اسپری تاخیری ویگا در داروخانه ها
اسپری تاخیری,  محصولات مخصوص آقایان

اسپری تاخیری ویگا اصل آلمان با دوز نهائی 240000 قدرتمند

اسپری تاخیری ویگا اصل آلمانی دوز 240000 با لیدوکائین برای کاهش حساسیت بدون بی حسی بیش از حد فرموله و تنظیم شده است. هنگامی که طبق دستور استفاده می شود، اسپری تاخیری برای حداکثر اثربخشی بدون انتقال به شریک زندگی شما جذب پوست می شود. بعلاوه، این بطری شیک اروپایی به شما کمک می کند که دقیقاً دوز مجاز را مصرف کنید تا هر چند وقت یکبار به اثر دلخواه خود برسید.
اسپری های تاخیری یک ابزار و دوست مردانه تعریف میشوند که بهنگام دام های جنسی بالافاصله مورد استفاده قرار میگیرند. اینگونه اسپری ها در دوزهای متفاوتی مطابق با قدرت جنسی مردانه در دسترس هستند. اسپری تاخیری ویگا تقریبا یکی از قویترین و مهمترین اسپری های جنسی است که تاکنون تولید و به مردان زیادی در سرتاسر جهان کمک رسانی کرده است.
ما طی این مقاله به برسی یک نوع از اسپری های تاخیری آلمانی با نام تجاری viga 240000 خواهیم پرداخت، شما میتوانید پس از کسب اطلاعات کافی توسط فرم کارگذاشته شده در انتهای مقاله جهت خرید و دریافت سریع محصول از دراگ استور تخصصی دکتر چکامه اقدام فرمایید.

معرفی اسپری تاخیری ویگا 240000

رابطه ی جنسی یک عمل کاملا عادی و غریضی است که البته این مورد برای همه ی مردان و زنان در سرتاسر کره ی خاکی جذاب و سرگرم کننده میباشد. انزال زودرس یکی از شایع ترین اختلالات جنسی است که تا 30 درصد از مردان را تحت تاثیر قرار می دهد. خوشبختانه راه حلی وجود دارد. مردانی که از این اسپری به عنوان اسپری زود انزالی استفاده می کنند، گزارش می دهند که ماندگاری بیشتری داشته و همچنین شرکای خود را بیشتر به ارگاسم می رسانند. راز آشکار است.

فرمول های جنسی یکی پس از دیگری کشف میشوند و دوزهای مصرفی جدید و برتری ساخته میشوند تا مطابق با سلایق جنسی مردانه و زنانه باشند. چیزی برای خجالت نیست زیرا در حال حاضر از چنین روشی بسیاری از مردان استفاده میکنند و زندگی زناشویی خود را با عشق فراوان ادامه میدهند.

اسپری تاخیری ویگا محصولی برای PE است که سالهاست در دسترس عموم مردان قرار گرفته است. اگر آن را بدرستی بکار گیرید دیگر هیچ گونه زود انزالی شما را اذیت نخواهد کرد.

انزال زودرس چیست؟

اگر یک مرد در پیش بازی جنسی و یا دخول اولیه با نوسان انزال روبه رو شده و یا اینکه بصورت کامل پایان یابد میگوییم که او با مشکل PE یا همان انزال زودرس دست به گریبان است. تقریبا برای همه مردان عادی است که گاه به گاه انزال زودرس را تجربه کنند، اما اگر اعتماد به نفس و زندگی جنسی شما را تحت تاثیر قرار دهد، درمان های زود انزالی ممکن است به شما کمک کند تا دوام بیشتری داشته باشید.

نمایندگی فروش اسپری تاخیری ویگا
اسپری تاخیری فوق العاده قوی SUPER VIGA 240000 برای آقایان دارای ویتامین E

نحوه ی استفاده از اسپری تاخیری ویگا

این یک اسپری دوز قوی و متفاوتیست پس بی مهابا به ضامن آن فشار ندهید. قبل از هرچیزی سرپا شوید تا اسپری ها به شکمتان اصابت نکنند. در حالتی که اریکشن نیمه راستی را شکل داده اید حدود 1 تا 3 اسپری را به نواحی حساس آلت تناسلیتان زده و ارام ماساژ دهید تا جذب شود.

نکته : این کار باید حدود 5 تا 10 دقیقه قبل از هر نوع فعالیت جنسی انجام گیرد.

در نظر داشته باشید که فرصت استفاده از اسپری همچنان برای شما وجود خواهد داشت اگر احیانا احساس کردید که به مقدار بیشتری نیازمندید.

استفاده همزمان از روان کننده و اسپری تاخیری ویگا؟

این یک سوال مهمیست که کاربران در فضای مجازی عنوان نموده اند. این مورد بسته به نوع روان کننده ها متفاوت است و ایرادی ندارد اما به شرط آنکه از تاثیرات اسپری تاخیری مطمئن شده اید و آگاه به این باشید که زود انزالی را خفه کرده اید! به خاطر داشته باشید که برخی از روان کننده ها حاوی مواد حساس کننده هستند. اگر از اسپری تاخیری استفاده می کنید، بهتر است از یک روان کننده بدون مواد بی حس کننده دیگر استفاده کنید.

ویژگی های بارز محصول

اسپری تاخیری ویگا هنگام استفاده از آن روی آلت تناسلی مردانه و در عرض چند دقیقه پس از استفاده حساسیت آلت تناسلی را از بین می برد. پس از استفاده می توانید تا 10 برابر بیشتر از قبل رابطه جنسی داشته باشید. فرایند درمانی پس از شروع باعث میشود تا شما ارگاسم های واقعی را تجربه کنید. شاخصه ها اصلی این اسپری تاخیری به شرح زیرند:
 • حساسیت را کاهش می دهد
 • اولین اسپری حاوی ویتامین E سلول ها را تغذیه و فعال می کند
 • ویتامین E فعالیت سلول ها را تجدید می کند
 • به شما نعوظ طولانی تری می دهد
 • لذت شما را افزایش می دهد 
 • اعتماد به نفس هنگام ایجاد عشق 
 • رضایت و میل جنسی را افزایش میدهد
 • کاربرد موضعی باعث تحریک سلول ها و افزایش ذخیره انرژی سلول ها می شود
 • تا 5 ساعت دوام دارد

ایده ی استفاده همزمان از قرص تاخیری با اسپری تاخیری ویگا

نمیتوان در این باره جواب قاطعی را ارائه نمود چیزی که مهم است این اسپری با اسپری های تاخیری دیگر تفاوت داشته و حداقل اینکه دوز آن شاید چهار یا پنج برابر شده است!

تحقیقات نشان داده است که مردان در گذشته قادر بوده اند تا اسپری های تاخیری را همراه با قرصی نظیر ویاگرا استفاده کرده و هیچ گونه مسمویتی را تجربه نکنند.

در مورد اسپری تاخیری ویگا ما احساس میکنیم که بروز حادثه ی پریاپیسم در این حالت قابل انتظار است! پس توصیه میکنیم که به هیچ عنوان چنین کاری را انجام ندهید.

همواره یک زمان استاندارد برای پیشبرد روابط جنسی تعیین میشوند، پزشکان توصیه میکنند که با اسپری ها یا قرص های تاخیری دیوانه وار پیش نروید و زمان انزال را متناسب با کشش و قدرت بدنی خود انتخاب نمایید.

حتما بخوانید : قرص تاخیری و افزایش سایز بیگ پنیس

آیا استفاده از اسپری تاخیری خطرناک است؟

داروهای جنسی و بخصوص اسپری های تاخیری با فرمولهای متفاوتی امروزه در داروخانه ها دیده میشوند. به طوریکه یک اسپری تاخیری میتواند حاوی ترکیب لیدوکائین و یا عاری از آن باشد اما نوع مرسوم اسپری ها به گونه ای طراحی میشوند که حداقل حاوی 5 درصد از ماده ی لیدوکائین باشند.

بررسی ها در رابطه با لیدوکائین نشان میدهد که یک بی حس کننده موضعی رایج و کاملاً آزمایش شده با سابقه طولانی است. مطالعات بالینی نشان داده است که لیدوکائین بی‌خطر بوده و توسط اکثر مردم قابل تحمل است. اگر به لیدوکائین حساسیت دارید، نباید از اسپری تاخیری برای درمان PE استفاده کنید و باید قبل از شروع استفاده از هر نوع اسپری برای درمان PE، سابقه پزشکی خود را با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود در میان بگذارید.

همواره در نظر داشته باشید که اسپری های تاخیری توسط مراکز مختلفی که ممکن است برخی از آنها کاملا غیر مجاز باشند تولید میگردند پس نمیتوان همواره در مورد کیفیت ها یک نظر واحدی را ارائه نمود.

از سویی دیگر ممکن است برخی از اسپری های تاخیری به جای لیدوکائین از ماده ای بنام بنزوکائین در ساختارشان سود ببرند، موضوعی که باید مد نظر قرار گیرد اینکه قبل از هر چیزی یک تست بزنید و یا اینکه از یک پزشک اولورژیست یا درمانگر جنسی و البته از کارشناس دراگ استور دکتر چکامه بخواهید که شما را در این عمل یاری نموده و توضیحات تکمیلی را ارائه دهد.

اسپری تاخیری قوی
توصیه می شود با مقدار کم شروع شود و در صورت نیاز به تدریج دوز را افزایش دهید تا به اثر مطلوب برسید.

بررسی عوارض جانبی

میزان استفاده از این گونه اسپری ها معمولا در مردان متفاوت است، ما مطمئن نیستیم که شما همواره این محصول را در شرایط استاندارد فیزیکی خود بکار میبرید.

همه ی اسپری های تاخیری ممکن است عوارض حداقلی از خود برجای بگذارند.

برخی از شایع ترین عوارض جانبی عبارتند از:

 • از دست دادن موقت حساسیت (که می تواند باعث اختلال نعوظ موقت شود)
 • تحریک پوست یا احساس سوزش

با استفاده از دوز کمی از دارو در بار اول، خطر عوارض جانبی ناشی از اسپری تاخیری را به حداقل برسانید. در صورت نیاز، برای کمک به کنترل اوج، همیشه می توانید مقدار اسپری را در استفاده های بعدی افزایش دهید.

این را هم ببینید ⇐ کرم لارگو برای تاخیری و سایز گیری مردانه

خرید اسپری تاخیری ویگا اصل آلمانی

این اسپری با نام های اسپری تاخیری کله عقابی و اسپری گل میخ نیز شناخته میشود. اگر توانایی شما در روابط جنسی پایین آمده با تهیه این اسپری تاخیری خارجی براحتی قادر خواهید بود تا 10 برابر حالت طبیعی از آمیزش جنسی لذت برده و ارگاسم های بهتری را به بانوی خود هدیه بخشید.

حجم اسپری تاخیری ویگا معمولا 45 میلی لیتر میباشد.

تهیه این محصول میتواند اتفاقات جدیدی را برای شما رقم بزند و البته که بعنوان یک حامی در شرایط دشوار روابط جنسی عمل میکند.

این اسپری با ترکیبی منحصر به فرد از مواد طبیعی فرموله شده است که با هم کار می کنند تا انزال را به تاخیر بیندازند، فعالیت جنسی را طولانی تر کنند و رضایت کلی جنسی را افزایش دهند.

اسپری تاخیری VIGA 240000 یک محصول عالی برای مردان برای افزایش مدت زمان رابطه جنسی است. فرمول طبیعی، سهولت استفاده و فواید متعدد آن را به انتخابی محبوب برای مردان در تمام سنین تبدیل کرده است.

قیمت اسپری تاخیری ویگا اصل آلمان 215000 تومان میباشد.

از فرم زیر نسبت به تهیه این محصول اقدام فرمایید.

سفارش اسپري تاخيري ويگا
نام و نام خانوادگی
کد کشور
شماره تلفن
ایمیل اختیاری
ادامه آدرس 

اگر در مورد اين محصول سؤالي داريد در فیلد زیر بنويسيد.

سؤال اختیاری
کد پستی
تعداد 
tehrantak

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 4 میانگین: 5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: