دارو برای زنان و کودکان در نظر گرفته نشده است.
  • این دارو در بیماران با نارسایی متوسط ​​یا شدید کبدی (کلاس B و C Child-Pugh) منع مصرف دارد.
  • داپوکستین برای بیماران مبتلا به نارسایی شدید کلیوی توصیه نمی شود. در بیمارانی که نارسایی کلیوی خفیف یا متوسط ​​دارند احتیاط لازم است.
  • استفاده همزمان از مهارکننده های بسیار قوی CYP3A4 منع مصرف دارد.
  • درمان همزمان با مهارکننده های مونوآمین اکسیداز (MAOIs) یا در عرض 14 روز پس از پایان درمان MAOI منع مصرف دارد. به طور مشابه، MAOIها نباید طی 7 روز پس از قطع درمان تجویز شوند.
  • درمان همزمان با مهارکننده‌های بازجذب سروتونین (SSRIs)،

آیا جایگزینی برای قرص تاخیری داپوکستین وجود دارد؟

نتایج بدست آمده با مصرف قرص تاخیری داپوکستین از یک بیمار به بیمار دیگر متفاوت است و درمانی برای انزال زودرس نیست. درمان‌های جایگزینی که می‌توانید امتحان کنید عبارتند از: مشاوره روان‌شناختی، درمان پزشکی، یا اسپری حساسیت‌زدای Stud100 برای احساس بی‌حسی موقت در آلت تناسلی. در صورتی که انزال زودرس ناشی از حساسیت بیش از حد آن به تحریک باشد، کاندوم های ضخیم تر نیز می توانند به حساسیت زدایی آلت تناسلی شما کمک کنند.

ما کمک کننده های بیشتری را در دراگ استور دکتر چکامه برایتان مهیا کرده ایم که برخی از آنها به شرح زیر میباشند:

درمان کننده زود انزالی خفیف تا شدید در مردان با مکس من های آمریکایی

کرم جنسی تیتان با قدرت بسیار زیاد که هم حجم میدهد و هم انزال را طول میبخشد

افزایش دهنده سایز و کنترل انزال مردانه پروسالوشن

کمک به بهبود نعوظ و انزال سیالیس انگلیسی

و حتی برخی دیگر که کافیست همه ی آنها را در دراگ استور ما مرور فرموده و یا اینکه از ما در این باره کمک بگیرید.

پاسخ به چند سوال رایج

داپوکستین اگر در زنان مصرف گردد؟

به هیچ وجه دست به چنین کارهای احمقانه ای نزنید زیرا برای زنان داروهایی با دوز مشخص وجود دارد.

چند ساعت دارو در بدن دوام می آورد؟

حدااکثر قدرت دارو پس از یکساعت شروع شده و نهایتا در چهار ساعت آتی فرو مینشیند.

چه تعداد در روز میتوان مصرف نمود؟

دو یا سه عدد میتواند استفاده نگردد به شرطی که فاصله ی زمانی حفظ گردد، با اینحال اگر فکر میکنید همه چیز به درستی پیش میرود پس همان یک حبه کافی به نظر میرسد.

با ویاگرا میتوان آن را همزمان مصرف نمود؟

هیچ چیز فوق العاده ای برایتان رخ نمیدهد جز اینکه بالا بیاورید یا غش کنید.

برای درمان کامل زود انزالی چه مدت باید با قرص تاخیری داپوکستین ادامه دهیم؟

باید داپوکستین را حداقل به مدت 4 هفته (یا حداقل 6 دوز) مصرف کنید تا مشخص شود که آیا این نسخه برای شما مؤثر است یا خیر. این به این دلیل است که برخی از مردان در اولین دوز بهبودی را تجربه می‌کنند، در حالی که برخی دیگر ممکن است نیاز به استفاده از قرص تاخیری داپوکستین چند بار قبل از مشاهده هرگونه تغییر داشته باشند.

موثر ترین قرص تاخیری واقعی
خرید قرص داپوکستین از سایت معتبر

من این نسخه را چگونه تهیه کنم؟

از همین پیج خرید قرص داپوکستین برای شما کاملا مهیاست. قیمت ها و کیفیت های دراگ استور دکتر چکامه روز به روز در کانون توجهات قرار میگیرند. اکثر مردانی که از ما دارو میگیرند هفته های بعد دوباره میخواهند چیزهای زیادی را به سلامتی خود اضافه کنند و باز به ما سرزده اند یا اینکه سوالاتی در این تارنما از ما پرسیده اند.

داپوکستین 60 میلی گرمی با یک قیمت خیلی عالی در دسترس است، این همان نسخه ایست که مردان انگلیسی را به وجد آورده است در بیش از نیمی از آنها براحتی کار کرده است.

قرص داپوکسی 60 میلی گرمی با افزایش سطح یک ماده شیمیایی به نام سروتونین در مغز عمل می کند. این امر زمان انزال را افزایش می دهد و کنترل انزال را بهبود می بخشد. این به کاهش هر گونه ناامیدی یا نگرانی که ممکن است به دلیل انزال سریع داشته باشید کمک می کند و اعتماد به نفس شما را بهبود می بخشد.

قرص تاخیری داپوکستین یک روش درمانی نسبتاً جدید است که می تواند به شما کمک کند کنترل زمان ارگاسم را در حین رابطه جنسی به دست آورید.

می توانید با خیال راحت Priligy را به صورت آنلاین در دراگ استور دکتر چکامه خریداری کنید. قبل از اینکه سفارش خود را تحویل دهید، ابتدا باید یک مشاوره آنلاین با یک داروساز مستقل داشته باشید. مشاوره آنلاین اطمینان حاصل می کند که قرص های Priligy داروی مناسب برای شرایط پزشکی شما هستند.

برخلاف تصور عامیانه داپوکستین تاثیری در قدرت نعوظ یا افزایش سایز آلت تناسلی مردانه بهمراه ندارد و تنها راهی سریع برای درمان زود انزالی محسوب میگردد.

قیمت دارو : 200000 تومان

سفارش قرص تاخيري داپوکستين
نام و نام خانوادگی
کد کشور
شماره تلفن
ایمیل اختیاری
ادامه آدرس 

اگر در مورد اين محصول سؤالي داريد در فیلد زیر بنويسيد.

سؤال اختیاری
کد پستی
تعداد 
tehrantak

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 5 میانگین: 4.4]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: