لارجر باکس و افزایش سایز
محصولات مخصوص آقایان

دستگاه لارجر باکس بهترین دستگاه کش دهنده و بزرگساز آلت

ارائه ی دستگاه لارجر باکس اصلی بهمراه تمامی لوازم جانبی

دستگاه لارجر باکس بهترین وسیله شناسایی شده تا کنون با استفاده از مکانیزم کشش طبیعی جهت رسیدن به سایز مورد نظر اندام تناسلی آقایان میباشد.

این یک روش کاملا غیر دارویی و دارای مجوز رسمی ساخت برای کشورها توسط سازمان بهداشت جهانی میباشد. این روش افزایش سایز اندام تناسلی مردانه، توسط اکثر پزشکان معروف ایرانی نیز تایید شده و بارها در صفحات شخصیشان از توانایی های این محصول مردانه صحبت کرده اند.

به دستگاه لارجر باکس گاهی اکستندر مگنت دار نیز گفته میشود و حتی برخی از شرکتهایی که پکیج کامل آنها را بهمراه دفترچه و سی دی راهنما در اختیار مشتریانشان قرار میدهند(نظیر دراگ استور دکتر چکامه) با اسم لارجر باکس طلایی نیز آن را نام گذاری کرده اند.

افزایش سایز اصلی ترین وظیفه ای است که لارجر باکس ها قادر به انجام آن هستند با اینحال میتوان به یکسری از مزیت های پنهان لارجر باکس نظیر درمان کج بودن آلت مردانه نیز اشاره کرد.

ما در این تارنما دستگاه لارجر باکس اصل روناس طب را ارائه میدهیم و شما را با تمامیه خواص مثبت، منفی و ویژگی های کلی محصول آشنا خواهیم کرد.

دستگاه لارجر باکس چیست؟

لارجر باکس یک وسیله ی طبی و روش فیزیکی مستقیم برای افزایش اندازه آلات مردانه بصورتی قطعی میباشد. رسیدن به نتیجه مطلوب با این دستگاه مردانه نیازمند استفاده نسبتا طولانی مدت است (4 تا 6 ماه).

اما انگیزه ی استفاده از چنین محصولی باید قبل از هر چیزی مد نظر قرار گیرد تا مدت زمان مداوا بصورتی دقیق مشخص گردد و شاید در همان 10 روز اول درمان به انتها برسد!

بطور کلی لارجر باکس برای درمان موارد زیر مورد استفاده قرار میگیرد:

  • قدرت گیری نعوظ و حجم بخشی آلت مردانه
  • درمان ناتوانی های جنسی در مردان میان سال به بالا
  • افزایش دائمی سایز آلات تناسلی آقایان
  • رفع انحنای آلت بهنگام نعوظ
  • بعنوان رفتاری صحیح در مردان مجرد جهت قدرت گیری غدد جنسی
  • صرفا برای خوش ترکیب نشان دادن آلت
  • درمان بیماری پیرونی
  • برای مردان زود انزال و دچار اختلالات نعوظی که نسبت به مصرف داروهای جنسی آلرژی نشان داده اند

لارجر باکس برای گسترش طول و عرض آلت تناسلی بطور همزمان کار میکند و مقاومت نعوظ مردانه را کاملا افزایش میدهد. یک مدت تمرینات جنسی با این محصول به مردان کمک میکند تا بتوانند در روابط جنسی قویتر ظاهر شده و اعتماد بنفس خود را افزایش دهند. از ویژگی های بارز دستگاه لارجر باکس روناس طب کمک به افزایش لذت انزال در مردان و اورگاسم در زنان را میتوان مثال زد.

دستگاه extander از لحاظ علمی دستگاهی است که از طریق اعمال کشش، سبب افزایش طول آلت تناسلی می‌شود و محبوب‌ترین روش بزرگ کردن آلت تناسلی مردانه بشمار میرود. بافت آلت تناسلی مردانه از نوع بافت همبند اسفنجی است که تحت تأثیر نیروهای فیزیکی بلند مدت، تغییر ساختار می‌دهد.

ساختار دستگاه لارحر باکس ها بدین گونه است که دارای یک حلقه در قاعده آلت تناسلی و یک حلقه در سرآلت تناسلی می‌باشد و بخش کش‌دهنده دستگاه در طول تنه آلت تناسلی قرار می‌گیرد و دارای فنرهای قابل تنظیم می‌باشد و کاربر، میزان کشش فنر آن را براساس توصیه پزشک، تنظیم می‌کند.

مگنت ها در دستگاه لارجر باکس بسیار کمک کننده هستند تا تنظیمات بدرستی انجام گرفته و هیچ درد ناهنجای به ساختار اسفنجی آلت مردانه غالب نشود، در سالهای پیش لارجر باکس های ساده ای وجود داشتند که بسیار با انتقادات شدید مردان بدلیل اذیت های پوستی به آلتشان مواجه شدند.

لارجر باکس را از کجا بخریم
دستگاه کش دهنده آلت مردانه

مکانیزم تاثیرات علمی محصول

بسیاری از مردان قبل از خرید دستگاه لارجر باکس ابهاماتی در مورد عملکرد مثبت آن داشته اند و همیشه این سوال را میپرسند که دقیقا چه عاملی باعث میشود تا ساختار آلت تناسلی با این وسیله غیر برقی و ساده تغییر و افزایش پیدا کند؟

برای پاسخ بهتر است یک ورزشکار بدنساز را در نظر بگیرید که جهت رسیدن به اندامی نسبتا ورزشکاری حداقل 6 ماه در باشگاهها مدام در حال وزنه زدن است و هیچ وسیله ی برقی نمیتواند او را یک شبه با بازویی پرتوان روبه رو سازد و حتی مکمل هایی نیز در کنار ورزش باید بکار گرفته شوند.

ما حتی برای برخی از مردانی که رابطه ی جنسی خاصی ندارند، وقتی از دراگ استور دکتر چکامه اقدام به تهیه قرص افزایش سایز میکنند نیز توصیه میکنیم که یک دستگاه کششی را همراه با آن تهیه کنند تا بتوانند به سایز قابل قبولی دست یابند.

لارجر باکس با حرکات روی آلت تناسلی باعث میشود تا تسریع جریان خون در آلت تناسلی افزایش پیدا کرده و باعث افزایش میل و توان جنسی گردد، همچنین این دستگاه بزرگ کننده آلات مردانه دائمی باعث سفتی قابل توجه آلت مردان در حالت نعوظ میشود.

دستگاه لارجر باکس بخوبی توان مبارزه با شلی آلت تناسلی را داراست و میتواند همانند یک قرص راست کننده عالی اما بصورت دائمی نیز عمل کند.

مکانیزم کشش به طور تدریجی و مداوم منجر به تحریک و رشد عروق، بافتهای بدنه و بافت اسفنجی توسط دستگاه لارجرباکس خواهد شد.

اینکه چه میزان قدرت سایز گیری با این دستگاه جنسی را میتوان انتظار نمود به آناتومی ساختاری مردانه وابسته است، اما اکثریت استفاده کنندگان توانسته اند به افزایش سایزی مابین 3 تا 6 سانت بصورت قطعی دست یابند.

از نظر علمی پزشکان علت افزایش طول و قطر آلت با دستگاه لارجر باکس را تکثیر سلولی بافت های اسفنجی و دیگر بافت های اندام تناسلی مردانه میدانند که بصورت مداوم تحت تاثیر کشش رشد قرار میگیرد.

بررسی ساختار دستگاه لارجر باکس روناس طب

لارجر باکس ها از اجرای مختلفی تشکیل اند. دو پایه فلزی، یک قسمت سیلیکونی مخصوص و یک قسمت پلاستیکی که مخصوص سری دستگاه می‌ باشد.

این دستگاه کاملا برای هر نوع آلتی قابل تنظیم است و حتی میتوان آلت های زیر 10 سانت را نیز براحتی با آن فنچ کرد.

توجه داشته باشید که زمان استفاده از دستگاه لارجر باکس هنگامی است که آلت شما خواب و یا در حالت نیمه نعوظی قرار دارد.

دستگاه لارجر باکس بصورتی کاملا غیر تهاجمی طراحی شده و  به صورت کاملا طبیعی و بدون هیچ خطری سبب افزایش طول آلت تناسلی شوند.

برخلاف دستگاههای دیگر توانبخش جنسی نیازی نیست شما در هنگام استفاده از این دستگاه کششی از روان کننده ها استفاده کنید و صرفا میتوان در هر ساعاتی از شبانه روز آن را بسته و حتی به پیاده روی مشغول شد.

هدف اصلی دستگاه لاجر باکس کمک به جریان یافتن بهینه قطرات خونی در ساختار آلت تناسلی مردانه است که این مورد میتواند حتی در انزال ها سرعت جهش اسپرم ها را نیز افزایش دهد.

Extender یک دستگاه بزرگ کننده غیر تهاجمی است که بسیار مؤثر است و به شما امکان می دهد تا بر طول، ضخامت و همچنین شکل اندام کاملاً بدون درد تأثیر بگذارید.

فروش لارجر باکس
فواید استفاده از لارجر یاکس

مزایا و معایب دستگاه لارجر باکس

مزایا:

از نکات مثبت این دستگاه میتوان به غیر دارویی بودن آن اشاره نمود که تقریبا هر قشری از مردان میتوانند با آن به تقویت جنسی خود بپردازند.

لارجر باکس خوشبختانه یک دستگاه چند کاره ای محسوب میشود که به تمامیه مشکلات جنسی مردانه توجه داشته و حتی نظام باروری او را نیز هماهنگ تر میکند.

تهیه دستگاه لارجر باکس راهی برای پیشگیری از بروز بیماری هایی نظیر پروستات نیز میباشد و همچنین این دستگاه روشی برای درمان بیماری پیرونی محسوب میگردد.

لیست مزایای استفاده از دستگاه لارجر باکس بسیار طولانیست، دقیقا به همین دلیل است که این وسیله بیش از 30 سال در صدر فروش محصولات جنسی جا خشک کرده است.

اگر بدنبال روش دائمی افزایش سایز مردانه هستید شما با «خرید دستگاه لارجر باکس» هیچ اشتباهی را مرتکب نمیشوید.

این یک روش علمی افزایش سایز بدون نیاز به جراحی و دارو درمانی میباشد که هیچ عوارض جانبی بهمراه نخواهد داشت و راه حلی کاملا بدون درد و همراه با لذت استفاده محسوب میگردد.

دستگاه اکستندر نه تنها بر اندازه، طول و ضخامت آن تأثیر می گذارد، بلکه امکان کنترل بهتر نعوظ را فراهم می کند و طول رابطه را افزایش می دهد – پس از مدت کوتاهی استفاده، ارگاسم قوی تر می شود.

معایب:

متاسفانه این محصول دیر بازده است و همانند یک قرص بزرگ کننده فوری نمیتوان در مدت زمان اندکی آلت را افزایش داد و حداقل باید 4 ماه به درمان با لارجر باکس ها ادامه دهید.

با تمامیه اینها میتوان لارجر باکس را اصولی ترین راه افزایش سایز و تنظیم قدرت نعوظی نامید، اینکه این دستگاه هیچ عارضه ای در طولانی مدت بهمراه نمی آورد میتواند یک نکته ی بسیار حائز اهمیتی باشد.

نکات مهم و نحوه استفاده از لارجر باکس

همواره سعی کنید قبل از شروع کار با دستگاه از تمیز بودن آن اطمینان کسب کرده و حتی میتوانید قطعات آن را همانند یک دستگاه ریش تراش ضد عفونی و تمیز کنید.

مدت زمان استاندارد استفاده از دستگاه لارجر باکس 3 ساعت در شبانه روز در نظر گرفته شده است اما لزوما شما در روزهای اول بهتر است تنها دقایقی را با آن همراه شده و یا اینکه تند تند دستگاه را از آلت خود خارج کرده و استراحت فرمایید.

روش استفاده از دستگاه در بروشور کاملا ذکر شده است، این دستگاه از دو حلقه ی پلاستیکی تشکیل شده است که باید آلت را وارد آن کرده و تسمه پشت آن را متناسب با سایزتان کمی سفت کنید.

هیچ چیز مبهمی در این باره وجود ندارد و با یکبار استفاده معیار و قلق دستگاه دستتان خواهد آمد.

اگر بهنگام استفاده از دستگاه نیازی به ادرار احساس کردید هیچگاه آن را به تاخیر نیاندازید.

شما حتی میتوانید همانند یک ورزشکار بدنساز دو روز در هفته را برای ریکاوری ساختار آلت تناسلی اختصاص داده و به استراحت بپردازید و یا اینکه روش های پنیمور را بکار گیرید.

لارجر باکس
تهیه دستگاه لارجر باکس اصلی

جمع بندی و اقدام به خرید دستگاه لارجر باکس اصل

در اواخر دهه ی 90 فروش چنین وسیله هایی بدلیل محدود بودن مطالعات دانشگاهی بصورتی مخفیانه و از طریق ایمیل های اسپم همراه بود اما برای اولین بار از سال 2003 مشخص شد که دستگاههای کششی میتوانند راهکاری بسیار عقلانی نسبت به عمل های پرهزینه و ریسک پذیر نظیر تزریق چربی به تنه ی اندام تناسلی آقایان باشند.

خرید دستگاه لارجر باکس امروزه در ایران و حتی کشورهای خارجی از طریق فضای مجازی صورت میپذیرد زیرا ساختار محصول مشخص است و فروشنده تمامیه مسئولیت های خرابیه آن را پذیرفته است. ممکن است در این میان عده ای اقدام به خرید حضوری دستگاه لارجر باکس کنند که معمولا یا با دستگاه دست دوم مواجهند و یا اینکه قیمت بالایی را صرف خرید و حتی هزینه ی رفت و آمد میکنند!

نظرات مصرف کنندگان دستگاه لارجر باکس نشان میدهد که میتوان در طی یک زمانبندی از قبل تنظیم شده ای به نتایج مثبت و چشمگیری دست یافت.

مصرف کنندگان دستگاه لارجر باکس روناس طب و یا هر مارک دیگری باید بصورت علمی از آن استفاده کرده و به هیچ وجه نباید کارهای وحشتناکی نظیر انجام تمرینات سخت ورزشی را در حالی که این وسیله را نصب کرده اند همراه کنند.

جزئیات بسته بندی در دراگ استور دکتر چکامه: ما از جعبه های قهوه ای ساده بدون اشاره به محتویات استفاده می کنیم، برای حفظ حریم خصوصی شما محتاطانه است. فقط یک آدرس برگشت و آدرس حمل و نقل روی برچسب حمل و نقل است، هیچ نام شرکتی درج نشده است. روش حمل و نقل ما بسیار محتاطانه است، حتی تحویل دهنده (مامور پست) هم نمی داند که داخل جعبه چیست.

این وسیله ی استاندارد پزشکی برای شما با قیمت 480000 تومان از فرم زیر قابل سفارش است. دستگاه لارجر باکس را براحتی از فرم ما ثبت نام کرده و در ساعات آتی منتظر تماس پرسنل فروش دراگ استور دکتر چکامه باشید تا در مورد نحوه ی ارسال به مکان مورد نظر شما هماهنگی بعمل آِید.

سفارش پکيج جديد لارجرباکس طلايي
نام و نام خانوادگی
کد کشور
شماره تلفن
ایمیل اختیاری
ادامه آدرس 

اگر در مورد اين محصول سؤالي داريد در فیلد زیر بنويسيد.

سؤال اختیاری
کد پستی
تعداد 
tehrantak

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 8 میانگین: 4.5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: