بزرگ کننده سینه بانوان راد مد
محصولات مخصوص بانوان

دستگاه وکیوم سینه بانوان برند راد مد

 همانگونه که میدانید سینه های دختران پس از سن بلوغ رشد کرده و با گذشت زمان به فرم استانداردی نزدیک میشود. در این میان ممکن است که بر اساس وراثت یا سبک زندگی افراد مایل به تغییرات جدی در سایز و شکل ظاهری سینه باشند.

اگر از فرم سینه های خود راضی نیستید راههای درمانی بسیار متنوعی برای شما در حال حاضر موجودند.

روشهایی نظیر پروتز، استفاده از کرم و لوسیون های حجم دهنده و امروزه دستگاه وکیوم سینه زنانه میتوانند جوابگو باشند. اینکه شما میخواهید چه روشی انتخاب کنید کاملا به سطح اطلاعات، میزان بودجه و سلایقتان بستگی دارد.

ما قصد داریم شما را با دستگاه بادکش سینه آشنا کنیم. که راهی تضمینی و البته کم هزینه برای ساخت یک سینه ی دلخواه و ورزشکاری هست.

از مزایای این دستگاه میتوان به تجمع خون، فعالسازی، نوسازی سلولی، بازگرداندن خاصیت ارتجاعی پوست، جلوگیری از افتادگی و تغییر شکل سینه اشاره کرد. در ادامه با ما همراه باشید برای توضیحات تکمیلی و روش خرید این وسیله ی کاربردی.

آشنایی با دستگاه وکیوم سینه زنانه (بادکش سینه)

این وسیله ای برای بانوان است. بانوان میتوانند به آرزوی قلبی خود جهت رسیدن به اندام رویایی دست یابند. تنها کافیست یک دوره ی حداقل 45 روزه را با استفاده از دو کاپ تعبیه شده در جعبه ی محصول در نظر بگیرید.

دستگاه وکیوم سینه بانوان میتواند در دو حالت یا درخواست زیر برای شما کار گشا باشد:

اول: حالت شکل دهی P1 (مکش و رها کردن خودکار)

دوم: حالت تقویت سینه P2 (جمع آوری و فرم دادن)

بزرگسازی سایز سینه با چنین دستگاهی کاملا قابل دسترس است. و شما مجبور نیستید میلیون ها پول بی زبان خود را در این راه صرف کنید!

پمپ بزرگ کننده سینه یک دستگاه غیرپزشکی بدون نسخه (OTC) است. 

شما با انتخاب این دستگاه سریعترین و بی عارضه ترین راه حل موجود را که در حال حاضر پیشنهاد شده اند انتخاب کرده اید. و اینکه هزینه ی معقولی را متقبل میشوید. بیشترین مزایا اینست که به دلخواه خود میتوانید فرمی که مد نظرتان هست را پیاده سازی کنید.

به هر حال، سینه ها را تقویت می کند. زیرا دستگاه وکیوم سینه زنانه جریان مداوم و ثابت از فشار منفی کالیبره شده علمی ایجاد می کند. که برای ارائه بهترین نتیجه لازم است.

بزرگ شدن سینه ها نیازمند صبر و حوصله و کاستن از استرس هاست. شما باید ریلکس باشید. بطور روزمره این وسیله را روی سینه های خود کار بگذارید تا بتوانید یک بازخورد مثبت را دریافت نمایید.

دستگاه موجود توسط دو کاپ به بدن شما متصل میشوند که لبه های آن کاملا منحنی بوده و هیچ گونه آسیبی به پوست سینه هایتان وارد نمیکنند.

مارک موجود ما در دراگ استور دکتر چکامه برند راد مد میباشد.

بررسی علمی دستگاه

دستگاه وکیوم سینه بانوان بر اساس اصول پزشکی بر پایه ی رشد ناشی از استرس است. این مثل یک جاروبرقی عمل میکند. همانگونه که جاروبرقی قادر است تا تار و پودهای فرش را از حالت له شدگی خارج کند این دستگاه نیز در همین موازات قادر به رفع تو رفتگی های سینه ی زنان میباشد.

عملیات کاملا منطبق با اصول پمپ و مکش است. که بصورت روزانه کار گذاشته شده و قادر به ایجاد سطحی صاف و برجسته در بالا تنه میشود.

دستگاه وکیوم سینه زنانه، بافت سینه را به آرامی در مدت زمان طولانی کشیده می‌کند. هنگامی که سلول ها کشیده می شوند، به طور موقت به تورم پاسخ می دهند و تکثیر می شوند تا در نهایت، سلول ها تقسیم شوند تا با نیروی کشش سازگار شوند.

برای اینکه بیشتر این موضوع را درک کنید لطفا به تصویر زیر نگاه کنید:

دستگاه وکیوم سینه rad med چگونه کار میکند

ویژگی های شاخص کالا

  1. طراحی با کیفیت بسیار بالا و سازگار با محیط زیست، ایمن، غیر سمی و برای پوست بی ضرر
  2. هر کدام از کاپ ها  به گونه ای تولید شده است که به راحتی در دست گرفته شود و به راحتی از بین نرود.
  3. این کاپ های شفاف که باعث نمایش سینه از بیرون حتی هنگام استفاده است می تواند ناحیه محلی مورد استفاده شما، وضعیت قفسه سینه را مشاهده کند و از قرمزی جلوگیری کند.
  4. با بهره گیری کلی از اصل فشار منفی خلاء، می تواند به سرعت سایز و شکل سینه را بدون درد بهبود بخشد.
  5. دستگاه وکیوم سینه زنانه به راحتی قادر است شکل سینه ها را بهبود بخشد و نوک پستان را برای جذب بپوشاند.
  6. میکرو جریان محصول (جریان سطح پایین 335 میکروآمپر)، شبیه به تقلید بیو الکتریسیته، می تواند به آرامی به پایین عضله برسد. از طریق حرکت مداوم عمیق و ظریف عضلات، انرژی سفت کننده پوست از درون به بیرون تحریک می شود.
  7. بزرگ کردن سینه موثر بدون جراحی گران قیمت سینه.
  8. برای زنانی که پس از زایمان با سینه های آویزان و بدشکل مواجه میشوند مناسب است

این را هم بخوانید : پف دادن صورت با قرص فت فیس

توصیه ها و آموزش استفاده از دستگاه وکیوم سینه زنانه

از آنجایی که کاپها بایستی با سینه های شما ارتباط برقرار کنند پس اولین کار اینست که پوست سینه شما عاری از هرگونه چربی و یا موارد اینچنینی باشد. بهترین زمان پس از استحمام است زیرا در این حالت پوست سینه نرم بوده و بهتر میتواند با دستگاه بادکش سینه انس پیدا کند.

در بروشور داخل جعبه و تصاویری که روی جعبه موجودند میتوانید براحتی اجزای دستگاه را بهمدیگر متصل نموده و کارتان را شروع کنید.

این کاپ یا لیوانها قابل تنظیم برای سینه های متفاوت زنانه در نظر گرفته شده اند.

پس از کار گذاشتن کاپ ها روی سینه ها پمپ را تا زمانی فشار دهید که احساس میکنید سینه هایتان سفت شده اند، پس از چند لحظه تامل رها نموده و دوباره تکرار کنید.

ممکن است در روزهای اول مصرفی گونه های قرمز رنگی روی پوست سینه هایتان ظاهر شوند که بررسی پزشکان نشان میدهد موضوع خاصی نیست و یک التهاب موقت است که پس از چند روز ناپدید میگردد.

توجه داشته باشید که هر کدام از سینه ها را بیش از 25 دقیقه در روز مورد مکش قرار ندهید.

توصیه میشود حداقل 45 روز با این دستگاه روی سینه هایتان کار کنید تا شاهد تاثیرات چشم گیر باشید.

قیمت دستگاه وکیوم سینه زنانه
دستگاه وکیوم سینه زنانه راد مد به طور طبیعی سایز سینه ها را بدون نیاز به جراحی یا ایمپلنت، قرص های ناخواسته، قرص ها، کرم ها، روغن ها، لوسیون ها یا معجون ها افزایش می دهد.

آیا تاثیرات دستگاه وکیوم سینه برگشت پذیرند؟

توجه داشته باشید که این یک درمان دائمی نیست اما بمراتب ماندگاری بیشتری داشته و کاملا بی خطر است. حتما میدانید که سبک زندگی در سایز اندامتان چقدر تاثیر گذار است پس اگر علمی تر نگاه کنیم نتیجه میگیریم که حتی یک بدنساز ماهر و قهرمان نیز چنانچه ورزش را کنار بگذارد شکل زیبای ظاهری خود را از دست میدهد.

خوشبختانه این نوع از بادکشهای سینه بانوان به هیچ عنوان خراش یا زخمی روی پوست سینه ایجاد نمیکنند.

شروع درمان با دستگاه وکیوم سینه زنانه ممکن است در روزهای اول کمی درد آور باشد اما با گذشت زمان و مشاهده ی تاثیرات مثبت، فرد بخوبی واقف به این مورد میشود که تکمیل فرآیند میتواند کاملا مطابق میل او پیش برود.

شما زمانی که به هدف خود نزدیک تر میشوید براحتی آرامش و تمرکز کافی را دریافت خواهید نمود.

پیری زودرس را کنار بگذارید و خوشتیپ تر باشید. چنین روشی بسیار ایده آل و تضمینی است.

در نهایت اگر چنانچه رژیم های غذایی را رعایت نموده و طبق اصول گفته شده در بالا از دستگاه وکیوم سینه زنانه استفاده نمایید براحتی میتوانید به اندام مورد نظر خود دست یابید. و البته اینکه این دستگاه در سالهای بعدی و مقاطعی از زندگی دوباره کاربرد دارد.

حتما بخوانید : لاغری بدن با قرص ادیوس اصلی

لیفت سینه با کمک خلاء

در این روش هیچ کار خطرناکی روی سینه های صورت نمیپذیرد، همانگونه که میدانید عمل های جراحی در حال حاضر اگر توسط یک پزشک مجرب انجام نپذیرد فرد را با مشکلات عدیده ای مواجه میسازد.

با وجود چندین روش غیر موثر لیفت سینه بدون جراحی که در حال حاضر کشف شده اند، لیفت سینه با خلاء نویدبخشی برای کسانی است که به دنبال درمان‌های بزرگ کردن سینه غیر جراحی هستند.

در حالی که برخی از درمان‌های بزرگ کردن سینه‌ها ممکن است باعث تورم خفیف سینه‌ها شوند و آن‌ها را حدود چند میلی‌متر بلندتر کنند، لیفت سینه با خلاء جایگزین مطمئن‌تری است.

چنین روشی که کاملا کم هزینه و اصولی بنظر میرسد با تمرکز بر روی سینه ها به لیفت کردن پوست شل در این فرآیند کمک می کند. همچنین به گردش لنف و خون در سینه کمک می کند، که می تواند به نرم شدن رسوبات چربی موضعی کمک کند.

استفاده از دستگاه وکیوم سینه زنانه انقلابی در جهت بزرگ کردن سینه ها میباشد که به شما کمک می کند تا به اعتماد به نفس و ظاهری که می خواهید برسید.

این کار عوارض حیاتی برای شما در پی ندارد و در دراز مدت نیز هیچ گونه دردهای احتمالی از خود بروز نمیدهد.

فروش دستگاه وکیوم سینه اصلی
دستگاه وکیوم سینه زنانه باعث انقباض و تقویت عضلات سینه می شود که باعث سفت شدن سینه و سفت شدن ماهیچه ها می شود.

خرید دستگاه وکیوم سینه زنانه

دستگاه وکیوم سینه تاییدیه FDA تایید دارد. این محصول براحتی میتواند  سفت و قوی سازی ماهیچه های سینه را انجام دهد. و درمانگری کاملا علمی و اصولی قلمداد شود.

فرآیند مورد استفاده به طور طبیعی سموم بدن را از طریق سیستم های لنفاوی کاهش می دهد. لیفت طبیعی و غیر جراحی یا غیر تهاجمی است.

خرید دستگاه وکیوم سینه زنانه راد مد از طریق فرم زیر براحتی امکان پذیر است و دراگ استور دکتر چکامه کلیه مسئولیت های ارائه این مارک معتبر را برعهده میگیرید.

قیمت دستگاه وکیوم سینه زنانه 280000 تومان میباشد.

سفارش دستگاه وکيوم سينه داراي مجوز بهداشت
نام و نام خانوادگی
کد کشور
شماره تلفن
ایمیل اختیاری
ادامه آدرس 

اگر در مورد اين محصول سؤالي داريد در فیلد زیر بنويسيد.

سؤال اختیاری
کد پستی
تعداد 
tehrantak

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 4 میانگین: 5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: