قرص فراری قرمز جهت افزایش نعوظ و درمان سستی کمر آقایان
قرص های تاخیری,  قرص های تقویت کننده نعوظ مردان,  محصولات مخصوص آقایان

خرید قرص فراری قرمز (افزایش نعوظ و درمان سستی کمر آقایان)

قرص فراری قرمز با عملکرد درستش شناخته شده است. این دارو تلفیقی از کارایی سیالیس ها و ویاگراها را به نمایش میگذارد و با دوزی در حدود 130 میلی گرم بسیار مناسب جهت افزایش حالت راست کنندگی آلت تناسلی مردانه است.

پیشنهادی که داروی فراری ارائه میدهد بسیار دلچسب بوده و خیال مردان را از مصرف هر گونه اسپری های تاخیری که باعث کندی نعوظ و کاهش لذت جنسی در حین رابطه جنسی میشود را راحت کرده است، این دارو برای تاخیر در انزال زود رس یک گزینه ی مناسب و دم دستی محسوب میگردد.

قرص فراری قرمز اصل در برخی از داروخانه های اینترنتی با عنوان قرص آلتی شکل نیز معرفی و بفروش میرسد. منبع اصلی تولید قرص فراری قرمز آمریکاست و این دارو برند مناسبی از انواع داروهای جنسی ساخته شده تاکنون میباشد.

تقویت جنسی مردان، همانطور که تعبیر می شود، یک تجارت بزرگ است. سال گذشته، ویاگرا، رهبر بازار دارویی، حدود 2 میلیارد دلار به دست آورد. پس داروهای دیگر در سایه این برند هستند اما fda روی فرمول های دارویی بسیار حساسیت بخرج داده و فرمول های غیر طبیعی را برای مصرف مردان غیر ضروری و مضر عنوان میکند.

خوشبختانه قرص فراری قرمز از ترکیب شناخته شده ای نظیر سیلدنافیل، جینسینگ و البته ترامادول ها استفاده کرده و چشم هر بیننده ای را به خود معطوف مینماید. با توجه به اینکه فراری های 8 عددی از قیمت مناسبی برخورداند پس بخصوص در ایران مشتاقان خریدش کم نیستند، شما نیز میتوانید برای خرید یک قرص جنسی آخر هفته ی خود روی آن حساب باز کنید!

معرفی قرص فراری قرمز 8 عددی

ferrari-dp نام بسیار قوی برای یک محصول تقویت کننده مردانه “کاملاً طبیعی” و “گیاهی” به نظر می رسد. این نسخه ی جنسی بسیار ارتباط خوبی با بدن مردان برقرار نموده و موجبات رشد یک نعوظ خسته را فراهم میسازد. عمده مصرف کنندگان قرص های راست کننده فوری عمدتا مردان میانسال هستند اما جذابیت فرمولی که بتواند نمای الت تناسلی را بهتر در معرض نمایش بگذارد برای هر مصرف کننده و مخاطبی خالی از لطف نخواهد بود.

این نسخه تقریبا یک دهه ای میشود که وارد بازارهای دارویی ایران شده و بدلیل دارا بودن 100 میلی گرم سیلدنافیل و حداقل 30 میلی گرم ترامادول در ساختارش بسیار برای بهبود جذبه ی مردانگی پیشنهاد میگردد.

اگر به ویاگرا حساسیت نشان میدهید این فرمول بهترین جایگرین برای ویاگراهاست.

اگر شما نیز در طول زندگیه زناشوییتان نوعی از اختلالات نعوظی را تجربه کرده اید، ممکن است پزشک شما داروهایی مانند تادالافیل و سیلدنافیل را تجویز کرده باشد. این داروها متعلق به گروهی از داروها به نام PDE-5 Inhibitors هستند و برای درمان ED مورد تایید FDA ( سازمان غذا و دارو آمریکا )هستند. اما اخیراً، تادالافیل و سیلدنافیل در چندین قرص تقویت کننده مردانه بدون نسخه یافت شدند که یکی از معروفترین آنها همین قرص فراری قرمز آمریکایی میباشد.

اگر چه بسیاری از مکمل های توانبخش امروزه پروژه های تبلیغاتی را دنبال میکنند اما قرص فراری قرمز به راحتی جایگاه خود را در بین داروهای مطرح این حوزه پیدا کرده است.

اخیرا یک منبع بسیار معتبری اعلام نمود که تا سال 2025 میلادی پیش بینی میشود که حداقل 322 میلیون نفر از مردان کره ی خاکی به اختلالات شدید نعوظی مبتلا گردند. اختلال نعوظ (ED) به عنوان یک علامت مشخص می شود، نه یک بیماری. اگرچه علل بسیاری برای ED وجود دارد، اما شایع‌ترین آن‌ها شامل شرایط سلامتی مانند دیابت، اختلالات خواب و بیماری‌های قلبی و همچنین عادات سبک زندگی مانند سیگار کشیدن و سوء استفاده از الکل می‌شود.

بارها ما تاکید بر لزوم پیروی از  سبک مدرن زندگی توسط زنان و مردان ایران داشته ایم، با این هدف که شما خود را وابسته به روشهای جایگزین اما اگر به مشکلات جنسی به حر نحوی مبتلا شدید باید از بهترین روشها و تکنیکهای یاد شده در دراگ استور دکتر چکامه استفاده فرمایید.

مشکلات نعوظ در آقایان با قرص فراری قرمز چگونه درمان میشود؟
مشکلات نعوظ در آقایان چگونه درمان میشود؟ آیا راهکارهای دارویی جواب میدهد؟ با دراگ استور دکتر چکامه برای پاسخگویی به این سوالات پر حاشیه همراه باشید.

مکانیزم اثر قرص فراری قرمز اصل

تاثیرات از جایی نمو پیدا میکند که ترکیبی نظیر جینسینگ قرمز که با عنوان ویاگرای گیاهی شناخته میشود از اجزای اصلی قرص فراری قرمز محسوب میگردد.

قرص فراری قرمز به شما در بازیابی سریعتر نعوظ قویتر کمک میکند. برخی از مردان پا به سن گذاشته و یا حتی مردان جوان پس از یک رابطه ی جنسی به وفور اشتیاق و قدرت جنسی خود را از دست رفته میبینند و هستند در این میان مردانی که حتی تا مدتها نمیتوانند همان توان قبل از رابطه ی جنسی را دوباره بازیابی کنند پس با مصرفی چنین مکملی شما قادر خواهید بود تا توان جنسی خود را که با درصد زیادی به قدرت نعوظی وابسته است براحتی تقویت سازید.

جینسینگ قرمز حاوی ترکیباتی به نام ginsenosides است که ممکن است به شل کردن عضلات صاف آلت تناسلی برای حمایت از نعوظ کمک کند. به علاوه، اعتقاد بر این است که سلامت قلب و عروق را بهبود می بخشد، که معمولاً با ED مرتبط است.

اگر برداشت دقیقی از چنین مکملی بخواهیم ارائه دهیم همین بس که در ایران بارها و بارها خریدارن دوباره برای تهیه یک بسته دیگر قرص فراری قرمز اقدام کرده اند و این بدلیل آن است که درصد رضایتمندی مشتری از چنین دارویی قابل قبول بوده است.

ثبات نعوظی یک مژده ی عالی از سوی داروهای درمان اختلالات نعوظیست و اکثر چنین فرمول هایی برای جلوگیری از انزال زود رس نیز کاربرد داشته اند پس براحتی میتوان با آن برای هات تر کردن روابط جنسی بهره گیری نمود.

شما برای خرید قرص فراری قرمز زیاد پول هنگفتگی را پرداخت نمیکنید اما تا میتوانید از خواص مثبتش بهره خواهید برد.

روش استفاده از قرص تاخیری فراری قرمز

داروهایی که دوزی معادل 100 یا 200 میلی گرم قدرت داشته باشند حداکثر در یک ساعت اول پس از مصرف اثرات خود را ایفا میکنند. پس این نشان میدهد که رابطه ی جنسیتان را بایستی حدودا یکساعت دیگر شروع کنید این در حالیست که میتوان برای پیش یازی حتی زود تر این فرصت استاندارد نیز اقدام نمود.

قرص فراری قرمز برای یک دوره ی درمانی تجویز نمیگردد و صرفا یک قرص راست کننده فوری در مواقع ضروری و احساس نیاز مردانه است. این دارو میتواند میزان حدا اکثری سایز الت را به شما براحتی نشان دهد و اگر متوجه شدید که کمی نیاز به افزایش سایز بیشتر را در ادامه حیات جنسی خود نیازمندید حتما سری به قرص های بزرگ کننده آلات تناسلی دائمی در دراگ استور دکتر چکامه بزنید.

موارد منع مصرف دارو

یک لیوان آب حداقل برای صرف این دارو توصیه میشود، اما مردانی که با مشکلات دیابت، هر گونه درد معده و یا فشار خون مبتلا باشند نباید از چنین دارویی برای تقویت جنسی خود سود ببرند.

فواید استفاده از قرص فراری قرمز قبل از روابط جنسی

 • تشویق به تاخیر انداختن انزال زود رس در مردان تنبل
 • تلنقدری برای دانستن اندازه ی دقیق الت تناسلی مردانه در حالت برانگیختگی
 • افزایش قدرت کلی بدن برای انجام فعالیت های جنسی
 • افزایش اریکشن در طول رابطه ی جنسی
 • قدرت کمر خود را برای دخول افزایش دهید
 • بیشتر کردن قابل ملاحظه ی لذت جنسی
 • تقویت کلی سیستم جنسی مردانه
 • دوز مناسب 130 میلی گرمی دارو
 • فروش بدون نسخه نیز امکان پذیر است
 • هیچونه علائم اختلال دید یا بی خوابی ببار نمی آورد
 • قابل استفاده در هر 48 ساعت
خرید قرص فراری قرمز
قرص فراري قرمز (ferrari DP)|خرید قویترین قرص راست کننده الت

تاثیرات ویتامین D برای درمان مشکلات نعوظی

ما یک برداشت کلی را از وبسایت معتبر هلس لاین برداشتیم که با استنتاد بر مقالات معتبری عنوان میکند که ویتامین D میتواند برای اریکشن مفید و موثر واقع گردد:

اگر چه هیچ داده قطعی برای حمایت از مصرف مکمل ها برای درمان ED وجود ندارد، برخی تحقیقات نشان می دهد که برخی ویتامین ها و داروهای گیاهی ممکن است علائم ED را بهبود بخشند. ویتامین دی ویتامین D یکی از ویتامین هایی است که در درمان ED بیشتر مورد مطالعه قرار گرفته است. این یک هورمون استروئیدی است که با عملکرد جنسی و سلامت قلب و عروق مرتبط است. یک تجزیه و تحلیل در سال 2020 ارتباط معنی داری بین سطوح پایین ویتامین D و شدت ED را نشان داد. این نشان می دهد که سطوح پایین ممکن است علائم را در مقایسه با سطح کافی ویتامین D بدتر کند.

مطالعه دیگری که در سال 2016 روی 92 مرد مبتلا به دیابت نوع 2 انجام شد، نرخ بالاتری از ED و بدتر شدن علائم ED را در افرادی که سطح ویتامین D پایینی داشتند در مقایسه با افراد با سطوح کافی نشان داد.

مطالعات دیگر نیز ارتباط بین کمبود ویتامین D و ED را نشان داده اند (با این حال، یک تجزیه و تحلیل در سال 2019 ارتباط معنی داری بین کمبود ویتامین D و ED نشان نداد. اگرچه، نشان داد که علائم ED ممکن است در افراد مبتلا به سایر بیماری‌های مزمن (مانند دیابت نوع 2، بیماری قلبی) و سطوح پایین ویتامین D افزایش یابد.

اعتقاد بر این است که ویتامین D ممکن است با بهبود جریان خون به آلت تناسلی و حمایت از تولید هورمون‌های مردانه مانند تستوسترون از ED حمایت کند. در حالی که این نظریه امیدوارکننده است، تحقیقات بیشتری برای تأیید آن مورد نیاز است.

اگر مشکوک هستید که شما یا یکی از عزیزانتان کمبود ویتامین D دارید، سطح خود را توسط یک متخصص مراقبت های بهداشتی بررسی کنید. برای اکثر افراد، سطح ویتامین D را می توان به راحتی با مکمل ویتامین D متعادل کرد.

توضیحات تکمیلی و چگونگیه تهیه قرص فراری قرمز اصل

تمامی خریداران و مصرف کنندگانی که مایل به طرح سوالات خود در مورد این دارو و یا سایر نسخه های ارائه شده در دراگ استور دکتر چکامه باشند براحتی قادرند همه روزه از ساعت 10 صبح تا 6 عصر (روزهای غیر تعطیلی) با ثبت سفارش از مشاورات رایگان کارشناسان ما بهره ببرند.

مصرف مداوم قرص فراری به هیچ توصیه نمیگردد زیرا چنانچه اگر مانند هر دارویی، تادالافیل و سیلدنافیل می توانند عوارض جانبی ایجاد کنند.

مهارکننده های PDE-5 ممکن است با نیترات های موجود در برخی از داروهای تجویزی (مانند نیتروگلیسیرین) تداخل داشته باشند. بر اساس اعلامیه فراخوان، این تعامل می تواند فشار خون را تا “سطوح خطرناکی که ممکن است تهدید کننده زندگی باشد” کاهش دهد. نیترات ها اغلب در داروهای مورد استفاده برای درمان دیابت، فشار خون بالا و بیماری های قلبی یافت می شوند.


قیمت قرص فراری قرمز برای خرید شما مشتریان عزیز از دراگ استور دکتر چکامه بصورت مستقیم و تکی 270 هزار تومان میباشد. ضمنا شما میتوانید با ضمیمه کردن محصولات دیگر از ازیاد قیمت ارسال جلوگیری نموده و تنها یک هزینه ی پستی را متقبل شوید.

شایان ذکر است ما این نسخه ی خارجی را به تمامی مناطق ایران ارسال میکنیم.

سفارش قرص فراري قرمز(قرص فراري تشکيل شده از 100 ميل سيلدنافيل + 100 ميل ترامادول )
نام و نام خانوادگی
کد کشور
شماره تلفن
ایمیل اختیاری
ادامه آدرس 

اگر در مورد اين محصول سؤالي داريد در فیلد زیر بنويسيد.

سؤال اختیاری
کد پستی
تعداد 
tehrantak

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 9 میانگین: 4.4]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: