حلقه ویبراتور مردانه (برای نعوظ و لذت جنسی بهتر)
محصولات مخصوص آقایان

خرید حلقه ویبراتور مردانه برای نعوظ و لذت جنسی بهتر

در این مقاله با حلقه ویبراتور مردانه برای نعوظ و لذت جنسی بهتر آشنا می شوید و می توانید اقدام به خرید این محصول نمایید. محققان امروزی برای بیشتر کردن لذت جنسی و هم چنین تقویت قوای جنسی مردان و زنان امروزه پا را بسیار فراتر از محصولات دارویی گذاشته اند. آنها دستگاههای مکانیکی بسیار کوچک و موثری را طراحی میکنند که با مخاطبان بسیاری رو به رو میشود.

کشور چین در حال حاضر با ساخت بی شمار اسباب بازی ها و حتی عروسک های جنسی بسیار پیش تاز عمل کرده است و حتی میخواهد با فناوری هوش مصنوعی در آینده کل دنیا را با شگفتی های مدرنی روبه رو سازد.

ما در این بخش یک محصول بسیار کوچکی را به شما معرفی میکنیم که با فناوری ویبره کار میکند و این میتواند یک ماساژور لذت جنسی باشد و راهی برای مردان بی اعصاب که نعوظ خود را نمیتوانند شدت بخشیده و نگهدارند.

حلقه ویبراتور مردانه اسم این اسباب بازی جنسی است. حلقه ارتعاش یا کاندوم ویبره نیز به آن میگویند و برای افزایش لذت ههای جنسی زوجین بسیار کاربردیست. ما بصورت مفصل در این باره با شما حرف خواهیم زد و فرم ثبت سفارش آسان را در انتهای مطلب برایتان قرار میدهیم تا بعنوان بهترین دراگ استور ایرانی کارهای بهتری را در ادامه دنبال کنیم.

حلقه ویبراتور مردانه چیست؟

این یک وسیله ی کوچک مکانیکی کمی بزرگتر از انگشترهاست. جنس این حلقه ها از سیلیکون است (همانگونه که میدانید سیلیکون ها از نظر انعطاف بسیار به پوست انسان شباهت دارند). استفاده از حلقه ویبره هیچ گونه حساسیت پوستی بهمراه ندارد و این میتواند هر مردی را برانگیخته کند.

از خاصیت ویبره این دستگاه کوچک طبی میتوان برای تحریک و ارگاسم جنسی زنان نیز استفاده نمود. اندازه این حلقه کاملا استاندارد است و باتوجه به اینکه میتوان آن را کش داد، برای هر نوع سایز آلت مردانگی میتواند مورد استفاده قرار گیرد.

شدت ویبره در این دستگاه ساده جنسی کمی بیشتر از ویبره های معمولی گوشی های تلفن همراه است، همانگونه که وقتی گوشی ها را در جیبتان میگذارید متوجه ویبره هستید دقیقا در حلقه ویبراتور نیز احساس جالبی به شما دست میدهد.

این ویبره جوری عمل میکند که میتواند ماساژی باشد برای مردانی که مدام در عشق بازی به سر میبرند و میخواهند آلت تناسلی خود را تقویت کنند.

حلقه ویبراتور همانند یک انگشتر اینبار در انتهاعلیه آلت تناسلی مردانه قرار میگیرد و با کشیدن دکمه کوچکش شروع به ویبره های ریز میکند تا خون در آلت تناسلی شما جمع شود. این فرآیند نعوظ شما را بزرگتر، لذت جنسی را بیشتر و البته مشکلات انزال و تکدر ادرار را کاملا رفع میکند.

در ساخت حلقه ویبراتور از مواد غیر سمی استفاده شده و این دستگاه از مبدا کارخانه چینی به سرتاسر دنیا صادر میشود، اخیرا این وسیله کوچک جنسی موفق به اخذ گواهی CE شده است.

*این محصول در رنگ بندی تصادفی برای خریداران از دراگ استور دکتر چکامه ارسال میشود.

عملکرد حلقه ویبراتور چگونه است؟

در سرتیتر های مقاله های پزشکی احتمالا خوانده اید که چنین حلقه ای قادر به چه فرآیندهای تاکتیکیست. عملیات کاملا تنظیم شده است تا حالت نامتعادلی برای شما رخ ندهد. این به گوارش شما صدمه نمیزد، چشمتان را درگیر نکرده و فقط میزان لذت جنسی را افزایش میدهد.

بطور خاص شرایط زیر برایتان با حلقه ویبراتور مردانه حکم فرما میگردد:

نوازش ملایم آلت تناسلی و واژن: حلقه ویبراتور  می تواند قسمت های حسی زن را به آرامی لمس کند و می تواند به زن احساس خوشایند بی سابقه ای بدهد. این وقتی در انتهای الت قرار میگیرد نیازی به نوازش دست برای اوج گیری الت نخواهد داشت.

تحریک فوق العاده زنان در روابط جنسی: پس از قرار گیری این دستگاه جنسی در آلت، می تواند احساس کلیتوریس زنان را تحریک کند و هنگام عشق ورزیدن زیر پیستون ورزشی، جزر و مد بالا به دست آورد. این می تواند به زن اجازه دهد که احساس متفاوتی از جزر و مد را داشته باشد، زمانی که فرد با سرعت چرخش 180 درجه به داخل و خارج کردن عمل می کند (ماساژور را زیر آلت تناسلی قرار می دهد).

ماساژور بی نظیر جنسی: این محصول را می توان به عنوان ماساژور کوچک مقیاس استفاده کرد، در اعماق داخل، به سرعت با فرکانس ارتعاش می کند، می تواند به زنان اجازه دهد تا به جزر و مد بالا برسند.

ویبره های منظم برای اوج گیری: گاهی مردان برای شروع مدام با دستهایشان آلت را لمس میکنند تا خون جمع شده و برانگیخته شوند، دیگر نیازی به کارهای تکراری نیست لطفا یکبار ویبره را جایگزین لمس های سنتی کنید تا قابلیت نعوظ بیشتری را احساس کنید.

خرید اینترنتی حلقه ویبراتور مردانه
حلقه ویبراتور، طراحی شده با ارگونومی فوق العاده، برای نعوظ بزرگتر و سخت تر، محکم به مکان های مناسب می پیچد.

ویژگی های کلی محصول

 • این ویبراتور از جنسی ژل سیلیکون بسیار نرم استفاده کرده و هیچ آسیبی به پوست در طولانی مدت وارد نمیسازد
 • از باطری های کوچک ساعتی برای عملکرد بهتر استفاده شده و میتوان پس از چند بار استفاده آن را با باطری های جدید تعویض نمود
 • پس از خارج کردن موتور دستگاه میتوان براحتی خود حلقه سیلیکونی را با آب یا الکل ضد عفونی کرد
 • عملکرد طولانی مدتی از خود بروز میدهد و تا چندین بار همچنان دستگاه کارایی دارد
 • نه تنها برای مردان نعوظ خشمگین میسازد بلکه برای زنان یک دستگاه ویبراتور زنانه نیز محسوب میگردد
 • از موتور عالی استفاده کنید، قدرت قوی خود را داشته باشید، می توانید مدت زمان بیشتری ارتعاش کنید
 • راهی برای دور زدن داروهای جنسی، این هیچگونه ماده ای را وارد بدن شما نمیکند
 • ارزان قیمت بوده و با کیفیت و دقت بالایی ساخته شده است
 • شکل خاص برای بازی ایمن طراحی شده است و از کوچک شدن آلت در حین رابطه جنسی ممانعت بعمل می آورد

طراحی انواع حلقه های ویبراتور مردانه

این نوع ویبراتور ها در فروشگاههای معتبر خارجی با طرفداران روزمره زیادی مواجهند. حلقه ویبرانور مردانه میتواند تک حلقه ای و یا چند حلقه ای باشد، اما باید توجه داشته باشید که تک حلقه ای ها بسیار پرفروشند زیرا با آن میتوان به سراغ رابطه ی جنسی نیز رفت اما چند حلقه ای ها تنها بعنوان ماساژور و تقویت نعوظ کارایی دارند.

گاهی مخاطبان با تصاویر متعددی و گونه های مختلف این نوع ویبراتور ها مواجه میشوند، اما باید توجه داشت که بهترین نوع همان تک حلقه ای از جنس سیلیکون نرم است.

نوعی دیگر از این حلقه ی ویبراتورها وجود دارد که همانند یک کاندوم مردانه سرتاسر آلت تناسلی را در برمیگیرد اما بنظر میرسد این حجم از ویبره دار کردن در طولانی مدت برای آلت تناسلی مناسب نبوده و باعث مرگ اسپرم ها شوند!

گاهی مردان استفاده از چنین تکنولوژی نوین را برای سلامت جنسی خود مضر میدانند اما پرس و جوها از پزشکان اولورژیست نشان داد که موضوع اصلا خطرناک نبوده و تنها یک اسباب بازی جنسی است که لذت را افزایش میدهد.

حلقه ویبراتور برای به دام انداختن خون در داخل آلت تناسلی طراحی شده است و احساس نعوظ سفت تر و کامل تر را ارائه می دهند.

به گفته ی دکتر جس برای برخی آلت تناسلی، آنها به طولانی شدن تجربه کمک می کنند و برای برخی دیگر، می توانند لذت را تشدید کنند. صرف نظر از اینکه حلقه باعث دوام طولانی‌تر یا سریع‌تر آمدن شما می‌شود (هیچ هدف مشترک مشترکی وجود ندارد!)، نتیجه معمولاً ارگاسم شدیدتر است.

هیجانات جنسی را افزایش دهید

همیشه ذوجین اولین ابتکار عمل در پیش بازی یا ورود به رابطه ی جنسی را استفاده از کاندوم ها یا قرص تاخیری دانسته اند، اما اینبار شما با ایده ای جدید به اناق خواب میروید.

این حتی اگر ارگاسم را شدت ندهد یک روش تحریک بالقوه است، تحریک با ویبراتور در اکثر پژوهش های پزشکی ثابت شده است و این تجارت با موفقیت بالایی روبه روست.

با این حال، همچنین مهم است که به یاد داشته باشید که هر اسباب بازی جنسی برای هر فردی لذت بخش نیست. اگر این حس را دوست ندارید، هیچ مشکلی وجود ندارد و وقت آن است که جواهرات را کنار بگذارید.

خیلی بهتر است که روحیات خود را شناسایی کنید، بخصوص روحیات همسرتان را. احیانا اگر همسرتان به سرد مزاجی جنسی روبه روست همیشه لازم نیست به او یک قطره خوراکی جنسی معرفی کنید و بهتر است با یک وسیله تمرکز او را بهم بزنید.

حلقه ای که ما به شما معرفی کردیم میتواند پیش از نعوظ بکار گرفته شود و لازم نیست شما مثل همیشه پیش بازی کنید تا نعوظتان سفت شود، چون این حلقه شما را برای دخول کاملا آماده میکند و شاید بهتر از یک قرص شق کننده نیز ظاهر شود.

ما تاکید میکنیم که میتوانید چنین وسیله ای را داشته باشید، حلقه ویبراتور مردانه ارزان قیمت است و شما چیزی را از دست نمیدهید فقط میفهمید که میتوان کمی به ویبراتور ها نیز اعتماد کرد. شاید این شروعی باشد تا بعدها بیشتر از اسباب بازی های جنسی استفاده کنید.

حلقه ویبراتور آقایان
تنظیم آسان اندازه، افزایش صمیمیت و بهبود استقامت با آلت تناسلی سفت تر که همه شرکا را راضی می کند، حلقه ویبراتور برای زوج ها.

طرز استفاده حلقه ویبره

در جعبه ها دستور العمل استفاده شرح داده میشود با اینحال باید این حلقه را مطابق با سلایق جنسی خود تنظیم کنید.

اگرچه حلقه ویبراتور می‌تواند اندکی اندازه و استحکام نعوظ را افزایش دهند، اما نباید زیاده روی کنید، ویبره دادن جنسی باید تنها برخی اوقات خاص انجام شود.

اگر اولین بار است که حلقه می پوشید، آن را به مدت پنج دقیقه روی آلت تناسلی نعوظ امتحان کنید تا مطمئن شوید که مناسب است و احساس راحتی می کنید.

این حلقه را براحتی میتوانید با کاندوم یا بدون آن استفاده کنید. شما حتی میتوانید حلقه ویبراتور مردانه را بایک کرم جنسی قدرتمند بکار بگیرید.

روش کار به کلی ساده است میتوانید حلقه را در دست گرفته و کمی بکشید تا گشاد تر شود و سپس داخل آلت خود انداخته و به منتهی علیه الت خود روانه سازید، کلید را بزنید و دراز بکشید تا حس خوب با شما همراه شود. نوعی مدیتیشن جنسی که به زوج خود القا میکنید که میخواهم همینک لذت ببرم.

حتی اگر پارتنر جنسی ندارید میتوانید با این حلقه کمی خوش گذرانی کنید و لازم نیست مدام خود ارضایی کرده و خود را خسته کنید، این لذت به شما آرامش کافی را خواهد داد.

نظافت و نگهداری

محصولات کمک جنسی را باید در بهترین شرایط نگهداری کنید، ضمن اینکه این با حساسترین بخش بدن شما و همسرتان در ارتباط خواهد بود پس همیشه آن را ضد عفونی کنید. در زیر به شما یاد آوری میکنیم که چگونه از دستگاه خود مراقبت کنید:

 1. پیش از نظافت باید موتور را سیلیکون جدا کرده و تنها خود حلقه سلیکونی را بشورید یا با الکل ضد عفونی کنید
 2. بهترین روش تمیز کردن محصول شستشو با آب گرم و صابون است
 3. پس از شستن محصول آن را با پارچه یا دستمال کاغذی خشک کنید
 4. یک قوطی تمیز یا مشبای کوچک غیر سمی را برای نگهداری از دستگاه اختصاص دهید
 5. لطفا از قرار گرفتن در معرض نور خورشید، گرم شدن، فشار بالا و محیط مرطوب خودداری کنید

حلقه ویبراتور مردانه از جنس سیلیکون مایع درجه پزشکی، حلقه آلت تناسلی مردانه ساخته شده است که بادوام، بی‌بو، کشدار و بی‌خطر برای استفاده همه است.

خلاصه مطالب و اقدام به تهیه حلقه ویبراتور

این دستگاه از جنسی بسیار عالی ساخته شده که سازگار با پوست، صاف، نرم و ایمن برای استفاده است.

حلقه آلت تناسلی از سیلیکون درجه پزشکی ساخته شده است. انگشتر خروس برای مردان صاف است، حلقه های آلت تناسلی مردانه نرم و الاستیک است. حلقه‌های و ویبراتور را میتوانید به راحتی بپوشید، احساس راحتی کنید و آلت تناسلی‌تان را بهتر کنید.

جنس: سیلیکون

ضد آب: IPX6

حداکثر نویز: <50db

این ابزار جنسی آلت تناسلی شما را بزرگتر می کند، شما را ماندگارتر می کند تا به ارگاسم طولانی تری برسید و شریک زندگی خود را شگفت زده کنید! حریم خصوصی بسته بندی شده، حریم خصوصی خود را در نهایت محرمانه نگه دارید.

اینکه این فروشگاه اینترنتی را برای خریدتان انتخاب کرده اید بسیار خرسندیم. کیفیت کالاهای ما همانیست که مد نظر شماست و ما خیال داریم که همگام با نظرات شما قدم برداریم.


قیمت : 100000 تومان

سفارش حلقه ويبراتور مخصوص مردان
نام و نام خانوادگی
کد کشور
شماره تلفن
ایمیل اختیاری
ادامه آدرس 

اگر در مورد اين محصول سؤالي داريد در فیلد زیر بنويسيد.

سؤال اختیاری
کد پستی
تعداد 
tehrantak

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 4.7]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: